Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Ώρες ώρες μου ρχεται να τα παρατήσω όλα με τις πανελλαδικές και να γίνω δισεκατομμυριούχος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Μπα, γιατί να το κάνω αυτό; Έτσι κι αλλιώς μετά τις πανελλήνιες θα το κάψω. :redface:
Κρίμα είναι. Το δικό μου το έχω φυλάξει για ενθύμιο. Είναι πορτοκαλί (κάθε κατεύθυνση είχε το χρώμα της) και είναι πλαστικοποιημένο. Είναι κολλημένο στον τοίχο των αναμνήσεών μου.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
εμένα είναι ένα κομμένο φύλλο Α4.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Stath

Δραστήριο μέλος

Ο Geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Μπα, γιατί να το κάνω αυτό; Έτσι κι αλλιώς μετά τις πανελλήνιες θα το κάψω. :redface:

Και καλά θα κάνεις . Εγώ είχα κάψει το βιβλίο της ΑΟΔΕ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πήγα σχολείο σήμερα πήρα το καρτελάκι έβαλα κωδικό και έφυγα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Και καλά θα κάνεις . Εγώ είχα κάψει το βιβλίο της ΑΟΔΕ .

Κι εσύ καλά έκανες, μόνο για κάψιμο είναι αυτο το βιβλίο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κι εσύ καλά έκανες, μόνο για κάψιμο είναι αυτο το βιβλίο! :P
Σαν τα μαθηματικά :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kostas Stath

Δραστήριο μέλος

Ο Geronimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Κι εσύ καλά έκανες, μόνο για κάψιμο είναι αυτο το βιβλίο! :P

Άστα το άτιμο . Αυτός που το έγραψε πρέπει να είχε μεγάλη έμπευση ...
Τουλάχιστον χρησίμευσε και σε κάτι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Παίδες είμαι ολοκαίνουργια εδώ και αναρωτιέμαι πραγματικά πως είναι να είσαι ένα βήμα πριν τις Πανελλαδικές....
θα μιλησω μονο για μενα,εγω τουλαχιστον δεν εχω αγχος διαβασμα ολη την χρονια φυσικα και ηταν δυσκολη αλλα δεν μπορω να πω οτι στερηθηκα και το εξω αφου καθε παρασκευη και σαββατο βραδυ ημουν εξω τωρα σφιγγουν τα ζωναρια λιγο περισσοτερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Κρίμα είναι. Το δικό μου το έχω φυλάξει για ενθύμιο. Είναι πορτοκαλί (κάθε κατεύθυνση είχε το χρώμα της) και είναι πλαστικοποιημένο. Είναι κολλημένο στον τοίχο των αναμνήσεών μου.



ο διευθυντης σας ειναι καλος?
ακουσα οτι του επεσε ενα μηλο στο κεφαλι και τοτε εξεφρασε την θεωρια της σχετικοτητας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

El_Greko

Νεοφερμένος

Ο El_Greko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 89 μηνύματα.
Κρίμα είναι. Το δικό μου το έχω φυλάξει για ενθύμιο. Είναι πορτοκαλί (κάθε κατεύθυνση είχε το χρώμα της) και είναι πλαστικοποιημένο. Είναι κολλημένο στον τοίχο των αναμνήσεών μου.



