Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
ας συζητησουμε επιτελους κατι πιο σοβαρο.ελεος!
κοριτσιααααα!τι θα βαλετε?αμανικο ή κοντομανικο?σορτς, βερμουδα, φουστα ή παντελονι?τα μαλλια σας πως θα τα κανετε?κατω, πλεξουδα ή κοτσο? δυσκολες αποφασεις αλλα νομιζω πως προλαβαινουμε!:clapup:
Εγώ μάλλον: τζιν, μαυρη-μπλε κοντομάνικη μπλούζα, μπλε μπαλαρίνες και το μαλλί κάτω..για νύχια θα το σκεφτώ :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Αγχος.....γαμημένο ΑΓΧΟΣ!!!!:(:(:(:worry::worry::worry::worry::wall::wall::wall::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik::mpinelik:
Γιατί άγχος ? :( Δεν χρειάζεταιιι ..πραγματικά ..σκέψου θετικά ,πόσο έχεις προσπαθήσει μέχρι εδώ,το στόχο σου! Όλα καλά θα πάνε! :clapup:
Βαρέθηκα να παπαγαλιζω τις ιστορίες(ναι διάλεξα Ιστορία γενικής παιδείας :mad: ). Μέχρι και για τον Λεχ Βαλέσα και για Νασερ εχω μάθει, για την ΕΡΕ του Καραμαλούνγκα. Μεγάλο λάθος που διάλεξα και ιστορία γενικής παιδείας, διοτι η ύλη είναι τεράστια. Πάνω απο 120 σελίδες. Ελπίζω να μην γράψω καλα μονο στις ιστορίες , διοτι η αλήθεια είναι οτι αφιέρωσα λιγότερο χρόνο σε λογοτεχνία, αρχαία και λατινικά.

Για ιστορία αρχαιολογία έλεγα ,αλλά τελικά άλλαξα γνωμη γιατι κατάλαβα οτι δεν αντέχω άλλο διάβασμα και επιπλέον ηδη απο το καλοκαίρι πιάνω δουλεια. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΣΤΟΧΟΣ ΜΟΥ :P , για να μπορώ και να δουλεύω συγχρόνως.
:stunned: Γιατί το κανες αυτό στον εαυτό σου?
ας συζητησουμε επιτελους κατι πιο σοβαρο.ελεος!
κοριτσιααααα!τι θα βαλετε?αμανικο ή κοντομανικο?σορτς, βερμουδα, φουστα ή παντελονι?τα μαλλια σας πως θα τα κανετε?κατω, πλεξουδα ή κοτσο? δυσκολες αποφασεις αλλα νομιζω πως προλαβαινουμε!:clapup:

Χοχοχο ..εγώ πάλι κορίτσια θα βάλω ότι βρω σιδερομένο ...:rolleyes: Αλλά μία καθηγήτρια μας μας είπε να φορέσουμε άνετα ρούχα (φόρμες,μαζεμένα μαλλιά κλπ) γενικά να είμαστε πολύ χαλαροί...αν νιώθουμε άνετα θα αποδώσουμε και καλύτερα ...:whistle:
Τέλος πάντων ,Οψόμεθα!



Πόσο γρήγορα πέρασε ο καιρός!! Δεν μπορώ να το πιστέψω ..:'( :hehe:

Καλή επιτυχία σ όλους παιδιά! :clapup: :spasiklas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Βαρέθηκα να παπαγαλιζω τις ιστορίες(ναι διάλεξα Ιστορία γενικής παιδείας :mad: ). Μέχρι και για τον Λεχ Βαλέσα και για Νασερ εχω μάθει, για την ΕΡΕ του Καραμαλούνγκα. Μεγάλο λάθος που διάλεξα και ιστορία γενικής παιδείας, διοτι η ύλη είναι τεράστια. Πάνω απο 120 σελίδες. Ελπίζω να μην γράψω καλα μονο στις ιστορίες , διοτι η αλήθεια είναι οτι αφιέρωσα λιγότερο χρόνο σε λογοτεχνία, αρχαία και λατινικά.

