Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Βαριέμαι τρελά στις επαναλήψεις. Μέχρι που είχα να μάθω καινούρια πράγματα είχε φάση.. Τώρα πια κοιτάζω και ξανακοιτάζω το βιβλίο, διαβάζω αλλά βαριέμαι.
Δεν βοηθάει και ο καιρός, είναι η αλήθεια:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Βαριέμαι τρελά στις επαναλήψεις. Μέχρι που είχα να μάθω καινούρια πράγματα είχε φάση.. Τώρα πια κοιτάζω και ξανακοιτάζω το βιβλίο, διαβάζω αλλά βαριέμαι.
αυτο ακριβως παιρνω να διαβασω κατι και ξερω ηδη τι θα δω στις επομενες σελιδες αηδια εχει καταντησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jok19

Νεοφερμένος

Η Jok19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Δεν βοηθάει και ο καιρός, είναι η αλήθεια:/:

Δεν βοηθάει και το γενικότερο κλίμα που επικρατεί το Πάσχα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν βοηθάει και το γενικότερο κλίμα που επικρατεί το Πάσχα...
Εγώ σκέφτομαι ότι πέρσι είχα αρχίσει τις διακοπές από τον μάρτιο(μη σε πω και πιο πριν) και φέτος ψοφάω στο διάβασμα. Και είναι έξω που έχει καλό καιρό και λες αντί να μαι για καφέ έχω κλειστεί σε 4 τοίχους. Ε δεν γίνεται. Ουφ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jok19

Νεοφερμένος

Η Jok19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Εγώ σκέφτομαι ότι πέρσι είχα αρχίσει τις διακοπές από τον μάρτιο(μη σε πω και πιο πριν) και φέτος ψοφάω στο διάβασμα. Και είναι έξω που έχει καλό καιρό και λες αντί να μαι για καφέ έχω κλειστεί σε 4 τοίχους. Ε δεν γίνεται. Ουφ:P

ε όχι και Μάρτιο ρε συ!είπαμε!το παράκανες! εγώ πέρυσι έκανα διακοπές όλη τη χρονιά, με μικρά διαλείμματα για διάβασμα :P:P:P:P άσε άσε μανίκι το φετινό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
μανικι δεν λες τιποτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Πόσες ώρες χτυπάτε καθημερινά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tacticfx

Νεοφερμένος

Ο tacticfx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα ή μαλλον καλημέρα στην όμορφη παρεα. Να ρωτησω ; ρωτάω :-)
Μπορεί καποιος να μας πει τι επεσε στο δευτερο θέμα, λογικα μιγαδικοί στον ΟΕΦΕ Μαθηματικά κατευθυνσης. Ευχαριστώ

Υ.Γ κανω επανάληψη λίνοντας τα θεματα προηγουμένων ετων και οεφε

Καλη συνέχεια, καλη δυναμη και καλο διαβασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_95

Νεοφερμένος

Ο giannis_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Έδινε μια σχεση με z και z συζυγή και έναν άλλο μιγαδικό w συναρτήσει του z και ζήταγε
- γεωμετρικό τόπο εικόνων του z, αλλά και του συζυγή του
- μέγιστη τιμή του μέτρου της διαφοράς του z από τον συζυγή του και τις τιμές του z για αυτή
- μετά έδινε το μέτρο της διαφοράς που ζητήθηκε παραπάνω και έδινε οτι Im(z)>0 και ζήταγε την ημιδιαφορά των δύο μιγαδικών υψωμένη στο 2013
-τέλος να βρούμε τον γ.τ των εικόνων του w και να αποδείξουμε οτι η απόσταση των εικόνων του z και w είναι ίση με την απόσταση της εικόνας του z από το σημείο Α(0,1)

Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_95

Νεοφερμένος

Ο giannis_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια εγω περσι εδωσα πανελληνιες...........ημουν απο αυτους που δεν πηγαν ποτέ φροντηστηριο παρα 2 μηνες πριν τις πανελλαδικες. Για θετικη-τεχνολογικη οτι μαθατε μεχρι εδω ηταν....δωστε βαση στα θεωρηματα και τους ορισμους.....τα σχολικα βιβλια πρεπει να τα ξεσκονισετε αφου ολη η θεωρεια απο εκει μπαινει και πραγματικα πιστεψτεμε ειναι αμαρτια να σκοτωνεσαι ολο το χρονο και να χανεις 25% απο τη θεωρεια....οπως τα γραφει το βιβλιο ετσι ακριβως τα ζητανε!!! Αλλα πρεπει κατα γραμμα, και αν αρχισετε απο τωρα προλαβενετε να τα μαθετε :) Τα θεωρητικα μαθηματα αν δυσκολευεστε σε καποιο σημειο εχετε χρονο να το αποστηθίσετε... Καθε πρωι περιμεναμε πότε θα ερθουν τα θεματα και ωστοσο ημασταν χαλαροι βγαιναμε στο διαδρομο γελουσαμε και οταν βλεπαμε τα θεματα λεγαμε.......αυτα ειναι τα δυσκολα θεματα που θα επεφταν???????? .....ειναι γελοία παιδια αλλα θελει αυτοσυγκρατηση για να μη ξεχασετε κατι......οργανώστε τη σκεψη σας και θα πετυχετε!!!!! Καλη τυχη :)

