Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
«Το μόριο του..Λεωνίδα ήταν σκέτη χειροβομβίδα!» Ένα καλό μονόπρακτο έργο που εστιάζεται στο συναίσθημα των 2 picosecs αφού δεις μια γρήγορη τα αποτελέσματα των πανελληνίων στον ασβεστωμένο τοίχο. Το μάτι του υποψηφίου δεν κοιτάζει το αποτέλεσμά του αλλά στο αποτελέσμα του ..Λεωνίδα. Όλοι έχουν έναν Λεωνίδα.. που θα βγάλει 100/100 στην έκθεση ή 25/100 στα μαθηματικά. Καλά αποτελέσματα. Για χαλάρωση δείτε κανένα gifάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
βλεπω τα πρωτα μυνηματα και συγκινουμαι πανελληνιεσ 2013
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
σημερα ολη μερα τρεμω, το στομαχι μου ειναι κομπος, δεν εχω φαει σχεδον τιποτα, ζαλιζομαι και σερνομαι.
ουτε οταν εγραφα δεν ημουν ετσι. για την ακριβεια τοτε ημουν μια χαρα!
απιστευτο αγχος μα πολυ περισσοτερο περιεργεια.
ο Θεος να εχει βαλει το χερι Του...
Καλη δυναμη παιδεια και καλα και δικαια αποτελεσματα σε ολους μας...

*παιδια. λολ ξερω ορθογραφια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
Αδιάβλητες εξετάσεις και κουραφέξαλα. Λοιπόν, την ιστορία που θα σας πω τη λέω για να ακούσω και άλλες παρόμοιες από όλη την Ελλάδα, και να ακουστούν και παραέξω να φτάσουν και στα αυτιά αυτών που μπορούν να κάνουν κάτι. Η αφορμή η μάνα μου που άκουσε τη μάνα της «Μαρίας» να διαφημίζει τους που έπιασε πέρυσι στις Πανελλήνιες η κόρης της στο Μανάβη της γειτονιάς.
Την ξέρω τη «Μαρία» απ το δημοτικό. Μαζί και στο Γυμνάσιο. Στο Λύκειο αυτή πήγε σε εκείνο το «παράμερο» Λύκειο που εδώ και 15 χρόνια μαζεύονται οι γόνοι των καλών και πονηρών οικογενειών. Μαζί και στο φροντιστήριο μέχρι και τη Β Λυκείου. Μαθήτρια? Μέτρια, τη ζόριζαν οι γονείς της μα δε το είχε. Και τη Τρίτη μόνο ιδιαίτερα σε μυστικούς καθηγητές. Αλλά είχα και ένα κολλητό στο ίδιο Λύκειο, και μου τα έλεγε. Βελτίωση καμία, μόνο στις κοπάνες και στα ανεβασμένα σπόρ έδειχνε έφεση. Και δήλωνε πως ήθελε Πολυτεχνείο, και το είχε και σίγουρο. Και τα κατάφερε, έβγαλε 18100 μόρια και εγώ τρελάθηκα. Και δεν ήταν η μόνη. Δεκάδες αριστούχοι της τελευταίας στιγμής. Ρώτησα διάφορους έμμεσα, ζόρισα το κολλητό μου - όλοι μόκο , σαν να ρωτούσα για κρατικά απόρρητα. Αλλά δεν τα παράτησα γιατί μου είχε γίνει έμμονη ιδέα και τελικά μήνες μετά, μέσα από σπόντες και μισόλογα, και από το παραλήρημα μιας μισομεθυσμένης που ο γκόμενος που την παράτησε ήταν στο ίδιο λύκειο, σιγούρεψα αυτό που πολλοί ξέρουν μα κανένας δε λέει: Την παράγκα την έχουν στήσει εδώ και χρόνια: Απλησίαστα ενδοσχολικά ιδιαίτερα και στο τέλος, το λιγότερο, οργανωμένες στρατιωτικά επισκέψεις στη τουαλέτα κατά τη διάρκεια των εξετάσεων. Και να οι αριστούχοι γόνοι μεγαλογιατρών, παραγόντων, διευθυντών αλλά και άλλων που έχουν να πληρώσουν. Και δε γίνεται μόνο στα Χανιά, έμαθα και για τη Λάρισα, το Βόλο και ιδιωτικά της Αθήνας και αλλού. Υπάρχουν στην Αθήνα λέει και φροντιστήρια που ξέρουν τα θέματα στο περίπου μέρες πρίν. Και για κινητά άκουσα, και για ομάδες λυτών άκουσα και για κομπίνες στα βαθμολογικά και στο υπουργείο. Μα και παραμύθια να είναι όλα τα άλλα εγώ για τη «Μαρία» και πιθανόν κ για δυο άλλους είμαι σίγουρος: Λυμένα τα βρήκε και πως τα έγραψε ακόμα δε κατάλαβα! Το κόλπο είναι καλό και δοκιμασμένο χρόνια…
Για να δούμε, φέτος θα έχει πάλι υπερπαραγωγή αριστούχων το ίδιο Λύκειο? Θα τολμήσει να μιλήσει κανείς? Εγώ πέρασα με το κόπο μου και τη βοήθεια των καθηγητών στο σχολείο και στο φροντιστήριο και των γονιών μου. Μα δε αισθάνομαι περηφάνια αλλά ανησυχώ. Τις «Μαρίες» αυτές –θηλυκές και σερνικές και σερνικοθήλυκες- θα τις βρω μπροστά μου Αύριο. Και καλά εκπαιδευμένες πια σε αυτές τις θολές ταχτικές. Ήδη αρχίζω να τις ξεχωρίζω και εδώ στο πανεπιστήμιο.
Μη φοβάστε, μιλήστε, μη ξεχνάτε δεν καρφώνετε απλά αμύνεστε λίγο. Και όλο και κάποιος θα το ακούσει και μπορεί κάποτε αυτός ο τόπος να βάλει στη γωνία όλες τις «Μαρίες» και αυτούς που τις έκαναν έτσι…
ΝΥΝ ΥΠΕΡ ΠΑΝΤΩΝ ΑΓΩΝ για να μην βρεθούμε στη θέση κάποτε των πατεράδων μας να βαρεθούμε να αγωνιζόμαστε.. (το κειμενάκι το ετοίμασα από τα πριν και το ανέβασα από δημόσιο δίκτυο για ευνόητους λόγους – σόρυ για το συναισθηματισμό αλλά το θέμα μου έχει κάτσει άσχημα) ?Δήμος :)

