Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Ειστε σοβαροι;;; Ακομα δεν εχουν φυγει τα αλατια απο την θαλασσα και οι χοληστερινες απο τα κοψιδια και ανοιγετε θεμα για τις πανελληνιες;!;!;! Θελετε να μας πεθανετε;;;

Οπως και να εχει...Καλη επιτυχια σε ολους μας!

Ωστόσο μερικοί από εμάς δεν κάναν κι πολύ διακοπές !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
ΟΚ, να το πω πιο αναλυτικά:
Όποιο παιδί πάει φρο και μπορεί, ας μας πει πού έχουν φτάσει στην ύλη.
Κυρίως με ενδιαφέρει ΑΕΠΠ, άμα θέλει όμως ας μας πει και για τ' άλλα.
Πού είμαι εγώ:
- ΑΕΠΠ τελείωσα δομές επανάληψης.
- ΦΥΣ ΚΑΤ μόλις χθες βράδυ τελείωσα επιτέλους τα κύματα!
- ΑΟΔΕ έχω κάνει μια καλή ανάγνωση όλη την ύλη και παπαγαλίζω ακόμα το 1ο από τα 3 μέρη.
Αυτά από μένα - Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
κάααααααααααααλη μας επιτυχια! τερμα τα ψεμματα λοιπον, σε 2 βδομαδες αρχιζουν τα ζορια! αν ειναι κανεις της θεωρητικης απο εδω, μεχρι που εχει φταση στην υλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Τι καταλαβαινετε που καποιος αλλος θα ειναι πιο μπροστα στην υλη απο εσας η πιο πισω? Εχει σημασια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Τι καταλαβαινετε που καποιος αλλος θα ειναι πιο μπροστα στην υλη απο εσας η πιο πισω? Εχει σημασια?
Καμία σημασία δεν έχει. Μόνο άγχος παραπάνω τους προκαλεί. Αλλά δεν μπορούν να καταλάβουν οτί δεν εξετάζονται στο πόσο γρήγορα θα βγάλουν την ύλη,αλλά στο πόσο θα την έχουν κατανοήσει και θα μπορούν να αποδώσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Καμία σημασία δεν έχει. Μόνο άγχος παραπάνω τους προκαλεί. Αλλά δεν μπορούν να καταλάβουν οτί δεν εξετάζονται στο πόσο γρήγορα θα βγάλουν την ύλη,αλλά στο πόσο θα την έχουν κατανοήσει και θα μπορούν να αποδώσουν.
Tη βλεπω αυτη τη ερωτηση 3 χρονια που ειμαι σε αυτο το site , βαρεθηκα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Tη βλεπω αυτη τη ερωτηση 3 χρονια που ειμαι σε αυτο το site , βαρεθηκα :P
Εδώ βαρέθηκα εγώ που την βλέπω ένα μήνα.
Πάντως είναι βλακεία να βλέπεις τι κάνουν οι άλλοι. Πανελλήνιες δίνεις για τον εαυτό σου και το πόσο θα διαβάσεις ή το πόσο γρήγορα θα βγάλεις την ύλη εξαρτάται από τις δικές σου ανάγκες ή κενά. Τι σημασία έχει αν κάποιος τελειώσει με την ύλη χριστούγεννα και τα μισά δεν τα έχει καταλάβει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εδώ βαρέθηκα εγώ που την βλέπω ένα μήνα.
Πάντως είναι βλακεία να βλέπεις τι κάνουν οι άλλοι. Πανελλήνιες δίνεις για τον εαυτό σου και το πόσο θα διαβάσεις ή το πόσο γρήγορα θα βγάλεις την ύλη εξαρτάται από τις δικές σου ανάγκες ή κενά. Τι σημασία έχει αν κάποιος τελειώσει με την ύλη χριστούγεννα και τα μισά δεν τα έχει καταλάβει;

Εχεις απολυτο δικιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
ΟΚ, να το πω πιο αναλυτικά:
Όποιο παιδί πάει φρο και μπορεί, ας μας πει πού έχουν φτάσει στην ύλη.
Κυρίως με ενδιαφέρει ΑΕΠΠ, άμα θέλει όμως ας μας πει και για τ' άλλα.

