Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_95kt

Νεοφερμένος

Η maria_95kt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
ΘΕΛΩ ΝΑ βρω καποιον-α καθηγη-τρια η οποια θα μου λυνει τις αποριες και θα μου βαζει ασκησεις σε ολα.
Αυτο ειναι που χρειαζομαι περισσοτερο.
ΑΛλα αμα το πω αυτο σε καποιον φιλολογο δεν θα ναι καπως σαν να τον υποτιμαω?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Αλλα αμα το πω αυτο σε καποιον φιλολογο δεν θα ναι καπως σαν να τον υποτιμαω?:(

Γιατί να τον υποτιμάς? :confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
ΘΕΛΩ ΝΑ βρω καποιον-α καθηγη-τρια η οποια θα μου λυνει τις αποριες και θα μου βαζει ασκησεις σε ολα.
Αυτο ειναι που χρειαζομαι περισσοτερο.
ΑΛλα αμα το πω αυτο σε καποιον φιλολογο δεν θα ναι καπως σαν να τον υποτιμαω?:(

Εσύ πληρώνεις.Εσύ αποφασίζεις.

Τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ΘΕΛΩ ΝΑ βρω καποιον-α καθηγη-τρια η οποια θα μου λυνει τις αποριες και θα μου βαζει ασκησεις σε ολα.
Αυτο ειναι που χρειαζομαι περισσοτερο.
ΑΛλα αμα το πω αυτο σε καποιον φιλολογο δεν θα ναι καπως σαν να τον υποτιμαω?:(
γιατί να τον υποτιμάς? την δουλειά του θα κάνει και θα πληρώνεται;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokam

Δραστήριο μέλος

Ο geokam αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 626 μηνύματα.
Μαρία, εγώ δε σου πρότεινα ιδιαίτερα γιατί όλοι διανύουμε δύσκολες εποχές. Αν όμως μπορείς να διαθέσεις, τότε συμφωνώ με τα υπόλοιπα παιδιά ότι είναι η ιδανικότερη λύση. Θα σε συμβούλευα μάλιστα να ρωτήσεις διάφορες συμμαθήτριές σου που κάνουν ιδιαίτερα, έχουν σχηματίσει μία άποψη για τους καθηγητές τους και ζήτησε τη γνώμη τους. Έτσι θα έχεις την ευκαιρία να κάνεις τις καλύτερες δυνατές επιλογές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_95kt

Νεοφερμένος

Η maria_95kt αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Μαρία, εγώ δε σου πρότεινα ιδιαίτερα γιατί όλοι διανύουμε δύσκολες εποχές. Αν όμως μπορείς να διαθέσεις, τότε συμφωνώ με τα υπόλοιπα παιδιά ότι είναι η ιδανικότερη λύση. Θα σε συμβούλευα μάλιστα να ρωτήσεις διάφορες συμμαθήτριές σου που κάνουν ιδιαίτερα, έχουν σχηματίσει μία άποψη για τους καθηγητές τους και ζήτησε τη γνώμη τους. Έτσι θα έχεις την ευκαιρία να κάνεις τις καλύτερες δυνατές επιλογές

Ακριβως για αυτον τον λογο δεν ηθελα απτην αρχη.
Σκεφτηκα να κανω 2 με 3 ωρες την εβδομαδα.περισσοτερο για επιλυση αποριων και για ασκησεις.

Γιατί να τον υποτιμάς? :confused::hmm:

επειδη δεν θελω να μου κανει μαθημα κανονικο απλα να με βοηθαει εκει που κολλαω μονη μ και να μου δινει ασκησεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Η χειρότερη χρονιά παιδιά φέτος και κατά συνέπεια τα χειρότερα Χριστούγεννα :(
Στην τελική δεν ξέρω αν αξίζει όλη αυτή η κούραση..
Έχω αρχίσει να απογοητεύομαι ..
Δεν ξέρω..Δεν έχω και πολλά κουράγια ακόμη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Πες μας τι έχεις να σε βοηθήσουμε.. Και εγώ περνάω σκαμπανεβασματα τελευταία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Mην πέφτετε....όλα καλά θα παν! Απλώς ώρες ώρες είναι που βγαίνει η κούραση και τα νεύρα...ηρεμία χρειάζεται, τίποτα άλλο:);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Ρε δεν είναι ότι έχω κάτι..Αλλά δεν αντέχω τόση πίεση..
Αυτές τις μέρες δεν έκατσα καθόλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Απλά προσπάθησε να χαρείς την καθημερινότητα έτσι όπως είναι , δηλαδή αυτό που προσπαθούσα κι εγώ να κάνω ήταν πχ την ώρα του φαγητού να χαλαρώνω και να μην σκέφτομαι μαθήματα κλπ ή την ώρα του ύπνου να κλείνω το διακόπτη(του μυαλού μου) για να ξεφύγω αλλιώς θα με είχε πάρει πιο πολύ από κάτω....ή τώρα τα χριστούγεννα μπορείς πχ να κάνεις ένα περπάτημα γύρω από το τετράγωνο που μένεις για κάνα τέταρτο μόλις σουρουπώσει και να δεις τα μπαλκόνια που μόλις έχουν ανάψει τα φωτάκια τους!!! Ξέρεις τι χαρά έπαιρνα εγώ πέρυσι με αυτό; τέτοιες μικρές χαρές είναι που σε κάνουν να ξεχνιέσαι που και που... όλα καλά θα παν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Υπάρχει ώρα φαγητού!? Μία ώρα θυμάμαι εγώ:

