Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά. Τελειωσα και εγώ φέτος το λύκειο και δη είμαι ευχαριστημένος από τα μόρια μου(17425). Εγώ στοχεύω να μπω ηλεκτρολόγων μηχανικών και μηχανικών υπολογιστών στην πάτρα(έχει 17600). Απέξω 175 μόρια αλλα ένας φίλος μου είπε επειδή όλη η αχαΐα έγραψε δη θα πέσει η βάση στις σχολες αυτής της πόλης...Τι πιστεύετε?

ρε παιδια,ολοι εσεις που ρωτατε για τις βασεις,δεν ειναι δυσκολο να κανετε προβλεψη μονοι σας.βλεπετε αυριο τα επισημα στατιστικα ,βλεπετε για τη καθε σχολη αριθμο εισακτεων και καταλαβαινετε περιπου τι παιζει.
τεσπα,οι εισακτεοι στη σχολη που ρωτας θα γινουν απο 202 220.εχεις ελπιδες,αλλα ειναι περιζητητη σχολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
παιδια οι πανελληνιες μια εμπειρια ζωης ειναι. εγω στην τριτη λυκειου επαιζα την μπαλιτσα μου με τα φιλαρακια , ειχα τις κατακτησεις μου , μεθουσα , χορευα και ζουσα τη ζωη:)ειμαστε νεοι ρε γαμωτι μου ! αλλα τι να κανουμε , εχω κι ενα ελαττωμα , ειμαι καλος στα μαθηματικα;)...λοιπον φιλοι μου , με αγαπη , μερακι και προγραμμα πετυχα 19.200 μορια. φροντιστηριο δεν εκανα γιατι εκμεταλευομουνα τη γνωση των Δασκαλων που μου με την εμπειρια των και την καθοδηγηση των τιθασευαν τον εμφυτο ενθουσιασμό για την γνωση και και μεταλαμπαδευαν τις ποικιλες γνωσεις τους:) υπηρξα μαθητης του 18,5 . "μυαλο ξυραφι αλλα καπεταν φασαριας" ελεγαν οι δασκαλοι μου...αυτη η ζωηραδα και η σπιρταδα μου ομως πιστευω οτι με βοηθησε να περασω ανωδυνα τον "γολγοθα" των πανελληνιων:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
εγω στην τριτη λυκειου επαιζα την μπαλιτσα μου με τα φιλαρακια , ειχα τις κατακτησεις μου, μεθουσα , χορευα και ζουσα τη ζωη [...] με αγαπη , μερακι και προγραμμα πετυχα 19.200 μορια. φροντιστηριο δεν εκανα γιατι εκμεταλευομουνα τη γνωση των Δασκαλων που μου με την εμπειρια των και την καθοδηγηση των τιθασευαν τον εμφυτο ενθουσιασμό για την γνωση και και μεταλαμπαδευαν τις ποικιλες γνωσεις τους [...] αυτη η ζωηραδα και η σπιρταδα μου ομως πιστευω οτι με βοηθησε να περασω ανωδυνα τον "γολγοθα" των πανελληνιων:)

Με συγκίνησες :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
παιδια οι πανελληνιες μια εμπειρια ζωης ειναι. εγω στην τριτη λυκειου επαιζα την μπαλιτσα μου με τα φιλαρακια , ειχα τις κατακτησεις μου , μεθουσα , χορευα και ζουσα τη ζωη:)ειμαστε νεοι ρε γαμωτι μου ! αλλα τι να κανουμε , εχω κι ενα ελαττωμα , ειμαι καλος στα μαθηματικα;)...λοιπον φιλοι μου , με αγαπη , μερακι και προγραμμα πετυχα 19.200 μορια. φροντιστηριο δεν εκανα γιατι εκμεταλευομουνα τη γνωση των Δασκαλων που μου με την εμπειρια των και την καθοδηγηση των τιθασευαν τον εμφυτο ενθουσιασμό για την γνωση και και μεταλαμπαδευαν τις ποικιλες γνωσεις τους:) υπηρξα μαθητης του 18,5 . "μυαλο ξυραφι αλλα καπεταν φασαριας" ελεγαν οι δασκαλοι μου...αυτη η ζωηραδα και η σπιρταδα μου ομως πιστευω οτι με βοηθησε να περασω ανωδυνα τον "γολγοθα" των πανελληνιων:)


