Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Τι λες βρε Ιορδανη?
Οσο πιο γρηγορα τελειωσουμε,τοσο πιο γρηγορα θα επιστρεψουμε στα φυσιολογικα ανθρωπινα πραγματα..Υπνος,φαι,βολτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Λέω οτι κάποιοι αγχόνονται όταν τα βλέπουν αυτά.

Απο αυτά τα τρία που λες μόνο το φαΐ δεν μου λείπει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Τι λες βρε Ιορδανη?
Οσο πιο γρηγορα τελειωσουμε,τοσο πιο γρηγορα θα επιστρεψουμε στα φυσιολογικα ανθρωπινα πραγματα..Υπνος,φαι,βολτες

Γιατι κοπελαμ?Σε κελι εξοριας σε εχουν εσενα,δεμενη με μια σιδερενια μπαλα στο ποδι,και σου πετανε κατω απο την πορτα,ενα ξεροκομματο μπριζολας που προοριζονταν για τα σκυλια,καθε 15 μερες?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Άλλο θα εννοεί αυτή. Να κοιμάσαι μεχρι τις 2 το μεσημερι και να βγαίνεις βολτες ως τις 6 το πρωι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Επειδή έχω καιρό στο ischool έχω προσέξει πως όσοι υποψήφιοι γράφουν πολύ στα θέματα των πανελλαδικών του ischool γράφουν και καλά στο τέλος

δε ξέρω πως να το εξηγήσω ίσως επειδή περνάνε πολύ καιρό στο σπίτι και το πιο γρήγορο διάλειμμα είναι ένα ποστ στο ischool.

Πολλοί από αυτούς που γράφουν τώρα πολύ στο ischool την επόμενη χρονιά που θα ειναι φοιτητές παίζει να μην μπαίνουν καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Έλεγα να πάω για το καρτελάκι και το κωδικό σήμερα αλλά βαριέμαι. Θα πάω αύριο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
17 Aπριλιου 2013
17 Μαιου 2013
Ενας μηνας για να αρχισουμε!!!
Αντε να τελειωνουμε!!!!
:redface::redface::redface:
Για έναν περίεργο λόγο δεν νιώθω αγχωμένη καθόλου:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ίσως επειδή δεν υπάρχει λόγος άγχους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Έλεγα να πάω για το καρτελάκι και το κωδικό σήμερα αλλά βαριέμαι. Θα πάω αύριο :P

Εγώ θα πάω μάλλον την Παρασκευή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εγώ θα πάω αυριο και πρέπει να σκεφτώ κωδικό. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeKr

Νεοφερμένος

Ο GeorgeKr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Ναι γραψαμε εμεις... Τα θεωρησαν καπως τσιμπημενα στο φροντιστηριο, αλλα δεν ηταν τιποτα τρελο...
στο Θεμα Β το Β4 ειχε 3ο κεφαλαιο, ρωταγε γιατι κανουμε ταξινομηση σε οργανισμους και ηθελε να γραψουμε κατι απο Δαρβινο σε μια υποθεση με κατι αλεπουδες(το θεωρησαν καπως συνδυαστικο για 2ο θεμα)...
στο Θεμα Γ ειχε γραφικη παρασταση με παστεριωση και μια παθητικη ανοσια με ορό(χωρις διαγραμμα)
στο Θεμα Δ ειχε ενα τροφικο πλεγμα που ζητουσε απωλειες ενεργειας σε μια τροφικη αλυσιδα. Μετα ειχε βιοσσυσώρευση και DDT και έδινε ένα διάγραμμα συγκέντρωσης DDT...

Τα βακτηρια που επρεπε να συνδιαστουν με τυπολογικο κριτηριο ηταν οντως λιγο τσιμπημενα βρε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Πήγα απ' το σχολείο, οκ ο κωδικός. οκ τα χαρτιά για την ειδική κατηγορία αλλά το καρτελάκι δε βγήκε ακόμα. Χθες τους τα έστειλαν σε όλα τα σχολεία οπότε λογικά την άλλη εβδομάδα θα τα έχουν όλα έτοιμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Σωστά, πρέπει να πάω και τα χαρτιά για την ειδική κατηγορία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Παιδια,πρεπει να παρω μαζι μου ταυτοτητα ή διαβατηριο για να δωσω τον κωδικο?? δν πηγαινω σχολειο και δν ξερω τι παιζει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Παιδια,πρεπει να παρω μαζι μου ταυτοτητα ή διαβατηριο για να δωσω τον κωδικο?? δν πηγαινω σχολειο και δν ξερω τι παιζει :P

Ναι με την ταυτότητα πας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
εγω πήρα χτες το καρτελάκι μου,επέσε γέλιο με τις φωτογραφίες χτες...σαν πρόβατια για σφαγή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Πήγαμε σήμερα με μια φίλη μου στο γραφείο να ρωτήσουμε κάτι και μας λέει ο υποδιευθυντής οτιαφού είμαστε 3η να πάμε να μας φτιάξει κωδικό. Πήγαμε λοιπόν στο γραφείο του, και αυτός από μόνος του μας έβαλε κωδικό την ημερομηνια γέννησης μας. :confused: Του λέω μα εγώ δεν θέλω την ημερομηνία γέννησης για κωδικό και λέει αυτό θα το θυμάσαι σίγουρα, πέρυσι ερχόταν όλοι και γράφανε κατι του στυλ ΔΦΕ683ΡΒ και μετά τον ξεχνούσανε... :hmm:Σε όλο το σχολείο αυτός θα πληκτρολογήσει τον κωδικό και θα βάλει την ημερομηνια γέννησης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
:eek: ο,τι να ναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Δεν νομίζω πως επιτρέπεται κάτι τέτοιο. Ψάξτε το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top