Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Το ειχα παρει και εγω αυτο...
Ειναι καλο μπορω να πω! Εχει καποια πολυ εξυπνα...
Για επαναληψη παντα...
Ok ευχαριστώ! :D
Και εγω και χημεια κατ την αλλη εβδομαδα!

Εγώ μόλις μπήκα οργανική. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΩΣΤΑΣ-gerom-95

Νεοφερμένος

Ο NICE GUY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
εγω εχω κανει ως τωρα 2 μαθηματα οργανικη(αντιδρασεις-εισαγωγη)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
btw, αν έγραφα πέρυσι φυσική θα έπιανα πάτο, κοιτώντας τα περσινά θέματα :D

Γιατί νομίζεις ότι τα θέματα φέτος θα είναι ευκολότερα; :P
Αφού γενικά το μάθημα είναι για παιδιά-θαύματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Να ρωτήσω ρε παιδιά μόνο σε εμένα συμβαίνει το να γραφω καλύτερα στα διαγωνίσματα του φροντιστηρίου παρά σε αυτά του σχολείου παρόλο που τα πρώτα έχουν πολύ μεγαλύτερη ύλη? :confused:
Μόνο στη βιολογία στο σχολείο έγραψα πολύ καλά και λίγο λιγότερο στη φυσική. :worry:

Εννοείται ότι προετοιμάζομαι καλά και για τα δύο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Να ρωτήσω ρε παιδιά μόνο σε εμένα συμβαίνει το να γραφω καλύτερα στα διαγωνίσματα του φροντιστηρίου παρά σε αυτά του σχολείου παρόλο που τα πρώτα έχουν πολύ μεγαλύτερη ύλη? :confused:
Μόνο στη βιολογία στο σχολείο έγραψα πολύ καλά και λίγο λιγότερο στη φυσική. :worry:

Εννοείται ότι προετοιμάζομαι καλά και για τα δύο.

Σε εμένα συμβαίνει το αντίθετο. Στο σχολείο γράφω κοντά ή παραπάνω απ'ότι γράφω στο φροντιστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Σε εμένα συμβαίνει το αντίθετο. Στο σχολείο γράφω κοντά ή παραπάνω απ'ότι γράφω στο φροντιστήριο.
Ναι ε? Εγώ πάλι έγραφα την περασμένη εβδομάδα στο 1ο κεφ χημεία στο σχολείο και πήρα κάπου στο 13.
Σήμερα, έγραφα κεφάλαια 1-3 στο φροντ και σίγουρα έχω γράψει 90+. Τι να πω, ίσως να φταίει ότι όταν γράφω θέλω να γράψω με την ησυχία μου, χωρίς να βιάζομαι πολύ. Στο σχολείο, είχαμε 45' και μόλις άρχισα να βιάζομαι για να τα γράψω όλα έγραφα στην κυριολεξία ότι να'ναι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγώ στο σχολείο γράφω καλύτερα, αφού δεν έχω πρόβλημα με την ώρα, και στο φροντιστήριο που γράφω δεν κάθομαι συνήθως πάνω από 1,5.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Γιατί νομίζεις ότι τα θέματα φέτος θα είναι ευκολότερα; :P
Αφού γενικά το μάθημα είναι για παιδιά-θαύματα...

Κοίτα, μου την σπάνε γενικά οι μηχανικές ταλαντώσεις. Αν φέτος κάτσει κανά στάσιμο ή ηλεκτρική ταλάντωση, το συζητάμε :P Ταλάντωση να ξαναπέσει δύσκολα σαν άσκηση. Θεωρία βέβαια πιθανό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
με την ιστορία πως τα πάτε οι θεωρητικοί; την μαθαίνετε εύκολα γιατί εμένα με παιδεύει αρκετά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ταλάντωση να ξαναπέσει δύσκολα σαν άσκηση

Όταν δεις στο τέταρτο θέμα : Τροχαλίες,ελατήρια,σώματα,άλλα σώματα (για κρούση) ...θα σου πω εγώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

Scof

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Scof αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Όταν δεις στο τέταρτο θέμα : Τροχαλίες,ελατήρια,σώματα,άλλα σώματα (για κρούση) ...θα σου πω εγώ.:P
Καθαρό θέμα ταλάντωση εννοώ, όπως πέρυσι. Συνδυαστικό αν πέσει και πάλι δεν θα έχει τόσα πολλά ερωτήματα, εκτός και αν βάλουν καμια δεκαριά :P

Θα κλάψουν μανούλες αν πέσει....
Χμ, δεν νομίζω. Πιο δύσκολη η συμβολή και γενικά μερικά ερωτήματά της. Αν δεις τα ερωτήματα των προηγούμενων ετών, ήταν σχετικά απλά για 3ο θέμα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
με την ιστορία πως τα πάτε οι θεωρητικοί; την μαθαίνετε εύκολα γιατί εμένα με παιδεύει αρκετά...

Την λατρεύω. :P
Απλά το μυστικό είναι να έχεις καθαρό μυαλό όταν διαβάζεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Απλά το μυστικό είναι να έχεις καθαρό μυαλό όταν διαβάζεις. :)

Αυτό δεν είναι μυστικό. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Όταν δεις στο τέταρτο θέμα : Τροχαλίες,ελατήρια,σώματα,άλλα σώματα (για κρούση) ...θα σου πω εγώ.:P

μπα δεν νομιζω...αντιθετως για 2ο θεμα γτ οχι???
στο υπουργειο εχει ανεβει το 1ο διαγωνισμα και εχει ενα πολυ ωραιο θεμα στα διακροτηματα,το οποιο ολο το συνανταω φετος(και στο σχολειο)
τυχαιο δεν νομιζω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
μπα δεν νομιζω...αντιθετως για 2ο θεμα γτ οχι???
στο υπουργειο εχει ανεβει το 1ο διαγωνισμα και εχει ενα πολυ ωραιο θεμα στα διακροτηματα,το οποιο ολο το συνανταω φετος(και στο σχολειο)
τυχαιο δεν νομιζω:D

Πίστεψέ με, αυτό που έχω στο μυαλό μου δεν είναι για δεύτερο θέμα. :hehe:
Το είδα το διακρότημα, αλλά δεν με τρέλανε...έχω δει πιο ωραία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
Πίστεψέ με, αυτό που έχω στο μυαλό μου δεν είναι για δεύτερο θέμα. :hehe:
Το είδα το διακρότημα, αλλά δεν με τρέλανε...έχω δει πιο ωραία.:P


ειναι πρωτοτυπο και μπορουν να το εμπλουτισουν...
οχι οτι το να τα συζηταμε και να αγχωνομαστε εχει νοημα αλλα ...
ΥΓ:Αυριο γραφουμε κυματα στο σχολειο(αργησαμε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαντάμ_Σουσού

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαντάμ_Σουσού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
παιδια , παιδια...μπορειτε να μου πειτε πως μπορώ να βρω αυτα τα διαγωνίσματα ? μπαινω στο σαιτ του υπ.παιδειας αλλα χάνομαι :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
παιδια , παιδια...μπορειτε να μου πειτε πως μπορώ να βρω αυτα τα διαγωνίσματα ? μπαινω στο σαιτ του υπ.παιδειας αλλα χάνομαι :/


study4exams.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top