Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Τώρα σκέφτομαι πως ήμασταν εμείς στα θερινά μαθήματα.. Τραγικό :P

Μα γιατί; Δεν ήταν τέλειο να περπατάς στη φουλ ζέστη Ιούλιο μήνα με τα βιβλία ;; :P

Ναι ρε το όνειρο της ζωής κάθε ανθρώπου:hehe:

Απαπα σαν εφιάλτης με φαίνεται :S

Παντως εγω ακομη δεν μπορω να συνηθισω το γεγονος οτι μπορω να κοιμηθω οσες ωρες θελω και να παω οπου θελω χωρις να εχω τυψεις για το διαβασμα!!!! Αλλα που θα μου παει;;

Εγώ, πάλι, αρχίζω και μπαίνω στο κλίμα. Άσε που αισθάνομαι μια ανείπωτη ευδαιμονία κάθε φορά που συνταντώ παιδιά που κάνουν τώρα θερινά.

Το ξέρω, θα έπρεπε να ντρέπομαι... :redface:
αλλά δεν το κάνω! :yahoo::yahoo:

Χαχαχα!! εγω αυτο δεν το σκεφτομαι!!!! Οταν εμεις καναμε θερινα και μας εβλεπαν οι προηγουμενοι ντρεπονταν;; Δεν νομιζω χαχα!!! Οπως το περασαμε εμεις, τωρα ειναι η σειρα τους! Παντως οσο σκεφτομαι το αποτελεσμα λεω αξιζε ο κοπος!


Έι έι μην ξεχνάτε ότι στο forum μπαίνουν και παιδιά του '96.:(
Αυτά που το καλοκαίρι θα το περάσουν γαμάτα, με την τσάντα στον ώμο και τον ήλιο κατακέφαλα.
Που οι μόνες διακοπές τους θα είναι το πολύ μέχρι το φροντιστήριο.
Που η μόνη συντροφιά που θα τους συνοδεύει παντού και πάντα θα είναι το άγχος τους (νταξει πολύ μελό:P)
Γι΄αυτό ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕΕΕΕ!!! :'(:'(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosR21

Νεοφερμένος

Ο nikosR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
δεν πειραζει του χρονου θα τα κανεις κ συ αυτα!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
εμενα μου λειπουν λιιγο ολα αυτα..βασικα σκεφτομαι ποσα πραγματα επρεπε να κανω διαφορετικα και θα ηθελα μια '2η ευκαιρια'..αυτα:$
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
εμενα μου λειπουν λιιγο ολα αυτα..βασικα σκεφτομαι ποσα πραγματα επρεπε να κανω διαφορετικα και θα ηθελα μια '2η ευκαιρια'..αυτα:$
Οι περισσότεροι νομίζω. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
εμενα μου λειπουν λιιγο ολα αυτα..βασικα σκεφτομαι ποσα πραγματα επρεπε να κανω διαφορετικα και θα ηθελα μια '2η ευκαιρια'..αυτα:$

Το καλο ειναι οτι οσοι <<αποτυχαμε>> καταλαβαίνουμε πλέον τι καναμε λαθος.
Και εγω καποιες φορες σκεφτομαι οτι αν ξαναγραψω μπορω να παρω 20 σε ολα ( λολ)

Σοβαροτητα ηθελε , προγραμμα και διασκεδαση - ψυχαγωγια μαζι.
Φυσικα , τα παραπανω , ειδικα για το προγραμμα και τη διασκεδαση , τα ακουγαμε συνεχεια σαν συμβουλες αλλα ενταξει , η πρωτη μας φορα ηταν , λογικο να γινονται λαθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Το καλο ειναι οτι οσοι <<αποτυχαμε>> καταλαβαίνουμε πλέον τι καναμε λαθος.
Και εγω καποιες φορες σκεφτομαι οτι αν ξαναγραψω μπορω να παρω 20 σε ολα ( λολ)

