Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Νίκο μην με αγχώνεις και δε νομίζω να το τραβήξω τόσο :P..δεν ξέρω τι θα γίνει με τη βιολογία την έχω παραμελήσει αρκετά.Γι'αυτό ευθύνεται όμως αρχαία,ιστορία,λογοτεχνία που τα διαβάζω ασταμάτητα και μέχρι στιγμής όλα πάνε κατ'ευχήν .. :)

Αν θυμάμαι καλά, ο nikosxdxd είχε πει ότι Βιολογία διάβαζε από το Πάσχα, και όχι μια εβδομάδα πριν τις πανελλήνιες. Και γι'αυτό έγραψε καλά. Εγώ διάβασα μια εβδομάδα πριν τις πανελλήνιες και πήρα από τα 3 το μακρύτερο.
Πάντως, να ξέρεις, θυμάμαι χαρακτηριστικά, έλεγα σε έναν καθηγητή μου ότι έχω παραμελήσει τη Βιολογία, και τότε ήταν αρχές σχολικής χρονιάς, και μου απάντησε: «Να ξέρεις, αν το πας έτσι, οι 7 μήνες θα γίνουν 7 ημέρες.». Είχε δίκαιο. Δε μπορώ να πω ψέματα. Βλέπε τα εσύ αυτά, λοιπόν, για να μην κάνεις τα ίδια λάθη.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athanasia_mgs

Νεοφερμένος

Η Athanasia_mgs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Την Κυριακή γράφουμε χημεια οοολο το πρωτο κεφαλαιο..! Άντε να τελειωσει αυτο, να κάνουμε και το τρίτο και να ξεκινήσουν οι επαναλήψεις.!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Την Κυριακή γράφουμε χημεια οοολο το πρωτο κεφαλαιο..! Άντε να τελειωσει αυτο, να κάνουμε και το τρίτο και να ξεκινήσουν οι επαναλήψεις.!!:D

καλη επιτυχια και σε σενα :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Παιδια αμα τα πατε καλα, πειτε μας.
Να ξερουμε αν η Ψαρακι ειναι γρουσουζα η οχι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Παιδια αμα τα πατε καλα, πειτε μας.
Να ξερουμε αν η Ψαρακι ειναι γρουσουζα η οχι. :P

οχι βρε δεν ειμαι γρουσουζα.εγω για καλο τα λεω:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athanasia_mgs

Νεοφερμένος

Η Athanasia_mgs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Τρίκαλα (Τρίκαλα). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
καλη επιτυχια και σε σενα :):):)
Σε ευχαριστω πολυ!!!:D

Παιδια αμα τα πατε καλα, πειτε μας.
Να ξερουμε αν η Ψαρακι ειναι γρουσουζα η οχι. :P

Έγινε! Την Κυριακή θα ξέρουμε:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Σε ευχαριστω πολυ!!!:D



Έγινε! Την Κυριακή θα ξέρουμε:P;)

την κυριακη θα σας κανω βουντου:P:P:Pαν νιωσετε τιποτα τσιμπηματακια εγω θα ειμαι να ξερετε:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αχαχαχα βγάλανε τον πρόεδρο του 15μελούς μας στις ειδήσεις να μιλήσει για τα προβλήματα του σχολείου μας... :P:P:P
Περυσι που θελαμε να μιλήσουν καποια παιδιά είπαν ότι δεν γίνεται όσο είμαστε υπό κατάληψη... :whistle:

Και για να είμαι μέσα στο θέμα γράφω βιολογία 2ο κεφάλαιο. Αλλά όχι στο φροντ, για το σπίτι θα μας το δώσει. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Την Κυριακή γράφουμε χημεια οοολο το πρωτο κεφαλαιο..! Άντε να τελειωσει αυτο, να κάνουμε και το τρίτο και να ξεκινήσουν οι επαναλήψεις.!!:D
καλή επιτυχία! ελπίζω να τα έχεις ήδη κατανοήσει αυτά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριχρι :)

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Την Κυριακή γράφουμε χημεια οοολο το πρωτο κεφαλαιο..! Άντε να τελειωσει αυτο, να κάνουμε και το τρίτο και να ξεκινήσουν οι επαναλήψεις.!!:D

Καλή επιτυχία!!! Εγώ έγραψα στο 1ο κεφάλαιο την περασμένη Κυριακή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Καλή επιτυχία!!! Εγώ έγραψα στο 1ο κεφάλαιο την περασμένη Κυριακή!

Δεν θα μας πεις τα θέματα; :redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Doctor S

Νεοφερμένος

Ο Doctor S αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Φαντάζομαι ότι πολλού μαθητές εδώ πέρα νιώθουν ανασφάλεια για τα θέματα όπως σε ποια σχολή θα περάσουν, σε ποια πόλη η αν περάσουν γενικά. Υπάρχει όμως μια λύση για να πετύχετε 100% την σχολή που θέλετε!!! Για λεπτομερείς, στείλτε inbox!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aine

Νεοφερμένος

Η Aine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αχαχαχα βγάλανε τον πρόεδρο του 15μελούς μας στις ειδήσεις να μιλήσει για τα προβλήματα του σχολείου μας... :P:P:P
Περυσι που θελαμε να μιλήσουν καποια παιδιά είπαν ότι δεν γίνεται όσο είμαστε υπό κατάληψη... :whistle:

Μαζι με το δικο μας βγηκαν και ηταν εξω φρενων και καλα..Ειναι τοσο γελοιο να τους βλεπω να ωρυονται,ενω ουσιαστικα δεν τους καιγεται καρφι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Φαντάζομαι ότι πολλού μαθητές εδώ πέρα νιώθουν ανασφάλεια για τα θέματα όπως σε ποια σχολή θα περάσουν, σε ποια πόλη η αν περάσουν γενικά. Υπάρχει όμως μια λύση για να πετύχετε 100% την σχολή που θέλετε!!! Για λεπτομερείς, στείλτε inbox!!

'MOΛΟΓΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριχρι :)

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Δεν θα μας πεις τα θέματα; :redface::redface:

Χαχαχα βεβααααίως ;) τα έχω τα θέματα, θα σας τα σαρώσω και θα τα ανεβάσω αύριο το μεσημεράκι ;)..Αλλά δυστυχώς ακόμα δεν έχω τις λύσεις τους :/ Ο καθηγητής μας δεν τα έχει διορθώσει και δεν μας τις δίνει :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αοδε εγραψα 20 :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Αύριο χημεία κατεύθυνσης στο πρώτο κεφάλαιο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Σημείωση συντονιστή:

Καλό θα ήταν να μείνετε μέσα στο θέμα! Έχουμε πολύ καιρό ακόμα μέχρι τις Πανελλήνιες, είναι κρίμα το θέμα να γίνεται σκουπιδοντενεκές. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Αύριο Λατινικά.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top