[Πανελλήνιες 2014] Αποτελέσματα βαθμολογιών

Πόσα μόρια συγκεντρώσατε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 243)
  • 0 - 5.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 5.000 - 10.000

    Ψήφοι: 2 0.8%
  • 10.000 - 12.000

    Ψήφοι: 5 2.1%
  • 12.000 - 14.000

    Ψήφοι: 11 4.5%
  • 14.000 - 16.000

    Ψήφοι: 33 13.6%
  • 16.000 - 18.000

    Ψήφοι: 62 25.5%
  • >= 18.000

    Ψήφοι: 82 33.7%
  • Δεν είμαι υποψήφιος

    Ψήφοι: 43 17.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,804 μηνύματα.
Mαθηματικά Κατεύθυνσης: 15,4
Φυσική Κατεύθυνσης: 16,2
Χημεία Κατεύθυνσης: 16,9
Βιολογία Κατεύθυνσης: 19,4
Βιολογία ΓΠ: 19,2
Έκθεση: 13,4

Σύνολο 17549 στο 3ο...Απογοητευμένη. Ελπίζω σε ένα βιολογικό Αθήνας, αν και είμαι τσιμα-τσίμα.

Πλάκα μας κάνεις;;; Λίγα τα 17.549 μόρια; :hmm: Λοιπόν, άντε να βλέπω χαμόγελο. Πολλά συγχαρητήρια...από εδώ αρχίζει ένα νέο κεφάλαιο ζωής χωρίς να σημαίνει ότι το μέλλον δεν επιφυλάσσει εξίσου νέες ωραίες εκπλήξεις. :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
μπραβοο ρε εμιλυυ!!! Συγχαρητηριααα!!



Μπραβο παιδια καλη σταδιοδρομια ευχομαι. Συγχαρητηρια α α α

Ευχαριστώ πολύ!Καλά αποτελέσματα κι σ' εσάς!
Αρχαια 19.1
Λατινικα 20
Ιστορια 19.8
Κειμενα 16.4
Εκθεση 17.3
Βιολογια 19.9

1o πεδιο 19.139
Συγχαρητήρια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Θεσσαλίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αρχαια 19.1
Λατινικα 20
Ιστορια 19.8
Κειμενα 16.4
Εκθεση 17.3
Βιολογια 19.9

1o πεδιο 19.139

Συγχαρητήρια!!! Μπράβο σε όλους σας παιδιά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Πλάκα μας κάνεις;;; Λίγα τα 17.549 μόρια; Λοιπόν, άντε να βλέπω χαμόγελο. Πολλά συγχαρητήρια...από εδώ αρχίζει ένα νέο κεφάλαιο ζωής χωρίς να σημαίνει ότι το μέλλον δεν επιφυλάσσει εξίσου νέες ωραίες εκπλήξεις.

Ευχαριστώ πολύ. Θα δω τι θα κάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά! μπράβο σας όποιο και να είναι το αποτέλεσμα!
Με πήρε και εμένα η καθηγήτριά μου πριν μια ώρα και μου είπε τους βαθμούς μου :clapup: Βουαλά! :P

Αρχαία 19,3
Ιστορία 19
Λογοτεχνία 16,5 (:worry:)
Λατινικά 19,3
Έκθεση 18
Βιολογία 19,4

Εύχομαι καλά αποτελέσματα σε όλους και καλό καλοκαίρι! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στελλα 398

Νεοφερμένος

Η Στελλα 398 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Θεωρητική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ:19.4
Φυσική Κατ:20
Ανάπτυξη Εφαρμογών:19.7
ΑΟΔΕ:20
Μαθηματικά Γενικής:20
Έκθεση:15.2
Σύνολο 19308
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ο Κρητικός

Νεοφερμένος

Ο Ο Κρητικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Βρε παιδιά που μπορώ να δω αποτελέσματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tweetyslvstr

Δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 660 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ:19.4
Φυσική Κατ:20
Ανάπτυξη Εφαρμογών:19.7
ΑΟΔΕ:20
Μαθηματικά Γενικής:20
Έκθεση:15.2
Σύνολο 19308

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.

Steff

Νεοφερμένος

Ο Steff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Φυσική :rant:
Εντάξει ομως περνάω εκεί που θέλω :π

καλα αποτελεσματα παιδιιιιιιια1
15411~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Συγχαρητήρια σε όλους! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paracelsus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Paracelsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 283 μηνύματα.
Σειρά μου .. :D

Έκθεση : 16 ... :whistle:
Βιολογία : 20
Αρχαία : 18.8
Ιστορία : 18.2
Κείμενα : 16.9
Λατινικά : 20

1o πεδίο : 18.741 !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Μια χαρά η θεωρητική βλέπω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sunmoom

Νεοφερμένος

Η sunmoom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ:19.4
Φυσική Κατ:20
Ανάπτυξη Εφαρμογών:19.7
ΑΟΔΕ:20
Μαθηματικά Γενικής:20
Έκθεση:15.2
Σύνολο 19308

δυσκολευτηκες :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Ντρέπομαι να πω τις βαθμολογίες μου με τους επιστήμονες εδώ μέσα...

Συγχαρητήρια..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pantelis_P

Νεοφερμένος

Ο Pantelis_P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
τι μετραει? τα μορια η ο γενικος βαθμος προσβασης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Ντρέπομαι να πω τις βαθμολογίες μου με τους επιστήμονες εδώ μέσα...

Συγχαρητήρια..

Σε νιώθω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,790 μηνύματα.
αγχωθηκα.....παω να δω τα δικα μου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βούλα-rf-5

Νεοφερμένος

Η Βούλα-rf-5 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
Μαθηματικά Κατ:19.4
Φυσική Κατ:20
Ανάπτυξη Εφαρμογών:19.7
ΑΟΔΕ:20
Μαθηματικά Γενικής:20
Έκθεση:15.2
Σύνολο 19308

Ουάουυυ ανατρίχιασα :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top