Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Johnnys

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Περίεργο, γιατί συνήθως αυτοί που δημιουργούν το άγχος, έστω και ασυνείδητα, είναι οι γονείς και γενικότερα οι μεγαλύτεροι.

Διαφωνώ.Οι γονείς ΠΡΕΠΕΙ να σου αφαιρούν το άγχος και να σου λένε δεν πειράζει ότι και να γράψεις,δεν θα έρθει και το τέλος του κόσμου.Αυτό είναι το καθήκον τους αν αγαπάνε τα παιδιά τους.Πραγματικά ποτέ δεν καταλάβαινα τους γονείς(?) που απειλούν τα παιδιά τους αν δεν γράφουν και περάσουν εκεί που θέλουν αυτοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Παιδιά να κάνω μια ερωτηση...Γνωρίζεται αν οι δίδυμοι παίρνουν κάτι μόρια ή κάτι τετοιο? γιατί έτσι μου είπε ένας γνωστός μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Παιδιά να κάνω μια ερωτηση...Γνωρίζεται αν οι δίδυμοι παίρνουν κάτι μόρια ή κάτι τετοιο? γιατί έτσι μου είπε ένας γνωστός μου
κοινωνικα κριτηρια εχεις οχι παραπανω μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Δηλαδή τι εννοείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Παιδιά να κάνω μια ερωτηση...Γνωρίζεται αν οι δίδυμοι παίρνουν κάτι μόρια ή κάτι τετοιο? γιατί έτσι μου είπε ένας γνωστός μου
Είναι ειδική κατηγορία τα κοινωνικά κριτήρια όπως οι τρίτεκνοι και οι πολύτεκνοι πχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspap1996

Νεοφερμένος

Ο kostaspap1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Δηλαδη αν περασω π.χ οδοντιατρικη θεσσαλονικης κι η αδερφη μου σε σχολη Αθηνας μπορει να μπω οδοντιατρικη αθηνας?επειδη κατι τετοιό μου είπαν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Ειστε σοβαροι;;; Ακομα δεν εχουν φυγει τα αλατια απο την θαλασσα και οι χοληστερινες απο τα κοψιδια και ανοιγετε θεμα για τις πανελληνιες;!;!;! Θελετε να μας πεθανετε;;;

Οπως και να εχει...Καλη επιτυχια σε ολους μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ειστε σοβαροι;;; Ακομα δεν εχουν φυγει τα αλατια απο την θαλασσα και οι χοληστερινες απο τα κοψιδια και ανοιγετε θεμα για τις πανελληνιες;!;!;! Θελετε να μας πεθανετε;;;
Αυτό έπρεπε να το σκεφτούν και οι φροντιστές μας. Στο δικό μου φροντιστήριο μας έβαλαν να γράφουμε διαγωνίσματα απο 23 Αυγούστου. Τι περίμεναν ακριβώς από ένα παιδί που μόλις γύρισε απο διακοπές; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jonas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Jonas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 360 μηνύματα.
Θα ήθελα ένα feedback για το ΑΕΠΠ από κάποιον που πάει φρο.
(Να πω πού είμαι κι εγώ: μόλις τελείωσα δομές επανάληψης.)
Thanks guys.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevisp

Νεοφερμένος

Η paraskevisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπερα!τωρα μπαινω στο 4ο ετος στη σχολη μου..ο μονος τροπος να αλλαξω σχολη ειναι η συμμετοχη μ ξανα στις πανελληνιες???ειναι πολυ σημαντικο..10% νομιζω δεν εχω δικαιωμα να κανω...σε καποια αλλη σχολη δεν μπορω ν μπω καπως αλλιως εκτοσ απο πανελληνιες ε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
καλησπερα!τωρα μπαινω στο 4ο ετος στη σχολη μου..ο μονος τροπος να αλλαξω σχολη ειναι η συμμετοχη μ ξανα στις πανελληνιες???ειναι πολυ σημαντικο..10% νομιζω δεν εχω δικαιωμα να κανω...σε καποια αλλη σχολη δεν μπορω ν μπω καπως αλλιως εκτοσ απο πανελληνιες ε??

