Πανελλήνιες 2014

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Μάλλον επειδή δεν τους συμφέρουν να πληρώνουν τους καθηγητές και τον Ιούλη. :redface: :flowers:

Μαλλον επειδη βαριουνται οι καθηγητες να δουλευουν και τον Ιουλη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποτέ δεν ξέρεις...
Αν περάσεις σε ανώτατη σχολή, καταθέτεις επικυρωμένο αντίγραφο και λογικά με την πρώτη ματιά φαίνεται ότι το απολυτήριο δεν θα σου το ζητήσει κανένας. Όμως, πριν λίγα χρόνια ο ΟΤΕ προσλάμβανε φοιτητές με βάση το βαθμό του απολυτηρίου. Τα τελευταία 2-3 χρόνια, δεν είναι λίγοι οι πτυχιούχοι που μη μπορώντας να βρουν δουλειά στην ειδικότητά τους, υποβάλλουν αίτηση σε προκηρύξεις για αποφοίτους λυκείου και εκεί μετράει καθοριστικά ο βαθμός του απολυτηρίου. Στα δικαιολογητικά που θέλει κάποιο βρετανικό πανεπιστήμιο που με ενδιαφέρει για μεταπτυχιακό, αναφέρει ως επιθυμητό (και όχι απαραίτητο) το απολυτήριο. Αυτά ισχύουν ως σήμερα. Το πώς μπορεί να αλλάξουν τα πράγματα δεν μπορούμε να το προβλέψουμε και δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι ότι στο άμεσο μέλλον δεν θα χρειάζεται το (καλό) απολυτήριο σε κάτι σημαντικό. Στην περίπτωση αυτή θα είναι κρίμα να έχει κάποιος ένα απολυτήριο του κώλου, επειδή στις ενδοσχολικές της Γ βαριότανε να διαβάσει, προτιμούσε να βλέπει το Μουντιάλ ή το έπαιζε μάγκας δίνοντας λευκή κόλλα στα θρησκευτικά.
Κάτι σχετικό-άσχετο που έχω πληροφορηθεί είναι ότι εδώ και λίγο καιρό γίνονται από δημόσιες και ιδιωτικές εταιρίες έλεγχοι ζητώντας από τα σχολεία να επιβεβαιώσουν τη γνησιότητα των απολυτηρίων που έχουν καταθέσει οι εργαζόμενοί τους (ακόμα και για παλιά απολυτήρια πριν 20-30 χρόνια) και για το αν είναι αληθινά και για το μήπως έχουν πλαστογραφηθεί οι βαθμοί.
Το θέμα είναι ότι ΤΟ ΑΠΟΛΥΤήΡΙΟ ΔΕΝ ΑΛΛάΖΕΙ ΠΟΤέ, ο βαθμός του δεν μπορεί να βελτιωθεί. Άρα καλό είναι όλοι να σκεφτούν και να προσπαθήσουν να αποκτήσουν ένα "αξιοπρεπές" απολυτήριο, μελετώντας (έστω και στοιχειωδώς) στις ενδοσχολικές εξετάσεις.
Όταν στο σχολείο μου παίρναμε τα απολυτήριά μας, ο Υποδιευθυντής (και Φυσικός) μας έλεγε: "Παιδιά προσέξτε, όσα χρόνια και αν περάσουν το απολυτήριο να το έχετε καλά κρυμμένο και κλειδωμένο". Όταν τον ρωτούσαμε γιατί, μας εξηγούσε: "Γιατί αν κάποτε μετά από δεκαετίες το βρει το παιδί σας, θα σας την πει: <<Μπαμπά-μαμά μαλώνετε εμένα για τους βαθμούς μου, ενώ εσείς πήρατε τόσο χαμηλό απολυτήριο;>>".
Καλά αποτελέσματα.

Ναι, επίσης να χαίρονται όσοι έχουν απολυτήριο με βαθμούς που δεν αντιστοιχούν στην πραγματική προσπάθεια που κατέβαλαν μέσα στην χρονιά (και όχι μόνο). Ενα χαρτί που στις περισσότερες περιπτώσεις αποτυπώνει τις επιφανειακές γνώσεις δεν έχει συνήθως καμία αξία. Αν τώρα κάποιοι χαίρονται που έβγαλαν υψηλούς βαθμούς με αντιγραφές και σκονάκια, όταν βγουν έξω για να παλέψουν για μια θέση στην αγορά εργασίας με την ΑΞΙΑ τους, θα συνειδητοποιήσουν ότι αυτές οι μέθοδοι που οδηγούν στην "επιτυχία" είναι τελείως αναποτελεσματικές. :P

