Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ναι τα sos και ξεsos θα μας φάνε στο τέλος. Όταν ακούω ότι "α φέτος Αρχαία σιγουράκι ο Πρωταγόρας και πολιτικά" μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι να πούμε :P Οκ τα Ηθικά Νικομάχεια τα μαμήσανε, αλλά είναι τόσο καμμένοι που μπορεί να τα βάλουν και φέτος μαζί με κάποιο άλλο! Δεν ξέρεις τι παίζει στο κεφάλι τους και το απέδειξαν πιστεύω!
Και εγώ ελπίζω να βάλουν Πρωταγόρα και Πολιτικά γιατί είναι πιο ωραία και τα Ηθικά τα συχαίνομαι ~_~ αλλά έτσι όπως παν τα πράγματα κάνουν ότι θέλουν και εσύ απλώς δεν μπορείς να κάνεις τίποτα.
Επίσης είναι η αλήθεια πως και στην ιστορία έχει παιχτεί πολύ το παιχνίδι των πηγών στο 2ο - 3ο κεφάλαιο και 4ο - 5ο μόνο ερωτήσεις β' θέματος αλλά δεν μπορείς να βασιστείς σ' αυτό. Στην ιστορία όλα είναι sos από όλο το βιβλίο βάζουν και η κάθε μονάδα μετράει γιατί με 10 μονάδες χάνεις την σχολή που λαχταράς 3 ολόκληρα χρόνια! Αυτό ξέρω εγώ από φιλικά μου άτομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Παιδια ξερει κανεις κανενα site το οποιο θα ανεβαζει σταδιακα τα διαγωνισματα ΟΕΦΕ ? Το επισημο site χρειαζεται καποιο κωδικο προσβασης για να μπορεσει καποιος να τα δει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Εγώ, πάντως, που έγραψα όσα πίστευα, δεν έχω παράπονο από το αποτέλεσμα.;)

Εγώ πάλι απελευθέρωσα τον επαναστάτη μέσα μου και πήρα 23 πόντους διαφορά μεταξύ διορθωτών. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Αν εχεις προβλημα στο αγνωστο παντως κατσε διαβασε συντακτικο και λεξιλογιο πολυ καλα, γραμματικη φανταζομαι θα ξερεις και πανελληνιες ρωτανε πολυ απλα... απλα δωσε βαση γιατι αφου θες νομικη τα αρχαια θα καθορισουν κατα πασα πιθανοτητα την πολη που θα περασεις...
το ξερω φιλε,μολις μου φυγει και αυτη η καταραμενη γριπη αρχιζει πιο εντονη προσπαθεια
υ.γ.για οσουν ενδιαφερονται νομιζω βγηκαν προκυρηξεις για στρατο αστυνομια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dmci

Νεοφερμένος

Η dmci αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 58 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ναι τα sos και ξεsos θα μας φάνε στο τέλος. Όταν ακούω ότι "α φέτος Αρχαία σιγουράκι ο Πρωταγόρας και πολιτικά" μου ανεβαίνει το αίμα στο κεφάλι να πούμε :P Οκ τα Ηθικά Νικομάχεια τα μαμήσανε, αλλά είναι τόσο καμμένοι που μπορεί να τα βάλουν και φέτος μαζί με κάποιο άλλο! Δεν ξέρεις τι παίζει στο κεφάλι τους και το απέδειξαν πιστεύω!
Και εγώ ελπίζω να βάλουν Πρωταγόρα και Πολιτικά γιατί είναι πιο ωραία και τα Ηθικά τα συχαίνομαι ~_~ αλλά έτσι όπως παν τα πράγματα κάνουν ότι θέλουν και εσύ απλώς δεν μπορείς να κάνεις τίποτα.
Επίσης είναι η αλήθεια πως και στην ιστορία έχει παιχτεί πολύ το παιχνίδι των πηγών στο 2ο - 3ο κεφάλαιο και 4ο - 5ο μόνο ερωτήσεις β' θέματος αλλά δεν μπορείς να βασιστείς σ' αυτό. Στην ιστορία όλα είναι sos από όλο το βιβλίο βάζουν και η κάθε μονάδα μετράει γιατί με 10 μονάδες χάνεις την σχολή που λαχταράς 3 ολόκληρα χρόνια! Αυτό ξέρω εγώ από φιλικά μου άτομα.
και για ΜΙΑ μοναδα.........παλευει η κορη μου φετος παλι.....:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miholoto

Νεοφερμένος

Ο miholoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Θα ήθελα να μάθω αν υπάρχουν sos θέματα για θετική κατεύθυνση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Θα ήθελα να μάθω αν υπάρχουν sos θέματα για θετική κατεύθυνση!

Δεν υπάρχουν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miholoto

Νεοφερμένος

Ο miholoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
πίστευα σε μια διαφορετική απάντηση...

