Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ή να φοραει η συμμαθητρια απο το μπροστινο θρανιο κανενα στρινγκ,το οποιο εχει ανεβει στον 1ο σπονδυλο,και να μην μπορεις να συγκεντρωθεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ή να φοραει η συμμαθητρια απο το μπροστινο θρανιο κανενα στρινγκ,το οποιο εχει ανεβει στον 1ο σπονδυλο,και να μην μπορεις να συγκεντρωθεις.

Θεωρητική problems. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ή να φοραει η συμμαθητρια απο το μπροστινο θρανιο κανενα στρινγκ,το οποιο εχει ανεβει στον 1ο σπονδυλο,και να μην μπορεις να συγκεντρωθεις.
Η να φοραει η μπροστινη στρινγκ να εχει ανεβει στον 1ο σπονδυλο αλλα να ειναι ασχημη, οποτε αναγκαζεσαι να μη σηκωσεις κεφαλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Misstzw3

Νεοφερμένος

Η Misstzw3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
εεε να κανω μια ερωτηση ;; προς τους θεωρητικους... ποσεσ πιθανοτητες υπαρχουν να πεσει κεμαλ καβαφης και αντικλειδια ? :O αξιζει να τα αφιερωσω χρονο; δλδ στατιστικα εχει πεσει λογοτεχνια το ιδιο κειμενο με οεφε ή στις επαναληπτικες συνεχομενη χρονια το ιδιο? :\ ξερει κανεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
εεε να κανω μια ερωτηση ;; προς τους θεωρητικους... ποσεσ πιθανοτητες υπαρχουν να πεσει κεμαλ καβαφης και αντικλειδια ? :O αξιζει να τα αφιερωσω χρονο; δλδ στατιστικα εχει πεσει λογοτεχνια το ιδιο κειμενο με οεφε ή στις επαναληπτικες συνεχομενη χρονια το ιδιο? :\ ξερει κανεις;
Κατ εμε δεν προκειται να πεσει καποιο απ τα 3, ωστοσο τον Κεμαλ θα ελεγα να τον διαβασεις, ειναι πολυ ευκολο και θα νιωθεις και πιο σιγουρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Misstzw3

Νεοφερμένος

Η Misstzw3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Κατ εμε δεν προκειται να πεσει καποιο απ τα 3, ωστοσο τον Κεμαλ θα ελεγα να τον διαβασεις, ειναι πολυ ευκολο και θα νιωθεις και πιο σιγουρη.

ευχαριστώ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina.st.

Νεοφερμένος

Η xristina.st. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ΓΑΜΩ ΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ!
τι γίνετε ρε παιδια?μόνο εγω τρώω φρικες?δεν ειναι κατάσταση αυτή φέτος!η ψυχολογία στα πατώματα!τσακωμοί άνευ λόγου και αιτίας με όλους και για τα πάντα!!ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ!!
Να τελειώσει το πανηγύρι αυτο να ηρεμήσουμε γιατι δεν αντέχετε άλλο αυτή η ψυχολογική πίεση!
καλή μας δύναμη guys!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Δεν ξερω για εσας παιδια αλλα τις τελευταιες 4 μερες το εχω ψιλοπαρατησει το διαβασμα με την εννοια οτι εχω βγαλει μονο τα λατινικα,ονειρο,αμαρτημα και ηθικα με εισαγωγη απο αυριο πρεπει να φορτσαρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frwws

Νεοφερμένος

Η Frwws αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Λογικό είναι , αυτές οι μέρες δεν πρέπει να είναι μόνο διάβασμα , διάβασμα , διάβασμα αλλα και ξεκούραση για να καθαρίσει το μυαλό!Εγώ δεν ξέρω βρε παιδιά τον τελευταίο καιρό το μυαλό μου νιώθω οτι δεν λειτουργεί όπως λειτουργούσε, άλλα λέω άλλα γράφω, αλλα θέλω άλλα κάνω , ό,τι να'ναι!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πω αυτες οι μερες δεν παλευονται.Υψηλες θερμοκρασιες,κοινως ''σκαω'',βαρεμαρα και πληξη.Ακομη και τα μαθηματα που μου κινουσαν το ενδιαφερον,εγιναν πληκτικα.

:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Λογικό είναι , αυτές οι μέρες δεν πρέπει να είναι μόνο διάβασμα , διάβασμα , διάβασμα αλλα και ξεκούραση για να καθαρίσει το μυαλό!Εγώ δεν ξέρω βρε παιδιά τον τελευταίο καιρό το μυαλό μου νιώθω οτι δεν λειτουργεί όπως λειτουργούσε, άλλα λέω άλλα γράφω, αλλα θέλω άλλα κάνω , ό,τι να'ναι!!!!!
Eγω μετα τις πανελληνιες συνειδητοποιησα πως δε μπορω πλεον να παπαγαλισω...το μυαλο μου κραταει μονο τα χρησιμα και πεταει κατευθειαν τα αχρηστα πλεον.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Το θεμα ειναι οτι ειναι βαρετα ολα καθως ειναι ολα σε σχετικες γραμμες γνωστα πιανεις να διαβασεις κατι και ξερεις τι λεει η επομενη ερωτηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Δεν ξερω για εσας παιδια αλλα τις τελευταιες 4 μερες το εχω ψιλοπαρατησει το διαβασμα με την εννοια οτι εχω βγαλει μονο τα λατινικα,ονειρο,αμαρτημα και ηθικα με εισαγωγη απο αυριο πρεπει να φορτσαρω

Και εγώ 4 μέρες πιο χαλαρά το πήγα.Βέβαια ήμουν άρρωστος αλλά πέρα από αυτό ποιος μπορεί να διαβάσει με τόσο ήλιο και ζέστη?Ευτυχώς σήμερα είχε συννεφιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Πω αυτες οι μερες δεν παλευονται.Υψηλες θερμοκρασιες,κοινως ''σκαω'',βαρεμαρα και πληξη.Ακομη και τα μαθηματα που μου κινουσαν το ενδιαφερον,εγιναν πληκτικα.

:|
ακριβώς το ίδιο έχω πάθει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HeRpesG3nitalis

Νεοφερμένος

Ο HeRpesG3nitalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παιδια δινω και γω φετος πανελληνιες,2η φορα για να πετυχω το στοχο μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Μόλις ακυρώθηκε το μάθημα για αύριο! :D
Τι μου προτείνετε να διαβάσω τέτοια ώρα?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Την μια όλα πάνε καλά(διάβασμα κλπ) και σκέφτομαι ότι όλα τελειώνουν την άλλη βδομάδα και παρτάρω και την άλλη δεν μπορώ να διαβάσω σκέφτομαι οτι την άλλη βδομάδα δίνουμε και αγχώνομαι.....
Α-Π-Α-Λ-Ε-Υ-Τ-Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ.....
:verymad::angry::angry::giveup::giveup::giveup::help::knife::knife::help::giveup::giveup::wall::wall::wall::angry::angry::angry::verymad::verymad::verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Μόλις ακυρώθηκε το μάθημα για αύριο! :D
Τι μου προτείνετε να διαβάσω τέτοια ώρα?? :hmm:
χαλαρωσε:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HeRpesG3nitalis

Νεοφερμένος

Ο HeRpesG3nitalis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Παιδια δεν μπορω αλλο τη Λογοτεχνια.Ψοφος.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Σκέφτομαι, όμως, ότι απομένουν λίγες μέρες για να ξεκινήσουμε και αγχώνομαι! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top