Και αυτή η αναφορά στο απολυτήριο των γονιών στο τέλος δε μου λέει κάτι. Σίγουρα οι γονείς μπορούν να λειτουργήσουν ως πρότυπα για τα παιδιά τους, αλλά και πάλι επειδή κάποιοι γονείς είχαν υψηλούς βαθμούς, αυτό δε σημαίνει ότι ΠΡΕΠΕΙ και τα παιδιά τους να αποκτήσουν τους ίδιους ή ακόμη και υψηλότερους. Γενικά πιστεύω πως αν δεν έχεις συνείδηση των πράξεών σου ως υπεύθυνο άτομο, το να κάνεις κάτι επειδή αυτό υπαγορεύουν η μαμά και ο μπαμπάς δεν αξίζει. Καλύτερα να προσπαθήσουν να μάθουν οι τελευταίοι στα παιδιά τους να ΕΙΝΑΙ άνθρωποι και να σέβονται πέντε πράγματα στην ζωή τους από το να τα κυνηγούν ένα "τέλειο" απολυτήριο. Λες και αν βγάλεις το "τέλειο" χαρτί, θα βρεις σίγουρα (πιο εύκολα) θέση στην αγορά εργασίας. Δε λέω ότι δε διευκολύνει τα πράγματα, αλλά μη νομίζετε ότι οι μελλοντικοί εργοδότες σας θα δώσουν τόση μεγάλη σημασία τι κάνατε πριν από 5-10 χρόνια. Φιλικά.



Μαλλον επειδη βαριουνται οι καθηγητες να δουλευουν και τον Ιουλη.:P

Και τα δύο θα έλεγα ότι ισχύουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
το ζητημα ειναι ενα. το απολυτηριο ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ.
και επειδη ποτε δεν ξερεις και επειδη μιλαμε για στοιχειωδες διαβασμα για να παρεις ενα βαθμο στις ενδοσχολικες εγω θα προτεινα να το κανετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το ζητημα ειναι ενα. το απολυτηριο ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ.

Πολλά πράγματα στην ζωή δεν αλλάζουν. Συνηθίστε το. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sydney96

Δραστήριο μέλος

Η Βάσω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 748 μηνύματα.
Δεν ξέρω που μπορεί να χρειαστεί το απολυτήριο αλλά εγώ πάντως ντρέπομαι να δώσω λευκή κόλλα στους καθηγητές που ήταν δίπλα μας όλη τη χρονιά και μας βοήθησαν.Μια δυο ώρες για το κάθε μάθημα δε νομίζω ότι είναι μεγάλη θυσία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

buffon85

Δραστήριο μέλος

Η buffon85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Νέος Κόσμος (Αττική). Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Πολλά πράγματα στην ζωή δεν αλλάζουν. Συνηθίστε το. :P

χμ ναι :hmm:
εμενα δεν με αφορα τι θα κανει ο καθενας με το απολυτηριο του, εγω απολυτηριο εχω.
οποιος θεωρει οτι ετσι κανει την επανασταση του ειναι δικαιωμα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
Μαλλον επειδη βαριουνται οι καθηγητες να δουλευουν και τον Ιουλη.
Ναι οι παλιάνθρωποι και τεμπέληδες!!! Πώς τολμούν να μη θέλουν να δουλέψουν πέρα από το νόμο και χωρίς να πληρωθούν; Να απολυθούν αμέσως!!!
...να χαίρονται όσοι έχουν απολυτήριο με βαθμούς που δεν αντιστοιχούν στην πραγματική προσπάθεια που κατέβαλαν μέσα στην χρονιά ...
Ποια είναι λοιπόν η άποψή σου; Να μη διαβάσουν για τις ενδοσχολικές για τους λόγους που ανέφερες;
... αυτή η αναφορά στο απολυτήριο των γονιών στο τέλος δε μου λέει κάτι.
Λυπάμαι που δεν κατάλαβες ότι ο άνθρωπος προφανώς έκανε χιούμορ.
Πολλά πράγματα στην ζωή δεν αλλάζουν. Συνηθίστε το.
Προτιμώ να είμαι αισιόδοξος και να πιστεύω ότι τα πιο πολλά αλλάζουν, όπως π.χ. η κακή διάθεση κάποιου που τον κάνει να τα βλέπει όλα μαύρα και βαρύγδουπα.


...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
χμ ναι :hmm:
εμενα δεν με αφορα τι θα κανει ο καθενας με το απολυτηριο του, εγω απολυτηριο εχω.
οποιος θεωρει οτι ετσι κανει την επανασταση του ειναι δικαιωμα του.

Και εγώ έχω απολυτήριo και μάλιστα με έναν πάρα πολύ αξιοπρεπή βαθμό. Δεν είπα ότι έτσι κάνεις την επανάστασή σου, αλλά θεωρώ ότι χρειάζεται να βλέπουμε τα πράγματα πολύπλευρα.


