Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Misstzw3

Νεοφερμένος

Η Misstzw3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Πανδύσκολες.Πρώτη φορά έγινε τέτοια σφαγή

... ε αν ειναι να μην παω να γραψω αυριο στο φροντιστηριο μου αχχαχα , διαβασα πολιτεια αλλα αν ειναι να παω και να χασω 3 ωρες απο το διαβασμα μ :hmm: πω δεν ξερω τι να κανω! ελεοσ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
... ε αν ειναι να μην παω να γραψω αυριο αχχαχα , διαβασα πολιτεια αλλα αν ειναι να παω και να χασω 3 ωρες απο το διαβασμα μ :hmm: πω δεν ξερω τι να κανω! ελεοσ!

Θα καταστραφείς.Εγώ ήδη σκέφτομαι να μη δώσω Πανελλήνιες επειδή μου έχει πέσει πολύ το ηθικό.Μα να γράψω 98% στα αρχαία?? :/:
Δηλαδή έλεος.Στα αρχαία μόνο 100/100 πρέπει.Αχχχ όλο αποτυχίες τον τελευταίο καιρό. :(
Πλάκα σε έκανα.Μην αγχώνεσαι.Δε ξέρω τίποτα για τα αρχαία.Να πας να γράψεις για να εξασκηθείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_95

Νεοφερμένος

Ο giannis_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
οποιος εχει τα θεματα των μαθηματικων κατευθυνσης μπορει να μου τα στειλει με πμ?
ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Misstzw3

Νεοφερμένος

Η Misstzw3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Θα καταστραφείς.Εγώ ήδη σκέφτομαι να μη δώσω Πανελλήνιες επειδή μου έχει πέσει πολύ το ηθικό.Μα να γράψω 98% στα αρχαία?? :/:
Δηλαδή έλεος.Στα αρχαία μόνο 100/100 πρέπει.Αχχχ όλο αποτυχίες τον τελευταίο καιρό. :(
Πλάκα σε έκανα.Μην αγχώνεσαι.Δε ξέρω τίποτα για τα αρχαία.Να πας να γράψεις για να εξασκηθείς

xaxaxaxa με ψιλο αγχωσες λιγο αλλα ενταξει αφου εκανες πλακα αχχαχαχα ! εε αν ειναι θα παω να γραψω , πιο πολυ για ψυχολογικη προετοιμασια :\ πφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos1995

Νεοφερμένος

Ο mitsos1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
οποιος εχει τα θεματα των μαθηματικων κατευθυνσης μπορει να μου τα στειλει με πμ?
ευχαριστω
με τι?????, τα εχω (2001-2011)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis_95

Νεοφερμένος

Ο giannis_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Επεσε η αποδειξη των ακροτατων σχολικο βιβλιο σελ262 3η περιπτωση, επεσε ο ορισμος του σημειου καμπης και ο ορισμος της συνθεσης δυο συναρτησεων

Στους μιγαδικούς τι έπεσε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geo12017

Νεοφερμένος

Ο geo12017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
παιδια εγω περσι εδωσα πανελληνιες...........ημουν απο αυτους που δεν πηγαν ποτέ φροντηστηριο παρα 2 μηνες πριν τις πανελλαδικες. Για θετικη-τεχνολογικη οτι μαθατε μεχρι εδω ηταν....δωστε βαση στα θεωρηματα και τους ορισμους.....τα σχολικα βιβλια πρεπει να τα ξεσκονισετε αφου ολη η θεωρεια απο εκει μπαινει και πραγματικα πιστεψτεμε ειναι αμαρτια να σκοτωνεσαι ολο το χρονο και να χανεις 25% απο τη θεωρεια....οπως τα γραφει το βιβλιο ετσι ακριβως τα ζητανε!!! Αλλα πρεπει κατα γραμμα, και αν αρχισετε απο τωρα προλαβενετε να τα μαθετε :) Τα θεωρητικα μαθηματα αν δυσκολευεστε σε καποιο σημειο εχετε χρονο να το αποστηθίσετε... Καθε πρωι περιμεναμε πότε θα ερθουν τα θεματα και ωστοσο ημασταν χαλαροι βγαιναμε στο διαδρομο γελουσαμε και οταν βλεπαμε τα θεματα λεγαμε.......αυτα ειναι τα δυσκολα θεματα που θα επεφταν???????? .....ειναι γελοία παιδια αλλα θελει αυτοσυγκρατηση για να μη ξεχασετε κατι......οργανώστε τη σκεψη σας και θα πετυχετε!!!!! Καλη τυχη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πανδύσκολες.Πρώτη φορά έγινε τέτοια σφαγή
Don't tease τα παιδιά της θεωρητικής ρε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒλασίαΚ.