Για ιστορία αρχαιολογία έλεγα ,αλλά τελικά άλλαξα γνωμη γιατι κατάλαβα οτι δεν αντέχω άλλο διάβασμα και επιπλέον ηδη απο το καλοκαίρι πιάνω δουλεια. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΣΤΟΧΟΣ ΜΟΥ :P , για να μπορώ και να δουλεύω συγχρόνως.
Και εγω ιστορια πηρα φιλε!Η αληθεια ειναι οτι μου χρειαστηκε περισσοτερο χρονο απο ολα τα μαθηματα αλλα τελικα τη εβγαλα.Μιλαμε παντως για ενα εντελως κακογραμμενο βιβλιο αλλα δεν θα μπορουσα σε καμια περιπτωση να δωδω βιολογια ή μαθηματικα!! Μην αγχωνεσε ... απ'οτι εχω δει παλευονται τα θεματα!!!
ΠΑΜΕ ΓΕΡΑ:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Αυριο δινουμε λοιπον.

Ο καιρος περασε σιγουρα πιο γρηγορα απ οτι φανταζομασταν.Πολυ πιο γρηγορα..
Αυριο λοιπον δινουμε και εμεις ""Πανελλαδικες".Τοσα χρονια και τοσο καιρο διαβασμα και φτασαμε στο κατωφλι τους.:P

Παραδοξως δεν εχω αγχος..Την προσπαθεια μας την εχουμε κανει ...
και τωρα που ολο αυτο τελειωνει ειμαι πολυ χαρουμενη..Παρα πολυ!!!
Διοτι ανεξαρτητα το αποτελεσμα θα ερθει ενα υπεροχο καλοκαιρι..:clapup::clapup::clapup::clapup:

Ευχομαι σε ολους καλη επιτυχια και να περασουν στη σχολη που θα ειναι καταλληλη για τον καθενα!!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toure7

Νεοφερμένος

Ο toure7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
24ωρες μένουν ακόμα για το πρώτο μάθημα. Εγω πάντως, σε αντίθεση με την πλεοψηφία, δεν κάθομαι να διαβάσω τα sos που παραθέτουν τα φροντιστήρια στο διαδίκτυο και να τα παπαγαλίσω(μου φτάνουν οι ιστορίες). Προτιμώ να διαβάσω άρθρα του Χρήστου Γιανναρά ή άλλων λόγιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Γιατί, υπάρχει άτομο που μαθαίνει απ'έξω έκθεση;;:|

Κι εγώ μια απ'τα ίδια, δοκίμια διαβάζω. Καλύτερα είναι:)

Άντε, καλή μας επιτυχία ρε παιδάκια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Διευκρινίσεις σχετικά με τις Πανελλαδικές Εξετάσεις


Από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων, Πολιτισμού και Αθλητισμού, ανακοινώνεται:
Οι υποψήφιοι ημεδαποί ή αλλοδαποί μαθητές δύνανται απρόσκοπτα να προσέλθουν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις, προσκομίζοντας μόνο το Δελτίο Εξεταζομένου, που έχουν παραλάβει από τα Λύκειά τους.

Ταυτότητα όχι; :confused: Προσωπικά θα την πάρω μαζί μου για καλό και για κακό. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Frwws