Ποια είναι λοιπόν η άποψή σου; Να μη διαβάσουν για τις πανελλαδικές για τους λόγους που ανέφερες;


Ναι μπράβο. Αυτό κατάλαβες από τα λεγόμενά μου; Τέσπα, δεν είπα να μην διαβάσουν! Ο καθένας είναι ελεύθερος να κάνει ό,τι πιστεύει ότι είναι καλύτερο για εκείνον. Απλά προφανώς τίθεμαι κατά των αντιγραφών και κατά της επιβράβευσης των επιφανειακών γνώσεων. Οσοι γουστάρουν να πάρουν έτσι αυτό το "πολυπόθητο" χαρτί με γεια τους και χαρά τους. Απλά διαφωνώ. Πού είναι το κακό;

Το σωστό και το λογικό (:P) θα ήταν ο βαθμός του απολυτηρίου να αντιστοιχεί στην όποια προσπάθεια κατέβαλε ο μαθητής μέσα στην χρονιά και όχι μόνο. Βασικά διαφωνώ και με το απολυτήριο αυτό καθαυτό... Θέλω να πω αν θες να δώσεις απολυτήριο ΛΥΚΕΙΟΥ, θα έπρεπε να συμψηφίζονται και οι Μ.Ο από τις προηγούμενες τάξεις, αφού ονομάζεται "ΛΥΚΕΙΟΥ". Το ίδιο και για το γυμνάσιο αλλά ξεφεύγουμε από το θέμα μας. Προσωπική εκτίμηση. Δεν είπα ότι θα έπρεπε όλοι να συμφωνούν μαζί μου ξέρω γω.


Λυπάμαι που δεν κατάλαβες ότι ο άνθρωπος προφανώς έκανε χιούμορ.
Χα-χα-χα-χα. Και εγώ λυπάμαι που δεν έχουμε όλοι - προφανώς - την ίδια αίσθηση του χιούμορ. Αν και για να είμαι ειλικρινής, δεν πιστεύω ότι το έγραψες χαριτολογώντας. Προσωπικά μου φάνηκε ως ένα έμμεσο επιχείρημα, αν θα μπορούσε κανείς να το χαρακτηρίσει έτσι, ένα επιχείρημα, ας πούμε, που λανθάνει και γι' αυτό απάντησα αναλόγως στο προηγούμενο μήνυμά μου.

Προτιμώ να είμαι αισιόδοξος και να πιστεύω ότι τα πιο πολλά αλλάζουν, όπως π.χ. η κακή διάθεση κάποιου που τον κάνει να τα βλέπει όλα μαύρα και βαρύγδουπα.
χαχαχαχαχα! Τώρα αυτό να το πάρω ως μπιχτή; Μα, φυσικά, θα μου πεις "όχι" και θα προσθέσεις "η κακή διάθεση του ανθρώπου που τα βλέπει όλα ύποπτα". :P

Ναι, καλά θα κάνεις να είσαι αισιόδοξος, όπως και όλοι μας άλλωστε. Αρκεί να διακρίνουμε τα όρια ανάμεσα στην ουτοπία και την πραγματικότητα. Τώρα θα μου πεις ότι παλαιότερα και κάποια άλλα πράγματα φάνταζαν ουτοπικά και όμως πλέον είναι πραγματικά, αλλά νομίζω ότι κατάλαβες τι εννοώ. Κάποια πράγματα, όμως, είτε το θέλουμε είτε όχι, είτε μας αρέσει είτε όχι, απλά δεν αλλάζουν και πρέπει να τα αποδεχόμαστε. Οκ, νομίζω ότι ξεφύγαμε αρκετά. :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Δεν ξέρω για σας αλλά ήδη ονειρεύομαι τη στιγμή που θα πιάσω το σπιτάκι μου, όπου κι αν είναι αυτό... :-D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πότε βγαίνουν τα αποτελέσματα των ΕΠΑΛ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
ΕΡΩΤΗΣΗ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!!!!!!!!
Γίνεται παιδί θεωρητικής κατεύθυνσης να δώσει και να περάσει(με την προυπόθεση ότι εχει βγάλει βαθμό) έχοντας επιλέξει βιολογία γενικής και όχι αοθ στην ευελπίδων??????
ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!!!:confused::hmm::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
ΕΡΩΤΗΣΗ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!!!!!!!!
Γίνεται παιδί θεωρητικής κατεύθυνσης να δώσει και να περάσει(με την προυπόθεση ότι εχει βγάλει βαθμό) έχοντας επιλέξει βιολογία γενικής και όχι αοθ στην ευελπίδων??????
ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!!!:confused::hmm::worry:


