Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Και εγώ κάνω με δύο καθηγητές.
Κάνω αυτήν την στιγμή 4 ώρες όρια και 2 μιγαδικούς. Στους μιγαδικούς αυτήν την στιγμή κάνουμε "τραβηγμένα" θέματα και θέματα πανελληνίων. Και εγώ που μπήκα στην γενικής δεν ενθουσιάστηκα κιόλας.
Χμμ δηλαδή είναι πολύ διαδεδομένο το σύστημα ''μοιράζω την ύλη'' ε? :P
Στην κατεύθυνση προστίθενται και άλλοι κανόνες, και κάποιες εξαιρέσεις και γίνεται της τρελής.
Βλέπω τη συνάρτηση και δεν ξέρω από που να την πιάσω. :/:

6 ώρες μαθηματικά κατεύθυνσης? :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Χμμ δηλαδή είναι πολύ διαδεδομένο το σύστημα ''μοιράζω την ύλη'' ε? :P
Στην κατεύθυνση προστίθενται και άλλοι κανόνες, και κάποιες εξαιρέσεις και γίνεται της τρελής.
Βλέπω τη συνάρτηση και δεν ξέρω από που να την πιάσω. :/:

6 ώρες μαθηματικά κατεύθυνσης? :sick:

Κανονικά είναι 5 αλλά ο καθηγητής που μας κάνει ανάλυση αυτή την στιγμή μας κρατάει απο μόνος του 4ωρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Κρητικός διαγώνισμα σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΩΣΤΑΣ-gerom-95

Νεοφερμένος

Ο NICE GUY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
σημερα εγραψα εκθεση
ελπιζω να τα παω καλα................

Χμμ δηλαδή είναι πολύ διαδεδομένο το σύστημα ''μοιράζω την ύλη'' ε? :P
Στην κατεύθυνση προστίθενται και άλλοι κανόνες, και κάποιες εξαιρέσεις και γίνεται της τρελής.
Βλέπω τη συνάρτηση και δεν ξέρω από που να την πιάσω. :/:

6 ώρες μαθηματικά κατεύθυνσης? :sick:
κι εγω κανω 5-6 ωρες ΜΑΘ.ΚΑΤ.
ΚΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΓΕΝΙΚΗΣ

Εγώ πάλι μισώ τις παραγώγους, και γενικότερα τα μαθηματικά. :( Με δυσκολεύουν όσο κανένα άλλο μάθημα. :sick:
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΤΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ..............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΤΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ..............

Παιδιά η Βιολογία Κατ. είναι θέμα αποστίθησης. Η ασκήσεις για τώρα είναι γελίες. Χρησιμοποιείς μαθηματικά δημοτικού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Παιδιά η Βιολογία Κατ. είναι θέμα αποστίθησης. Η ασκήσεις για τώρα είναι γελίες. Χρησιμοποιείς μαθηματικά δημοτικού.
Και αιτιολογείς με τις ώρες. :P
Θυμάμαι πέρυσι ''κορόιδευα'' κάτι θεωρητικές φίλες μου που όταν έγραφαν αρχαία ήθελαν 2 κόλλες αναφοράς και στο 1ο διαγώνισμα βιολογίας έγραψα 9 σελίδες. :eek: Ούτε εγώ το πίστευα ότι μπορώ να γράψω τόσο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και αιτιολογείς με τις ώρες. :P
Θυμάμαι πέρυσι ''κορόιδευα'' κάτι θεωρητικές φίλες μου που όταν έγραφαν αρχαία ήθελαν 2 κόλλες αναφοράς και στο 1ο διαγώνισμα βιολογίας έγραψα 9 σελίδες. :eek: Ούτε εγώ το πίστευα ότι μπορώ να γράψω τόσο.