Νεοφερμένος

Η Frwws αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Ποπό θυμάμαι γύρω στον Ιανουάριο-Φεβρουάριο που έμπαινα στη σελίδα των Πανελληνίων του 2012 για να δω πώς και τι έλεγαν τα παιδιά μία μέρα πριν τις Πανελλήνιες και σκεφτόμουν " Ποπό έχουμε πολύ καιρό μπροστά μας ακόμα " .Και τώρα αυτή η μέρα έφτασε και για εμάς.!!
Παραδόξως δεν έχω τόσο άγχος όσο περίμενα ότι θα έχω , το μόνο που με κυριεύει είναι η αισιοδοξία και η ανυπομονησία για ένα αξέχαστο καλοκαίρι!!!
'Αντε και καλή μας επιτυχία.!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Χμ...και που λέτε φτάσαμε στο....ΤΕΛΟΣ!!! :clapup:
Εύχομαι ολόψυχα οι κόπων όλων μας να ανταμειφθούν και ο καθένας να βρίσκεται από Οκτώβριο στο τμήμα που επιθυμεί! :D :kiss:
Και αν, στην έσχατη περίπτωση, γίνει κάτι και δεν περάσουμε, μην αγχώνεστε! Όλη η ζωή απλώνεται στα πόδια μας ;)..μπορούμε να δώσουμε και μια δεύτερη ευκαιρία στον εαυτό μας! Παρ' όλ' αυτά, ας απομακρύνουμε αυτές τις σκέψεις από το μυαλό μας κι ας πάμε με αισιοδοξία να αντιμετωπίσουμε τα θέματα, όποια κι αν είναι! :D



Η απαραίτητη ψυχολογία :P:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Διευκρινίσεις σχετικά με τις Πανελλαδικές Εξετάσεις


Από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων, Πολιτισμού και Αθλητισμού, ανακοινώνεται:
Οι υποψήφιοι ημεδαποί ή αλλοδαποί μαθητές δύνανται απρόσκοπτα να προσέλθουν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις, προσκομίζοντας μόνο το Δελτίο Εξεταζομένου, που έχουν παραλάβει από τα Λύκειά τους.

Ταυτότητα όχι; :confused: Προσωπικά θα την πάρω μαζί μου για καλό και για κακό.
Είσαι ημεδαπή ή αλλοδαπή, βρε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosmon1994

Νεοφερμένος

Ο giorgosmon1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Ουφ... Ναι είναι αλήθεια ότι πέρασε ο καιρός...
Απ την μια καλό απ την άλλη όμως... Πάντα λίγο χρόνο παραπάνω τον θέλεις...
Για τα κορίτσια που ρωτάνε τι να βάλουνε(έλεος, αυτό σκέφτονται τώρα) να ξέρετε
ότι εγώ θα βάλω την σωβράκα μου στο κεφάλι για γούρι ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Ναι αύριο δίνουμε :clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
Πάω για θεωρία στην έκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Είσαι ημεδαπή ή αλλοδαπή, βρε; :P

Ημεδαπός = αυτός που κατάγεται ή προέρχεται από τη χώρα μας, ο ντόπιος ;)

Αντώνυμο: Αλλοδαπός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bob Dylan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kλεάνθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 153 μηνύματα.
Παντως χαιρομαι που δεν θα ξαναπατησω στο γ....αμημενο ελληνικο σχολειο!12 χρόνια μεσα σε αυτη τη ''σαπιλα'' !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Βαρέθηκα να παπαγαλιζω τις ιστορίες(ναι διάλεξα Ιστορία γενικής παιδείας :mad: ). Μέχρι και για τον Λεχ Βαλέσα και για Νασερ εχω μάθει, για την ΕΡΕ του Καραμαλούνγκα. Μεγάλο λάθος που διάλεξα και ιστορία γενικής παιδείας, διοτι η ύλη είναι τεράστια. Πάνω απο 120 σελίδες. Ελπίζω να μην γράψω καλα μονο στις ιστορίες , διοτι η αλήθεια είναι οτι αφιέρωσα λιγότερο χρόνο σε λογοτεχνία, αρχαία και λατινικά.

