Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν ξέρω, κι αυτό που θα κωλοβαράμε όλη μέρα, δεν με ενθουσιάζει ιδιαίτερα. :P
Εσύ κάτσε και διάβαζε τι να σε πω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lia rose

Νεοφερμένος

Η lia rose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
γεια σας και από εδώ :) μήπως μπορεί να μου πει κάποιος τι έπεσε στο οεφε την κυριακή που μας πέρασε? (για θεωρητική μιλάω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imagica

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Imagica αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
λογοτεχνία μαθένετε απ'έξω τις εισαγωγές του βιβλίου? =S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
λογοτεχνία μαθαίνετε απ'έξω τις εισαγωγές του βιβλίου? =S

Ναι, αλλά όχι όλες τις σελίδες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

σταματης1387

Νεοφερμένος

Ο σταματης1387 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
παιδια δεν πηρα το δελτιο εξεταζομενου μου και σημερα ηταν η τελευταια μερα,παιζει να μην με αφησουν να δωσω πανελληνιες?ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
παιδια δεν πηρα το δελτιο εξεταζομενου μου και σημερα ηταν η τελευταια μερα,παιζει να μην με αφησουν να δωσω πανελληνιες?ευχαριστω

Δε νομίζω, πάντα υπάρχει μία σχετική καθυστέρηση!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
παιδια δεν πηρα το δελτιο εξεταζομενου μου και σημερα ηταν η τελευταια μερα,παιζει να μην με αφησουν να δωσω πανελληνιες?ευχαριστω
Ανακοινώθηκε παράταση:
https://www.minedu.gov.gr/grafeio-ty...eon-main/deltia-typoy-main/9604-25-04-13.html


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

σταματης1387

Νεοφερμένος

Ο σταματης1387 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ευχαριστω για τη σύντομη απαντηση αλλα το θέμα ειναι πως η παράταση έγινε για την απόκτηση κωδικού τον οποίο και πήρα,οπως και κατέθεσα κ τ χαρτιά για την τριτεκνια.δεν με ενημέρωσαν όμως για τ δελτιο και δεν τ πήρα,είμαι απόφοιτος,και τώρα έχω αγχωθεί μήπως και δεν μπορέσω να δωσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ευχαριστω για τη σύντομη απαντηση αλλα το θέμα ειναι πως η παράταση έγινε για την απόκτηση κωδικού τον οποίο και πήρα,οπως και κατέθεσα κ τ χαρτιά για την τριτεκνια.δεν με ενημέρωσαν όμως για τ δελτιο και δεν τ πήρα,είμαι απόφοιτος,και τώρα έχω αγχωθεί μήπως και δεν μπορέσω να δωσω
Κι εδώ υπάρχει απάντηση:
https://www.minedu.gov.gr/entypa-uti...asewn-genikou-lykeiou/9578-15-04-13-2013.html
Αν ανοίξεις το αρχείο, κάπου θα διαβάσεις:
Τα δελτία εξεταζομένου πρέπει να διανεμηθούν στους δικαιούχους μέχρι 26-4-2013 ή το αργότερο μέχρι τη λήξη μαθημάτων του τρέχοντος διδακτικού έτους, δηλαδή μέχρι τις 15 Μαΐου 2013.
Άρα, relax...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Ευχαριστω για τη σύντομη απαντηση αλλα το θέμα ειναι πως η παράταση έγινε για την απόκτηση κωδικού τον οποίο και πήρα,οπως και κατέθεσα κ τ χαρτιά για την τριτεκνια.δεν με ενημέρωσαν όμως για τ δελτιο και δεν τ πήρα,είμαι απόφοιτος,και τώρα έχω αγχωθεί μήπως και δεν μπορέσω να δωσω

Σταμάτη, μην αγχώνεσαι. Και γω δεύτερη φορά δίνω. Το μόνο που με προβληματίζει είναι που έκλεισαν τα σχολεία και θα πρέπει να επικοινωνήσεις τηλεφωνικά με τον υπεύθυνο του σχολείου που θα δώσεις, ώστε να λυθεί εγκαίρως το θέμα. Φαντάζομαι δίνεις στο σχολείο που αποφοίτησες.Δοκίμασε να βρεις μέσω 11888 π.χ το τηλ του λυκειάρχη ή οποιαδήποτε άλλου που γνωρίζει. Όλα καλά θα πάνε, μην ανησυχείς, αφού έχεις ήδη κωδικό.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

σταματης1387

Νεοφερμένος

Ο σταματης1387 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ναι όντως το γραφει κατω κατω η εγκύκλιος.Χιλια ευχαριστώ και πάλι.Καλο απογευμα και καλή δυναμη και τύχη σε αυτούς που δινουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
λογοτεχνία μαθένετε απ'έξω τις εισαγωγές του βιβλίου? =S
???????ποιες εισαγωγες:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Οπα,ουτε εγω πηρα σημερα το δελτιο μου :worry:

Τι παιζει τωρα?Οταν ανοιξουν τα σχολεια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
ουτε εγω την τριτη μας ειπαν μετα το πασχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγώ το πήρα χθες!
Αλλά εμάς δεν τα έχουν πλαστικοποιημένα! Weird.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγώ το πήρα χθες!
Αλλά εμάς δεν τα έχουν πλαστικοποιημένα! Weird.
Μεχρι κι εκει γυφτιες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ctavroulinaaaa

Νεοφερμένος

Η Ctavroulinaaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Παίδες είμαι ολοκαίνουργια εδώ και αναρωτιέμαι πραγματικά πως είναι να είσαι ένα βήμα πριν τις Πανελλαδικές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Εγώ το πήρα χθες! Αλλά εμάς δεν τα έχουν πλαστικοποιημένα! Weird.
Πας σε ένα φωτοτυπάδικο και στο πλαστικοποιούν. Το πολύ να πληρώσεις 1 €.
Μεχρι κι εκει γυφτιες?:P
Τα ταμεία των σχολείων, πρέπει να είναι εντελώς μείον.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Πας σε ένα φωτοτυπάδικο και στο πλαστικοποιούν. Το πολύ να πληρώσεις 1 €.

Μπα, γιατί να το κάνω αυτό; Έτσι κι αλλιώς μετά τις πανελλήνιες θα το κάψω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top