Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
παντα...
Ειδικα αφου μερικοι την παραμελουν με τις εξετασεις
μα ποιοι το κανουν αυτο?!:eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
μα ποιοι το κανουν αυτο?!:eek::eek:


αυτοι που τινγκαρονται στις βιταμινες και στα τονωτικα, πινουν 10 καφεδες τη μερα και κοιμουνται 3 ωρες τα βραδια.
Αυτοι τρεφονται αποκλειστικα με συμπληρωματα διατροφης και καταπονουν τον οργανισμο τους με διαδρομες χιλιομετρων(με αυτοκινητο) απο το ενα φροντιστηριο στο αλλο.Αυτοι που αγχωνονται υπερβολικα, σε σημειο λιποθυμιας με αποτελεσμα να κανουν κακο στην καρδια τους και στο μυαλο τους.Ξερω ατομο που τα κανει ολα αυτα(ελπιζω οι θυσιες της να μην πανε χαμενες)
Παντως εμενα αυτη η τακτικη δεν μου φαινεται σωστη:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BloodSparrow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο BloodSparrow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Τα λατινικα ζορικα ειναι να παρει η ευχη!
πολλες μεταφρασεις , τα συντακτικα τους , βαλε και αρχ.χρονοι με τα γενη των ουσιαστικων , δωσε πονο και για ελξεις / σκοπο / απαγορευση κ.τλ.:verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Τι θα κάνετε αύριο μόλις δώσετε και το τελευταίο μάθημα?? :D (Όσοι τελειώνουν..)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι θα κάνετε αύριο μόλις δώσετε και το τελευταίο μάθημα?? :D (Όσοι τελειώνουν..)

Κατά παραλία μεριά... 8) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανία Ζγ

Νεοφερμένος

Η Στεφανία Ζγ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Ένα ενδιαφέρον άρθρο, λοιπόν:
https://www.protagon.gr/?i=protagon.el.ellada&id=24696
"Μια αποτυχία στις Πανελλαδικές Εξετάσεις απέχει -στο ορκίζομαι- έτη φωτός από τις δυσκολίες που σου είναι, που είναι σε όλους μας, γραφτές. Κράτα λοιπόν το κέφι σου, φίλα το σαν τα μάτια σου! Μην το ανταλλάξεις με καμία -ενήλικη δήθεν- σοβαρότητα."
Ό,τι έγινε, έγινε! Το μέλλον είναι μπροστά και αυτό θα το καθορίσουμε εμείς με τις επιλογές μας. Αξίζουν συγχαρητήρια σε όλους όσους προσπάθησαν, έστω και αν δεν τα κατάφεραν ικανοποιητικά!

"Θέλεις τη γνώμη μου; Μην τους ακούς! Μοναδικός λόγος να δώσεις δεύτερη φορά, στο καπάκι, Πανελλαδικές είναι να λαχταράς να μπεις σε μια συγκεκριμένη σχολή. Να ονειρεύεσαι μέσα από την καρδιά σου να γίνεις αρχιτέκτονας ή δικηγόρος ή οπτικός."
Καλό κουράγιο σε όσους σκέφτονται να ξαναδώσουν (ανάμεσά τους μάλλον κι εγώ) μόνο και μόνο για να κυνηγήσουν το όνειρό τους. Μην το βάζετε ποτέ κάτω. Κανείς δεν έχει το δικαίωμα να μας στερήσει τίποτα. Και λίίγη αισιοδοξία ρε παιδιά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μόνο εγώ αισθάνομαι ότι έχω τελειώσει? Δεν μπορώ να διαβάσω με τίποτα... Εν τω μεταξύ, εκτός από λατινικά, έχω ακόμα ΑΟΘ και αγγλικά...:redface::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μόνο εγώ αισθάνομαι ότι έχω τελειώσει? Δεν μπορώ να διαβάσω με τίποτα... Εν τω μεταξύ, εκτός από λατινικά, έχω ακόμα ΑΟΘ και αγγλικά...:redface::/:
Τόσο καλά:P Ε και εγώ θα δυσκολευτώ να διαβάσω άλλα κάτι θα κάνω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λες και πρέπει να διαβάσουμε ένα άρθρο για να καταλάβουμε ότι οι πανελλήνιες δεν είναι και ό,τι πιο σημαντικό σε αυτήν την ζωή... :whistle:

Απομακρυνθείτε από τους τέσσερις τοίχους που σας περικυκλώνουν και βγείτε έξω να δείτε τι πραγματικά συμβαίνει. :)

Φιλικά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ πάντως αύριο θα πάω στο χωριό μετά από το μάθημα.. Αν κάτσω άλλη μια μέρα σπίτι θα σκάσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Μετράω ώρες ΑΠΛΑ!