Για ιστορία αρχαιολογία έλεγα ,αλλά τελικά άλλαξα γνωμη γιατι κατάλαβα οτι δεν αντέχω άλλο διάβασμα και επιπλέον ηδη απο το καλοκαίρι πιάνω δουλεια. ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΣΤΟΧΟΣ ΜΟΥ :P , για να μπορώ και να δουλεύω συγχρόνως.
Σου ευχομαι καλη επιτυχια!!:D

Διευκρινίσεις σχετικά με τις Πανελλαδικές Εξετάσεις


Από το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων, Πολιτισμού και Αθλητισμού, ανακοινώνεται:
Οι υποψήφιοι ημεδαποί ή αλλοδαποί μαθητές δύνανται απρόσκοπτα να προσέλθουν στις Πανελλαδικές Εξετάσεις, προσκομίζοντας μόνο το Δελτίο Εξεταζομένου, που έχουν παραλάβει από τα Λύκειά τους.

Ταυτότητα όχι; :confused: Προσωπικά θα την πάρω μαζί μου για καλό και για κακό. :P
Ρωτησαμε τον διευθυντη και ειπε μονο δελτιο οχι και ταυτοτητα! αν παλι θελει καποιος να την παρει για καλου και για κακου, εε δεν νομιζω πως ειναι και τοσο ''βαρος'';)

Παντως χαιρομαι που δεν θα ξαναπατησω στο γ....αμημενο ελληνικο σχολειο!12 χρόνια μεσα σε αυτη τη ''σαπιλα'' !
μην τα ισοπεδωνεις ολα:/:

Αα παιδιαα!? Οσο περιμενουμε τα θεματα, μπορουμε να ακουμε μουσικη?(για να μην με αγχωνουν οι αλλοι) Ειπαν οτι και στους διαδρομους μπορουμε να περιφερομαστε:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Και ναι πλεον μπορω να το πω,η εκθεση εφθασε σε σημειο σιχαματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Και ναι πλεον μπορω να το πω,η εκθεση εφθασε σε σημειο σιχαματος
Οχι! Αυριο να το πεις αυτο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Οχι! Αυριο να το πεις αυτο;)
Βαριεμαι να τα ξαναδω!,τουλαχιστον με παρηγορει οτι μου εμειναν ενα 7ωρο ακομα και μετα αντε γεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Λοιπόν παιδάκια τέρμα τα ψέματα αύριο δίνουμε.

Θα τα πάμε τέλεια γιατί έτσι :P

Άντε να τελειώνουμε :D


Να βάλω και ένα τραγουδάκι:redface:

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Σου ευχομαι καλη επιτυχια!!:D


Ρωτησαμε τον διευθυντη και ειπε μονο δελτιο οχι και ταυτοτητα! αν παλι θελει καποιος να την παρει για καλου και για κακου, εε δεν νομιζω πως ειναι και τοσο ''βαρος'';)


μην τα ισοπεδωνεις ολα:/:

Αα παιδιαα!? Οσο περιμενουμε τα θεματα, μπορουμε να ακουμε μουσικη?(για να μην με αγχωνουν οι αλλοι) Ειπαν οτι και στους διαδρομους μπορουμε να περιφερομαστε:Ρ
Μπαίνεις στην τάξη αρχικά και συμπληρώνεις τα στοιχεία σου εκεί που θα σου πουν οι επιτηρητές. Μετά εμάς μας άφησαν ελεύθερους αρκεί να μην φύγουμε από τον όροφο(αυτό θα κρατήσει κάνα 20λεπτό εκτός απροόπτου) μέχρι να φτάσουν τα θέματα στο σχολείο. Μετά ξανά μέσα στην τάξη και σε 10 λεπτά τα είχαμε στα χέρια μας. ΣΥΜΒΟΥΛΗ αυτό τό 20λεπτό ΜΗΝ μείνεις στην τάξη. θα σε πρήξουν όλοι με ερωτήσεις ή ακόμα χειρότερα για τό πόσες ώρες διάβασαν την παραμονή κλπ. Λες και μας νοιάζει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top