Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

villyxan

Νεοφερμένος

Η villyxan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
αν ξερει καποιος που θα αναρτηθοθν τα θεματα τ οεφε στην εκθεση να μοθ τ πει γτ θα ηθελα να τα λυσω!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Αν τα χεις βγαλει καλα αυτες τις φορες προβλεπω να ειμαστε συμφοιτητες με τα 1000...εγω 2 φορες την ειχα βγαλει την ιστορια και η δευτερη ηταν σε φαση τρεχω και δε φτανω.:P
Μακαρι αλλα δυσκολο κοβουν και θεσεις θα δουμε,το αγνωστο με ποναει και λιγο χαχα
what the fuck :eek::eek:
Φαντάζομαι πας φροντιστήριο ε?
Ναι αλλα για ιστορια ειδικα δεν εχω προβλημα το καλυτερα μαθημα by far
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Black

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris Black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Ναι αλλα για ιστορια ειδικα δεν εχω προβλημα το καλυτερα μαθημα by far
Εντάξει πάντως respect. Δε ξέρω πόσες φορές την βγάζουν άλλοι που πάνε φροντιστήριο αλλά πέντε φορές είναι για 'μένα αξιοθαύμαστο. Εμείς που δε πάμε να δούμε τι θα κάνουμε και είμαστε τώρα σε φάση τρεχάτε ποδαράκια μου.
Αλλά εντάξει δε τρέχει τίποτα, δεν είναι ώρα για ηττοπάθειες, θα πάμε πανελλήνιες και θα τους πάρουμε τα σώβρακα άμα λάχει να πούμε.:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Εντάξει πάντως respect. Δε ξέρω πόσες φορές την βγάζουν άλλοι που πάνε φροντιστήριο αλλά πέντε φορές είναι για 'μένα αξιοθαύμαστο. Εμείς που δε πάμε να δούμε τι θα κάνουμε και είμαστε τώρα σε φάση τρεχάτε ποδαράκια μου.
Αλλά εντάξει δε τρέχει τίποτα, δεν είναι ώρα για ηττοπάθειες, θα πάμε πανελλήνιες και θα τους πάρουμε τα σώβρακα άμα λάχει να πούμε.:D:D
ελα ρε σ,ιστορια δεν χρειαζεται φροντιστηριο τοσο κατα την γνωμη μου ενα προγραμμα να βγαζεις 15 σελιδες ανα 2 μερες μια χαρα εισαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Black

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris Black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
ελα ρε σ,ιστορια δεν χρειαζεται φροντιστηριο τοσο κατα την γνωμη μου ενα προγραμμα να βγαζεις 15 σελιδες ανα 2 μερες μια χαρα εισαι
Κοίτα να δεις, έχει μεγάλη σημασία το γεγονός ότι στο φροντιστήριο ξεκινάτε νωρίτερα (αυτή την εντύπωση έχω και διόρθωσε με αν κάνω λάθος) δηλαδή καλύπτετε ύλη πολύ πιο σύντομα απ' ότι στο σχολείο και με πολύ πιο εντατικούς ρυθμούς.
Σαφώς και η προσωπική προσπάθεια παίζει πολύ μεγάλο ρόλο αλλά το φροντιστήριο έχω την εντύπωση δίνει ένα πολύ μεγάλο έξτρα πλεονέκτημα. Να μη μιλήσω για άλλα μαθήματα όπως λατινικά:sick: και έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Κοίτα να δεις, έχει μεγάλη σημασία το γεγονός ότι στο φροντιστήριο ξεκινάτε νωρίτερα (αυτή την εντύπωση έχω και διόρθωσε με αν κάνω λάθος) δηλαδή καλύπτετε ύλη πολύ πιο σύντομα απ' ότι στο σχολείο και με πολύ πιο εντατικούς ρυθμούς.
Σαφώς και η προσωπική προσπάθεια παίζει πολύ μεγάλο ρόλο αλλά το φροντιστήριο έχω την εντύπωση δίνει ένα πολύ μεγάλο έξτρα πλεονέκτημα. Να μη μιλήσω για άλλα μαθήματα όπως λατινικά:sick: και έτσι.
σιγουρα δινει αλλα το θεμα επαφιεται στην προσωπικη προσπαθεια του καθενος ειδικα για την ιστορια μπορεις να αρχισεις οποτε θες οχι οποτε ανοιξουν τα σχολεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Black