Δεν εχω ξεκινήσει ΑΕΠΠ ακόμα , καλυφθηκες ? 2 Σεπτ. ξεκινάω . Έχετε φαγωθεί με το ΑΕΠΠ το έχετε κναει λες και ειναι τοσο δύσκολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
ΟΚ, να το πω πιο αναλυτικά:
Όποιο παιδί πάει φρο και μπορεί, ας μας πει πού έχουν φτάσει στην ύλη.
Κυρίως με ενδιαφέρει ΑΕΠΠ, άμα θέλει όμως ας μας πει και για τ' άλλα.
Πού είμαι εγώ:
- ΑΕΠΠ τελείωσα δομές επανάληψης.
- ΦΥΣ ΚΑΤ μόλις χθες βράδυ τελείωσα επιτέλους τα κύματα!
- ΑΟΔΕ έχω κάνει μια καλή ανάγνωση όλη την ύλη και παπαγαλίζω ακόμα το 1ο από τα 3 μέρη.
Αυτά από μένα - Ευχαριστώ!
ΑΕΠΠ έχω κανει σχεδόν όλο το 1ο κεφάλαιο μόνο.Μια χαρά είσαι.
ΑΟΔΕ δεν έχω ξεκινήσει ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
φέτος θέλω να δώσω για σχολή αστυφυλάκων...γνωρίζει κανείς να μου πει αν αυτοί που έδωσαν το '13 κ αυτοί που θα δώσουν το '14 θα μπουν όλοι μαζί το '15 ή οι φετινοί θα μπουν το '16....?

Λογικά, φαντάζομαι ότι και αυτοί που θα δώσουν φέτος, θα μπούν το '15.
Γιατί είναι τελείως άκυρο να περιμένει κάθε φουρνιά 2 χρόνια για να μπεί σε σχολές Αστυνομίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
παιδια βοηθεια

εχω μια πηγη στην ιστορια στο μαθημα 7 του πρωτου κεφαλαιου..

να παρουσιασετε τις επενδυσεις στις υποδομες της χωρας την περιοδο του μεσοπολεμου και τους λογους που την ευνοησαν

πρεπει να αναφερω και το 6 και το 7 μαθημα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το 7 σίγουρα αλλά επειδή ζητάει τους λόγους που την ευνόησαν λογικά θέλει και το 6 που αναφέρεται στα πλεονεκτήματα. Ελπίζω να θυμάμαι καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Τι καταλαβαινετε που καποιος αλλος θα ειναι πιο μπροστα στην υλη απο εσας η πιο πισω? Εχει σημασια?

Ευτυχώς που δεν είχα μπει πέρυσι εδώ μέσα να διαβάζω αυτά που γράφουν... Δεν είχα κάνει σχεδόν τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ευτυχώς που δεν είχα μπει πέρυσι εδώ μέσα να διαβάζω αυτά που γράφουν... Δεν είχα κάνει σχεδόν τίποτα
Τυχερος εισαι , εγω τα βλεπω 3 χρονια τωρα που εδωσα και μαζι με τους 93 και μαζι με τους 94.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Το 7 σίγουρα αλλά επειδή ζητάει τους λόγους που την ευνόησαν λογικά θέλει και το 6 που αναφέρεται στα πλεονεκτήματα. Ελπίζω να θυμάμαι καλά.

ετσι πιστευω και εγω...καμια αλλη γνωμη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
ετσι πιστευω και εγω...καμια αλλη γνωμη;
Και απο τα δυο μαθηματα χρειαζεται να γραψεις πληροφοριες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elouroides

