Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Σήμερα ζω τον εφιαλτη στο δρόμο με τη στατιστική. :(

Πόσο χαίρομαι που δεν θα ξαναασχοληθώ με ιστογράμματα και διαμέσους και που από αύριο το μεσημεράκι αρχίζουν τα ωραία. :clapup:

μακαρι ολα τα μαθηματα
να ηταν σαν τα μαθηματικα γενικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Χεχεχ, εγώ που πήρα Φυσική Γενικής, το βρίσκω πιο ενδιαφέρον από την φυσική κατεύθυνσης. Καημένοι με τα μαθ γεν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Πω ποιος καθεται να μαθει θεωρια Πιθανοτητες. -.-

Καλα ειναι τα Μαθηματικα Γενικης. Τι να πει και η Βιολογια. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Χεχεχ, εγώ που πήρα Φυσική Γενικής, το βρίσκω πιο ενδιαφέρον από την φυσική κατεύθυνσης. Καημένοι με τα μαθ γεν :P
πιστεύω τίποτα το ιδιαίτερο δεν θα βάλουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Τσάκαλος ο greg.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
φυσικη γενικης ειναι πλ ευκολη, την δευτερα για μαθηματικα γενικης νιωθω οτι θα παω σαν το προβατο στην σφαγη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
φυσικη γενικης ειναι πλ ευκολη, την δευτερα για μαθηματικα γενικης νιωθω οτι θα παω σαν το προβατο στην σφαγη


Take it easy!:)
Το πιο βατό μάθημα είναι από όσα δίνεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Take it easy!:)
Το πιο βατό μάθημα είναι από όσα δίνεις....
μπα χιλιες φορες η ιστορια,τα αρχαια κτλπ παρα αυτο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Βιολογία Γενικής

Όχι άσκηση από το 2ο ,όχι άσκηση από το 2ο ...ΟΧΙ ΑΣΚΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ 2ο! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Βιολογία Γενικής

Όχι άσκηση από το 2ο ,όχι άσκηση από το 2ο ...ΟΧΙ ΑΣΚΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ 2ο! :'(

Εγώ πάλι εύχομαι να βάλουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

new life

Νεοφερμένος

Ο new life αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Φαντάσου πόσο θάρρος μου δίνεις γιατί εγώ έχω ασχοληθεί πολύ την έχω βγάλει δυο φορές και σκοπεύω άλλες δυο τώρα το σαββατοκυριακο... Οπότε καλά μας βλέπω εμάς τους ιστορικούς:):)

μια χαρα τοτε!!ειμαι σιγουρος οτι θα σκισεις!!;)καλη επιτυχια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλή επιτυχία παιδιά για αύριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frwws

Νεοφερμένος

Η Frwws αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
μακαρι ολα τα μαθηματα
να ηταν σαν τα μαθηματικα γενικης

Ποοποο αυτό ξανά πες το!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Βιολογία Γενικής

Όχι άσκηση από το 2ο ,όχι άσκηση από το 2ο ...ΟΧΙ ΑΣΚΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ 2ο! :'(

Ροή ενέργειας? οι ασκήσεις με τα Κj - Κg τις πυραμίδες λέτε? εμένα μου φαίνονται εύκολες μακάρι να βάλουν τπτ τέτοιο εγώ ελπίζω να μην βάλουν μηχανισμούς ειδικής άμυνας - ανοσοβιολογική απόκριση. Τα έχω κάνει σαλάτα και δεν μπορώ να τα θυμηθώ με την σειρά. Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι κολλάω στη βιολογία.
Από βιογεωχημικούς κύκλους ποιο λέτε να πέσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Εγώ πάλι εύχομαι να βάλουν...

:stunned: :P

Ροή ενέργειας? οι ασκήσεις με τα Κj - Κg τις πυραμίδες λέτε? εμένα μου φαίνονται εύκολες μακάρι να βάλουν τπτ τέτοιο εγώ ελπίζω να μην βάλουν μηχανισμούς ειδικής άμυνας - ανοσοβιολογική απόκριση. Τα έχω κάνει σαλάτα και δεν μπορώ να τα θυμηθώ με την σειρά. Δεν μπορώ να το πιστέψω ότι κολλάω στη βιολογία.
Από βιογεωχημικούς κύκλους ποιο λέτε να πέσει?

Δεν έκανα φροντ και δεν έχω ιδέα από ασκήσεις 2ου κεφαλαίου και ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΑΝΟΣΟΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΑΠΟΚΡΙΣΗ και γενικά 1ο κεφάλαιο ..είναι το αγαπημένο μου ξέρω τα πάντααα! :inlove:
βιογεωχημικούς χμμ ...θέλω άζωτο :redface: ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
:stunned: :P



Δεν έκανα φροντ και δεν έχω ιδέα από ασκήσεις 2ου κεφαλαίου και ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΑΝΟΣΟΒΙΟΛΟΓΙΚΗ ΑΠΟΚΡΙΣΗ και γενικά 1ο κεφάλαιο ..είναι το αγαπημένο μου ξέρω τα πάντααα! :inlove:
βιογεωχημικούς χμμ ...θέλω άζωτο :redface: ..

Ούτε εγώ έκανα φροντιστήριο, σήμερα έμαθα να τις κάνω με την βοήθεια του αδερφού μου ο οποίος είναι το μαθηματικό μυαλό στην οικογένεια. Είναι πολύ εύκολες αλλά μέχρι να τις καταλάβω ο ώμος μου ακόμα πονάει από τα χτυπήματα του αδερφού μου όταν έκανα χαζά λάθη στις διαιρέσεις :P

Άζωτο? εγώ πάλι θέλω νερού..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Ούτε εγώ έκανα φροντιστήριο, σήμερα έμαθα να τις κάνω με την βοήθεια του αδερφού μου ο οποίος είναι το μαθηματικό μυαλό στην οικογένεια. Είναι πολύ εύκολες αλλά μέχρι να τις καταλάβω ο ώμος μου ακόμα πονάει από τα χτυπήματα του αδερφού μου όταν έκανα χαζά λάθη στις διαιρέσεις :P

Άζωτο? εγώ πάλι θέλω νερού..

Νερού λέει ότι θα πέσει ο καθηγητής μας στο σχολείο ...λες? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Νερού λέει ότι θα πέσει ο καθηγητής μας στο σχολείο ...λες? :whistle:

Ναι αυτό λέγανε τα περισσότερα παιδιά στην τάξη όταν δίναμε έκθεση..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
εγω παλι νομιζω θα βαλουν θεμα(3ο η 4ο) απο εξελιξη , κυριως εκει που λεει για την δραση της εξελιξης στον πληθυσμο αλλα και την θεωρια για την καμηλοπαρδαλη συμφωνα με λαμαρκ (μπορει να συνδυασουν με βιοσυσσωρευση)
Και το αλλο θεμα θα ειναι απο το 2ο κεφαλαιο μαλλον κατι απο βιογεωχημικους κυκλους
θεωρια ο,τι να'ναι!
αυριο θα δουμε αν εχω δικιο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top