Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
εμας τα καρτελακια δεν τα εχουν ετοιμα

Αλήθεια Άκη;;; Και τι περιμένουνε; Το τρένο;
Αχ Ελλάδα του παρά πέντε...μια ζωή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
εμας τα καρτελακια δεν τα εχουν ετοιμα
Ακόμα; :worry: εμείς καρτελάκια πήραμε πριν το πάσχα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
δημοσιοι υπαλληλοι τι περιμενεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
δημοσιοι υπαλληλοι τι περιμενεις?

: Ήττα:: Sly:: Sly:

Φακεν γενικευση παλι...

Με επιασε το αγχος σημερα....Στο φροντιστηριο μου λενε τα παιδια να απευθυνθω στην βαλεριανα και σε αλλα δωρα της φυσης που σε ηρεμουν...:P:P:P

Chaos μην ξεκινησεις ενα σεξακι καλο θα σου κανει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Μπα ,δε κάνει τίποτα η βαλεριάνα! Την έχω δοκιμάσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Έλεος, λες κι αν αγχωθείτε θ' αλλάξει κάτι. Στρίψτε ένα τσιγάρο κι αράξτε. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ για κάποιο περίεργο λόγο είμαι τέρμα χαλαρή.. Αναισθησία τείνει στο άπειρο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Chaos μην ξεκινησεις ενα σεξακι καλο θα σου κανει

Και σενα,γιαυτο ασε τις βαλεριανες και πιασε τιποτα αλλο στο...στομα σου ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
και εγω πολυ χαλαρος ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Πριν δώσω πανελλήνιες, θα το βάλω αυτό:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
ΧΑΧΑ Γρηγορη απ το πολυ στριψε-στριψε βλεπω να καταληγουμε στις εξετασεις και να βλεπουμε δρακους ....
Ιφ γιου νοου γουατ αι μιν;)


Chaos,εννοια σου!Δεν θα παραλειψω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Έλεος, λες κι αν αγχωθείτε θ' αλλάξει κάτι. Στρίψτε ένα τσιγάρο κι αράξτε. :D



οπότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
ΧΑΧΑ Γρηγορη απ το πολυ στριψε-στριψε βλεπω να καταληγουμε στις εξετασεις και να βλεπουμε δρακους ....
Ιφ γιου νοου γουατ αι μιν;)


Chaos,εννοια σου!Δεν θα παραλειψω:P

καλυτερα θα εχει και εμπνευση :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ θα βάλω το "ωραία τύπισσα η ζωή" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Μαγκας εισαι!


Με γεμιζει πολυ αισιοδοξια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinuli

Νεοφερμένος

Η athinuli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
παιδια στα μεσα της χρονιας απο το πολυ γραψιμο επαθα τενοντιτιδα δλαδη υπερκοπωση στο χερι μου και για 2 περιπου μηνες δεν εγραφα..αυτο με πηγε λιγο πισω στα αρχαια κυριως γιατι δεν εγραφα αρχικους κτλ..αλλα μετα σταδιακα περασε..τωρα 3 μερες πριν τις πανελληνιες αρχισε και παλι να με ποναει..οχι τοσο πολυ βεβαια αλλα με ποναει..και σκευτομαι πως θα παω να γραψω αν με ποναει? και αντε στο πρωτο πες γραφω..στα επομενα μαθηματα? αυτο με αγχωνει πολυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ξεκούραση, βάλε αλοιφή pennsaid και πάγο. Να παίρνεις depon maximum για να μην πονάς.

Εγώ έχω σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα που είναι ακόμα χειρότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τελευταία μέρα στο σχολείο σήμερα. :D

Μπαίνει ο μ****ας ο φυσικός την 1η ώρα στην τάξη και αρχίζει: ''Τελείωσαν τα ψέματα, την Παρασκευή πέφτουν οι μάσκες, οσοι αξίζετε θα γράψετε. Εδώ κρίνονται όλα. '' :wall:

Μπαίνει τη 2η ο μαθηματικός. Χειραψία σε όλους, ευχές, συμβουλές, αστειάκια μας έδωσε και κάποια θεματα θεωρίας. Φεύγοντας μας είπε ότι θα έρθει την άλλη Δευτέρα το πρωί πριν γράψουμε να μας ευχηθεί καλή επιτυχία :D

Κάποιοι άνθρωποι θα μου λείψουν πραγματικά τώρα που τελειώνω, κάποιοι άλλοι να πάνε να χαθούνε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athinuli

Νεοφερμένος

Η athinuli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Ξεκούραση, βάλε αλοιφή pennsaid και πάγο. Να παίρνεις depon maximum για να μην πονάς.

Εγώ έχω σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα που είναι ακόμα χειρότερο.
αν παρω depon maximum δεν θα ποναω καθολου την ωρα που γραφω??αχ εχω αγχωθει παρα πολυ με αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top