Δήμο, διάβασα προσεχτικά την ιστορία σου. Με άγγιξε επειδή τέτοιες «Μαρίες» είναι η ίδια η υποκριτική Ελληνική κοινωνία σε μεγάλο βαθμό. Τέτοιες «Μαρίες» θα συναντήσεις και στο στρατό, που θα κλαίγονται για την διανυκτέρευση ενώ οι άλλοι στρατιώτες που είναι ναυτικά μίλια μακρυά δεν έχουν ψυχή. Τέτοιες «Μαρίες» θα συναντήσεις και στο πρώτο εξάμηνο που θα κάνουν χαβαλέ μαζί σου για να περνάει η ώρα αλλά θα πηγαίνουν με την Κική με το βυζί erasmus για να συλλέξουν φωτογραφίες για το facebook cover. Άλλες «Μαρίες» δεν θα σου δίνουν σημειώσεις επειδή δεν θέλουν να γράψεις καλύτερα από αυτές στην εξεταστική. Τέτοιες «Μαρίες» θα κλείνουν ραντεβού για ρακί και ενώ θα περιμένεις σα μαλάκας στο ρακάδικο θα σου στέλνουν μήνυμα ότι τελικά, η γάτα τους ξαφνικά έπαθε καταρροή. Τέτοιες «Μαρίες» υπάρχουν παντού: αρσενικές και θηλυκές ή κάτι ενδιάμεσο αφού δεν έχουν όρχεις να στέκονται με αξιοπρέπεια όταν οι περιστάσεις το απαιτούν. Καλύτερα να είσαι ένας «Μήτσος ο γαμιάς της γειτονιάς» παρά η «Μαρία». Μια «Μαρία» που θέλησε να περάσει Πολυτεχνείο όχι για να σπουδάσει η ίδια (αφού οι σπουδές της είναι το τελευταίο που τη νοιάζουν και θα διεκπεραιωθούν "αναίμακτα" με τρόπους που αναφέρεις στο post σου) αλλά για να σου δείξει ότι είναι ανώτερή σου, ότι το παν είναι να είσαι φοιτητής για Μύκονο, για διαδήλωση και μετά να πάμε για καφέ και όλα χαλαρά. Λυπάμαι που με υποχρεώνουν να ανέχομαι «Μαρίες» θέλοντας και μη, ως Έλληνας πολίτης. Η κοντοφθαλμία του νεοΈλληνα φτάνει μέχρι τα αυριανά αποτελέσματα και όχι στο κακοστημένο σύστημα εισαγωγής αλλά και σπουδών στα Ελληνικά Πανεπιστήμια και ΤΕΙ. Μια χαρά που εξαργυρώνει πολλές ελπίδες σε πολλά χιλιάρικα ευρώ φροντιστηρίων και οι «Μαρίες» να σπουδάζουν με υποτροφίες στις Γερμανίες..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
σημερα ολη μερα τρεμω, το στομαχι μου ειναι κομπος, δεν εχω φαει σχεδον τιποτα, ζαλιζομαι και σερνομαι.
ουτε οταν εγραφα δεν ημουν ετσι. για την ακριβεια τοτε ημουν μια χαρα!
απιστευτο αγχος μα πολυ περισσοτερο περιεργεια.
ο Θεος να εχει βαλει το χερι Του...
Καλη δυναμη παιδεια και καλα και δικαια αποτελεσματα σε ολους μας...

