Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Ελα ρε γμτο και περίμενα να βάλουν όνειρο έλεος! Κι εσείς που λέτε ότι έχει πέσει παρόμοιο θέμα κ οεφε και πανελλήνιες ποιο ήταν ποια χρονιά;
Παίζει να ήταν το 2006 με Παπαδιαμάντη, και το 2003 με Βιζυηνό. Με κάθε επιφύλαξη, γιατί πάει κι ένας χρόνος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

augur

Νεοφερμένος

Ο augur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
μια χρονιά ρχουν πεσεί τα ιδια ΟΕΦΕ και πανελλήνιες το 2006 ο Παπαδιαμάντης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ωραίο το διαγώνισμα της βιολογίας. (πετάχτηκα εγώ της θετικής, συνεχίστε τώρα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ωραίο το διαγώνισμα της βιολογίας. (πετάχτηκα εγώ της θετικής, συνεχίστε τώρα:P)
Ναι καλό ήτανε. 3ο-4ο συνδίαζαν πολλά κεφάλαια μαζί και ήταν αρκετά ασυνήθιστα θέματα. Το 2ο δεν μου άρεσε και πολύ, δεν προλάβαινα να τα γράψω καλά και αν εξαιρέσεις το οξυγόνο στα αλλα σίγουρα έχω χάσει.

Θυμάσαι αν έβαλες σε κανένα πολλαπλής το γ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ναι καλό ήτανε. 3ο-4ο συνδίαζαν πολλά κεφάλαια μαζί και ήταν αρκετά ασυνήθιστα θέματα. Το 2ο δεν μου άρεσε και πολύ, δεν προλάβαινα να τα γράψω καλά και αν εξαιρέσεις το οξυγόνο στα αλλα σίγουρα έχω χάσει.

Θυμάσαι αν έβαλες σε κανένα πολλαπλής το γ? :P
Αν με πεις τι ρωτούσε θα σε πω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αν με πεις τι ρωτούσε θα σε πω:P
Ιδέα δεν έχω τι ρωτούσαν. Απλά θυμάμαι ότι δεν έβαλα καθόλου το γ, για αυτό ρωτάω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Ιδέα δεν έχω τι ρωτούσαν. Απλά θυμάμαι ότι δεν έβαλα καθόλου το γ, για αυτό ρωτάω. :P
χαχαχα:P δεν θυμάμαι τι να σε πω :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Έχοντας λύσει προηγούμενα θέματα ΟΕΦΕ, κι έχοντας δει και τις απαντήσεις που έχει αναρτήσει ο ΟΕΦΕ, έχω να πω, πως ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ 3 ΩΡΕΣ ΑΥΤΑ! :P

Ζητάν πολλές φορές ερωτήσεις που πρέπει να γράψεις 1 σελίδα και να πιάνει 6-10 μονάδες ξέρω γω. ΟΚ. Δεν έχω εκπαιδευτεί εγώ να γράφω ταχύτατα :P. Πάλι καλά που τουλάχιστον δεν δίνω ΟΕΦΕ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Didonia

Νεοφερμένος

Η Υπερτατη Ελληνιδα Θεα(ΕΓΩ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
σημερα επεσε παυλοπουλος γαμωτο και μ αρεσε αυτο το σιχαμερο ποιημα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Παίζει να ήταν το 2006 με Παπαδιαμάντη, και το 2003 με Βιζυηνό. Με κάθε επιφύλαξη, γιατί πάει κι ένας χρόνος.:P

Επειδή είναι μεγάλο πεζό κείμενο.. να φανταστώ δεν έπεσε το ίδιο απλά άλλη ενότητας?..:hmm: αν ναι τότε λογικό δεν καταλαβαίνω τί νομίζετε ότι καίγονται όλα απλά δεν θα μπουν τα ίδια θέματα; όμως βιολογία πχ δεν γίνεται να μην βάλουν ίδια ύλη 45 σελίδες είναι.. αν πχ έπεφτε όνειρο νομίζω δεν θα βάζανε το ίδια κομμάτι..




Επίσης έχω πολλά νεύρα σήμερα επειδή η οικογένεια μου κάνει συνέχεια φασαρία και δεν το βουλώνουν :mad: και όταν πήρα τηλ τους φίλους μου να δω τι κάνουν ----> « Έλα εμείς πάμε παραλία τώρα.. εσύ πως είσαι..» :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιρις21

Νεοφερμένος

Η Ιρις21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Πολύ λιώσιμο σήμερα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιρις21

Νεοφερμένος

Η Ιρις21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Επειδή είναι μεγάλο πεζό κείμενο.. να φανταστώ δεν έπεσε το ίδιο απλά άλλη ενότητας?..:hmm: αν ναι τότε λογικό δεν καταλαβαίνω τί νομίζετε ότι καίγονται όλα απλά δεν θα μπουν τα ίδια θέματα; όμως βιολογία πχ δεν γίνεται να μην βάλουν ίδια ύλη 45 σελίδες είναι.. αν πχ έπεφτε όνειρο νομίζω δεν θα βάζανε το ίδια κομμάτι..




