Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
ενα 20 στο αοθ θα ξεπλυνει τη ντροπη των μαθ.γεν. ... αρκει να μην αποφασισουν αλλαγη πορειας φετος και το κανουν μαθημα κτηνος.Μετα ολη η χρονια θα ναι ενα fail.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasIraklio

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
ε τι να μας βάλουν πια...
ΑΟΘ είναι...

Μόνο στη θεωρία αν βαρέσουν με παράξενα Σ-Λ των 5 μορίων ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
ΤΕΛΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΔΩ ΒΙΒΛΙΟ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ (αν και δινω και αγγλικα :P )πως και πως τν περιμενα αυτη τν στιγμη ,μου φαινεται σαν ονειρο....βλεπω συνεχεια την ωρα (συνηθεια τς χρονιας):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liofagos

Νεοφερμένος

Ο liofagos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
τελος και απο μενα με ενα βαθμος στην αναπτυξη γυρω στο 16
υπολογιζω επισης:
εκθεση 15+
μαθ γεν 15.5
φυσ κατ 11
αοδε 16.5-17
μαθ.κατ 16
.. πριν αρχισουμε υπολογιζα να βγαλω λιγο πιο κατω απο 17, τωρα με ολα αυτα που εγιναν ειμαι στο 15 κατι και προφανως οι στοχοι μου εχουν αλλαξει, το μαθηματικο αθηνας δεν το πιανω, πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων ουτε λογος και εχω στραφει προς την πληροφορικη της ασσοε (15.500) αλλα και το τμημα πληροφορικης του παπει (15.000)... θα ηθελα λοιπον καποιον ο οποιος ειναι ειτε στο ενα ειτε στο αλλο τμημα να μου στειλει μηνυμα να του εκφρασω μερικες αποριες.. ελπιζω να βρεθει καποιος..

τελος, πως πιστευετε οτι θα κυμανθουν οι βασεις στα παραπανω 2 τμηματα συν μαθηματικο αθηνας και ΣΕΜΦΕ ? μια προβλεψη απο καποιον εμπειρο ψαχνω, δε θελω κατι συγκεκριμενο.. ευχαριστω πολυ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Είμαι κοντά στο
14 έκθεση
14 αρχαία
17 λατινικά
19 ιστορια
19.6 Βιολογία
και 10 Λοτοτεχνία

Πάει η φιλολογία Ρεθύμνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Παιδιά όσοι δώσατε δεύτερη φορά επικρατούσε βαρεμάρα ανυπομονησία να αρχίσετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
εκθεση-15
στατιστικη-18
φυσικη-13
αοδε-18
μαθηματικα-14
αεππ-15
Περιμένω και αοθ αλλά γύρω στο 16000 και 17000 στο 5ο.Ούτε αστυφυλάκων δεν θα πιάσω ρε γαμώτο. Καλά για στρατο ούτε για πλάκα. Κρίμα η 2η χρονιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GIANNIS511

Νεοφερμένος

Ο GIANNIS511 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ρε θεωρητικοι το bellorum που ο βλακας το αλλαξα στο τελος σε γενικη κτητικη παιζει να το πάρουν σωστό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BILL4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 309 μηνύματα.
Κεντρο μετα απο κατι μηνες(θεσσαλονικη) και παρασκευη χαλκιδικη αυταααααααα ειναι... καλο καλοκαιρι και καλα αποτελεσματα σε ολους!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinuli

Νεοφερμένος

Η athinuli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια για πειτε..θε βγειτε σημερα να το γιορτασετε?? εγω παρακαλαω τις φιλες μου αλλα δεν θελουν..παλι μεσα με βλεπω ολο το καλοκαιρι με την παρεα που εχω ;(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Τέλος.

Στεναχωρήθηκα πάντως. Δε ξέρω, από τη μία λέω ότι ίσως να έχω πάει πολύ καλύτερα αλλά από την άλλη...

Θα δούμε σε κάνα μήνα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
παιδια για πειτε..θε βγειτε σημερα να το γιορτασετε?? εγω παρακαλαω τις φιλες μου αλλα δεν θελουν..παλι μεσα με βλεπω ολο το καλοκαιρι με την παρεα που εχω ;(
εμένα η κολλητή μου δίνει αοθ την παρασκευή και σαν καλός άνθρωπος,την περιμένω :hehe: ..τότε θα γίνει επίσημα το γλέντι... :P
πίεσέ τις κι άλλο ;D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
τώρα και επίσημα καποιοι μπορουν να πανε παραλία χωρίς τύψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Τελοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοςςςςςς!!!ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΖΩΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Ο αριθμός εισακτέων δεν έχει ανακοινωθεί ακόμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Παιδια καλο καλοκαιρι να εχουμε!(και εσεις οικονομολογοι κοντοζυγωνετε μην ανησυχειτε!:)) Να μην σκατε για κατι που δεν μπορειτε να αλλαξετε και να θυμαστε πως με υγεια,θεληση και αγαπη ολα μπορειτε να τα καταφερετε!σμουτσ!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinuli

Νεοφερμένος

Η athinuli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια εγω δινω επαναλληπτικες βιολογια..λιγη υπομονη ακομα δηλαδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Και ναιιι...τελειώσαμεεεε!!!! :clapup::clapup::clapup::clapup:
Καλά αποτελέσματα να έχουμεεεεε....εύχομαι ο καθένας να πετύχει αυτό που επιθυμεί! ;)


Καλό καλοκαίρι και καλή ξεκούρασηηηηηη!!!!! :D :D :D :D


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
εκθεση-15
στατιστικη-18
φυσικη-13
αοδε-18
μαθηματικα-14
αεππ-15
Περιμένω και αοθ αλλά γύρω στο 16000 και 17000 στο 5ο.Ούτε αστυφυλάκων δεν θα πιάσω ρε γαμώτο. Καλά για στρατο ούτε για πλάκα. Κρίμα η 2η χρονιά.

μη λες τετοια για την αστυφυλάκων !:confused:
15.800 κατι ηταν περσι η βάση , ε εντάξει ας ανέβει σε κανα 16.500.
Μετά απο αυτά που εκαναν ( γραφετε και μπαινετε σχολη σε 2 χρονια) εχω δει πολλα παιδια να αλλαζουν γνωμη.Και οσοι μειναμε ειμαστε μετρημενοι στα δαχτυλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
παιδιαα..καμια σειρα να προτεινετε τωρα που τελειωσαμε?χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top