σε πιασα...
φατα τωρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

balhhh

Νεοφερμένος

Ο balhhh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
ασ μου απαντησει καποιοσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ...ποτε κανουμε μηχανογραφικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

quintana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο quintana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 281 μηνύματα.
σοβαρα τωρα , πολλοι αριστουχοι δεν λενε τετοιες παπαριες ? οχι τοσο τραβηγμενες ,αλλα καπως ετσι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
ασ μου απαντησει καποιοσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ...ποτε κανουμε μηχανογραφικο

νομίζω απο αύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
σοβαρα τωρα , πολλοι αριστουχοι δεν λενε τετοιες παπαριες ? οχι τοσο τραβηγμενες ,αλλα καπως ετσι

Και οι ελαχιστοι που δεν λενε αυτα λενε αλλα κουλα... Μια περυσι 19+ μορια εβαλε κ τη μανα της να μιλησει η οποια ειπε οτι η κορη της σηκωνοταν τα βραδια γιατι ακουγε τις ασκησεις να της λενε να τις λυσει:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

an_ancient_muse

Νεοφερμένος

Η an_ancient_muse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Γνωρίζει κανείς πότε μπορούμε να παραλάβουμε τη βεβαίωση πρόσβασης? Από αύριο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Εμας μας ειπαν πεμπτη οτι παιρνουμε το απολυτηριο αρα λογικα και την βεβαιωση προσβασης..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

balhhh

Νεοφερμένος

Ο balhhh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
για τισ μεταγγραφεσ τι ισχυει ρε παιδια?εγω λογικα θα περασω κομωτηνη μπορει να με τραβη3ει η αδερφη μ απο θεσσαλονικη που σπουδαζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
Ξερει κανεις μεχρι ποια ημερομηνια πρεπει να υποβαλλουμε μηχανογραφικο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
απο δευτερα χτες μεχρι 12 ιουλιου αλλα τα σχολεια κλεινουν στις 28 οποτε αν θες να κανεις εκει μηχανογραφικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φρεντος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,181 μηνύματα.
για τισ μεταγγραφεσ τι ισχυει ρε παιδια?εγω λογικα θα περασω κομωτηνη μπορει να με τραβη3ει η αδερφη μ απο θεσσαλονικη που σπουδαζει?

Δεν ισχυουν οι μεταγραφες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dickensian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dickensian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Δεν υπαρχει καμια πιθανοτητα να ισχυσουν οι μεταγραφες δηλαδη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina.

Νεοφερμένος

Η marina. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 104 μηνύματα.
Τα επίσημα στατιστικά θα τα έχουμε σήμερα ή η όλη αναταραχή σχετικά με ορκωμοσία κυβέρνησης κ.τ.λ. θα εμποδίσει τους υπεύθυνους του υπουργείου να είναι συνεπείς με την προθεσμία που έχουν θέσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Eβλεπα τα παιδια που πηγαιναν για μαθημα στα θερινα και με γυρισε πολυ πισω,μακρυα απο εμας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
απο δευτερα χτες μεχρι 12 ιουλιου αλλα τα σχολεια κλεινουν στις 28 οποτε αν θες να κανεις εκει μηχανογραφικο...

αυτό είναι βέβαιο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Eβλεπα τα παιδια που πηγαιναν για μαθημα στα θερινα και με γυρισε πολυ πισω,μακρυα απο εμας

Δεν είναι, όμως, τέλεια τώρα; :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top