μπορώ να πω ότι είχα ακριβώς την ίδια αντίδραση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

χριχρι :)

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
μπορώ να πω ότι είχα ακριβώς την ίδια αντίδραση

Και εγώ επίσης...
Το μεγαλύτερο μου διαγώνισμα ήταν 5 σελίδες (για τα ηλίθια τα μαθηματικά κατεύθυνσης πέρυσι στις εξετάσεις) και φέτος απλά έμεινα κάγκελο με την ποσότητα σελίδων που έγραψα στην βιολογία :confused:

κι εγω κανω 5-6 ωρες ΜΑΘ.ΚΑΤ.
ΚΑΙ 2 ΩΡΕΣ ΓΕΝΙΚΗΣ

Εγώ κάνω μόνο 4 ώρες μαθηματικά κατεύθυνσης, και 2 ώρες μαθηματικά γενικής :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Σιγα μωρε τις σελιδες, :P αμα καποιος παει να κανει διδακτορικο,θα πρεπει να εκπονησει μια δικη του εργασια αρκετων σελιδων.Γιαυτο μην σας φαινονται πολλες οι 8 και οι 9 σελιδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Σιγα μωρε τις σελιδες, :P αμα καποιος παει να κανει διδακτορικο,θα πρεπει να εκπονησει μια δικη του εργασια αρκετων σελιδων.Γιαυτο μην σας φαινονται πολλες οι 8 και οι 9 σελιδες.

Μ'αρέσει που φέρνεις ως παράδειγμα το διδακτορικό. Δηλαδή στη διπλωματική δεν είναι τόσες οι σελίδες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Συγκρίνετε ανόμοια πράγματα ή είναι η ιδέα μου;
Επίσης, σχεδόν πάντα, τα πολλά λόγια είναι φτώχεια! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Συγκρίνετε ανόμοια πράγματα ή είναι η ιδέα μου;
Επίσης, σχεδόν πάντα, τα πολλά λόγια είναι φτώχεια! :)
[off]...:pfff: αυτη τη φραση ΠΟΤΕ δεν την καταλαβα.Ειναι ανοητο το γεγονος οτι αν θες να πεις κατι και το πεις σχοινοτενώς, αυτο σημαινει οτι δεν το κατεχεις καλα ή οτι προσπαθείς να καλύψεις τα κενα στις γνώσεις σου φλυαρώντας.
[on] Οσο για τη Βιολογια οπως εύστοχα το έθεσε ο Φυσικός στη σχολή..." Ειναι το Φιλολογικό μαθημα των θετικών επιστημων."....Ε αυτο για εμενα τα λεει ολα.:whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Μεγάλη κουβέντα, ιδιαίτερα δημοφιλής για τα φοιτητικά γραπτά. :)
Πάμε στις Γενικές φοιτητικές απορίες αν θέλεις να το συζητήσουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Μ'αρέσει που φέρνεις ως παράδειγμα το διδακτορικό. Δηλαδή στη διπλωματική δεν είναι τόσες οι σελίδες; :P

Θα δειξει :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σιγα μωρε τις σελιδες, :P αμα καποιος παει να κανει διδακτορικο,θα πρεπει να εκπονησει μια δικη του εργασια αρκετων σελιδων.Γιαυτο μην σας φαινονται πολλες οι 8 και οι 9 σελιδες.

ο Bohr πήρε Nobel με εργασία 20 σελίδων ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,408 μηνύματα.
Μου την δίνει η ιστορία κατεύθυνσης άλλα φέτος πέρασα στο ιστορικό. :-/ :-/ :-/ Δεν αντέχω την παπαγαλια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Υπαρχουν στιγμες που και να κατσεις να διαβασεις περισσοτερο απλα δεν μαθαινεις τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Υπαρχουν στιγμες που και να κατσεις να διαβασεις περισσοτερο απλα δεν μαθαινεις τιποτα
true story :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Μου την δίνει η ιστορία κατεύθυνσης άλλα φέτος πέρασα στο ιστορικό. :-/ :-/ :-/ Δεν αντέχω την παπαγαλια!!
Στο ιστορικό δε μαθαίνεις τιποτα παπαγαλία, όμως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σταύρος 95

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος 95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
παιδια μηπως γνωριζετε τι πρεπει να κανω για να μην κανω κοιλια το Μαρτιο οπως παθαινουν οι περισσοτεροι.ποσο πρεπει να διαβαζω και τετοια γιατι φοβαμαι μηπως κουραστω υπερβολικα σε εκεινη την περιοδο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top