Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αν πέσει κύκλος του άνθρακα θα αρχίσω τα καντήλια επιτόπου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Λαμάρκ πάντως λίγο δύσκολο, γιατί η θεωρία του δεν ισχύει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Λαμάρκ πάντως λίγο δύσκολο, γιατί η θεωρία του δεν ισχύει...
Με αυτή τη λογική δεν θα έπρεπε να είναι και στην ύλη εφόσον δεν ισχύει! Άρα δεν έχεις δίκιο. Ίσα ίσα που επειδή δεν έχει πέσει μπορεί εύκολα να μπει! Και εγώ πάντως παιδιά έχω ένα προαίσθημα ότι θα πέσει Λαμάρκ και κύκλος του αζώτου. Οψόμεθα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Με αυτή τη λογική δεν θα έπρεπε να είναι και στην ύλη εφόσον δεν ισχύει! Άρα δεν έχεις δίκιο. Ίσα ίσα που επειδή δεν έχει πέσει μπορεί εύκολα να μπει! Και εγώ πάντως παιδιά έχω ένα προαίσθημα ότι θα πέσει Λαμάρκ και κύκλος του αζώτου. Οψόμεθα. :)
Τα 3 χρονια στην ύλη θα είχε μπει έστω σε επαναληπτικές/εσπερινά/ομογενείς. Άλλωστε σε ολα τα θέματα τόνιζαν πάντα "Να εξηγήσετε με βάσει τη θεωρία του Δαρβίνου".

Οψόμεθα πάντως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitis13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mathitis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
στον κυκλο του νερου δηλαδη τι λετε να ζητησουνε?εμενα πιο πολυ για θεωρια μου φαινεται οτι μπορει να βαλουνε!απο ασκηση τι να βαλουνε??ενα σχημα και να γραψουμε καποιες λεξεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πω ποιος καθεται να μαθει θεωρια Πιθανοτητες. -.-

Καλα ειναι τα Μαθηματικα Γενικης. Τι να πει και η Βιολογια. :P
Τουλάχιστον, η βιολογία είναι πιο ενδιαφέρουσα από ενδεχόμενα και διασπορές... :P

φυσικη γενικης ειναι πλ ευκολη, την δευτερα για μαθηματικα γενικης νιωθω οτι θα παω σαν το προβατο στην σφαγη
Ναι, και εγώ τα ίδια. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Παω να περπατησω...Μπας και ξεχαστουμε λιγακι:P:P
Τελος και η φυσικη γενικης!!!!

Παιδια λεω να βγαλω θεωρια σχολικου το βραδακι ταλαντωσεις και κυματα απο φυσικη κατευθυνση..Εσεις τι θα κανετε?
Βασικα φοβαμαι μην τα μπερδεψω=P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vHSdis

Νεοφερμένος

Ο vHSdis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
2 κεφαλαια φυσ κατ θα προλαβεις να τα βγαλεις;Θα ξενυχτησεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Τουλάχιστον, η βιολογία είναι πιο ενδιαφέρουσα από ενδεχόμενα και διασπορές... :P

Εμ. Απο τα Μαθηματικα οχι. :P
Απο Στατιστικη, ναι. Ισως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δρ. Σπίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Διαβάζω αυτά που γράφετε και χασκογελάω :redface: που πήρα Φυσική Γενικής: ελάχιστη ύλη (από πέρσι μειώθηκε ακόμη περισσότερο), τα 2 στα 3 κεφάλαια κοινά με τη Φυσική και τη Χημεία Κατεύθυνσης, ένα τυπολόγιο που αποτελείται από 3 τύπους, και όλες οι ασκήσεις να λύνονται αποκλειστικά με ΑΔΕ και ορισμούς μεγεθών :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Φυσική γενικής ρε τσάκαλοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Διαβάζω αυτά που γράφετε και χασκογελάω :redface: που πήρα Φυσική Γενικής: ελάχιστη ύλη (από πέρσι μειώθηκε ακόμη περισσότερο), τα 2 στα 3 κεφάλαια κοινά με τη Φυσική και τη Χημεία Κατεύθυνσης, ένα τυπολόγιο που αποτελείται από 3 τύπους, και όλες οι ασκήσεις να λύνονται αποκλειστικά με ΑΔΕ και ορισμούς μεγεθών :D
λεγε μ τετοια να τσατιζομαι κ αλλο που παιδευομαι με τις εφαπτομενες :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εμ. Απο τα Μαθηματικα οχι. :P
Απο Στατιστικη, ναι. Ισως.
Γούστα είναι αυτά. :whistle:
Όχι ότι μου αρέσει η στατιστική, αλλά και τα υπόλοιπα δεν πάνε πίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vHSdis

Νεοφερμένος

Ο vHSdis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Τι εξυπναδα να παρεις Φυσικη Γενικης.Λες και δεν υπαρχουν χρονιες που εχουν γ@μησει και αυτο μαθημα ενω μαθ και βιολογια ειχαν βαλει πιο ευκολα.Ολα τα μαθηματα μπορουν να γινουν δυκολα .

