Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Εγώ όμως είμαι απόφοιτος ..είναι το ίδιο?? Για να πάρω κωδικό θα πρέπει να πάω μόνο με τν ταυτότητα δηλαδή??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SsS28

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SsS28 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
https://results.minedu.gov.gr/

Τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν μετά τις 13:00.

Σήμερα για τα ΕΠΑΛ βγαίνουν;

Lol , εφτιαξαν το "προβλημα" με τα αποτελεσματα :P απ'οτι φενεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Lol , εφτιαξαν το "προβλημα" με τα αποτελεσματα :P απ'οτι φενεται

ναι ρε γαμωτο χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Εγώ πηρα κωδικό χθες και ηταν υπερβολικά απλή διαδικασί και φοβάμαι.Εννοω απλα λεει βαλε τον κωδικό εδώ δε με ρώτησε απολυτως τίποτα. Και φοβάμαι επειδή η διευθύντρια όσες φορές πήγαινα μου έλεγε μπούρδες. Δηλαδή, μου ειπε ας πούμε οτι μηχανογραφικο κάνουμε μέχρι την Παρασκευή. Και φρίκαρα.Αλλα προφανώς ΔΕΝ ισχύει, αφού δεν έχει ανοίξει καν το σύστημα.
Αυτος ο κωδικος δεν ηταν που μας ειχαν πει να κανουμε περιπου τον Απριλιο; Παντως νομιζω ετσι γινεται γιατι κ σε μενα ειχε πει τοτε γραψε τον κωδικο και εισαι οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Το σύστημα πότε θα ανοίξει;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Εμενα παντως με κωδικο σχολικης μοναδας και τον κωδικο μηχανογραφικου δεν μπαινει.Μου τα βγαζει λαθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Παιδιά σήμερα βγήκαν και τα αποτελέσματα των ΕΠΑΛ. Λογικό είναι τόσο καιρό να μην έχει ανοίξει, γιατί έπρεπε να έχουν δει και τα αποτελέσματα τα παιδιά των ΕΠΑΛ. Λογικά αυτές τις μέρες θα ανοίξει. Υπομονή κάντε, εξάλλου απ' τους πρώτους θα τρέξετε να το κάνετε; Σκεφτείτε με την ηρεμία σας τις σχολές. Μη βιάζεστε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
1794 στα 2000 αθηνα σου ερχομαι :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
γαμώτο.... το φτιάξανε :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.

βαριεμαι

Νεοφερμένος

Η βαριεμαι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
μεχρι ποτε ειναι για τα μηχανογραφικα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Παιδιά μπορούμε να συμπληρώσουμε μηχανογραφικό τώρα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Socrates ... 99

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.

Nepythys

Νεοφερμένος

Ο Nepythys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
1872 ΕΠΑΛ Ομάδα Α
Ένας καθηγητής με είπε ότι παίζουν λεφτά αν περάσω από τους πρώτους στη σχολή που θέλω και το ίδιο επιβεβαίωσε ο ξάδερφος μου που σπούδαζε πέρυσι αναφέροντας έναν συμφοιτητή του ο οποίος έπερνε 300 ευρώ το μήνα. Ισχύει κάτι τέτοιο;

Edit: Μόλις το επιβεβαίωσε και η θεία μου που διδάσκει στο Αλεξάνδρειο ΑΤΕΙ Θεσσαλονίκης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
1872 ΕΠΑΛ Ομάδα Α
Ένας καθηγητής με είπε ότι παίζουν λεφτά αν περάσω από τους πρώτους στη σχολή που θέλω και το ίδιο επιβεβαίωσε ο ξάδερφος μου που σπούδαζε πέρυσι αναφέροντας έναν συμφοιτητή του ο οποίος έπερνε 300 ευρώ το μήνα. Ισχύει κάτι τέτοιο;

Edit: Μόλις το επιβεβαίωσε και η θεία μου που διδάσκει στο Αλεξάνδρειο ΑΤΕΙ Θεσσαλονίκης.

ωραιος τι τομεα ησουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
παιδια αν χασει καποιος τον κωδικο του μηχανογραφικου δεν υπαρχει περιπτωση να τον ανακτησει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
παιδια αν χασει καποιος τον κωδικο του μηχανογραφικου δεν υπαρχει περιπτωση να τον ανακτησει;
υπαρχει πανε στο σχολειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

junie

Νεοφερμένος

Η junie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 44 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top