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris Black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
σιγουρα δινει αλλα το θεμα επαφιεται στην προσωπικη προσπαθεια του καθενος ειδικα για την ιστορια μπορεις να αρχισεις οποτε θες οχι οποτε ανοιξουν τα σχολεια
Σαφώς. Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο ρε 'συ. Όλα αυτά τα κατεβατά στην ιστορία τα ξέρεις παπαγαλία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
ιστορια εχω βγαλει γυρω στις 5 φορες

Σαφώς. Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο ρε 'συ. Όλα αυτά τα κατεβατά στην ιστορία τα ξέρεις παπαγαλία?

Το άγχωσες το παιδί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Σαφώς. Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο ρε 'συ. Όλα αυτά τα κατεβατά στην ιστορία τα ξέρεις παπαγαλία?
δυστυχως ναι,αν και στην αρχη φαινοταν αθλος τωρα ολα οκ την υλη την βγαζω σε 12ωρο χαλαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Κοίτα να δεις, έχει μεγάλη σημασία το γεγονός ότι στο φροντιστήριο ξεκινάτε νωρίτερα (αυτή την εντύπωση έχω και διόρθωσε με αν κάνω λάθος) δηλαδή καλύπτετε ύλη πολύ πιο σύντομα απ' ότι στο σχολείο και με πολύ πιο εντατικούς ρυθμούς.
Σαφώς και η προσωπική προσπάθεια παίζει πολύ μεγάλο ρόλο αλλά το φροντιστήριο έχω την εντύπωση δίνει ένα πολύ μεγάλο έξτρα πλεονέκτημα. Να μη μιλήσω για άλλα μαθήματα όπως λατινικά:sick: και έτσι.

Μην αγχώνεσαι. Η προετοιμασία για τις Πανελλήνιες δε συνάπτεται απαραίτητα ούτε με τις 25486465 επαναλήψεις, ούτε με τις 65465461 ώρες διαβάσματος. Σημασία έχει να καταβάλλεις την όποια προσπάθεια ουσιαστικά και συστηματικά, να είσαι παραγωγικός και να αφοσιώνεσαι σ' αυτό με το οποίο καταπιάνεσαι κάθε φορά. Κι εγώ έχω βγάλει, λόγου χάρη, τέσσερις φορές τη Βιολογία, αλλά δεν μπορώ να πω πως είμαι έτοιμη (καθόλου, όμως!:P). Αντίθετα, στην ιστορία, μολονότι έχω κάνει μονάχα δύο επαναλήψεις εφ' όλης της ύλης, θεωρώ πως μπορώ να γράψω και αύριο.:P
Συμπέρασμα: Κινήσου με βάση τις δυνάμεις, τα ενδεχόμενα κενά και τον ατομικό προγραμματισμό σου. Μην αξιολογείς την πορεία σου εν συγκρίσει με τους άλλους, γιατί πολύ απλά δε θα σε βοηθήσει σε τίποτα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris Black

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris Black αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
δυστυχως ναι,αν και στην αρχη φαινοταν αθλος τωρα ολα οκ την υλη την βγαζω σε 12ωρο χαλαρα
Φίλε, την ύλη όπως υπολογίζω θα μπορούσα να την βγάλω και δυο φορές, αλλά το να την αποστηθίσω όλη δε θα μπορούσε να γίνει ποτέ. Αν το επιχειρούσα το πιο πιθανό θα ήταν να συμβεί αυτό...