Και κάτι άλλο, το ότι έχω αδερφό/ή που σπουδάζει σαν κοινωνικό κριτήριο λέει τίποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
πίστευα σε μια διαφορετική απάντηση...

Δεν υπάρχουν γενικά SOS θέματα.Ούτε στη θετική ούτε στην τεχνολογική ούτε στη θεωρητική.Πουθενά.Μην επηρεάζεσαι από κάποιους ανόητους που κάνουν έρευνες μαντεύοντας τι θα πέσει,επειδή δεν έχουν το μυαλό να καταλάβουν ότι όλα είναι πιθανά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Εγώ πάλι απελευθέρωσα τον επαναστάτη μέσα μου και πήρα 23 πόντους διαφορά μεταξύ διορθωτών. :hehe:
Κι εγώ είχα απόκλιση 20 μονάδων στην Έκθεση και 17 στη Λογοτεχνία, βασικά, αλλά οι 3οι βαθμολογητές διόρθωσαν την κατάσταση, οπότε ευχαριστημένος!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Κι εγώ είχα απόκλιση 20 μονάδων στην Έκθεση και 17 στη Λογοτεχνία, βασικά, αλλά οι 3οι βαθμολογητές διόρθωσαν την κατάσταση, οπότε ευχαριστημένος!:D
Εγω παλι ειχα 1 μοριο αποκλιση στην εκθεση και 0 στη λογοτεχνια, και......10 στην ιστορια from nowhere
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Εγω παλι ειχα 1 μοριο αποκλιση στην εκθεση και 0 στη λογοτεχνια, και......10 στην ιστορια from nowhere
Εγώ είχα δώσει και Αγγλικά, και είχα κι εκεί απόκλιση 18 μονάδων.:P Οπότε μη μού την μπαίνεις και πολύ με την «ακυροσύνη» των αποκλίσεων.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγώ είχα δώσει και Αγγλικά, και είχα κι εκεί απόκλιση 18 μονάδων.:P Οπότε μη μού την μπαίνεις και πολύ με την «ακυροσύνη» των αποκλίσεων.:P
Κ εγω ειχα δωσει αγγλικα κ πηρα 13 κ αναρωτιομουν πως ειχα περασει με Honour Pass το Proficiency.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιρις21

Νεοφερμένος

Η Ιρις21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μόνο εγώ σιχαίνομαι τον Κρητικό??? :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Σε καμια 40αρα μερες δινουμε λοιπόν...
Αλλα ειλικρινά,έχω κατι απορίες...
γραφουμε,τελειώνουμε ,περναμε...Φαντάζομαι την χαρά.
Αν δεν γράψουμε,δεν περάσουμε τι γίνεται μετά?Εννοώ τι συναισθήματα επικρατούν τότε?Σίγουρα απογοήτευση,αλλά είναι όσο μεγάλη την φαντάζομαι?
Κάποιος που έδωσε δεύτερη φορά,ίσως να μπορούσε να απαντήσει καλύτερα ...:P
Καλή μας επιτυχία 95ers...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~julia~

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ~julia~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μόνο εγώ σιχαίνομαι τον Κρητικό??? :wall:

Δεν είσαι μόνη.. εγώ έβγαλα όλο το προσφυγικό σε μια βδομάδα και το κρητικό παλεύω μια βδομάδα να το καταλάβω.:worry:
Αναρωτιέμαι πότε θα φτιάξουν αυτό το βιβλίο της ιστορίας..

Όσον αφορά για μονάδες που αναφέρετε θυμάμαι Λογοτεχνία ο πρώτος μου είχε βάλει 4 και ο δεύτερος 17 και ο τρίτος μου έβαλε το ενδιάμεσο 12 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Για τα θεματα ΟΕΦΕ που ρωτησε καποιο μελος:
Η ομοσπονδια θα τα αναρτησει μετα το τελος ολων των διαγωνισματων, ενω νομιζω πως τα συμμετεχοντα φροντιστηρια δεσμευονται και επισης δε μπορουν να τα δημοσιευσουν στις ιστοσελιδες τους. Αρα ο μονος τροπος ειναι αν καποιος σου μεταφερει τα θεματα ατυπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Αρα ο μονος τροπος ειναι αν καποιος σου μεταφερει τα θεματα ατυπα.
Πράγμα που συμβαίνει έτσι κι αλλιώς κάθε χρόνο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Δεν είσαι μόνη.. εγώ έβγαλα όλο το προσφυγικό σε μια βδομάδα και το κρητικό παλεύω μια βδομάδα να το καταλάβω.:worry:
Αναρωτιέμαι πότε θα φτιάξουν αυτό το βιβλίο της ιστορίας..

Όσον αφορά για μονάδες που αναφέρετε θυμάμαι Λογοτεχνία ο πρώτος μου είχε βάλει 4 και ο δεύτερος 17 και ο τρίτος μου έβαλε το ενδιάμεσο 12 :P
Εμμμ, για το ποίημα "Ο κρητικός" μιλάει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top