Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

angel07

Νεοφερμένος

Η angel07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
σαν επιλογης αν ηθελε καποιος,εγω θα αντεχα αν ηταν ενδιαφερουσα

Δεν μπορώ να διαφωνήσω! Είναι δυσκολότερη η επιλογή για την θεωρητική πιστεύω σε σχέση με τις άλλες κατευθύνσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
αντέχει η θεωρητική όμως κ άλλη ιστορία;

Όχι. Αλλά για ψυχολογία το συζητάμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Nταξει οχι αλλα θεωρητικα. :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.
Βιολογία εκείνα που λέει για τη ζωή κάτι το ταξίδι του δαρβίνου το μαθατε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angel07

Νεοφερμένος

Η angel07 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Βιολογία εκείνα που λέει για τη ζωή κάτι το ταξίδι του δαρβίνου το μαθατε?

Μία ανάγνωση! Ίσα ίσα να ξέρω τι λέει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosSof

Νεοφερμένος

Ο GiorgosSof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Άλλος που να γράφει ΟΕΦΕ αυριο?? ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.
Παιδιά πλίζ πείτε μας τα θέματα αύριο που θα πέσουν στη βιολογία!
Ευχαριστώωωωωωωωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rocco

Νεοφερμένος

Ο Rocco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μηπως έχουν αρχίσει να μοιράζουν τα καρτελάκια για τις πανελλήνιες; Ή είναι αργότερα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiorgosSof

Νεοφερμένος

Ο GiorgosSof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Εμάς τουλαχιστον (αν και εχω να παω 4-5 μερες σχολειο) απ'ότι ξέρω οχι ακομα!!! Λιγο πριν το πασχα δεν τα παιρνουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 836 μηνύματα.
Στα σχολεία είπαν τίποτα για τους κωδικούς του μηχανογραφικού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M.A

Νεοφερμένος

Ο Πανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Ναι, αλλά έχω ήδη συμπληρώσει στην αίτηση το παλιό μου σχολείο. Δε θα προκύψει πρόβλημα;

Και αυτη εκει πανω ειχε κανει δηλωση..τα κανονισαν οι υπευθυνοι καθηγητες ομως απο τι καταλαβα πηραν τηλ στο υπουργειο και ολα κομπλε! Αλλα σκεψου το ξανα πριν κανεις κατι!

Μηπως έχουν αρχίσει να μοιράζουν τα καρτελάκια για τις πανελλήνιες; Ή είναι αργότερα;

Εμας ζητησαν τις φωτογραφιες για τα καρτελακια οποτε περιμενουμε να μας τα δωσουν! Λογικα πριν το Πασχα αυτα θα μοιραστουν αφου μετα το Πασχα ουσιαστικα δν υπαρχει σχολειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Βρε παιδιά τα θέματα του ΟΕΦΕ μετά δε θα τα πάρετε στα χέρια σας; Δεν γίνεται κάποιος να τα σκανάρει και να τα ανεβάσει εδώ ή κάπου αλλού για να τα δούμε κι εμείς; :hmm:

Το ίδιο και για την έκθεση και τα υπόλοιπα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Τι καίγεστε τόσο για τα θέματα του ΟΕΦΕ?Σιγά το πράγμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Βρε παιδιά τα θέματα του ΟΕΦΕ μετά δε θα τα πάρετε στα χέρια σας; Δεν γίνεται κάποιος να τα σκανάρει και να τα ανεβάσει εδώ ή κάπου αλλού για να τα δούμε κι εμείς; :hmm:

Το ίδιο και για την έκθεση και τα υπόλοιπα. :P

Νομίζω πως απαγορεύεται. Τα φροντηστήρια έχουν υπογράψει συμφωνητικό με τον ΟΕΦΕ να μην ανεβάσουν τα θέματα στις ιστοσελίδες τους, μέχρι το πέρας τον εξετάσεων. Δεν ξέρω αν αυτό ισχύει και για τους μαθητές. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Για τα φροντιστήρια το ξέρω αλλά επίσης ξέρω ότι και πέρυσι, που πήγαινα σχολείο, μετά που τα παιδιά έδωσαν ΟΕΦΕ έδωσαν τα θέματα σε συμμαθητές τους στο σχολείο, σε καθηγητές. Άρα δεν είναι εφικτό να τα ανεβάσει κάποιος καλύπτοντας φυσικά το όνομα του φροντιστηρίου του για να μην έχει προβλήματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Για τα φροντιστήρια το ξέρω αλλά επίσης ξέρω ότι και πέρυσι, που πήγαινα σχολείο, μετά που τα παιδιά έδωσαν ΟΕΦΕ έδωσαν τα θέματα σε συμμαθητές τους στο σχολείο, σε καθηγητές. Άρα δεν είναι εφικτό να τα ανεβάσει κάποιος καλύπτοντας φυσικά το όνομα του φροντιστηρίου του για να μην έχει προβλήματα;
Μπορεί να τα στείλει με πμ, φυσικά8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Νομίζω πως απαγορεύεται. Τα φροντηστήρια έχουν υπογράψει συμφωνητικό με τον ΟΕΦΕ να μην ανεβάσουν τα θέματα στις ιστοσελίδες τους, μέχρι το πέρας τον εξετάσεων. Δεν ξέρω αν αυτό ισχύει και για τους μαθητές. :hmm:

Λολ,και αν το κανει καποιος,που θα τον καταλαβουν?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,411 μηνύματα.
Βιολογία έχω την Παρασκευή. Αν τα έχει ο καθηγητής μαζί του, θα του πω να μου τα δώσει και θα τα ανεβάσω εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M.A

Νεοφερμένος

Ο Πανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Ρε παιδια γτ τετοια τρελα με τν ΟΕΦΕ? ΠΧ θεμα στην εκθεση επεσε δημοκρατια απο οτι μ ειπαν...μν γελιομαστε τετοιο θεμα ΔΕΝ πεφτει στις πανελλαδικες! Ο λογος? Ξερετε τι θα πουν οι μαθητες? Θα γινει χαμος απο αποψη ιδεολογιας του καθενος μας..Αρα τα θεματα τους ειναι πολυ τραβηγμενα σε βαθμο που απογοητευονται παιδια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miholoto

Νεοφερμένος

Ο miholoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεια σας είμαι μαθητής της Γ λυκείου , της θετικής κατ. , και θέλω να μάθω αν είναι φυσιολογική η αναισθησία και η βαρεμάρα που νιώθω λίγες εβδομάδες πριν τις Πανελλήνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top