Χαρά στο κουράγιο σου και στο κουράγιο όλων που παπαγαλίζουν, τι να πω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
το ιδιο ακριβως ελεγα και εγω αλλα με τις επαναληψεις θα την μαθεις ετσι και μην νομιζεις οτι θα πεθανεις στο διαβασμα για να τ κανεις εγω διαβαζω 4 ωρες και εχω 3 ωρες φροντιστηριο(τωρα θα προστεθουν αλλα 4-5 το πρωι που δεν θα εχει σχολειο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
το ιδιο ακριβως ελεγα και εγω αλλα με τις επαναληψεις θα την μαθεις ετσι και μην νομιζεις οτι θα πεθανεις στο διαβασμα για να τ κανεις εγω διαβαζω 4 ωρες και εχω 3 ωρες φροντιστηριο(τωρα θα προστεθουν αλλα 4-5 το πρωι που δεν θα εχει σχολειο)
Αν εχεις προβλημα στο αγνωστο παντως κατσε διαβασε συντακτικο και λεξιλογιο πολυ καλα, γραμματικη φανταζομαι θα ξερεις και πανελληνιες ρωτανε πολυ απλα... απλα δωσε βαση γιατι αφου θες νομικη τα αρχαια θα καθορισουν κατα πασα πιθανοτητα την πολη που θα περασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ πάντως τώρα που δεν πηγαίνω σχολείο με φαίνεται ότι πολύ άνετα θα διαβάζω.

Έβγαλα και πρόγραμμα:D (αν το τηρήσω είναι άλλο θέμα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crusader

Νεοφερμένος

Ο crusader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
παιδια πιστευω για θεωρητικη κατευθυνση να προσεξουμε :

Λατινικα το 37 και ενα μετα το 40 (βαζουν παντα)

Αρχαια ο Πρωταγορας η τα πολιτικα

Λογοτεχνια να προσεξουμε Κρητικο,Πολυδουρη,Εγγονοπουλο κ Αναγνωστακη,Αντικλειδια κ Προσφυγικους συνοικισμους

Ιστορια το 2 κ το 3 κεφαλαιο

Εκθεση ενα θεμα γενικα για την Βια

Ακριβώς μέσα έχει πέσει στα αναμενόμενα θέματα για την Θεωρητική Κατεύθυνση ο φίλος,με μια μικρή επισήμανση ότι εικάζεται πως θα τεθεί από το πέμπτο κεφάλαιο της Ιστορίας πηγή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastaizia

Νεοφερμένος

Η αναστασια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
θα είθελα να κάνω μια ερώτηση ..!!! υπαρχει μηπος καποιο ατομο το οποιο θα μπορουσε να μου δωσει καποια sos για αοθ και αοδε ...και γενικα μια βοηθεια...???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Ακριβώς μέσα έχει πέσει στα αναμενόμενα θέματα για την Θεωρητική Κατεύθυνση ο φίλος,με μια μικρή επισήμανση ότι εικάζεται πως θα τεθεί από το πέμπτο κεφάλαιο της Ιστορίας πηγή.
Είσαι από την επιτροπή θεμάτων, έτσι; :whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Στις κανονικές εξετάσεις δεν έχει πέσει πότε πηγή απο 4ο και 5ο κεφάλαιο άρα λογικό να περιμένουμε απο εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crusader

Νεοφερμένος

Ο crusader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Είσαι από την επιτροπή θεμάτων, έτσι; :whatever:

Ακριβώς μέσα έχει πέσει στα αναμενόμενα θέματα για την Θεωρητική Κατεύθυνση ο φίλος,με μια μικρή επισήμανση ότι εικάζεται πως θα τεθεί από το πέμπτο κεφάλαιο της Ιστορίας πηγή.
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sourotiri

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Sourotiri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου. Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.
θα είθελα να κάνω μια ερώτηση ..!!! υπαρχει μηπος καποιο ατομο το οποιο θα μπορουσε να μου δωσει καποια sos για αοθ και αοδε ...και γενικα μια βοηθεια...???

Όπως αντιλαμβάνεσαι, η ερώτηση σου είναι πάρα πολύ γενική. Όπως έχουμε πει πάμπολλες φορές στα αντίστοιχα θέματα, σε αυτά τα 2 μαθήματα δεν υπάρχουν SOS, μιας και όλη η ύλη είναι SOS. Όσον αφορά το "και γενικά μια βοήθεια" που ζητάς, μπορείς να ποστάρεις κάποιες συγκεκριμένες απορίες για να σου απαντηθούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top