Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
συνήθως τις πρώτες μέρες των διακοπων οι περισσότεροι επιλέγουν να κάνουν το διάλειμμα τους, οπότε κοιτά απλώς να μην το συνεχίσεις για πολύ ακόμα;)

Σήμερα διάβασα ένα 3ωρο και έγραψα ένα 3ωρο (που τελικά έγινε 4ωρο:redface:) διαγώνισμα στα Μαθ/κα Κατ. οπότε νομίζω πως απο εδώ και πέρα δεν θα έχω πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Υπομονή και πείσμα θέλει...και εγώ μετά από 7ωρο διάβασμα ανάβουν τα λαμπάκια μου...
Τον χρόνο που χάνουμε από τις εξόδους μας θα τον αναπληρώσουμε του χρόνου ;)

Εγω στα τελευταία 40-45 λεπτά του 7ώρου (κυρίως όταν το παίρνω σερί) δεν λειτουργώ όπως πριν....αποτέλεσμα να μην βγάζω όση ύλη θέλω κάθε φορά και μετά να είμαι απογοητευμένος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Τα διαλείμματα είναι ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ φίλε....

ε ναι με μικρά διαλείμματα που και που....όταν λέω σερί εννοώ ότι δεν σπάω τις ώρες σε 10-2 και 4-8 αλλά το παίρνω σερί απο 3 μέχρι τις 10....γενικά ενώ πήγα την πενταήμερη και γύρισα με όρεξη,οι δύο βδομάδες που πέρασαν μετά την εκδρομή ήταν ΘΑ-ΝΑ-ΤΟΣ...με έχουν ξεσκίσει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αύριο γράφω έκθεση και έχω ένα 2ωρο χημείας μετά:P Πολύ ωραία σα να λέμε ;3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
ΠΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΑΠΟΣΤΗΘΙΣΗ???
Πες μου ένα σημείο που το έκανα αυτό και θα ζητήσω ταπεινά συγγνώμη.

Αν νομίζεις πως σε "τοπ σχολές" (17-18+) όπως ΕΜΠ , ΣΣΑΣ, Ιατρικές κλπ δεν μπαίνουν τα παπαγαλάκια...κάνεις λάθος γιατί είναι η πλειοψηφία!

Κρατας τα επισημα χαρτια του κρατους για το μου μπαινει ο καθεις και ποσο παπαγαλος ή οχι ειναι;

Εσυ φανταζομαι ουτε να τα πτυσεις αυτα τα ατομα.Ουτε στον ιδιο δρομο να περπατησετε.Ολα με την αξια ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hephaestus

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Hephaestus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 1,503 μηνύματα.
Αύριο γράφω έκθεση και έχω ένα 2ωρο χημείας μετά:P Πολύ ωραία σα να λέμε ;3

καλη επιτυχια και καλη δυναμη!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

alex2395

Δραστήριο μέλος

Ο Aλεξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 600 μηνύματα.
εγω γενικα βρηκα ευκαιρια να κανω μια επαναληψη(μιας και αυτη την εβδομαδα μειωθηκαν τα φροντ) στα μαθηματικα με ωραιες συνδυαστικες ασκησεις απο το ιντερνετ
Και φυσικα βιολογια πολλες πολλες φορες καθε μερα για να μην τα ξεχναω
Καλο κουραγιο παιδια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και εγώ βιολογία τη θεωρία την έκανα επανάληψη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Διαγώνισμα φυσική σήμερα κύματα για ακόμη μια φορά τις μαλακίες δεν τις απέφυγα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

How do you know? Κάποιος inside πληροφοριοδότης ε? :P
Περσινά ξινά σταφύλια, θα μου πεις... Ναι, κάποιος inside πληροφοριοδότης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Διαγώνισμα φυσική σήμερα κύματα για ακόμη μια φορά τις μαλακίες δεν τις απέφυγα..
Καλό θα ήταν να τις αποφεύγεις. Εγώ έκανα μαλακίες και στις πανελλήνιες. Κάτι κουταμάρες που έβαζα στα πολλαπλής... Στα μαθηματικά έβαλα λάθος το ποιος είναι ο πραγματικό άξονας! Αν είναι δυνατόν...
Περσινά ξινά σταφύλια, θα μου πεις... Ναι, κάποιος inside πληροφοριοδότης:P

