Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
αυριο ξεκινω διαγωνισματα ναιιιιιι!!!!! :mad: :mad: :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

Dionisis96

Νεοφερμένος

Ο Dionisis96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Επειδή το χω απορία ξέρετε ποιά εποχή περίπου ανακοινώνεται η ακριβής ημερομηνία διεξαγωγής πανελληνίων ; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RODOS

Νεοφερμένος

Ο RODOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Σήμερα πρώτο διαγώνισμα στο Α.Ο.Δ.Ε πιστεύω ότι τα πήγα μέτρια προς τα καλά !!! Την άλλη Κυριακή διαγώνισμα μαθ. κατ. σε μιγαδικούς και συναρτήσεις !!! ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΠΙΛΟΤΟΙ ΡΕ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΑ ΚΙΛΑ ΑΟΔΕ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
Επειδή το χω απορία ξέρετε ποιά εποχή περίπου ανακοινώνεται η ακριβής ημερομηνία διεξαγωγής πανελληνίων ; :confused:
Περιπου ενα μηνα πριν αρχισουν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,410 μηνύματα.
δεν μπορω με τιποτα να μαθω το τελευταιο μαθημα της ιστοριας στο α΄ κεφαλαιοοο πφφφφφφφφφφφφφφφ

αμαααν πιαααα

Σε κανέναν δεν αρέσει το 9 (Κρίση του 32), αλλά πρέπει να το μάθεις. Μπορεί να πέσει πχ το κλήριγκ που είναι απ' τους σος ορισμούς κάθε χρόνο. Επίσης απ' τους σος ορισμούς είναι και η Φεντερασιον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitedove

Νεοφερμένος

Ο whitedove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Καλησπερα παιδια!

Οποιος θελει μπορω να του δωσω βοηθηματα για την 3η λυκειου σε φυσικη,μαθ.γεν,αεππ!ας μου στειλει μηνυμα μονο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Μια και μιλάμε για ημερομηνίες και επειδή φαντάζομαι ότι θα ενδιαφέρει πολλούς:
ΣΧΟΛΙΚΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ 2013-2014
με όλες τις ημέρες σχολικών γιορτών - αργιών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Γιάννης123

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 148 μηνύματα.
εγω χθες αεππ, κανα 19αρι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BionicNikos

Νεοφερμένος

Ο BionicNikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά είναι αλήθεια ότι τα σχολεία θα κλείσουν μόλις ανοίξουν; Έχω ακούσει συζητήσεις για 2ήμερη ή και 5ήμερη απεργία την δεύτερη εβδομάδα λειτουργίας των σχολείων. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Glikia

Διάσημο μέλος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,560 μηνύματα.
επειδη εχω ακουσει πολλα σε σχεση με τις πανελληνιες καποιοι λενε οτι εκτος απο τα φροντιστηρια..τα αλλα μαθηματα τα θεωριτηκα που ειναι για να δωσουμε πανελληνιες δεν πρεπει να τα διαβασουμε απο αρχη της χρονιας γιατι μετα θα τα ξεχασουμε τα περισσοτερα απο το ανχος..ισχυει αυτο; :/: (εγω ειμαι επαλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolling Stones

Νεοφερμένος

Ο Trolling Stones αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
Ρε παιδια μονο στο δικο μου φροντιστηριο δεν εχουμε ξεκινησει Εκθεση, ΑΕΠΠ και ΑΟΘ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Ρε παιδια μονο στο δικο μου φροντιστηριο δεν εχουμε ξεκινησει Εκθεση, ΑΕΠΠ και ΑΟΘ;

Έκθεση έχω ξεκινήσει.ΑΕΠΠ,ΑΟΔΕ,ΑΟΘ όχι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RODOS

Νεοφερμένος

Ο RODOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Εγώ ΑΟΘ θα κάνω σήμερα πρώτη μέρα...Το παίρνω μόνο και μόνο για να ανοίξω την αστυνομία !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
ρε RODOS,αν επιτρεπεται,που πας σχολειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RODOS

Νεοφερμένος

Ο RODOS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
4ο ΓΕ.Λ ΡΟΔΟΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fisher96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
Εγώ έχω ξεκινήσει και τα 6 μαθήματα απο Ιούλιο .
Σήμερα πρώτο διαγώνισμα μαθηματικά γενικής 100αρι χαλαρό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θανάσης-13-

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
παμε μαγκες good luck
καλη δυναμη σε ολους μας μια χρονια ειναι θα περασει
ας πετυχει ο καθενας τον στοχο του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gavroulis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 209 μηνύματα.
Ελά και εγώ μαζί σας παίδες! Φετος θα σκίσουμε! Με υπομονή και επιμονή... όλα γίνονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nadiawow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ηδη κουραστηκα, αλλα ενθουσιαστηκα που ειδα τα παιδια παλι και βγηκα απ την μονοτονια της επαναληψης! θελω να τελειωσουμε να γραψουμε διαγωνσιματα γιατι γενικα οι επαναληψεις ολης της υλης ειναι οι χειροτερες ! τις μισωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top