Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
ψαχνω εδω και καιρο ενα βιβλιο μαθηματικων με μιγαδικους!! ειναι του octavian N stanasila και του γιωργου μιχαηλιδη!!!
εχει το παρακατω εξωφυλλο και δεν το βρισκω πουθενα.Οποιος το εχει και μπορει να μου το πουλησει σε τιμη εως 25 ευρω η μπορει να το βρει ας με ενημερωσει!!
View attachment 50373

Βρήκα μόνο αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ψαχνω εδω και καιρο ενα βιβλιο μαθηματικων με μιγαδικους!! ειναι του octavian N stanasila και του γιωργου μιχαηλιδη!!!
εχει το παρακατω εξωφυλλο και δεν το βρισκω πουθενα.Οποιος το εχει και μπορει να μου το πουλησει σε τιμη εως 25 ευρω η μπορει να το βρει ας με ενημερωσει!!
View attachment 50373


Είναι τόσο καλό; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IasonasM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο IasonasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Εδώ πάντως λέει πως μπορείς να το παραγγείλεις και το έχει στα 20 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magician2000

Νεοφερμένος

Ο magician2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
δεν ειναι αυτο!! και το παρηγγειλα απο το συγκεκριμενο βιβλιοπωλειο και λεει δεν ειναι διαθεσιμο..Και ειναι απλα πολυ δυσκολο βιβλιο αφου το εχει γραψει ρουμανος...οι ρουμανοι ειναι αστερια στους μιγαδικους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
δεν ειναι αυτο!! και το παρηγγειλα απο το συγκεκριμενο βιβλιοπωλειο και λεει δεν ειναι διαθεσιμο..Και ειναι απλα πολυ δυσκολο βιβλιο αφου το εχει γραψει ρουμανος...οι ρουμανοι ειναι αστερια στους μιγαδικους

Είναι σίγουρα στην ύλη της γ λυκείου;
Αν είναι, τότε μετά θα περάσω μία βόλτα από το βιβλιοπωλείο . :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πάτε αγοράζετε μαλακίες βιβλία. ΔΥΣΚΟΛΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ-ΡΩΣΩΝ-ΡΟΜΑΝΟΤΟΥΡΚΩΝ-ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΩΝ. Παλεύετε με ασκήσεις που δεν λύνονται με τις ικανότητες που έχετε αποκτήσει σε 1 χρόνο και στις Πανελλήνιες που σας βάζουν φυσιολογικές ασκήσεις που απαιτούν κατανόηση της θεωρίας του βιβλίου δεν τις λύνετε γιατί εσείς ασχολούσασταν με τις ασκήσεις του Τεσλα.
Μόνοι σας δυσκολεύετε τη ζωή σας. Ω πω πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Πάτε αγοράζετε μαλακίες βιβλία. ΔΥΣΚΟΛΑ-ΠΑΛΟΥΚΙΑ-ΡΩΣΩΝ-ΡΟΜΑΝΟΤΟΥΡΚΩΝ-ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΩΝ. Παλεύετε με ασκήσεις που δεν λύνονται με τις ικανότητες που έχετε αποκτήσει σε 1 χρόνο και στις Πανελλήνιες που σας βάζουν φυσιολογικές ασκήσεις που απαιτούν κατανόηση της θεωρίας του βιβλίου δεν τις λύνετε γιατί εσείς ασχολούσασταν με τις ασκήσεις του Τεσλα.
Μόνοι σας δυσκολεύετε τη ζωή σας. Ω πω πω.

Θεωρώ πως δεν θα έχω την ίδια τύχη να μου βάλουν στο τέλος τόσο ξεφτιλισμένες ασκήσεις, όπως βάζουν κάθε χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
@magician2000 Πήγαινε σε 3-4 βιβλιοπωλεία και πες τους να σου φέρουν το βιβλίο που θες με ISBN: 978-960-87462-2-0.
Όποιος στο φέρει πρώτος κερδίζει.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
οχι μονο για βιολογια. ακομα και βασικες ασκησεις σε μιγαδικους και ταλαντωσεις.

