Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
εγγυημένο!!!πήγαινε στον μεταφραστή και αλήθεια θα στο βγάλει... εμένα με άκουγε όλη η γειτονιά πριν απ'τα γέλια :P
(στην αρχή νόμισα ότι ήταν φέικ η εικόνα xD,μέχρι που το είδα στ'αλήθεια...χαχαχαχα )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Οκ μαθηματικά γενικής τώρα. :sick:
Ή που θα πατώσω ή που θα τα πάω μια χαρά και θα έχει δίκιο ο καθηγητής μου που με λέει γκρινιάρα. :P

Σκοπεύετε να αφιερώσετε το σ/κ αποκλειστικά στο μάθημα επιλογής? Εγώ σκέφτομαι να κοιτάξω λίγο βιολογία σήμερα και αύριο το βραδάκι... :hmm:
Εγώ πάντως αύριο θα διαβάσω φυσική..:/:
εγγυημένο!!!πήγαινε στον μεταφραστή και αλήθεια θα στο βγάλει... εμένα με άκουγε όλη η γειτονιά πριν απ'τα γέλια :P
(στην αρχή νόμισα ότι ήταν φέικ η εικόνα xD,μέχρι που το είδα στ'αλήθεια...χαχαχαχα )
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα όντως :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Οκ μαθηματικά γενικής τώρα. :sick:
Ή που θα πατώσω ή που θα τα πάω μια χαρά και θα έχει δίκιο ο καθηγητής μου που με λέει γκρινιάρα. :P

Σκοπεύετε να αφιερώσετε το σ/κ αποκλειστικά στο μάθημα επιλογής? Εγώ σκέφτομαι να κοιτάξω λίγο βιολογία σήμερα και αύριο το βραδάκι... :hmm:

Και εγώ το ίδιο.Σκοπεύω να αφιερώσω και μία μέρα για βιολογία κατεύθυνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
καλα ντε ηρεμησε
ουτε εγω δεν εκανα ετσι :whistle:
κι εγω της ειπα οτι δεν νομιζω να το κοψουν
ας κοψουν 3 μορια σιγα :hmm:

αλλα το κειμενο ηταν μεγαλο
αν δεν ηταν το οριο η περιληψη μου θα ηταν τελεια πιστευω :worry:
εγώ ήρεμη είμαι :D
αλλά όχι ότι λέει ο καθένας να το βγάζουμε κι εγγύηση xD
πάντως δε θα τα χάσεις όλα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
εγώ ήρεμη είμαι :D
αλλά όχι ότι λέει ο καθένας να το βγάζουμε κι εγγύηση xD
πάντως δε θα τα χάσεις όλα...

οκ ευχαριστω για τις διευκρηνησεις σας

νομιζω οτι εκανα και κατι ορθογραφικα στην εκθεση....

παιδια τις 2 παυλες τις βρικατε
το γραψατε σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα όντως :hehe:
πωω,πραγματικά,οποιεσδήποτε εξετάσεις στο εξωτερικό στα σοβαρά θα τις έπαιρνε,αλλά τις δικές μας...ήξερε πώς τις μετέφρασε.. xD
''Παγκύπριες'' έγραψα,Pancyprian μου έβγαλε..πανελλήνιες εγραψα, LOL μου εβγαλε..χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
παιδια τις 2 παυλες τις βρικατε
το γραψατε σωστα?
Εγώ έγραψα ότι ο συγγραφές παραθέτει ένα δικό του σχόλιο (όχι έτσι ακριβώς έβαλα και σάλτσες λίγο το γραψα καλά:P). Η καθηγήτρια με είπε σωστό είναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
οι 2 παύλες δηλωναν προσωπικο σχολιο του συγγραφεα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
πωω,πραγματικά,οποιεσδήποτε εξετάσεις στο εξωτερικό στα σοβαρά θα τις έπαιρνε,αλλά τις δικές μας...ήξερε πώς τις μετέφρασε.. xD
''Παγκύπριες'' έγραψα,Pancyprians μου έβγαλε..πανελλήνιες εγραψα, LOL μου εβγαλε..χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα

τι λετε μορε
εμενα κανονικα το μεταφρασε
πεταχτε τα pc σας :D

εγω τις 2 παυλες τις διαβασα
εχτες κατα τις 9 στο ιντερνετ ____ τυχερος ειμουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Εγώ πάντως αύριο θα διαβάσω φυσική..:/:
Το σκέφτηκα και αυτό, αλλά νομίζω θα διαβάσω βιολογία μόνο τελικά. Λόγω της παπαγαλίας, για κάποια κομμάτια νιώθω ανασφαλεια... :/:

Και εγώ το ίδιο.Σκοπεύω να αφιερώσω και μία μέρα για βιολογία κατεύθυνσης.
Ολόκληρη? Εντάξει αυτό νομίζω είναι too much. :P

Πόση ώρα το σκεφτότανε να βάλουνε το θεωρητικό μάθημα Βιολογία με 1,5 μέρα περιθώριο και τελευταίο της εβδομάδας?
Ντάξει οκ κάθε χρόνο έτσι είναι αλλά άμα δεν παραπονεθώ θα σκάσω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
τι λετε μορε
εμενα κανονικα το μεταφρασε
πεταχτε τα pc σας :D

εγω τις 2 παυλες τις διαβασα
εχτες κατα τις 9 στο ιντερνετ ____ τυχερος ειμουν
πώς κανονικά; :o LOL βγάζει :hehe:
αν γράψεις όμως συνολικά ''Πανελλήνιες εξετάσεις'' βγάζει national exams
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
πώς κανονικά; :o LOL βγάζει :hehe:
αν γράψεις όμως συνολικά ''Πανελλήνιες εξετάσεις'' βγάζει national exams

ξερει να κανει μεταφραση
panhellenic το βγαζει :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ξερει να κανει μεταφραση
panhellenic το βγαζει :clapup:
μάλλον δε μπήκες στο γκουγκλ μεταφραστή,θα μπήκες σε άλλον...
για του λόγου το αληθές... ;)

TranslateFrom: Greek
To: English
GreekEnglishFinnishDetect language
Πανελλήνιες

EnglishGreekSpanish
LOL
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
εγω μπαινω απο opera
στου γκουγκλ και εγω

εσυ απο που?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.

giorgosklou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giorgosklou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
καλα αλλο λεω
πως ειναι τπ internet explorer και το mozilla ετσι ειναι και το opera
browser
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Το βρήκα το πρόβλημα. Κι εμένα στην αρχή το μετέφρασε φυσιολογικά, μετά όμως έβαλα τον τόνο στις Πανελλήνιες και βγήκε το ΛΟΛ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
καλα αλλο λεω
πως ειναι τπ internet explorer και το mozilla ετσι ειναι και το opera
browser
......α...... :P

Το βρήκα το πρόβλημα. Κι εμένα στην αρχή το μετέφρασε φυσιολογικά, μετά όμως έβαλα τον τόνο στις Πανελλήνιες και βγήκε το ΛΟΛ! :P
χαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ρε παιδιά μόνο εμένα μου έκανε εντύπωση η αλλαγή της γραμματοσειρας; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Μπα, λογικότατη ήταν. Εδώ τσιγκουνεύτηκαν το χαρτί μιλλιμετρέ που υπήρχε στα τετράδια των πανελληνίων. Τις τζάμπα σελίδες που εκτύπωναν λόγω των τεράστιων γραμμάτων δεν θα τσιγκουνευόντουσαν; Λογικό είναι, αφού 17-18 είμαστε, δεν παίζει να έχουμε πρεσβυωπία ακόμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top