Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Βασιλης Σ.

Νεοφερμένος

Ο Βασιλης Σ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Eμενα μου ειπε μαλιστα ο διευθυντης ''κατσε γιατι δεν πρεπει ουτε εγω να το δω'' και απομακρυνθηκε απο τον υπολογιστη :) δεν το πιστευω οτι σας τους βαζουν και μονοι τους εγω δεν θα το δεχομουν :P

Στο δικό μου γινόταν της κακομοίρας. Ο καθηγητής είχε τρελαθεί και έλεγε : «Πότε ρε γμω το κέρατό μου θα έρθει αυτό το παιδί, πότε θα έρθει το άλλο.. χαχαχα όταν πήγα να γράψω το κωδικό, μου είπε να βάλω αριθμό για μην το ξεχάσω δλδ το κινητό μου! :worry: Και τον κοιτάω... όχι θα βάλω ότι θέλω του λέω:confused: Και πάω.. « όχι κεφαλαία-μικρά θα το ξεχάσεις» ~_~ :mad: καλά θα βάλω μικρά και έφυγα :P Οτι να 'ναι


BTW εγώ είχα σκεφτεί άμα κάποιος έπαιρνε τηλ για βόμβα :D χαχαχα θα γράφαμε στις επαναληπτικές?


Α επίσης καλά 13 σελίδες? Τι γράφεις ρε παιδάκι μου? Όσο μεγάλα γράμματα και να έχεις τόσες δε γράφεις. Τις θεωρώ πολλές και νιώθω μειονεκτικά τώρα!! :P πότε πρόλαβες 13 σελίδες σε 3 ώρες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Τελευταία μου έχει καρφωθεί μια ιδέα στο μυαλό: τι γίνεται αν την ώρα που γράφουμε γίνει σεισμός? Κανονικά πρέπει να κατέβουμε κάτω από τα θρανία αρχικά, και μετά να απομακρυνθούμε από το κτήριο για αρκετή ώρα. Μετά τι? Θα γυρίσουμε πίσω και θα συνεχίσουμε να γράφουμε τα ίδια θέματα? :confused:

Το'χω κάψει, το ξέρω αλλά κουβέντα να γίνεται. :P
Εκείνη την στιγμή θα σκέφτεσαι σε τι θέματα θα εξεταστείς στις πανελλήνιες ή πώς θα σωθείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εγω θα επιανα την κολλα και θα ετρεχα και θα εγραφα ταυτοχρονα ! Πανω στο χαος κιολας χαμπαρι δεν θα παρουν μουχιχιχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pseutiko_fili

Νεοφερμένος

Η pseutiko_fili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Στο δικό μου γινόταν της κακομοίρας. Ο καθηγητής είχε τρελαθεί και έλεγε : «Πότε ρε γμω το κέρατό μου θα έρθει αυτό το παιδί, πότε θα έρθει το άλλο.. χαχαχα όταν πήγα να γράψω το κωδικό, μου είπε να βάλω αριθμό για μην το ξεχάσω δλδ το κινητό μου! :worry: Και τον κοιτάω... όχι θα βάλω ότι θέλω του λέω:confused: Και πάω.. « όχι κεφαλαία-μικρά θα το ξεχάσεις» ~_~ :mad: καλά θα βάλω μικρά και έφυγα :P Οτι να 'ναι


BTW εγώ είχα σκεφτεί άμα κάποιος έπαιρνε τηλ για βόμβα :D χαχαχα θα γράφαμε στις επαναληπτικές?


Α επίσης καλά 13 σελίδες? Τι γράφεις ρε παιδάκι μου? Όσο μεγάλα γράμματα και να έχεις τόσες δε γράφεις. Τις θεωρώ πολλές και νιώθω μειονεκτικά τώρα!! :P πότε πρόλαβες 13 σελίδες σε 3 ώρες?
αχαχαχα αντε βρε που νιωθεις και μειονεκτικα:Pε συνηθισε το χερι να παει γρηγορα μετα απο τοσα διαγωνισματα.ειδικα στις πανελλαδικες θα παρει φωτια επειδη και καλα θα αγχωθεις θα πεις ωχ δεν θα προλαβω και θα τελειωσεις και νωριτερα απ οτι περιμενες:Pπαντα εγραφα πολλα σε αυτη την λογοτεχνια δεν ξερω ρε παιδια ισως επειδη μου αρεσε.δεν εγραφα ομως μπουρδες νταξει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Kαλημερα παιδια ειτε ξυπνησατε τωρα ειτε κανετε διαλλειμα οπως εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ χθες ξενύχτησα, ήπια και σήμερα ξύπνησα με τις κότες αλλά μια χαρά διαβάζω.