Πώς τα πήγες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
ε όχι και Μάρτιο ρε συ!είπαμε!το παράκανες! εγώ πέρυσι έκανα διακοπές όλη τη χρονιά, με μικρά διαλείμματα για διάβασμα :P:P:P:P άσε άσε μανίκι το φετινό
Όταν λέω άρχισα τις διακοπές από το μάρτιο εννοώ ότι πχ από όλη τη χρόνια που έπαιρνα στο σχολείο 1 ή 2 βιβλία έτσι για να βρίσκονται μετά τα χριστούγεννα ένα και κανένα μήνα μετά με άδεια τσάντα :P Γενικά εγώ πέρσι έκθεση και λίγο χημεία διάβαζα μόνο ;3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Εγώ πάντως νιώθω ότι έχω ζουρλαθεί από το πολύ διάβασμα και όμως δεν μου φαίνεται αρκετό.. γαμώτο. Όποτε σκέφτομαι τις πανελλήνιες αγχώνομαι. Εγώ διαβάζω σε ότι έχω κενά και στοχεύω σε καλό βαθμό, όπως Αρχαία, Λατινικά, Ιστορία και Έκθεση για τα υπόλοιπα στην μοίρα τους :wacko: πάντως έχω κουραστεί ψυχολογικά και ο καιρός όντος δεν βοηθάει.. όλοι οι φίλοι μου στις παραλίες από τώρα κι εγώ στους τέσσερις τοίχους. :(
Αχχχ δεν πειράζει μόνο μην μας πατώσουν φέτος και η παραλία εκεί είναι και δεν φεύγει..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

έλπις20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η έλπις20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
σοσ!!!σκεφτομαι να μην παω να γραψω πανελληνιες αλλα αυτο τι συνεπειες θα χει??δηλ παιζει να μεινω και στην ιδια τα3η??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
σοσ!!!σκεφτομαι να μην παω να γραψω πανελληνιες αλλα αυτο τι συνεπειες θα χει??δηλ παιζει να μεινω και στην ιδια τα3η??

Να μείνεις αποκλείεται αν έχεις καλούς βαθμούς! Απλά το απολυτήριο σου θα πέσει κατά πολύ. ΑΛΛΆ προς Θεού μην κάνεις την βλακεία (λόγω άγχους) να μην δώσεις! Παραλίγο να την κάνω εγώ πέρυσι,αλλά εν τέλει έδωσα( με τα 1000 προβλήματα που αντιμετώπιζα) έπιασα Χαροκόπειο και ξαναδίνω φέτος! Πήγαινε για την εμπειρία. Να είσαι πιο έτοιμη του χρόνου! Μην τα παρατήσεις! ΚΟΥΡΑΓΙΟ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιρις21

Νεοφερμένος

Η Ιρις21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Εγώ πάντως νιώθω ότι έχω ζουρλαθεί από το πολύ διάβασμα και όμως δεν μου φαίνεται αρκετό.. γαμώτο. Όποτε σκέφτομαι τις πανελλήνιες αγχώνομαι. Εγώ διαβάζω σε ότι έχω κενά και στοχεύω σε καλό βαθμό, όπως Αρχαία, Λατινικά, Ιστορία και Έκθεση για τα υπόλοιπα στην μοίρα τους :wacko: πάντως έχω κουραστεί ψυχολογικά και ο καιρός όντος δεν βοηθάει.. όλοι οι φίλοι μου στις παραλίες από τώρα κι εγώ στους τέσσερις τοίχους. :(
Αχχχ δεν πειράζει μόνο μην μας πατώσουν φέτος και η παραλία εκεί είναι και δεν φεύγει..:P

Άστα κ εγώ τα ίδια. Και όλο με πιάνει και αυτό το πράγμα που νομίζω ότι δεν ξέρω κάτι π.χ. ιστορία κ μόλις πιάσω να το λέω δεν ξεχνάω ούτε κόμμα :P Μόνο το άγχος μας είναι :P Κουράγιο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GreenGod

Νεοφερμένος

Ο GreenGod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αν μπορεί κάποιος ας πει και τι έπεσε στο θέμα 3 (μαθηματικά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Και θα επαιρνες 0/40.Και γαμω.
Γενικα εισαι out σε αυτα που λες,καμια σχεση με το θεμα.

Το θέμα είναι ότι αν δεν ξέρεις τίποτα και δεν το έχεις ξανακάνει το θέμα, να βρεις κάτι το οποίο να μπορείς να το τεκμηριώσεις. Τι είναι η τιμή; Το πας σε εθνικό επίπεδο και υποστηρίζεις ότι η κάθε χώρα πρέπει να αισθάνεται τιμή για τον πολιτισμό της και για την πατρίδα της. Αυτό είναι ένα σκέλος του θέματος. Με λογικές συνδέσεις το δέχονται. Άλλωστε είναι τέτοια η διατύπωση του θέματος που δεν στο συγκεκρινοποιεί. Είναι πολύ αφηρημένο... ένα απλό "τιμή"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ναι βρε,αλλα συνεχιζεις να παιρνεις 0/40
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
:( πολύ χαίρομαι... εύχομαι να εκτιμούσαν την προσπάθειά μου και προπάντων τη φαντασία μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ ακόμα δεν αγχώθηκα, να ανησυχήσω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top