Φήμες λένε ότι θα πέσει η κυβέρνηση και τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν την Δευτέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Φήμες λένε ότι θα πέσει η κυβέρνηση και τα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν την Δευτέρα.

Ας έπεφτε και ας ανακοινώνονταν τα αποτελέσματα του χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
σημερα ολη μερα τρεμω, το στομαχι μου ειναι κομπος, δεν εχω φαει σχεδον τιποτα, ζαλιζομαι και σερνομαι.
ουτε οταν εγραφα δεν ημουν ετσι. για την ακριβεια τοτε ημουν μια χαρα!
απιστευτο αγχος μα πολυ περισσοτερο περιεργεια.
ο Θεος να εχει βαλει το χερι Του...
Καλη δυναμη παιδεια και καλα και δικαια αποτελεσματα σε ολους μας...

Αν είναι λόγω πανελληνίων να το ρίξουμε στο μελόδραμα του Δάντη, ..ζήτω που καήκαμε. Μεθαύριο όταν θα είσαι σε μια θέση εργασίας με πολλές ευθύνες και κάτι πάει στραβά με κίνδυνο η επιχείρηση να έχει τεράστιες ζημιές, τι θα κάνεις; Απεργία πείνας από το άγχος; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
αμαν πια σε αυτο το site.. ολους τους υποστηριζετε εκτος απο εμενα!
σας λεω πως ηταν η φαση σημερα, χωρις να ειμαι ουτε καν αγχωδης τυπος κλπ.. ουτε εγω περιμενα τοσο χαλια.
βεβαια παιζουν και αλλα ρολο και αρκετα λιγοτερο το 'πως εγραψα στις πανελληνιες'... οποτε δε μπορειτε να καταλαβετε και φυσικα δε σας κατηγορω.
Ενηγουεη ακουστηκαν πολυ δραματικα τωρα ειμαι καλυτερα κι βλεπω παρα πεντε στο youtube:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
αμαν πια σε αυτο το site.. ολους τους υποστηριζετε εκτος απο εμενα!
σας λεω πως ηταν η φαση σημερα, χωρις να ειμαι ουτε καν αγχωδης τυπος κλπ.. ουτε εγω περιμενα τοσο χαλια.
βεβαια παιζουν και αλλα ρολο και αρκετα λιγοτερο το 'πως εγραψα στις πανελληνιες'... οποτε δε μπορειτε να καταλαβετε και φυσικα δε σας κατηγορω.
Ενηγουεη ακουστηκαν πολυ δραματικα τωρα ειμαι καλυτερα κι βλεπω παρα πεντε στο youtube:P