Μόνο εμένα με φαίνεται ότι οι μέρες περνάνε πολύ γρήγορα και πολύ αργά μαζί;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Καλημέρα :)

Εγώ κάνω διάλειμμα από τον Παρευξείνιο, ο οποίος, για ακόμη μια φορά, κατάφερε να εξαντλήσει όλη την υπομονή μου.
Το "αγαπημένο" μου κομμάτι είναι στη σελίδα 246: "Το μέλλον...της ναυπηγικής" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Καλημέρα ή καλησπέρα? εγώ δεν έχω διάλειμμα σήμερα γιατί χτες χάζευα :P ! Διαβάζω λατινικά και μετά θα πιάσω κι εγώ Παρευξείνιο που αν και είναι το μικρότερο κεφάλαιο είναι το πιο απαίσιο :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Εγώ χθες ξενύχτησα, ήπια και σήμερα ξύπνησα με τις κότες αλλά μια χαρά διαβάζω.


Μόνο εμένα με φαίνεται ότι οι μέρες περνάνε πολύ γρήγορα και πολύ αργά μαζί;:P
Για μαζεψου:P ξενυχτια μετα τις 29 χαχα,αυτο που λες παντως για τις μερες και εγω το νιωθω αξιοπεριεργο τι να πεις
Καλημέρα :)

Εγώ κάνω διάλειμμα από τον Παρευξείνιο, ο οποίος, για ακόμη μια φορά, κατάφερε να εξαντλήσει όλη την υπομονή μου.
Το "αγαπημένο" μου κομμάτι είναι στη σελίδα 246: "Το μέλλον...της ναυπηγικής" :P
το χειροτερο σημειο στο βιβλιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Εγώ έχω βαλει αυριο 9 το πρωι με 10 το βραδυ το 5ο κεφ. ιστοριας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Σημερα εχει πρωταγορα μονο,ολες τις ενοτητες.Απο αυριο μεχρι το σαββατο ολα τα κεφαλαια ιστορια.Στο 5ο ο ασθενης ειναι με μηχανικη υποστηριξη :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Σημερα εχει πρωταγορα μονο,ολες τις ενοτητες.Απο αυριο μεχρι το σαββατο ολα τα κεφαλαια ιστορια.Στο 5ο ο ασθενης ειναι με μηχανικη υποστηριξη :hehe:
πως μπορεις να διαβαζεις ετσι δεν βαριεσαι;:hmm: εγω τα σπαω παντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Με τη λογοτεχνία τι κάνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
πως μπορεις να διαβαζεις ετσι δεν βαριεσαι;:hmm: εγω τα σπαω παντα

Εξαρταται τι διαβαζω.Γνωστο που μαρεσει αρκετα,μπορω να διαβαζω ολη μερα,αλλα ιστορια πχ το 3ο και το 5ο κεφαλαιο που ειναι μαλακιες,ψιλοξενερωνω και τα σπαω για να αποδωσω.Σε μενα μετραει και το ποσο μαρεσει το μαθημα,διαδραματιζει πολυ σημαντικο ρολο.Σε αλλους παλι,δεν ισχυει αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Με τη λογοτεχνία τι κάνετε;
εγω παντως το σαββατο γραφω τα ποιηματα τα πεζα τα χα γραψει πριν 2 βδομαδες
Εξαρταται τι διαβαζω.Γνωστο που μαρεσει αρκετα,μπορω να διαβαζω ολη μερα,αλλα ιστορια πχ το 3ο και το 5ο κεφαλαιο που ειναι μαλακιες,ψιλοξενερωνω και τα σπαω για να αποδωσω.
:thumbsup::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Εισαγωγή θα τη βγάλεις όλη? Εγώ έβαλα 2 μερες πρωταγορα. Πρωι ως τις 7 το απογευμα ενότητες και μετά εισαγωγή.

Με τη λογοτεχνία τι κάνετε;

Έχω βγάλει ποιήματα αλλά περιμενω την κυριακή που βγάζει θέματα ο οεφε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Εισαγωγή θα τη βγάλεις όλη? Εγώ έβαλα 2 μερες πρωταγορα. Πρωι ως τις 7 το απογευμα ενότητες και μετά εισαγωγή.
μακραν η πιο χαλια εισαγωγη απο εκει που περιγραφει τι γινεται στο εργο δεν το εχω μαθει καλα και ουτε προκειται οπως φαινεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εισαγωγή θα τη βγάλεις όλη? Εγώ έβαλα 2 μερες πρωταγορα. Πρωι ως τις 7 το απογευμα ενότητες και μετά εισαγωγή.

Χωρις εισαγωγη.Εισαγωγη θα βγαλω αλλη μερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
εγω παντως το σαββατο γραφω τα ποιηματα τα πεζα τα χα γραψει πριν 2 βδομαδες

:thumbsup::thumbsup:

Έχω βγάλει ποιήματα αλλά περιμενω την κυριακή που βγάζει θέματα ο οεφε...
Σας παίρνουν ώρα να τα κάνετε επανάληψη;
Εγώ έβγαλα σε μία μέρα Ιωάννου και ποιήματα (τα μικρά) και μου φάνηκε περίεργο. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top