Μ Ε Ρ Α

κι ό,τι βγει :P

Anw, το θέμα είναι να μην πολυπαιδεύετε μαλακίες που κάνετε (γιατί κάνετε και θα κάνετε ακόμα πολλές). Χάσατε μια βδομάδα διάβασμα ας πούμε. Ε και? Ή δεν πήγε καλά σήμερα το διαγώνισμα. Και?

Σιγά μωρέ, απλά μην ασχολείστε και δείτε τι κάνετε τώρα μόνο. Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
πχ να κάνεις ένα περπάτημα γύρω από το τετράγωνο

Σιγα μην κανει και βολτα στον διαδρομο του σπιτιου της.

Ελεος.

Βγειτε μια μερα τωρα που ειναι Χριστουγεννα εξω να ξεσκασετε.
Αυτη η ακαταστασια που επικρατει,και η αδυναμια σας να οργανωσετε τον χρονο σας σημαινει οτι δεν εχετε προγραμμα.Με προγραμμα και διαβαζετε και τις βολτες σας κανετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Υπάρχει ώρα φαγητού!? Μία ώρα θυμάμαι εγώ:

Μ Ε Ρ Α

κι ό,τι βγει :P


Σε πληροφορώ ότι πέρυσι επειδή είχα ένα συγκεκριμένο πρόγραμμα με σχολείο-φροντιστήρια-μαθήματα-διάβασμα-σπίτι δεν είχα και πολλά περιθώρια για πολλά γεύματα οπότε έχασα και 2-3 κιλά σε ανίθεση με φέτος που έβαλα κανα ταλιράκι:confused:

Σιγα μην κανει και βολτα στον διαδρομο του σπιτιου της.

Ελεος.

.
Εντάξει εγώ μια ιδέα έδωσα:P...αποκτήστε και λίγη φαντασία!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Ρε δεν είναι ότι έχω κάτι..Αλλά δεν αντέχω τόση πίεση..
Αυτές τις μέρες δεν έκατσα καθόλου...


αν δε ξεκουραστεις και λιγο στις διακοπες το παιχνιδι ειναι χαμενο...να το ξερεις αυτο

και δεν ειναι η πιεση που ευθυνεται γιατι εσυ η ιδια πιεζεις τον εαυτο σου.το αγχος θα ειναι που δε σε αφηνει να ηρεμησεις. Ή μηπως οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εγώ σήμερα και αύριο έχω ρεπό από το διάβασμα 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Η χειρότερη χρονιά παιδιά φέτος και κατά συνέπεια τα χειρότερα Χριστούγεννα :(
Στην τελική δεν ξέρω αν αξίζει όλη αυτή η κούραση..
Έχω αρχίσει να απογοητεύομαι ..
Δεν ξέρω..Δεν έχω και πολλά κουράγια ακόμη....

Και αυτό γιατί κάθεσαι και παίρνεις στα σοβαρά τις ΜΑΛΑΚΙΕΣ που λένε μερικοί εδώ μέσα.
Κάνε το δικό σου πρόγραμμα.
Μην κάθεσαι να ρίχνεις 15ωρα πάνω από τα βιβλία...όταν εσύ σε 1-2-3 ώρες τα καταλαβαίνεις...Τέλος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Και γω εχω αρχισει να αγχωνομαι και καμια φορα δεν μπορω να ηρεμησω αλλα νομιζω το οτι εκατσα τα χριστουγγενα στις 25 μ εκανε καλο ηρεμησα αρκετα απλα δεν σκεφτομουν τα μαθηματα (ηταν τελειο μπορω να πω χαχα:P )αχχ ποτε 8α τελειωσει ολο αυτο ?.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Και γω εχω αρχισει να αγχωνομαι και καμια φορα δεν μπορω να ηρεμησω αλλα νομιζω το οτι εκατσα τα χριστουγγενα στις 25 μ εκανε καλο ηρεμησα αρκετα απλα δεν σκεφτομουν τα μαθηματα (ηταν τελειο μπορω να πω χαχα:P )αχχ ποτε 8α τελειωσει ολο αυτο ?.... :)

Σε 4,5 μήνες! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top