Μόνο με Πανελλαδικές μπορείς να αλλάξεις σχολή. Σε ποια σχολή είσαι και θέλεις να αλλάξεις;
Κι εγώ ξαναδίνω το 2014 μετά από 4 χρόνια αλλά θα τελειώσω τον ιούνιο από τη σχολή που είμαι τώρα. Γιατί δεν περιμένεις να τελειώσεις και μετά να ξαναδώσεις; Τόσο χάλια είναι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
καλησπερα!τωρα μπαινω στο 4ο ετος στη σχολη μου..ο μονος τροπος να αλλαξω σχολη ειναι η συμμετοχη μ ξανα στις πανελληνιες???ειναι πολυ σημαντικο..10% νομιζω δεν εχω δικαιωμα να κανω...σε καποια αλλη σχολη δεν μπορω ν μπω καπως αλλιως εκτοσ απο πανελληνιες ε??

Αφού είσαι 4ο έτος, τελείωσε τη σχολή και μετά δώσε κατατακτήριες για όπου θες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevisp

Νεοφερμένος

Η paraskevisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ Κ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΠΑΠΕΙ ειναι δυσκολη χρωσταω πολλα κ δεν μ αρεσει...θελω λογοθεραπεια στα γιαννενα...φοβαμαι μην αποτυχω ομως στισ πανελληνιες...μακαρι ν μπορουσα ν κανω 10% η ν υπηρχε καποιος αλλος τροπος εκτοσ απο τισ πανελληνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ Κ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΠΑΠΕΙ ειναι δυσκολη χρωσταω πολλα κ δεν μ αρεσει...θελω λογοθεραπεια στα γιαννενα...φοβαμαι μην αποτυχω ομως στισ πανελληνιες...μακαρι ν μπορουσα ν κανω 10% η ν υπηρχε καποιος αλλος τροπος εκτοσ απο τισ πανελληνιες

Και συμφέρει να πάνε χαμένα 3 χρόνια; Στρώσου και πέρασε τα, μετά πέρνα λογοθεραπεία και θα έχεις 2 πτυχία. Ποτέ δε ξέρεις τι θα γίνει, μπορεί να μη βρίσκεις δουλειά ως λογοθεραπευτής, και να βρεις με το πτυχίο του παπει.
Για κολέγιο λογοθεραπείας το σκέφτεσαι; Είναι λιγάκι τσιμπημένα όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Θα ήθελα ένα feedback για το ΑΕΠΠ από κάποιον που πάει φρο.
(Να πω πού είμαι κι εγώ: μόλις τελείωσα δομές επανάληψης.)
Thanks guys.

Για ρώτα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreams&hopes

Δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ Κ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΟ ΠΑΠΕΙ ειναι δυσκολη χρωσταω πολλα κ δεν μ αρεσει...θελω λογοθεραπεια στα γιαννενα...φοβαμαι μην αποτυχω ομως στισ πανελληνιες...μακαρι ν μπορουσα ν κανω 10% η ν υπηρχε καποιος αλλος τροπος εκτοσ απο τισ πανελληνιες

Εσύ ειδικά δεν θα έπρεπε να αγχώνεσαι μήπως αποτύχεις, γιατί έχεις ήδη μια σχολή να σε περιμένει. Τα παιδιά που δεν έχουν κάτι να τους περιμένει τι να πουν; Πάντως πιστεύω ότι αν δεν αγχωθείς και διαβάσεις όλα θα πάνε καλά. Άλλωστε δεν έχει πολύ μεγάλη βάση η σχολή, οπότε με σωστό διάβασμα θα καταφέρεις να περάσεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Τι να ρωτήσει το παιδί; Εσείς θα του πείτε που είστε στην ύλη...

Δεν το είδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olgaki22

Νεοφερμένος

Η olgaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Νέα Καλλικράτεια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
φέτος θέλω να δώσω για σχολή αστυφυλάκων...γνωρίζει κανείς να μου πει αν αυτοί που έδωσαν το '13 κ αυτοί που θα δώσουν το '14 θα μπουν όλοι μαζί το '15 ή οι φετινοί θα μπουν το '16....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
φέτος θέλω να δώσω για σχολή αστυφυλάκων...γνωρίζει κανείς να μου πει αν αυτοί που έδωσαν το '13 κ αυτοί που θα δώσουν το '14 θα μπουν όλοι μαζί το '15 ή οι φετινοί θα μπουν το '16....?
Περυσι που ειχαν βγαλει ανακοινωση, νομιζω ειπαν οτι η σχολη θα παρει ξανα το 15 ατομα...
Λογικα εννοει και αυτους που θα δωσουν τωρα....Δε νομιζω να τους παρει το '16...
Αλλα απο αυτους ολα τα περιμενεις...Εδω μεχρι το Μαιο δε ξεραμε αν θα ειναι η αστυνομια στο μηχανογραφικο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top