Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
δε νομίζω οτι βαθμολογούν στη βιολογία έτσι. Ετσι μας είχαν πει σχολείο τουλάχιστον. Αν γραψεις κάτι παραπάνω και είναι σωστό (και πιο πριν έχεις γράψει αυτά που ήθελε η ερώτηση), τότε δε σου κόβουν τίποτα.
Σε άλλα μαθήματα (ιστορία) ισχύει αυτό, αλλά στη βιολογία νομίζω όχι :)
στη βιολογια μας το εχουν επισημανει και εμας , κανενα προβλημα δεν υφίσταται στο να γραψεις παραπανω αρκει να ειναι σωστα βεβαια ειδαλλως ισχυει η αρνητικη βαθμολογηση!
και σε ιστορια ισχυει αυτο που λεει ο φιλος σταυρος , οπως και σε λογοτεχνια βεβαια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Bιολογία κατεύθυνσης σήμερα στο 5o κεφάλαιο. Τέλεια έγραψα (15 σελίδες απαντήσεις).

Α, όσες είναι και το ίδιο το κεφάλαιο 5 δηλαδή.
:crazy:

Άμα έλεγα τίποτα για quality & quantity θα ήμουν μάλλον εκτός τόπου και χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
ρε παιδια μη λετε βλακειες αν γινεται.διαβαζουν και αλλα παιδια τα οποια στο τελος θα αρχιζουν να γραφουν ο,τι ξερουν.η απαντηση που δινετε (guess what?) θα πρεπει να απανταει ΜΟΝΟ στην ερωτηση.αν γραψετε οτι αλλο σας κατεβει επειδη προφανως δε ξερετε τι πρεπει να απαντησετε οι βαθμολογητες θα βαθμολογησουν αρνητικα επειδη καταλαβαινουν οτι δε μπορειτε να κατανοησετε αυτα που διαβαζετε.
Ενα παραδειγμα που μπορω να σας δωσω(το οποιο μου ειπε η βιολογος που διορθωνε πιο παλια) ειναι το εξης: μια ερωτηση ζητουσε ποια rna παραγονται σε ολους του οργανισμους(κατι τετοιο) και ενα παιδι στην απαντηση εκτος απο το σωστο ειπε οτι υπαρχει και το snRNA το οποιο ειναι μονο στους ευκαρυωτικους οργανισμους.ε λοιπον οι οδηγιες που ελαβαν οι βαθμολογητες ειναι το βαθμολογησουν αρνητικα.that is all
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valia95

Νεοφερμένος

Η Valia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
ρε παιδια μη λετε βλακειες αν γινεται.διαβαζουν και αλλα παιδια τα οποια στο τελος θα αρχιζουν να γραφουν ο,τι ξερουν.η απαντηση που δινετε (guess what?) θα πρεπει να απανταει ΜΟΝΟ στην ερωτηση.αν γραψετε οτι αλλο σας κατεβει επειδη προφανως δε ξερετε τι πρεπει να απαντησετε οι βαθμολογητες θα βαθμολογησουν αρνητικα επειδη καταλαβαινουν οτι δε μπορειτε να κατανοησετε αυτα που διαβαζετε.
Ενα παραδειγμα που μπορω να σας δωσω(το οποιο μου ειπε η βιολογος που διορθωνε πιο παλια) ειναι το εξης: μια ερωτηση ζητουσε ποια rna παραγονται σε ολους του οργανισμους(κατι τετοιο) και ενα παιδι στην απαντηση εκτος απο το σωστο ειπε οτι υπαρχει και το snRNA το οποιο ειναι μονο στους ευκαρυωτικους οργανισμους.ε λοιπον οι οδηγιες που ελαβαν οι βαθμολογητες ειναι το βαθμολογησουν αρνητικα.that is all

Οι απόψεις διίστανται λοιπόν...Δεν ξέρω, για να μην παραπληροφορούμε, θα ξαναρωτήσω αύριο και θα σας πω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Δεν συζηταμε κατι αλλο ?
Αυτη η συζητηση καταντα ενας γραφικος φαυλος κυκλος!

Ποσοι απο εμας περιμενουν τα Χριστουγενα?
Εγω απο την μια τα περιμενω για το ολο πνευμα αλλα απ την αλλη δεν τα θελω γιατι θα σημαινει οτι εχει περασει ο μισος χρονος ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
xmas <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Solmyr

Δραστήριο μέλος

Ο Solmyr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 595 μηνύματα.
Οι απόψεις διίστανται λοιπόν...Δεν ξέρω, για να μην παραπληροφορούμε, θα ξαναρωτήσω αύριο και θα σας πω :P

δε χρειαζεται να μπεις στο κοπο.αυτο που ειπα ισχυει.ο,τι και να σου πει ο καθηγητης σου δε θα αλλαξει τιποτα.ειναι και το λογικο άλλωστε

τα χριστουγεννα πολυ ωραια θα ειναι.θα γινουν πολλες επαναληψεις και σε συνδυασμο με την ατμόσφαιρα που θα επικρατει θα ειναι απολαυση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Δεν συζηταμε κατι αλλο ?
Αυτη η συζητηση καταντα ενας γραφικος φαυλος κυκλος!