Νεοφερμένος

Η elouroides αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Εδώ βαρέθηκα εγώ που την βλέπω ένα μήνα.
Πάντως είναι βλακεία να βλέπεις τι κάνουν οι άλλοι. Πανελλήνιες δίνεις για τον εαυτό σου και το πόσο θα διαβάσεις ή το πόσο γρήγορα θα βγάλεις την ύλη εξαρτάται από τις δικές σου ανάγκες ή κενά. Τι σημασία έχει αν κάποιος τελειώσει με την ύλη χριστούγεννα και τα μισά δεν τα έχει καταλάβει;
ακριβως ετσι ειναι δεν εχει καμια σημασια εγω τελειωσα την υλη των μαθ.κατ. τον απριπλιο και εγραψα πολυ καλυτερα απο συμμαθητες μου που τελειωσαν πριν τα χριστουγεννα και τελειωσα τοσο αργα επειδη ο μαθηματικος μου ειχε ενα δικο του συστημα και προλαβα μια χαρα και την επαναληψη γι'αυτο να μην κοιτατε τι κανουν οι αλλοι παρα μονο τον εαυτο σας και το στοχο σας και να βγαινετε οπωσδηποτε!!;)
καλη επιτυχια σε ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
ετσι πιστευω και εγω...καμια αλλη γνωμη;

Μην φοβάσαι να κάνεις λάθη και να στηρίζεσαι στον εαυτό σου. Αυτό στο λέω γιατί βλέπω ότι συχνά ρωτάς διάφορα πράγματα, τα οποία με λίγο περισσότερο διάβασμα, κατανόηση και σωστή κρίση θα τα κατάφερνες πολύ καλύτερα.

Φιλικά πάντα και μην το θεωρήσεις σαν προσωπική επίθεση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
ΑΕΠΠ έχω κανει σχεδόν όλο το 1ο κεφάλαιο μόνο.Μια χαρά είσαι.
ΑΟΔΕ δεν έχω ξεκινήσει ακόμη.
Σ' ευχαριστώ που μου απάντησες.

Τι καταλαβαινετε που καποιος αλλος θα ειναι πιο μπροστα στην υλη απο εσας η πιο πισω? Εχει σημασια?
Επειδή δεν πηγαίνω φροντιστήριο και διάβαζα μόνος μου όλο το καλοκαίρι ήθελα ένα feedback από παιδιά που πηγαίνουν, για να δω πού έφτασαν με τα θερινά και να δω χοντρικά πού βρίσκομαι. Αυτήν τη σημασία έχει, τίποτα παραπάνω και τίποτα παρακάτω.

Καμία σημασία δεν έχει. Μόνο άγχος παραπάνω τους προκαλεί. Αλλά δεν μπορούν να καταλάβουν οτί δεν εξετάζονται στο πόσο γρήγορα θα βγάλουν την ύλη,αλλά στο πόσο θα την έχουν κατανοήσει και θα μπορούν να αποδώσουν.
Δεν γνωριζόμαστε, συνεπώς δεν είσαι σε θέση -αλλά και ούτε σε αφορά- να γνωρίζεις τι έχει σημασία για μένα, αν έχω άγχος και πόσο, σε τι βαθμό έχω κατανοήσει την όποια ύλη έχω βγάλει και πόσο μπορώ να αποδώσω.

Tη βλεπω αυτη τη ερωτηση 3 χρονια που ειμαι σε αυτο το site , βαρεθηκα :P
Εδώ βαρέθηκα εγώ που την βλέπω ένα μήνα.
Πάντως είναι βλακεία να βλέπεις τι κάνουν οι άλλοι. Πανελλήνιες δίνεις για τον εαυτό σου και το πόσο θα διαβάσεις ή το πόσο γρήγορα θα βγάλεις την ύλη εξαρτάται από τις δικές σου ανάγκες ή κενά. Τι σημασία έχει αν κάποιος τελειώσει με την ύλη χριστούγεννα και τα μισά δεν τα έχει καταλάβει;
Εχεις απολυτο δικιο.
Πολύ χαίρομαι που τα συμφωνήσατε.

Δεν εχω ξεκινήσει ΑΕΠΠ ακόμα , καλυφθηκες ? 2 Σεπτ. ξεκινάω . Έχετε φαγωθεί με το ΑΕΠΠ το έχετε κναει λες και ειναι τοσο δύσκολο!
Δεν έχω φαγωθεί με το ΑΕΠΠ. Εσείς φαγωθήκατε για μια απλή ερώτηση που έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top