Η Νατάσα? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Αχ θυμήθηκα τα περσινά μου Χριστούγεννα....ωραία ήταν πάντως παρά το διάβασμα!! Ζεστασιά στο σπίτι, αγωνία για το τι θα γίνει το Μάιο, όλοι όμως με τις καλύτερες ευχές τους για σένα και κυρίως όταν πλησίαζε το τέλος του χρόνου όλοι θυμάμαι ευχόταν καλή επιτυχία....ωραία ήταν μωρέ η περσινή χρονιά αν και μας βγήκε το λάδι...αλλά γλυκιά χρονιά!!!Γι αυτό χαρείτε ακόμα και την κάθε στιγμή του διαβάσματός σας-αν μπορέσετε-εγώ δεν μπόρεσα αλλά καλά ήταν-και καλή επιτυχία παιδιά!!!Σε όλους του ischool και όχι μόνο! Α και το 13 είμαι σίγουρη πως θα ναι γουρλίδικο!!!! Μην μασάτε!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ λοιπόν!! Έτσι γιατί κι εμένα πέρυσι μου άρεζε να μου δίνουν καλές ευχές αυτοί που πραγματικά ήταν κοντά μου, κι έπιασαν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Όχι ρε, έχουμε και κανονική ζωή ξέρεις :P
:sly:
Ααλλά γλυκιά χρονιά

Εμένα μου άφησαν μια πίκρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Είναι μερικές φορές που σκέφτεσαι ότι τα πηγαίνεις μια χαρά στα μαθήματα, ότι οι πιθανότητες να περάσεις εκεί που πραγματικά θέλεις είναι με το μέρος σου και μόνο μία ατυχία μπορεί να στο στερήσει αυτό...

Είναι όμως κάποιες στιγμές που σκέφτεσαι... ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙΣ;

Τι κάνεις τότε; Τώρα είναι εντάξει, υπάρχουν, αν συμβεί κάτι κατά τη διάρκεια των σπουδών τι κάνεις; Ή ακόμα χειρότερα αν αυτό γίνει πριν;

Εκεί είναι που φτάνει η ψυχολογία στον πάτο...
Αυτά.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Είναι μερικές φορές που σκέφτεσαι ότι τα πηγαίνεις μια χαρά στα μαθήματα, ότι οι πιθανότητες να περάσεις εκεί που πραγματικά θέλεις είναι με το μέρος σου και μόνο μία ατυχία μπορεί να στο στερήσει αυτό...

Είναι όμως κάποιες στιγμές που σκέφτεσαι... ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙΣ;

Τι κάνεις τότε; Τώρα είναι εντάξει, υπάρχουν, αν συμβεί κάτι κατά τη διάρκεια των σπουδών τι κάνεις; Ή ακόμα χειρότερα αν αυτό γίνει πριν;

Εκεί είναι που φτάνει η ψυχολογία στον πάτο...
Αυτά.-
μια τετοια σκεψη εκανε και η μητερα μου οταν σκεφτομασταν για εξωτερικο:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Είναι μερικές φορές που σκέφτεσαι ότι τα πηγαίνεις μια χαρά στα μαθήματα, ότι οι πιθανότητες να περάσεις εκεί που πραγματικά θέλεις είναι με το μέρος σου και μόνο μία ατυχία μπορεί να στο στερήσει αυτό...

Είναι όμως κάποιες στιγμές που σκέφτεσαι... ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙΣ;

Τι κάνεις τότε; Τώρα είναι εντάξει, υπάρχουν, αν συμβεί κάτι κατά τη διάρκεια των σπουδών τι κάνεις; Ή ακόμα χειρότερα αν αυτό γίνει πριν;

Εκεί είναι που φτάνει η ψυχολογία στον πάτο...
Αυτά.-

Αν οντως δεν υπαρχει χρημα τοτε λογικα θα παρεις εστια,απο φετος θα ξαναερθουν οι μεταγγραφες .επισης μπορεις να ψαξεις για κατι παρτ ταιμ εκει που θα περασεις.γενικα αν ψαχτεις θα βρεις μια ακρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top