Επίσης έχω πολλά νεύρα σήμερα επειδή η οικογένεια μου κάνει συνέχεια φασαρία και δεν το βουλώνουν :mad: και όταν πήρα τηλ τους φίλους μου να δω τι κάνουν ----> « Έλα εμείς πάμε παραλία τώρα.. εσύ πως είσαι..» :'(


Σε νιώθω απόλυτα! Κουράγιο! σε ένα μήνα θα λιώνουμε στις παραλίες κ όχι στο διάβασμα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έχοντας λύσει προηγούμενα θέματα ΟΕΦΕ, κι έχοντας δει και τις απαντήσεις που έχει αναρτήσει ο ΟΕΦΕ, έχω να πω, πως ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑΤΑ ΓΙΑ 3 ΩΡΕΣ ΑΥΤΑ! :P

Ζητάν πολλές φορές ερωτήσεις που πρέπει να γράψεις 1 σελίδα και να πιάνει 6-10 μονάδες ξέρω γω. ΟΚ. Δεν έχω εκπαιδευτεί εγώ να γράφω ταχύτατα :P. Πάλι καλά που τουλάχιστον δεν δίνω ΟΕΦΕ. ;)
Όντως βάζουν πολλά.. Σήμερα ακριβώς στο τρίωρο τελείωσα και χωρίς να προλάβω να ξαναδώ τις απαντήσεις μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,798 μηνύματα.
Ρε παιδιά πως τα λέτε έτσι..Λες και ζείτε στις φυλακές της Βαστίλης. :P Όλοι περάσαμε από αυτό και το ξεπεράσαμε. Μετά φάγαμε και το φυστίκι του Πανεπιστημίου με την ατελείωτη (πραγματικά) ύλη. Μπορώ να πω ότι παράλληλα ως μαθητές Β',Γ' Λυκείου δεν ξεχάσαμε ότι ήμασταν έφηβοι. Καλό το διάβασμα, το πήξιμο, τα 9 μαθήματα πανελλήνιες, οι δυο χρονιές φροντιστήριο και πανελλήνιες (και στην Β' Λυκείου), η πίεση των γονιών, η συμπίεση του φροντιστηρίου, η κάθε κυριακή διαγωνίσματα-προσομοιώσεις, η απουσία ίντερνετ,...αλλά και βόλτες κάναμε, και μαλακίες κάναμε. Διότι ζωή δίχως μαλακίες δεν λέει. Ζωή πίσω από "μπαλκόνια" δεν λέει. Ουδείς είναι τέλειος και ούτε θα είναι κάποιος άλλος άνθρωπος αν κάνει μια ζωή με "λογισμικό"! Το μυστικό είναι ότι όταν διαβάζουμε είμαστε εκεί. Όταν χαχανίζουμε είμαστε εκεί..και το απολαμβάνουμε. Δεν χαχανίζουμε ποτέ εν ώρα διαβάσματος, ώστε να μείνει χρόνος για χαχανητό και για dire straits ( :inlove: ) για παράδειγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Πρεπει και φετος να αποφασισω με τι στυλο θα γραψω.Ειναι απο τις πιο δυσκολες αποφασεις των πανελληνιων 8)

Νομιζω,εχω καταληξει σε pilot v5 hitecpoint 05mm ή 07





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Πρεπει και φετος να αποφασισω με τι στυλο θα γραψω.Ειναι απο τις πιο δυσκολες αποφασεις των πανελληνιων 8)

Νομιζω,εχω καταληξει σε pilot v5 hitecpoint 05mm ή 07





Aν τα εξώφυλλα είναι πάλι εκείνα τα άχρηστα του 2012, θα φας αγγούρι με τέτοιο στιλό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Και περσυ με αυτο το στυλο εγραψα.Ειχα κανει και περσυ,αντιστοιχο ποστ.

Ποτε θα σταματησετε να αναπαραγετε τους μυθους με τα στυλο?:confused:
Grow up.Ρωτηστε,μαθετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Και περσυ με αυτο το στυλο εγραψα.Ειχα κανει και περσυ,αντιστοιχο ποστ.

Ποτε θα σταματησετε να αναπαραγετε τους μυθους με τα στυλο?:confused:
Grow up.Ρωτηστε,μαθετε.
Ποιους μύθους ρε;:P Λες και εμείς δεν έχουμε βιβλία με ίδιο απαίσιας ποιότητας εξώφυλλο.

Τώρα, αν εσύ το φυσούσες για να στεγνώσει είναι άλλο καπέλο. Εγώ πάντα μουντζουρώνομαι με αυτά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Πρεπει και φετος να αποφασισω με τι στυλο θα γραψω.Ειναι απο τις πιο δυσκολες αποφασεις των πανελληνιων 8)

Νομιζω,εχω καταληξει σε pilot v5 hitecpoint 05mm ή 07






:eek: Ήθελα κι εγώ να το θέσω αυτό σαν θέμα αλλά νόμιζα πως μόνο εγώ σκέφτομαι τέτοια.. Όντος το είδος του στυλό είναι πολύ σημαντικό την ώρα που γράφεις :D Ήθελα να ρωτήσω για έναν κανόνα ' το στυλό πρέπει να είναι ανεξίτηλος ή μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε και Pilot Frixion που σβήνει?

Έχω μανία με τις μουτζούρες δεν τις αντέχω. Άλλα φοβάμαι επειδή σβήνει σε υψηλές θερμοκρασίες μην γίνει τίποτα. Πάντως το στυλό που αναφέρεις δεν θα πετάγεται στην άλλη πλευρά του φύλλου? πολύ σπαστικό.:/:

Αν δεν μπορέσω να χρησιμοποιήσω το Πιλοτ τότε σταθερή αξία
ή απλά εκείνα τα στυλό στο jumbo με 50 λεπτά τα δύο Pelikan..:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Άντε να συνδυάσεις τώρα ήλιο ζέστη και διάβασμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top