Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
γερμανια..:hmm::hmm: για να θες να πας πιθανως θα σου αρεσει να φανταστω γιατι ο τροπος ζωης εκει ειναι τελειως διαφορετικος :confused::confused::confused::confused:
Θα παω γιατι ειναι εκει οι γονεις μου (εφυγαν πριν 2-3 μηνες) και θα παμε ολη η οικογενεια δλδ και τα αδερφια μου θα παν εκει σχολειο...ακομα μιλαω αριστα τα γερμανικα οποτε..;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairhpapa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mairhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Θα παω γιατι ειναι εκει οι γονεις μου (εφυγαν πριν 2-3 μηνες) και θα παμε ολη η οικογενεια δλδ και τα αδερφια μου θα παν εκει σχολειο...ακομα μιλαω αριστα τα γερμανικα οποτε..;):P

ααα..ενταξει τοτε!!! ευχομαι να πετυχεισ αυτο που θες :);););););) αλλα η γερμανια σαν χωρα σου αρεσει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
ααα..ενταξει τοτε!!! ευχομαι να πετυχεισ αυτο που θες :);););););) αλλα η γερμανια σαν χωρα σου αρεσει???
Γεννηθηκα εκει και ηρθα ελλαδα οταν ημουνα 4 χρονων οποτε δεν θυμαμαι και πολλα:P:P(και σιγουρα θα εχουν αλλαξει και πολλα).
Τωρα δεν ξερω..τι να σου πω..οταν παω και εχω μια εικονα απο την γερμανια τοτε θα μπορεσω να πω αν μ αρεσει η οχι..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairhpapa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mairhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Γεννηθηκα εκει και ηρθα ελλαδα οταν ημουνα 4 χρονων οποτε δεν θυμαμαι και πολλα:P:P(και σιγουρα θα εχουν αλλαξει και πολλα).
Τωρα δεν ξερω..τι να σου πω..οταν παω και εχω μια εικονα απο την γερμανια τοτε θα μπορεσω να πω αν μ αρεσει η οχι..;)

οπως και να χει..ελπιζω να σου αρεσει ;);););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

mairhpapa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mairhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 121 μηνύματα.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα κι από μένα!Έχω πρόβλημα!ΜΕΓΆΛΟ Πρόβλημα!Είμαι τρίτη,έδωσα φέτος,αλλά επειδή οι γονείς μου δεν είχαν την οικονομική δυνατότητα να με στείλουν φροντιστήρια προσπαθούσα ο ίδιος να διαβάζω στο σπίτι,μόνος μου,και άρχισα να τα παρατάω από Δεκέμβρη..έτσι χωρίς να πω κάτι στους δικούς μου,δεν έγραψα καλά φέτος,και δεν περνάω πουθενά..έγραψα κάνα 3αρι..Δεν ξέρω τι να κάνω,έρχονται και οι ενδοσχολικές και σκέφτομαι και το απολυτήριο λυκείου,και έτσι όπως είναι τα πράγματα θέλω να ξαναδώσω.Και σκεφτόμουν το ενδεχόμενο να πάω από γενικό σε επα.λ,για να παρακολουθήσω μαθήματα ειδικότητας και από εκεί να πάω δευτέρα λυκείου ξανά και στην τρίτη να δώσω με την α ομάδα για να περάσω σε κάποιο τει..Και θα ήθελα την γνώμη σας για 2 πράγματα!Μπορεί κάποιος με απολυτήριο λυκείου να δώσει από το ε.παλ;Και αν ναι πιστεύεται αξίζει τον κόπο;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα κι από μένα!Έχω πρόβλημα!ΜΕΓΆΛΟ Πρόβλημα!Είμαι τρίτη,έδωσα φέτος,αλλά επειδή οι γονείς μου δεν είχαν την οικονομική δυνατότητα να με στείλουν φροντιστήρια προσπαθούσα ο ίδιος να διαβάζω στο σπίτι,μόνος μου,και άρχισα να τα παρατάω από Δεκέμβρη..έτσι χωρίς να πω κάτι στους δικούς μου,δεν έγραψα καλά φέτος,και δεν περνάω πουθενά..έγραψα κάνα 3αρι..Δεν ξέρω τι να κάνω,έρχονται και οι ενδοσχολικές και σκέφτομαι και το απολυτήριο λυκείου,και έτσι όπως είναι τα πράγματα θέλω να ξαναδώσω.Και σκεφτόμουν το ενδεχόμενο να πάω από γενικό σε επα.λ,για να παρακολουθήσω μαθήματα ειδικότητας και από εκεί να πάω δευτέρα λυκείου ξανά και στην τρίτη να δώσω με την α ομάδα για να περάσω σε κάποιο τει..Και θα ήθελα την γνώμη σας για 2 πράγματα!Μπορεί κάποιος με απολυτήριο λυκείου να δώσει από το ε.παλ;Και αν ναι πιστεύεται αξίζει τον κόπο;:(

Αν θέλεις να πας επαλ πρέπει να ξεκινήσεις από τη β λυκειου.να σου πω πόσα μόρια υπολογιζεις περιπου; Α.Ε.Ν έχεις δηλώσει;; μπορείς να πας και με απολυτηριο λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Ναι το ξέρω,αλλά το θέμα είναι θα μπορώ να δώσω πανελλαδικές από εκεί του παραχρόνου;Άσε άσε ούτε θέλω να ξέρω :p!Όχι η αλήθεια είναι ότι ακαδημία εμπορικού ναυτικού δεν δήλωσα.Θα το ήθελα πολύ,λατρεύω τα ταξίδια,αλλά οι δικοί μου δεν θέλουν να πάω,έχουν και τους λόγους τους.Ο πατέρας μου ήταν ναύτης σε τέτοια καράβια και δεν μου είπε και τα καλύτερα λόγια,αν και γύρισε όλο τον κόσμο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Ναι το ξέρω,αλλά το θέμα είναι θα μπορώ να δώσω πανελλαδικές από εκεί του παραχρόνου;Άσε άσε ούτε θέλω να ξέρω :p!Όχι η αλήθεια είναι ότι ακαδημία εμπορικού ναυτικού δεν δήλωσα.Θα το ήθελα πολύ,λατρεύω τα ταξίδια,αλλά οι δικοί μου δεν θέλουν να πάω,έχουν και τους λόγους τους.Ο πατέρας μου ήταν ναύτης σε τέτοια καράβια και δεν μου είπε και τα καλύτερα λόγια,αν και γύρισε όλο τον κόσμο!