Σοβαροτητα ηθελε , προγραμμα και διασκεδαση - ψυχαγωγια μαζι.
Φυσικα , τα παραπανω , ειδικα για το προγραμμα και τη διασκεδαση , τα ακουγαμε συνεχεια σαν συμβουλες αλλα ενταξει , η πρωτη μας φορα ηταν , λογικο να γινονται λαθη.
Ναι ρε παιδια!Μακαρι να διναμε και β' λυκειου!:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι ρε παιδια!Μακαρι να διναμε και β' λυκειου!:whistle:
Θα είχα φάει φρίκη μόνο αυτό σε λέω:|:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Μακάρι να γινόταν κάτι τέτοιο ΞΑΝΑ , τουλάχιστον θα καταλαβαίναμε τι πάει να παει σοβαρό διάβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Εε ναι βρε παιδια...τελος παντων τωρα τετοια ωρα τετοια λογια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Βασικά το καλύτερο θα ηταν να μπορούμε να ξαναδώσουμε τα μαθηματα στα οποία θέλουμε να βελτιώσουμε το βαθμό μονο, νομίζω. Αν ίσχυε αυτό χωρίς δέυτερη σκέψη θα έδινα 1-2 μαθήματα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
παλιά γινόταν κι ήταν τέλειο!!!

στα χρόνια της μαμάς μου ξέρω γω... :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
παλιά γινόταν κι ήταν τέλειο!!!

στα χρόνια της μαμάς μου ξέρω γω... :Ρ

Χμμ νομίζω γινόταν πριν καμια 10ετία περίπου. Δηλαδή η 32χρονη ξαδέρφη μου όταν έδωσε κράτησε βαθμό σε κάποια μαθήματα και ξαναέδωσε άλλα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
και τότε ήταν και 4 μαθήματα ...
τώρα εσεις δίνετε 6 , εμείς που διαλέγουμε μαθ. + αοθ 7 μαθήματα
και αμα ειμαστε και θεωρητική κατ . , καλά κρασιά.
Αγώνας αντοχής ειναι πλεον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitedove

Νεοφερμένος

Ο whitedove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
να ρωτησω κατι
αυτο που πρεπει να πας στο σχολειο μεχρι τις 28 να παρεις ενα κωδικο τι ειναι?δεν ειχαμε συμπληρωσει ενα κωδικο για το μηχανογραφικο πιο παλια που το ξερουμε μονο εμεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosR21

Νεοφερμένος

Ο nikosR21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
να ρωτησω κατι
αυτο που πρεπει να πας στο σχολειο μεχρι τις 28 να παρεις ενα κωδικο τι ειναι?δεν ειχαμε συμπληρωσει ενα κωδικο για το μηχανογραφικο πιο παλια που το ξερουμε μονο εμεις?

ειναι για αυτους που δεν τον ειχαν παρει τοτε..οπως εγω!!ετσι νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
η υποβολη των μηχανογραφικων δελτιων εχει ξεκινησει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

balhhh

Νεοφερμένος

Ο balhhh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
παιδακια μ γρηγορα...μπορει καποιοσ να μ στειλει τ μηψανογραφικο εδω γιατι δεν τ βρισκω

εχει 3εκινησει ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jok19

Νεοφερμένος

Η Jok19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
τον κωδικό σχολικής μονάδας τον παίρνουμε από το σχολείο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωσ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κωσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
παιδιά σχετικά με το μηχανογραφικό έχω μια απορία!! Λοιπόν είμαι απόφοιτος τελειςσα πέρσυ.γίνεται να κάνω ακονα μηχανογραφικό?? Εννοώ δεν έχω πάει κα8ολου από το σχολείο.. Τ μόνο που χρειάζεται είναι η απόκτηση κωδικού?? Και αν ναι μέχρι ποτέ μπορώ??
Αλλά κυρίως τι δικαιολογητικά πρέπει να έχω μαζιιι μου!?? Γιατί έψαξα και δεν μπορώ να βρω που τα λέει!!!! Ας μ απαντήσει κάποιος γρηγοραααα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top