:yahoo:


Y.Γ. Αύριο ψηφίζω το 31 ...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ πάντως αύριο θα πάω στο χωριό μετά από το μάθημα.. Αν κάτσω άλλη μια μέρα σπίτι θα σκάσω:P

Τυχερή! Καλά να περάσεις! :D


Ελπίζω να μην πέσει υποθετικός λόγος και σκοπός... Τα απεχθάνομαι:angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Τυχερή! Καλά να περάσεις! :D


Ελπίζω να μην πέσει υποθετικός λόγος και σκοπός... Τα απεχθάνομαι:angry:

Καλά είναι απλά θέλουν λιγάκι προσοχή ...! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στεφανία Ζγ

Νεοφερμένος

Η Στεφανία Ζγ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Λες και πρέπει να διαβάσουμε ένα άρθρο για να καταλάβουμε ότι οι πανελλήνιες δεν είναι και ό,τι πιο σημαντικό σε αυτήν την ζωή... :whistle:

Απομακρυνθείτε από τους τέσσερις τοίχους που σας περικυκλώνουν και βγείτε έξω να δείτε τι πραγματικά συμβαίνει. :)

Φιλικά! :P

Κι όμως μερικοί έτσι το βλέπουν. Απλά είναι εναλλακτικός τρόπος να τους το πεις.
Σε αυτήν την περίοδο της ζωής σου, είτε το θες είτε όχι, πρέπει όσο να ναι να αφοσιωθείς σε αυτό χωρίς να σημαίνει ότι δεν θα νιώθεις γύρω σου. Είπαμε. :)
Πάντα! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Τυχερή! Καλά να περάσεις! :D
Ελπίζω να μην πέσει υποθετικός λόγος και σκοπός... Τα απεχθάνομαι:angry:
Ευχαριστώ! :D

Εγώ ακόμα δεν μπορώ να μάθω καλά τον υβριδισμό. Τα νεύρα μου:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,799 μηνύματα.
Κι όμως μερικοί έτσι το βλέπουν. Απλά είναι εναλλακτικός τρόπος να τους το πεις.
Σε αυτήν την περίοδο της ζωής σου, είτε το θες είτε όχι, πρέπει όσο να ναι να αφοσιωθείς σε αυτό χωρίς να σημαίνει ότι δεν θα νιώθεις γύρω σου. Είπαμε. :)
Πάντα! ;)

Σε κάθε φάση της ζωής αφοσιώνεται ο κάθε άνθρωπος σ' αυτό που νομίζει ότι είναι σημαντικό γι' αυτόν για να έχει κάποιο αποτέλεσμα εφόσον επέλεξε αυτή την "οδό". Βέβαια, το πρόβλημα με το κοινωνικό φαινόμενο των πανελληνίων είναι ότι για κάποιους αποτελεί το Α και το Ω της ύπαρξής τους. Κακώς. Όλοι καταλαβαίνουμε ότι είναι μια γερή μπίζνα και ότι κάποιοι βγάζουν πολλά λεφτά (από καθηγητές μέχρι εκδοτ.οίκους) όπως συμβαίνει και στις ξενόγλωσσες εξετάσεις πιστοποιητικών. Οπότε δεν χρειάζεται να υπερτονίζεται περισσότερο από όσο αξίζει. Παίδες, έφηβοι δεν ξαναείστε ποτέ..γι' αυτό χαρείτε όσες μέρες ακόμη είστε Γ' Λυκείου. Να χέσω τις υποχρεώσεις ενήλικα! και τι δε θα έδινα να ξαναγύριζα το χρόνο πίσω να γίνω μαθητής λυκείου αλλά χωρίς τις κ*λοεξετάσεις. :redface: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευχαριστώ! :D

Εγώ ακόμα δεν μπορώ να μάθω καλά τον υβριδισμό. Τα νεύρα μου:hehe:


Χημεία? Από αυτό το μάθημα δεν ξέρω τίποτα απολύτως:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Χημεία? Από αυτό το μάθημα δεν ξέρω τίποτα απολύτως:whistle:
Δεν χάνεις και τίποτα:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top