Α,κατάλαβα.πντως,μπορείς να ξαναδώσεις πανελλήνιες σε δύο χρόνια. Αν και γιατί δε ξαναδοκιμαζεις να ξαναδωεις διαβαζοντας λίγο παραπανω; ψαξε και στο ίντερνετ υπάρχουν αρκετοί καθηγητές που προσφέρουν αφιλοκερδώς μαθηματα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Σίγουρα μπορώ να ξαναδώσω;Γιατί μου είπε μια κοπέλα ότι αν έχω απολυτήριο λυκείου δεν μπορώ να δώσω από ε.παλ,δηλαδή να πάω δευτέρα να πάρω ειδικότητα και να δώσω στην τρίτη!ΧΆΟΣ όπως λέει και ο φίλος ΣΆΚΗΣΣΣ!Το πρόβλημα είναι τα φροντιστήρια!Γιατί οι δικοί μου δεν έχουν την οικονομική δυνατότητα να με στέλνουν φροντιστήρια!Σκέφτομαι το ε.παλ τώρα γιατί δίνει και ένα πτυχίο παραπάνω,και θα μπορώ να κάνω και σπουδές,εδώ κοντά τουλάχιστον γιατί για άλλη πόλη δύσκολα,εκτός αν πάω σε εστία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Σε Καταλαβαινω ,αλλά αμα πας επαλ θα δώσεις πανελλ το 2015! Μπορείς να δώσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Ναι αλλά δεν θέλω πάλι να απογοητευτώ του χρόνου...Γιατί χωρίς φροντιστήρια δεν θα την παλέψω,και σκέφτομαι και για αεροπορία!Μακάρι να γίνεται!Δεν ξέρεις τι άγχος έχω από τον Φλεβάρη..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ναι αλλά δεν θέλω πάλι να απογοητευτώ του χρόνου...Γιατί χωρίς φροντιστήρια δεν θα την παλέψω,και σκέφτομαι και για αεροπορία!Μακάρι να γίνεται!Δεν ξέρεις τι άγχος έχω από τον Φλεβάρη..:worry:

Ένα παλικάρι από εμάς που ξανά έδωσε φέτος, ήταν θεωρητική βέβαια, δεν πήγαινε φροντιστήρια αλλά τον δέχονταν στο σχολείο και παρακολουθούσε μαθήματα κατεύθυνσης.

Επίσης σ'αυτό που λες για το επαλ ψάξτο εσύ.Μην ακούς τι λέει ο καθένας.Ίσως υπάρχει καμιά τρύπα.Στην ελλάδα ζούμε άλλωστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Ναι αλλά δεν θέλω πάλι να απογοητευτώ του χρόνου...Γιατί χωρίς φροντιστήρια δεν θα την παλέψω,και σκέφτομαι και για αεροπορία!Μακάρι να γίνεται!Δεν ξέρεις τι άγχος έχω από τον Φλεβάρη..:worry:

Μην απογοητεύεσαι!! Μη τα παρατας. Κάτι άλλο,γιατί δε πας στο πλέον παλιό σου σχολείο μαζί με τους γονείς σου να πείτε για το οικονομικό σας πρόβλημα,κ ν σ κάνουν μάθημά μετά τις ώρες σχολείου. Σκέψου και αυτό. Εμάς όλοι οι καθηγητές μας το κάνουν για όσα παιδιά δε πάνε φροντιστήριο;)
Κι επιπλέον, μην αγχώνεσαι,φέτος κανείς δεν έγραψε καλά πηγαίνοντας και φροντ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Έχω κι εγώ μια παρόμοια περίπτωση στο σχολείο,που ήταν τεχνολογική βέβαια,αλλά δεν ξέρω ρε παιδιά στο σχολείο τόσο μικρές που είναι οι ώρες δεν γίνεται δουλειά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Σιγουρα γινεται αυτο με το επαλ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Αμα ενδιαφέρονται πραγματικά οι καθηγητές θα κάτσουν και 1 και 2 και 5 ώρες για να στα εξηγήσουν.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bingo95

Νεοφερμένος

Ο Bingo95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Δεν απογοητεύομαι,και 15 φορές να δώσω θα προσπαθώ ξανά και ξανά!Πολύ ωραία η πρότασή σου φρι,θα το συζητήσω και με τους γονείς μου και με το σχολείο!

Dhmh,θα πάρω και τηλέφωνο στο υπουργείο να ρωτήσω,Και στα ε.παλ θα πάω μια βολτίτσα να ρωτήσω!Αντώνη έχεις δίκιο τι και τι ακούς από τον καθένα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Μπράβο!! :)
για ο,τι άλλο θες εδώ είμαστε! Πάντως,μη το αφήνεις,από αύριο πήγαινε σχολείο,πάρε τηλ το υπουργείο και μιλά φυσικά με τους γονείς σου!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top