Νεοφερμένος

Η ΒλασίαΚ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Στους μιγαδικούς τι έπεσε;

Έδινε μια σχεση με z και z συζυγή και έναν άλλο μιγαδικό w συναρτήσει του z και ζήταγε
- γεωμετρικό τόπο εικόνων του z, αλλά και του συζυγή του
- μέγιστη τιμή του μέτρου της διαφοράς του z από τον συζυγή του και τις τιμές του z για αυτή
- μετά έδινε το μέτρο της διαφοράς που ζητήθηκε παραπάνω και έδινε οτι Im(z)>0 και ζήταγε την ημιδιαφορά των δύο μιγαδικών υψωμένη στο 2013
-τέλος να βρούμε τον γ.τ των εικόνων του w και να αποδείξουμε οτι η απόσταση των εικόνων του z και w είναι ίση με την απόσταση της εικόνας του z από το σημείο Α(0,1)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Πρώτη φορά 5 συνεχόμενες σελίδες βλέπω μόνο θεωρητικούς :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
-τέλος να βρούμε τον γ.τ των εικόνων του w και να αποδείξουμε οτι η απόσταση των εικόνων του z και w είναι ίση με την απόσταση της εικόνας του z από το σημείο Α(0,1)
Έτσι από περιέργεια γιατί στο φροντ θα τα δούμε τα θέματα την άλλη βδομάδα αυτό πως έβγαινε?
Εγώ, βρήκα ότι οι w κινούνται σε έναν κύκλο που τέμνει τον κύκλο των z. Οπότε η απόσταση δεν είναι σταθερή. 'Οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
το 3ο κεφαλαιο της βιολογιας ειναι για τον πεο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

steffie__se

Νεοφερμένος

Η steffie__se αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Έτσι από περιέργεια γιατί στο φροντ θα τα δούμε τα θέματα την άλλη βδομάδα αυτό πως έβγαινε?
Εγώ, βρήκα ότι οι w κινούνται σε έναν κύκλο που τέμνει τον κύκλο των z. Οπότε η απόσταση δεν είναι σταθερή. 'Οχι?
Εγώ είπα Αρκει να δείξω ότι |w-z|=|z-i|. Είπα έστω ότι ισχύει και το πήρα με ισοδυναμίες και βγηκε κάτι που ισχύει . Για να μου βγει αντικατέστησα όπου w την σχέση με τον z που μας έδινε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Το θέμα είναι το τι δεν καταλαβαίνεις εσύ...:hmm:
εσυ αναρωτηθηκες πρωτος:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

youhou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο takis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 352 μηνύματα.
μπλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πρώτη φορά 5 συνεχόμενες σελίδες βλέπω μόνο θεωρητικούς :blink:
Είναι περισσότεροι, τι να κάνουμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Βαριέμαι τρελά στις επαναλήψεις. Μέχρι που είχα να μάθω καινούρια πράγματα είχε φάση.. Τώρα πια κοιτάζω και ξανακοιτάζω το βιβλίο, διαβάζω αλλά βαριέμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top