Αμα ο αλλος θελει να παει σε σχολες βιολογιας/υγειας,καλυτερα να παρει βιολογια να γνωριζει καποια πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δρ. Σπίτης

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δρ. Σπίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Τι εξυπναδα να παρεις Φυσικη Γενικης.Λες και δεν υπαρχουν χρονιες που εχουν γ@μησει και αυτο μαθημα ενω μαθ και βιολογια ειχαν βαλει πιο ευκολα.Ολα τα μαθηματα μπορουν να γινουν δυκολα .
Ποια χρονιά συγκεκριμένα το γάμησαν; Γιατί τις έχω λύσει όλες και δε συνάντησα κάτι περισσότερο από ΑΔΕ σε λύση άσκησης (από όσα έχουν μείνει εντός ύλης) :P

Σοβαρά τώρα, αν δε γράψω 20 θα βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο. Δεν παίζει πιο εύκολο μάθημα από τα πανελλαδικώς εξεταζόμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
και εγώ αύριο με πυρετό φυσική γενικής..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Τι εξυπναδα να παρεις Φυσικη Γενικης......... Αμα ο αλλος θελει να παει σε σχολες βιολογιας/υγειας,καλυτερα να παρει βιολογια να γνωριζει καποια πραγματα.
Ενημερωτικά, στην ιατρική Αθήνας το μάθημα "ιατρική φυσική" του 1ου εξαμήνου, ουσιαστικά είναι η Φυσική γενικής Γ λυκείου.



Για όσους δίνουν αύριο Φυσική γενικής : Καλή επιτυχία για το σίγουρο 100ρι !!! :)
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vHSdis

Νεοφερμένος

Ο vHSdis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ενημερωτικά, στην ιατρική Αθήνας το μάθημα "ιατρική φυσική" του 1ου εξαμήνου, ουσιαστικά είναι η Φυσική γενικής Γ λυκείου.



Για όσους δίνουν αύριο Φυσική γενικής : Καλή επιτυχία για το σίγουρο 100ρι !!! :)
.

To ιδιο μαθημα το εχουμε στη Θεσσαλονικη Δια.Και δεν εχει καμια σχεση,εκτος αν εννοες τα ελαχιστα σημεια στα οποια συμπιπτουν,επειδη και τα 2 ασχολουνται με φυσικη (καπου θα συνεπεφταν )
Σε σχεση με τη Φυσικη,η Βιολογια εχει πολυ πιο πολλα κοινα,θα μου επιτρεψεις να πω καθοσον γνωριζω περισσοτερα.Και σιγουρα σημαντικοτερα απο το μαθημα Ιατρικη Φυσικη.(βιοχημεια,βιολογια,μικροβιολογια,ανοσολογια)

Νταξει καταλαβαμε το πηρες το μαθημα ως γενικης και ηταν ευκολο.Αλλα αυτο δεν αναιρει αυτο που ειπα για Βιολογια-επιστημες υγειας/βιολογιας.

Ποια χρονιά συγκεκριμένα το γάμησαν; Γιατί τις έχω λύσει όλες και δε συνάντησα κάτι περισσότερο από ΑΔΕ σε λύση άσκησης (από όσα έχουν μείνει εντός ύλης) :P

Σοβαρά τώρα, αν δε γράψω 20 θα βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο. Δεν παίζει πιο εύκολο μάθημα από τα πανελλαδικώς εξεταζόμενα.

Το 2010 ειχαν βαλει σχετικα δυσκολα σε σχεση με τα αλλα γενικης.Το ποσο δυσκολα δεν ξερω,γιατι δεν το χα δωσει.

Ποια χρονιά συγκεκριμένα το γάμησαν; Γιατί τις έχω λύσει όλες και δε συνάντησα κάτι περισσότερο από ΑΔΕ σε λύση άσκησης (από όσα έχουν μείνει εντός ύλης) :P

Σοβαρά τώρα, αν δε γράψω 20 θα βαράω το κεφάλι μου στον τοίχο. Δεν παίζει πιο εύκολο μάθημα από τα πανελλαδικώς εξεταζόμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
:offtopic: Ας κάνουμε ένα διάλειμμα για να ξεκουραστεί το μυαλό:
- Μη μου το παίζεις εμένα Ιστορία μην στο παίξω Μαθηματικά και Θρησκευτικά μαζί!!!
- Τι εννοείς??
- Μη σε στείλω στην f(x) του Θεού..
Επιστρέψτε στο διάβασμά σας τώρα! :book:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Άμα θέλω 2 ολόκληρες μέρες για τη βιολογία γενικής να δω τι θα κάνω για τη βιολογία κατεύθυνσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top