ναι εχεις δικιο σε αυτο...μιλωντας για βιολογια ομως, αν τα ξερεις αρκετα καλα, δεν νομιζω να παιρνει και μια εβδομαδα ενα κεφαλαιο;)


απο τα 6 μαθηματα μονο στα 3 ας πουμε οτι παμε παραλληλα....εκτος αν η επαναληψη συμβαδιζει με το σχολειο;)

επανάληψη εννοείται. Την ύλη γενικά την έχω τελειώσει σε όλα τα μαθήματα εκτός βιολογίας γενικής.
Αλλά για παράδειγμα, εγώ, για να βγάλω όλη την ύλη της ιστορίας μέχρι τώρα, διάβαζα 2 κεφάλαια την ημέρα. Μετά το να έχεις 2 κεφάλαια την εβδομάδα που βγαίνουν στο σχολείο, δεν σου είναι τίποτα, οπότε μπορείς να αφιερώσεις χρόνο για να το τελειοποιήσεις και να γυρνάς παράλληλα συνεχώς πίσω. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Christie17avril

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Christie17avril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Παιδια στα κειμενα Ν.Λ ειναι οντως ευκολα στο τελος οπως λενε ; (κατευθυνσης) :/

Εγώ σε παρακαλώ θέλω να μου πεις ποιοι είναι αυτοί που λένε ότι είναι εύκολο μάθημα η Λογοτεχνία... :/:
Θεωρώ ότι είναι από τα δυσκολότερα της κατεύθυνσής μας και πολύ επικίνδυνο, ιδιαίτερα ως προς τις ερωτήσεις και την διατύπωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magician2000

Νεοφερμένος

Ο magician2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ειναι πολυ σπανιο βιβλιο...Εχω ηδη παει σε βιβλιοπωλεια με isbn και λοιπα..!! Και θα συμφωνησω εν μερει με τη δυσκολια που εχουν στο τελος οι πανελληνιες!Απλα δεν κανω μαθημα μονο για πανελληνιες η γνωση ειναι καλο πραγμα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ειναι πολυ σπανιο βιβλιο...Εχω ηδη παει σε βιβλιοπωλεια με isbn και λοιπα..!! Και θα συμφωνησω εν μερει με τη δυσκολια που εχουν στο τελος οι πανελληνιες!Απλα δεν κανω μαθημα μονο για πανελληνιες η γνωση ειναι καλο πραγμα...!!

Πάντως στις σελίδες που το βρήκα, είδα ότι κυκλοφορεί.
Θα περάσω και εγώ από το βιβλιοπωλείο και θα σου πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magician2000

Νεοφερμένος

Ο magician2000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άρτεμις (Αττική). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
για στειλε λινκ να σου πω γιατι το ειχα παραγγηλει σε 3 σελιδες που ελεγε οτι κυκλοφορει και με ενημερωσανε οτι δεν υπαρχει και εχει καταργηθει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
προς θετικοπουλα>>> ξερει κανεις που μπορω να βρω να τις λυσεις των επαναληπτικων εξετασεων βιολογιας κατευθυνσης?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
επανάληψη εννοείται. Την ύλη γενικά την έχω τελειώσει σε όλα τα μαθήματα εκτός βιολογίας γενικής.
Αλλά για παράδειγμα, εγώ, για να βγάλω όλη την ύλη της ιστορίας μέχρι τώρα, διάβαζα 2 κεφάλαια την ημέρα. Μετά το να έχεις 2 κεφάλαια την εβδομάδα που βγαίνουν στο σχολείο, δεν σου είναι τίποτα, οπότε μπορείς να αφιερώσεις χρόνο για να το τελειοποιήσεις και να γυρνάς παράλληλα συνεχώς πίσω. ;)
σε εμας δεν ειναι οπως τα κεφαλαια της ιστοριας(ετσι οπως το καταλαβαινω). ενα κεφαλαιο ας πουμε το κανουμε 1-2 μηνες περιπου.
προς θετικοπουλα>>> ξερει κανεις που μπορω να βρω να τις λυσεις των επαναληπτικων εξετασεων βιολογιας κατευθυνσης?????
ετσι γενικα και αοριστα δυσκολα...αν πηγαινεις χρονια χρονια ισως ειναι πιο ευκολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
προς θετικοπουλα>>> ξερει κανεις που μπορω να βρω να τις λυσεις των επαναληπτικων εξετασεων βιολογιας κατευθυνσης?????

Του 2012 εδώ. Και εδώ μπορεί να δεις ανά χρονιά. (Πάτα πάνω στις ημερομηνίες) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ Ιορδανη ... στον κελαφα τα βλεπω εδω και καιρο αλλα αν προσεξες 2003 και 2004 δεν τις εχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ Ιορδανη ... στον κελαφα τα βλεπω εδω και καιρο αλλα αν προσεξες 2003 και 2004 δεν τις εχει

2003 και 2004. :confused::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexalchemist

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
τις λυσεις εννοω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top