Chill dude. Σκέψου το καλοκαιράκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Λίγες ώρες έμειναν. Θα το ξενυχτίσω, δε θέλω να κοιμηθώ. Τέλος.-

Ελπίζω να μη δω κάτι που θα με κάνει να με πάρει από κάτω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Λίγες ώρες έμειναν. Θα το ξενυχτίσω, δε θέλω να κοιμηθώ. Τέλος.-

Ελπίζω να μη δω κάτι που θα με κάνει να με πάρει από κάτω...
Και εγώ έτσι ακριβώς είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theodwra.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η theodwra. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Ωρες ώρες απορώ με τον εαυτό μου.Τις μέρες που δίναμε ήμουν σε φάση αφασία ενώ τώρα που το αποτέλεσμα έχει κριθεί και δεν μπορώ να κάνω κάτι γι' αυτό έχω αρχίσει και αγχώνομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Δείτε 10η εντολή, δείτε κόκκινο κύκλο, μπείτε και στο τσατ, πιείτε και μια μπύρα και θα είστε κομπλέ !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
Kαλή επιτυχία σε όλους παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Αν είναι λόγω πανελληνίων να το ρίξουμε στο μελόδραμα του Δάντη, ..ζήτω που καήκαμε. Μεθαύριο όταν θα είσαι σε μια θέση εργασίας με πολλές ευθύνες και κάτι πάει στραβά με κίνδυνο η επιχείρηση να έχει τεράστιες ζημιές, τι θα κάνεις; Απεργία πείνας από το άγχος; :worry:

:hmm::hmm::hmm::hmm: Περίεργο ακούγεται...!!!:whistle::whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Καλή μας επιτυχία παιδιά! Μετά τα αποτελέσματα μην μπείτε ischool ο καθένας θα λέει το μακρύ του και το κοντό του. Άντε και ο Θεός βοηθός :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
:hmm::hmm::hmm::hmm: Περίεργο ακούγεται...!!!:whistle::whistle::whistle::whistle:

Το μισό φόρουμ τέτοιες θέσεις ονειρεύεται: άνω των 5.000 € / το 15νθήμερο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κάτι ώρες έμειναν, υπομονή..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crusader

Νεοφερμένος

Ο crusader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Βρε παιδιά δεν υπάρχει λόγος να ανησυχούμε.Ο,τι κάναμε το κάναμε για εμάς.Αν τα πήγαμε καλά οι γονείς μας θα χαρούν....για ένα μήνα...δύο μήνες;;οι φροντιστές μας θα χαρούν...για μια εβδομάδα...;;.φίλοι συγγενείς για μια ημέρα;;;Για εμάς η χαρά θα είναι μοναδική γιατί θα γνωρίζουμε πως καταφέραμε να πετύχουμε τους στόχους μας.Και άσχημα να τα έχουμε πάει δηλαδή τι θα γίνει;Θα είναι στεναχωρημένοι οι γονείς μας για μια δυο πέντε μέρες;Ε ωραία,το υπόλοιπο καλοκαίρι είναι μπροστά μας.Να πάμε πίσω το χρόνο δε γίνεται,ό,τι γράψαμε γράψαμε,τώρα με σύνεση και καθαρό μυαλό προχωράμε για να δούμε αν πετύχαμε αυτό που επιδιώξαμε κι αν όχι μαζί με τους φροντιστές μας[προσωπική θέση]εξετάζουμε το ενδεχόμενο να ξανά δώσουμε του χρόνου.Εξάλλου,καλύτερα ένα χρόνο ακόμα διάβασμα πολύ παρά 80 χρόνια ανιαρή ζωή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Το μισό φόρουμ τέτοιες θέσεις ονειρεύεται: άνω των 5.000 € / το 15νθήμερο. :P

βρε και με 800 το μήνα την παλεύουμε στα 20-25 μας!Αλλα που...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top