Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Jok19

Νεοφερμένος

Η Jok19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Δεν πέφτει εθελοντισμός. Ξεκολλάτε !!!!

δεν πέφτει το ένα,δεν πέφτει το άλλο, στο τέλος θα μας ρωτήσουν πως περάσαμε το Πάσχα!
γιατί όχι εθελοντισμός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
δεν πέφτει το ένα,δεν πέφτει το άλλο, στο τέλος θα μας ρωτήσουν πως περάσαμε το Πάσχα!
γιατί όχι εθελοντισμός;

Γιατί επίσης το περιμένουν πολλοί όπως και την ενδοσχολική βία.

Αθλητισμός θα πέσει, κάτι με ολυμπιακή ιδέα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Για τον Κωστα Σομμερ θα πεσει,να γραψουμε δοκιμιο για τους πνευματικους ανθρωπους (βλ Σομμερ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

majestic

Νεοφερμένος

Ο majestic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Γιατί επίσης το περιμένουν πολλοί όπως και την ενδοσχολική βία.

Αθλητισμός θα πέσει, κάτι με ολυμπιακή ιδέα...
μπορει αλλα ας μην αποκλειουμε και τα αναμενομενα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Για τον Κωστα Σομμερ θα πεσει,να γραψουμε δοκιμιο για τους πνευματικους ανθρωπους (βλ Σομμερ).

Ε δύσκολο ρε για τον Σόμμερ. Πέρσι έπεσε η τέχνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
μπορει αλλα ας μην αποκλειουμε και τα αναμενομενα...:)

Αναμενομενα στην εκθεση?:confused: :hehe:

Sure :P

Ε δύσκολο ρε για τον Σόμμερ.

Aθλητισμος και Σομμερ,πως να φτιαξετε το τελειο σωμα σε μια Δημοκρατικη κοινωνια,απο την οποια θα απουσιαζουν τα αναβολικα.Δοκιμιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Λαϊκισμός στην τέχνη. Ωραίο θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Λαϊκισμός στην τέχνη. Ωραίο θέμα.
Nαι, τέλειο. Τα παιδάκια που την βρίσκουν με σκυλάδικα, πώς και τί θα γράψουν σε αυτό το θέμα; Δε νομίζω να έχουν και άποψη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Nαι, τέλειο. Τα παιδάκια που την βρίσκουν με σκυλάδικα, πώς και τί θα γράψουν σε αυτό το θέμα; Δε νομίζω να έχουν και άποψη.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

science_lover

Νεοφερμένος

Η science_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου πει τι έπρεπε να κάνω στα ερωτήματά δ4 και δ5
του ΟΕΦΕ της φυσικής;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
σμρ οεφε η θεωρητικη τι γραφει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
τι θεμα θα θελατε να πεσει στην εκθεση;;;Εγω προσωπικα προτιμω εθελοντισμο και ανθρωπινα δικαιωματα...
Εθελοντισμό έβαλε o οεφε στα επαλ για αυτό μας είπαν ότι παίζει να μην είναι τόσο πιθανό.. Εγώ πιστεύω ή ενδοσχολική βία ή τουρισμός.. Ίσως και αθλητισμός δεν ξέρω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
σμρ οεφε η θεωρητικη τι γραφει?
Η θεωρητική, αν δεν κάνω λάθος, τελείωσε στις 30/04..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Κι εγώ θεωρώ κάποιο θέμα με αθλητισμό-ολυμπιακούς αρκετά πιθανό. Επίσης πολύ πιθανό θεωρώ θέμα με την πολυπολιτισμικότητα, αν και εύχομαι να μην πέσει.

@ΓΑΤΕ4 , η έκθεση πολύ γρήγορα βγαίνει. Εκτός αν "βγάζω" την έκθεση, σημαίνει διαβάζω τα 300 φυλλάδια που μου χει δώσει ο εκθεσάς στο φροντ, τότε ναι, είναι παλούκι στον πρωκτό να την βγάλεις.:redface:
Εγώ θεωρία θα διαβάσω, καθώς και τα θέματα που πιστεύω πως είναι ΣΟΣ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κι εγώ θεωρώ κάποιο θέμα με αθλητισμό-ολυμπιακούς αρκετά πιθανό. Επίσης πολύ πιθανό θεωρώ θέμα με την πολυπολιτισμικότητα, αν και εύχομαι να μην πέσει.

@ΓΑΤΕ4 , η έκθεση πολύ γρήγορα βγαίνει. Εκτός αν "βγάζω" την έκθεση, σημαίνει διαβάζω τα 300 φυλλάδια που μου χει δώσει ο εκθεσάς στο φροντ, τότε ναι, είναι παλούκι στον πρωκτό να την βγάλεις.:redface:
Εγώ θεωρία θα διαβάσω, καθώς και τα θέματα που πιστεύω πως είναι ΣΟΣ.
Και o ρατσισμός πιστεύω παίζει. Και θα ήταν εύκολο πιστεύω.
Εμ ναι κοίτα έχω να διαβάσω θεωρία(την τελείωσα), 58 θεματικές (38 έμειναν), εκθέσεις έτοιμες και δικές μου όπως και ασκήσεις. Κοίτα μπορεί να είναι περίεργο αλλά εγώ βασίζομαι στην έκθεση για καλό βαθμό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
εγω στον υπνο μου ειδα κατι για τρομοκρατια και μαλιστα τ κειμενο και οι ασκησεισ ηταν πολλεσ και τ κειμενο μεγαλο και δεν εβγαινε η περιληψη,,..ασχετο εμ πποτε θα ανακοινωθει ο αριθμοσ εισακτεων ανα σχολη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitedove

Νεοφερμένος

Ο whitedove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Και o ρατσισμός πιστεύω παίζει. Και θα ήταν εύκολο πιστεύω.
Εμ ναι κοίτα έχω να διαβάσω θεωρία(την τελείωσα), 58 θεματικές (38 έμειναν), εκθέσεις έτοιμες και δικές μου όπως και ασκήσεις. Κοίτα μπορεί να είναι περίεργο αλλά εγώ βασίζομαι στην έκθεση για καλό βαθμό..

58 θεματικες???????????????Παναγια μου..παρα πολλες ρε συ..

να ρωτησω κατι ρε παιδια...

για θυμιστε μου τι επεσε οεφε για εκθεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
να ρωτησω κατι ρε παιδια...

για θυμιστε μου τι επεσε οεφε για εκθεση?

δημοκρατία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Misstzw3

Νεοφερμένος

Η Misstzw3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Και o ρατσισμός πιστεύω παίζει. Και θα ήταν εύκολο πιστεύω.
Εμ ναι κοίτα έχω να διαβάσω θεωρία(την τελείωσα), 58 θεματικές (38 έμειναν), εκθέσεις έτοιμες και δικές μου όπως και ασκήσεις. Κοίτα μπορεί να είναι περίεργο αλλά εγώ βασίζομαι στην έκθεση για καλό βαθμό..

o ρατσισμος ειναι πολυ πιθανος , καθως προσφατα εγινε ενα περιστατικο με κατι φραουλες https://www.anarkismo.net/article/25406
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top