Οχι αφου με βιολογια ανοιγει μονο το 3 πεδιο για καποιον απο θεωρητικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Οχι αφου με βιολογια ανοιγει μονο το 3 πεδιο για καποιον απο θεωρητικη

και τοτε πως εγινε δεκτός απο την σχολη????:hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,053 μηνύματα.
ΕΡΩΤΗΣΗ ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ!!!!!!!!
Γίνεται παιδί θεωρητικής κατεύθυνσης να δώσει και να περάσει(με την προυπόθεση ότι εχει βγάλει βαθμό) έχοντας επιλέξει βιολογία γενικής και όχι αοθ στην ευελπίδων??????
ΕΙΝΑΙ ΕΠΕΙΓΟΝ!!!!!!!
Όχι. Ένας της θεωρητικής θα μπορούσε (θεωρητικά παρά την απώλεια μορίων) να περάσει στην Ευελπίδων έχοντας μόνο δώσει μαθηματικά γενικής (το ΑΟΘ δεν θα χρειαζόταν). Από την άλλη, νομίζω ότι η απώλεια των μορίων είναι πολύ μεγάλη για να φτάσουν ώστε να μπει. Τέλος και αν ακόμα έμπαινε, θα αντιμετώπιζε τεράστιες δυσκολίες, καθώς η ευελπίδων θέλει μπόλικα μαθηματικά και φυσική.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Όχι. Ένας της θεωρητικής θα μπορούσε (θεωρητικά παρά την απώλεια μορίων) να περάσει στην Ευελπίδων έχοντας μόνο δώσει μαθηματικά γενικής (το ΑΟΘ δεν θα χρειαζόταν). Από την άλλη, νομίζω ότι η απώλεια των μορίων είναι πολύ μεγάλη για να φτάσουν ώστε να μπει. Τέλος και αν ακόμα έμπαινε, θα αντιμετώπιζε τεράστιες δυσκολίες, καθώς η ευελπίδων θέλει μπόλικα μαθηματικά και φυσική.



φίλε και πως έγινε δεκτός από την σχολή για προκαταρκτικές εξετάσεις(είναι σίγουρο αυτο που σου λέω ότι τον δέχτηκαν)???:hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
και τοτε πως εγινε δεκτός απο την σχολη????:hmm::hmm::hmm::hmm:

Η σχολη ειναι 2-4 πεδιο αρα δεν μπορει να την δηλωσει στο μηχανογραφικο .τωρα πως του δεχτηκαν τα χαρτια για τα αθληματα δεν ξερω ισως να εβαλε και στατολογια η σσασ και τον δεχτηκαν εκει .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Η σχολη ειναι 2-4 πεδιο αρα δεν μπορει να την δηλωσει στο μηχανογραφικο .τωρα πως του δεχτηκαν τα χαρτια για τα αθληματα δεν ξερω ισως να εβαλε και στατολογια η σσασ και τον δεχτηκαν εκει .

επειδη είδα τι εβαλε δεν είχε σσασ!!:worry: Καλα τι να πω σε ευχαριστω για την απαντηση απλά μου εκανε εντύπωση και γιάυτο ρώτησα:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
επειδη είδα τι εβαλε δεν είχε σσασ!!:worry: Καλα τι να πω σε ευχαριστω για την απαντηση απλά μου εκανε εντύπωση και γιάυτο ρώτησα:D:D
Στην αιτηση αν θυμαμαι καλα δενβαζεις τι μαθημα γενικης θα δοσεις αρα ειναι ακρος λογικο να εγινε αποδεκτη η αιτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Señora

Νεοφερμένος

Η Αριάνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αγιά (Λάρισα). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Διορθωτής μου εκμυστηρεύτηκε(σιγα το νεο) οτι για να βρεις καλό βαθμό στην έκθεση πρέπει να κάνεις τάμα στον άγιο Φανούριο.Δεν θα επηρεάσει τις βάσεις αυτό?Μαθηματικά βέβαια υπάρχουν πολυ κλύτερα γραπτά απο πέρσυ.Ας περιμένουμε αποτελέσματα απλά με σταυρωμένα χέρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Στην αιτηση αν θυμαμαι καλα δενβαζεις τι μαθημα γενικης θα δοσεις αρα ειναι ακρος λογικο να εγινε αποδεκτη η αιτηση

ναι οκ αλλά είναι δυνατον να δώσει εξετάσεις και να μην μπορεί να την βάλει στο μηχανογραφικό???:hmm::hmm:
τσαμπα κόπος και κούραση:(:(
Α!!!ΚΑΙ κάτι άλλα ένας δήλωσε αστυνομία και δεν έχει πάρει αοθ μόνο μαθηματικά γενικής και είναι τεχνολογική κατεύθυνση γίνεται???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top