Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Μια ερώτηση για τεχνολογικούς. Θεωρείται κάποιο θέμα θεωρίας στην ανάπτυξη επικίνδυνο; Κανονικά δεν μου αρέσει να διαβάζω τα σος αλλά επειδή αεππ το σιχαίνομαι :mad: υπερβολικά δεν εχώ διαβάσει σχεδόν καθόλου θεωρία. Από ασκήσεις είμαι σε εντάξει επίπεδο. Θα είναι λίγο fail να γράψω αεππ χειρότερα από μαθηματικά,φυσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frwws

Νεοφερμένος

Η Frwws αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Μάλλον δεν υπάρχουν σος στο ΑΕΠΠ μπορούν να βάλουν ο,τιδήποτε,ό,τι τους κατέβει!Ακόμα και κομμάτια που φαίνονται σαν να μην προορίζονται για ερώτηση θεωρίας ,ακόμη και αυτά.Έτσι και αλλιώς η θεωρία είναι αρκετά ογκώδης και είναι πολλά κομμάτια που δεν έχουν βάλει , και επομένως περισσότερο πιθανά να πέσουν.Κανείς δεν ξέρει ,after all .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΝΙΚΟΣ Σ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΝΙΚΟΣ Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 284 μηνύματα.
Μάλλον δεν υπάρχουν σος στο ΑΕΠΠ μπορούν να βάλουν ο,τιδήποτε,ό,τι τους κατέβει!Ακόμα και κομμάτια που φαίνονται σαν να μην προορίζονται για ερώτηση θεωρίας ,ακόμη και αυτά.Έτσι και αλλιώς η θεωρία είναι αρκετά ογκώδης και είναι πολλά κομμάτια που δεν έχουν βάλει , και επομένως περισσότερο πιθανά να πέσουν.Κανείς δεν ξέρει ,after all .
Ευχαριστώ για την απάντηση :). Δυστυχώς έχεις δίκιο. Εχω τσαντιστεί πολύ με την ανάπτυξη. Για κάποιο λόγο από πέρσι θυμάμαι σχεδόν όλη την ασκησιολογία αλλά καθόλου θεωρία και καταλήγω να γράφω σε παλιές πανελλήνιες 16-18 και ότι χάνω να είναι από 1ο θέμα :mad:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ωραία θα διαβάσω σήμερα... :(
βαριανασαίνω από χθες βράδυ,έκανα 100 φορές σπρέι από σήμερα το πρωί και μου τρέμουν και τα χέρια και με το ζόρι γράφω καλά...
Κάνω ιστορία και τα λέω απ'έξω και κάθε λίγο σταματάω επειδή κουράζομαι να μιλάω...πάω να τα γράψω σε χαρτί,μου τρέμει το χέρι... μην πάω έτσι την παρασκευή μόνο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ωραία θα διαβάσω σήμερα... :(
βαριανασαίνω από χθες βράδυ,έκανα 100 φορές σπρέι από σήμερα το πρωί και μου τρέμουν και τα χέρια και με το ζόρι γράφω καλά...
Κάνω ιστορία και τα λέω απ'έξω και κάθε λίγο σταματάω επειδή κουράζομαι να μιλάω...πάω να τα γράψω σε χαρτί,μου τρέμει το χέρι... μην πάω έτσι την παρασκευή μόνο :(
Προσπάθησε όσο μπορείς να κρατήσεις ψηλά την ψυχολογία σου ακόμα και έτσι. Και εγώ από την αλλεργία μου δεν είμαι πολύ καλά αυτόν τον καιρό αλλά δεν πειράζει. Δεν μας πτοεί τίποτα λέμε θα σκίσουμε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Προσπάθησε όσο μπορείς να κρατήσεις ψηλά την ψυχολογία σου ακόμα και έτσι. Και εγώ από την αλλεργία μου δεν είμαι πολύ καλά αυτόν τον καιρό αλλά δεν πειράζει. Δεν μας πτοεί τίποτα λέμε θα σκίσουμε:D
θα προσπαθήσω :) σε εμένα δεν είναι αλλεργικό,με πιάνει το άσθμα πολλές φορές...αν και νομίζω κρύωσα τώρα (καλά,2 μέρες ψύχρα και βρόχα,εγώ με ανοιχτή πόρτα όλο το 24ωρο,είμαι τραβάτε με κι ας κλαίω κι εγώ :redface:
αλλά είναι πολύ σπαστικό,μια παράγραφο ολοκληρώνω και λαχανιάζω... :/
μακάρι να σκίσουμε... αλλά ειδικά στην έκθεση,ΟΧΙ τρεμάμενα χέρια.. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
πόσος πιθανότητες υπάρχουν να μην έγραφες καλά μέχρι τώρα (σε διαγωνίσματα και Ο.Ε.Φ.Ε.)και να γράψεις καλύτερα στο τέλος ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
ωραία θα διαβάσω σήμερα... :(
βαριανασαίνω από χθες βράδυ,έκανα 100 φορές σπρέι από σήμερα το πρωί και μου τρέμουν και τα χέρια και με το ζόρι γράφω καλά...
Κάνω ιστορία και τα λέω απ'έξω και κάθε λίγο σταματάω επειδή κουράζομαι να μιλάω...πάω να τα γράψω σε χαρτί,μου τρέμει το χέρι... μην πάω έτσι την παρασκευή μόνο :(
λεγε την νοητα
υ.γ. ο αριθμος εισακτεων ανακοινωθηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αν είσαι πιο συγκεντρωμένος και ήρεμος στις πανελλήνιες, πολλές.
Για παράδειγμα, εγώ στο φροντιστήριο πάντα τα διαγωνίσματα δεν τα έδινα πολύ σημασία, τα έλυνα πρόχειρα και τα παρέδινα συνήθως χωρίς να τα ελέγξω. Ε, λογικά πανελλήνιες πρέπει να γράψω παραπάνω απ' ότι σε αυτά του φροντιστηρίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
επισης των φροντιστηριων ειναι πιο δυσκολα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Αν είσαι πιο συγκεντρωμένος και ήρεμος στις πανελλήνιες, πολλές.
Για παράδειγμα, εγώ στο φροντιστήριο πάντα τα διαγωνίσματα δεν τα έδινα πολύ σημασία, τα έλυνα πρόχειρα και τα παρέδινα συνήθως χωρίς να τα ελέγξω. Ε, λογικά πανελλήνιες πρέπει να γράψω παραπάνω απ' ότι σε αυτά του φροντιστηρίου.

σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση.Ανέκαθεν ήμουν χαλαρός αλλά έκανα πάντα ηλίθια λάθη!!
Τι να πω..θα το λάβω υπ'όψην μου !! wish me luck !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
λεγε την νοητα
υ.γ. ο αριθμος εισακτεων ανακοινωθηκε;
νοητά δε μπορώ...γενικώς τα έλεγα φωναχτά γιατί έτσι μου έμεναν και καλύτερα... στην αρχή της χρονιάς που τα έλεγα έτσι,νοητά,ξεχνούσα πιο εύκολα...μετά με το που άρχισα να τα λέω σαν να είχα τη μαμά μου πχ μπροστά, λύθηκαν όλα :D

προσωπικά,για αριθμό εισακτέων,ιδεα δεν εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Σήμερα: Εισαγωγές γνωστό, όνειρο στο κύμα, έκθεση.
Αύριο αμάρτημα, ιστορία, έκθεση
Πέμπτη μόνο έκθεση

Και ο Θεός βοηθός !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Ax! Νιωθω ενα κομπο στο στομαχι :( :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Προς τι το άγχος; Μια χρονιά διαβάζατε, αν αγχωθείτε τώρα το χάσατε το παιχνίδι.

2 συμβουλές απο 'μενα (που έχω ξαναδώσει και ξέρω τι παίζει περίπου)
  • ΜΗΝ ΜΠΕΙΤΕ ISCHOOL. Ο κάθε παπάρας θα γράφει εδώ οτι τα πήγε τέλεια και έγραψε 19+, και ας λέει όλη η Ελλάδα οτι πήγε σκατά (βλέπε πέρσι φυσική κατεύθυνσης). Θα σας πέσει το ηθικό και μετά δε θα έχετε τεράστια όρεξη για τα επόμενα. Θυμάμαι ενας φίλος μου πέρσι που δεν έδινε, μπήκε εδώ και έκανε κλικ οτι έγραψε πάνω απο 19. :P
  • ΜΗΝ ΔΕΙΤΕ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ. Πραγματικά, δεν υπάρχει λόγος. Θα δείτε απαντήσεις για να μην ξανακάνετε τα ίδια λάθη; Ο,τι γράψατε, γράψατε. Αν κάπου έχετε κάνει λάθος, θα σας πάρει απο κάτω. 6 είναι τα μαθήματα, όχι 1. Τελειώστε με την ησυχία σας όλα τα μαθήματα, πάρτε μια μπύρα και δείτε τις απαντήσεις και τότε υπολογίστε πως περίπου τα πήγατε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Σήμερα: Εισαγωγές γνωστό, όνειρο στο κύμα, έκθεση.
Αύριο αμάρτημα, ιστορία, έκθεση
Πέμπτη μόνο έκθεση

Και ο Θεός βοηθός !
μονο αγνωστο σημερα :P και απο αυριο εκθεση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Πολιτικά θέματα δεν έπαιζαν και δεν παίζουν
Επειδή συζητούσατε για την Έκθεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Άντε ωραία σε λίγες μέρες ξεκινάμε.Αν γίνει η καλή αρχή στην έκθεση τότε όλα good.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
από τη στιγμή που διαβάζαμε μια ολόκληρη χρονιά δεν χρειάζεται άγχος (χρειάζεται σε κάποιο ''ελέγξιμο'' βαθμό για να σου φτάσει ο χρόνος και τίποτα περισσότερο)..Όλα καλά θα πάνε αρκεί να υπάρχει θέληση και θετική σκέψη !! καλή επιτυχία σε όλους μας παιδιά !! ΜΕ ΤΗ ΝΙΚΗ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ αν δεν δω τις απαντήσεις μετά από κάθε μάθημα θα αγχωθώ είμαι σίγουρη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top