Ποσοι απο εμας περιμενουν τα Χριστουγενα?
Εγω απο την μια τα περιμενω για το ολο πνευμα αλλα απ την αλλη δεν τα θελω γιατι θα σημαινει οτι εχει περασει ο μισος χρονος ...
Και εγώ μια από τα ίδια..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos_mpor

Νεοφερμένος

Ο xristos_mpor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
βασικα καλο δεν ειναι που θα εχει περασει ο μισος χρονος?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
βασικα καλο δεν ειναι που θα εχει περασει ο μισος χρονος?:P
Ούτε καν:P Άγχος!
Το μόνο καλό με τα χριστούγεννα είναι ότι θα κάνω μελομακάρονα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Κι εγώ ως συνήθως θα παχύνω γιατί έχω αδυναμία στα γλυκά των Χριστουγέννων :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos_mpor

Νεοφερμένος

Ο xristos_mpor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
εμενα μ αρεσουν γιατι και γιορταζω αλλα και περναει ο καιρος ρε να δωσουμε να τελειωνουμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Kαλα εσυ τα γλυκα θα περιμενεις να παχυνεις?
:P

Εγω παιδια φοβαμαι να την πλησιασω την ζυγαρια..:P
Δεν πρεπει να εχω παχυνει ετσι οπως με βλεπω αλλα... η σοκολατα κατεβαινει αμασιτη..
Ενα μπισκοτακι απο εδω,ενα σοκολατακι απο εκει,ενα κεικ της μαμας,μια σοκολατοπιτα αναμεσα στο μαθημα,ενα μπισκοτο της γιαγιας...
Ζω ενα δραμα:P
Και εχω τους δικους μου να μου λενε..

Τρως?Δεν τρως! Φαε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Άσε μωρέ δεν μας έφταναν οι πανελλήνιες έχουμε και το διάβασμα που ανοίγει την όρεξη:P

Έτσι και καταλάβω ότι έχω πάρει έστω και ένα κιλό κόβω το φαί:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Ρε παιδιά, μην αγχώνεστε. Ηρεμία και ψυχραιμία θέλει το πράγμα. Κάντε για τα Χριστούγεννα ένα πρόγραμμα επαναλήψεων της μέχρι τότε ύλης :book:και δώστε και στον εαυτό σας τον απαραίτητο χρόνο να ξεκουραστεί και να ξαναγεμίσει τις μπαταρίες. :panwkatw: Όλα καλά θα πάνε. Αν από τώρα αγχώνεστε τόσο πολύ, σκεφτείτε τι θα κάνετε το Πάσχα... :/::(:wall:

Και εγώ θυμάμαι τη μάνα μου να μαγειρεύει και να μην προλαβαίνει, 2 κατσαρόλες φαϊ κάθε μέρα!!!... έξαλλη η κατάστασή της. Ευτυχώς για μένα δεν έτρωγα (και ούτε τρώω) γλυκά και διάφορα σνακς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristos_mpor

Νεοφερμένος

Ο xristos_mpor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
πωω ουτε καν θελω να σκεφτομαι το πασχα φετος!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Διακοπές σε λένε μετά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
πωω ουτε καν θελω να σκεφτομαι το πασχα φετος!!:P

Η αλήθεια είναι πως φέτος το Πάσχα θα καταλάβετε τι σημαίνει «πάθη του Ιησού»... :alljumpy:
πλάκα κάνω, μη μασάς :D

Διακοπές σε λένε μετά:P

Η αλήθεια είναι ότι τις διακοπές με την έννοια που τις ξέρατε μέχρι τώρα, να τις ξεχάσετε.
Και δεν είναι μόνο τα Χριστούγεννα και το Πάσχα αλλά και μετά... όλο το καλοκαίρι μέχρι να βγουν τα αποτελέσματα. :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι πως φέτος το Πάσχα θα καταλάβετε τι σημαίνει «πάθη του Ιησού»... :alljumpy:
πλάκα κάνω, μη μασάς :D
άστα αυτά:P Χάλια θα περάσουμε είναι σίγουρο αυτό.. Αλλά αν περάσουμε στη σχολή που θέλουμε το καλοκαίρι θα είναι ΥΠΕΡΟΧΟ!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 262 μηνύματα.
άστα αυτά:P Χάλια θα περάσουμε είναι σίγουρο αυτό.. Αλλά αν περάσουμε στη σχολή που θέλουμε το καλοκαίρι θα είναι ΥΠΕΡΟΧΟ!!!:D

Όντως θα είναι υπέροχο το καλοκαίρι, αν είστε σίγουροι ότι έχετε πιάσει πολύ πιο πάνω από τα μόρια της περσινής βάσης.
Γιαυτό στοχεύετε ψηλά...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top