Μπορω να πω οτι γελασα:D Ειδικα με το Ξενιος,ελιωσα...
Btw,για να μην ειμαι off topic, https://www.inetfreaks.gr/panelladikes/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ώρες ώρες μου ρχεται να τα παρατήσω όλα με τις πανελλαδικές και να γίνω δισεκατομμυριούχος...
Οταν το κανεις , πες μας το κολπο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
???????ποιες εισαγωγες:worry::worry:
Στο τέλος του βιβλίου, έχει κάποια σχόλια για κάθε έργο και συγγραφέα, και πρέπει να μάθεις απ' έξω κάποια χαρακτηριστικά. Π.χ., για Βιζυηνό και Παπαδιαμάντη, απ' ό,τι θυμάμαι, είναι σχεδόν αριθμημένα τα χαρακτηριστικά τους, και για Ιωάννου λέει κάποια πράγματα και για ποιήματα. Ιδίως στα πεζά, η γραμματολογική ερώτηση είναι καθαρά από αυτά τα σχόλια. Αν την απαντήσεις με βάση αυτά που σού δίνονται στο πίσω μέρος του βιβλίου, έχεις 15/15.:) Μη σάς διαφύγει, αν και, κι εγώ πέρυσι προς το τέλος των εξετάσεων τα είχα διαβάσει καλά από εκεί. Αρκετά από αυτά, σίγουρα θα είναι στα βοηθήματα, αλλά βασικός κώδικας διόρθωσης είναι το σχολικό βιβλίο, επομένως, δε ρισκάρεις.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Στο τέλος του βιβλίου, έχει κάποια σχόλια για κάθε έργο και συγγραφέα, και πρέπει να μάθεις απ' έξω κάποια χαρακτηριστικά. Π.χ., για Βιζυηνό και Παπαδιαμάντη, απ' ό,τι θυμάμαι, είναι σχεδόν αριθμημένα τα χαρακτηριστικά τους, και για Ιωάννου λέει κάποια πράγματα και για ποιήματα. Ιδίως στα πεζά, η γραμματολογική ερώτηση είναι καθαρά από αυτά τα σχόλια. Αν την απαντήσεις με βάση αυτά που σού δίνονται στο πίσω μέρος του βιβλίου, έχεις 15/15.:) Μη σάς διαφύγει, αν και, κι εγώ πέρυσι προς το τέλος των εξετάσεων τα είχα διαβάσει καλά από εκεί. Αρκετά από αυτά, σίγουρα θα είναι στα βοηθήματα, αλλά βασικός κώδικας διόρθωσης είναι το σχολικό βιβλίο, επομένως, δε ρισκάρεις.;)

Γι αυτό τα καλά τα παλικάρια, διαβάζουν και από τις εισαγωγές των βοηθημάτων και από τα πίσω σχόλια του σχολικού. Θυμάμαι οι Μπουκόραινες ειδικά εκείνα τα quotes του Ιωάννου δεν τα είχαν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Γι αυτό τα καλά τα παλικάρια, διαβάζουν και από τις εισαγωγές των βοηθημάτων και από τα πίσω σχόλια του σχολικού. Θυμάμαι οι Μπουκόραινες ειδικά εκείνα τα quotes του Ιωάννου δεν τα είχαν!!!

Άφησέ τες τις Μπουκόρου εκεί που κάθονται! Ούτε να τις θυμάμαι δε θέλω!:P Τα έχω δώσει όλα τα βοηθήματά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Η εισαγωγή του Αριστοτέλη είναι κοινή τόσο για τα Ηθικά Νικομάχεια όσο και για τα Πολιτικά, έτσι?
Αυτή των Ηθικών εμπίπτει στο κεφάλαιο των Πολιτικών ή όχι? Γιατί έχω μπερδευτεί.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Η εισαγωγή του Αριστοτέλη είναι κοινή τόσο για τα Ηθικά Νικομάχεια όσο και για τα Πολιτικά, έτσι?
Αυτή των Ηθικών εμπίπτει στο κεφάλαιο των Πολιτικών ή όχι? Γιατί έχω μπερδευτεί.. :redface:
Κανονικά, υποτίθεται ότι είναι ξεχωριστές για Ηθικά και Πολιτικά, αλλά ο βίος, τα έργα του κλπ είναι κοινά. Ωστόσο, τα γνωρίζεις όλα και τα απαντάς ανεξάρτητα από το ποια θα είναι τα κείμενα που θα πέσουν, αν ζητηθεί κάτι άλλο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βασιλης Σ.

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Συγγνωμη παιδια που διακοπτω την κουβεντα αλλα επειδη βαριεμαι να ανοιξω νεο θεμα θα το πω εδω.Εχω κατι μ@@ες
γειτονες και με ξυπνησαν χθες 3 -4 και δεν χωρτασα υπνο.Το εχουν ξανακανει βριζουν φωναζουν στον σκυλο οτι θες.Αυριο γραφω στο φροντ φυσικη και σημερα εχω κατι ματια πρησμενα και μια ωρεξη για διαβασμ!σας εχει τυχει τιποτα παρομοιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
ο διευθυντης σας ειναι καλος?
ακουσα οτι του επεσε ενα μηλο στο κεφαλι και τοτε εξεφρασε την θεωρια της σχετικοτητας.
Εκείνος λέγεται Isaac Newton:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top