Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
:O
ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΜΕΕΕΕ :clapup::clapup: Βέβαια έχω λίγο άγχος που διαβάζω το πρόγραμμα πανελληνίων και δεν έχω τελειώσει την ύλη :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ^__^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Καλή δύναμη παιδιά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
-αδαμαντια μου για 17 μαιου εχεις κανονισει τιποτα;
-Mπα..Δεν νομιζω...Θα ειναι λιγες μερες πριν δωσουμε κιολας..
-Εχμ ναι..Ξεκινουν οι Πανελλαδικες....

Πρωτη αντιδραση==>ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙιιιιιιιιιιιιιιι

Δευτερη Αντιδραση...
Αντε και καλα μας γαμ*σια!!!!!!:P:P:P

Παντως θεωρω πολυ καλο σημαδι το γεγονος οτι μπαινοντας στο αμαξι ακουσα την μπαλατα κυρ μεντιου του Ξυλουρη!!!

Αιντε θυμα,αιντε ψωνιο!!!!
ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΡΩΙΚΗ ΕΞΟΔΟ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μπαίνουμε λοιπόν στην τελική ευθεία... :clapup:

Το πρόγραμμα μόνο εμένα μου φαίνεται απαίσιο? Ήθελα Σ/Κ ή στη βιολογία ή στη φυσική, σε ένα μάθημα τελοσπάντων που θα γράψω κάτι...:hmm: Τεσπα ας είναι, δεν μπορώ να το αλλάξω οπότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Εγω χαρηκα που προτελευταια ειναι τα μαθηματικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Παιδιά τελικά με το άνευ των αθλητών τι παίζει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,414 μηνύματα.
Ελεος ρε παιδιά Σ/Κ για μάθημα γενικής παιδείας; Βάλτε ενα δύσκολο για ΣΚ όπως την ιστορία.
Δε πειράζει όμως, πάμε να τους γ@μήσουμε!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Εχμ, αρχικά με έπιασε ταχυπαλμία. Παγωμάρα για λίγο. Τώρα έχω βάλει τέρμα τη μουσική.
Όχι όμως βιολογία μετά από ΣΚ!! Ιστορία ή Λογοτεχνία έπρεπε γαμώτο.

Πάντως υπολόγιζα ότι θα αρχίζαμε Δευτέρα στις 20/5. Ντροπή και αίσχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Ελεος ρε παιδιά Σ/Κ για μάθημα γενικής παιδείας; Βάλτε ενα δύσκολο για ΣΚ όπως την ιστορία.
Δε πειράζει όμως, πάμε να τους γ@μήσουμε!!!!!!!

Γιατι τελευταιο διημερο θα τα βγαλεις?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
μονο που μπαινω σ' αυτο το θεμα με πιανει ενα αγχος... παλι καλα που περασαν ολα!! Και σεις το ιδιο θα λετε του χρονου... Καλη επιτυχια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,260 μηνύματα.
Εγώ νιώθω σαν να έφτιαξαν το πρόγραμμα ειδικά για μένα. Αρχαία και βιολογία γεν. προτιμούσα μετά από ΣΚ. :P

Καλή τύχη σε όλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
oχι 17 ρε γαμωτο...
ειχα κανόνισει...
πφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Αγχος και χαρά μαζί....αλλά κυρίως άγχος....μέχρι χτες όλα φαίνονταν τόόόόσο μακρινά....αντε καλή μας επιτυχία....!!!



Υ.Γ:Ποιος μαλάκας σκέφτηκε επιλογή ύστερα απο Σ/Κ ήθελα να ήξερα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
νταξει ..εχω παθει ενα μιιιιιιιιινι νευρικο κλονισμο αυτη τη στιγμη με την ανακοινωση ημερομηνιας και προγραμματος..απλως καταρρεω..
δε μου λετε? ποσες απουσιες δικαιουται ο καθε μαθητης? και πρεπει να τις δικαιολογει καθε 2 μερες ειδαλλως χαρτι γιατρου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου άρεσε πολύ το πρόγραμμα...Καλύτερα να τελειώνουμε τα εύκολα από νωρίς.Και για εσάς που παραπονιέστε...Περιμένετε τις τελευταίες 2 μέρες για να κάνετε επανάληψη?Μάλλον όχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Γιατί τόση γκρίνια; Υποτίθεται πως όλη την χρονιά για τις πανελλήνιες προετοιμαζόμαστε, οι 1-2 μέρες επανάληψη μας μάραναν; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Frwws

Νεοφερμένος

Η Frwws αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Ποποοοο παιδιααααα!!
Μόλις τώρα συνειδητοποίησα ότι είμαστε πολύ κοντά στις Πανελλήνιες!!
Με έχει πιάσει τρελή νευρικότητα!
Και το πρόγραμμα είναι πραγματικά τέλειο γιατι και εμείς του αοθ δεν θα περιμένουμε κανα 4ημερο όπως τις
υπόλοιπες χρονιές για να τελειώσουμε!Αν και θα μπορούσαν να κάνουν ένα switch στη φυσική και στα μαθηματικά γενικής
αλλά παει στο καλό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εγω δεν παραπονιεμαι για το προγραμμα , αλλα η συνειδητοποιηση του οτι ΗΓΓΙΚΕΝ η ρημαδα η ωρα με αγχωνει...με τις απουσιες τλκ τι γινεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiriazispao4ever

Δραστήριο μέλος

Ο kiriazispao4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Εμένα πάλι μου άρεσε πολύ το πρόγραμμα...Καλύτερα να τελειώνουμε τα εύκολα από νωρίς.Και για εσάς που παραπονιέστε...Περιμένετε τις τελευταίες 2 μέρες για να κάνετε επανάληψη?Μάλλον όχι...

εεε κοιτα...
Ναι ειναι θετικο που είναι νωρις τα ευκολα...
αλλα σκέψου και ποοοοσο αρνητικα μπορει να επιδράσει αυτο...
πχ δευτερο μαθημα εμεις(τεχνολογικη) γραφουμε μαθηματικα γενικης (παμε για βαθμο>18).Αν γράψω άσχημα,θα παιξει ρολο στην ψυχολογία για τα υπόλοιπα μαθηματα...

Εκ πρώτης αποψης...καλο μου φαίνεται εμενα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top