Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Aris90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Ιωάννινα). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Είμαι τεχνολογική κατεύθυνση με μάθημα επιλογής φυσικη
είμαι του 15.5 μ.ο
και θελω να περάσω στη Σύρρο( η σχολή που θέλω να περάσω δεν έχει υψηλές βάσεις άρα μάλλον εύκολα θα περασω )
Τώρα στο θέμα
1.Θα ήθελα να μου συστήσετε βοηθήματα για τα μαθηματικά Κ και φυσικής Κ
αυτό που θα ήθελα να περιέχουν τα βοθήματα είναι
Θέωρία
Μεθεδολογία ασκήσεων
Λυμένες ασκήσεις
Δύσκολες άλυτες ασκήσεις
και 3ωρα διαγωνίσματα
2.επειδή μπερδεύομαι σε κάποιες ασκήσεις στα μαθηματικά κ
θα μπορούσα να ποστάρω ασκήσεις (και που?)και να με βοηθάτε στην λύση
ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Είμαι τεχνολογική κατεύθυνση με μάθημα επιλογής φυσικη
είμαι του 15.5 μ.ο
και θελω να περάσω στη Σύρρο( η σχολή που θέλω να περάσω δεν έχει υψηλές βάσεις άρα μάλλον εύκολα θα περασω )
Τώρα στο θέμα
1.Θα ήθελα να μου ενοούσα βοηθήματα για τα μαθηματικά Κ και φυσικής Κ
αυτό που θα ήθελα να περιέχει το βοήθηματα
Θέωρία
Μεθεδολογία ασκήσεων
Λυμένες ασκήσεις
Δύσκολες άλυτες ασκήσεις
και 3ωρα διαγωνίσματα
2.επειδή μπερδεύομαι σε κάποιες ασκήσεις στα μαθηματικά κ
θα μπορούσα να ποστάρω ασκήσεις (και που?)και να με βοηθάτε στην λύση
ευχαριστώ
Στα μαθηματικά πάρε Στεργίου. Το έχω και εγώ και ειναι πάρα πολύ καλό σε όλα τα επίπεδα.
Φυσική κατά τη γνώμη μου διάλεξε από αυτά των εκδόσεων Σαββαλα.
Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aris90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Ιωάννινα). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Στα μαθηματικά πάρε Στεργίου. Το έχω και εγώ και ειναι πάρα πολύ καλό σε όλα τα επίπεδα.
Φυσική κατά τη γνώμη μου διάλεξε από αυτά των εκδόσεων Σαββαλα.
Καλή επιτυχία!
έχουν μεθοδολογία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Σχετικά με το #2. Εδώ για την θεωρία και εδώ για τις ασκήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aris90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Aris90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Ιωάννινα). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Σχετικά με το #2. Εδώ για την θεωρία και εδώ για τις ασκήσεις.
ευχαριστώ:)

Στα μαθηματικά πάρε Στεργίου. Το έχω και εγώ και ειναι πάρα πολύ καλό σε όλα τα επίπεδα.
Φυσική κατά τη γνώμη μου διάλεξε από αυτά των εκδόσεων Σαββαλα.
Καλή επιτυχία!

μπορείς να ανεβάσεις κανένα λινκ με το βιβλίο μαθηματικών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Πρωταγόρα σε βαριέμαι. Τέλος. :knife:
(Φαντάσου κιόλας να μη μου άρεσε το γνωστό.:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
13 βδομάδες για τα Χριστούγεννα!!!Και καλό μας ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ αγιασμό την Τρίτη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Και καλό μας ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ αγιασμό την Τρίτη....
Απαπα. Λες και οδεύουμε προς την τελευταία μας κατοικία ακούγεται. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Πρωταγόρα σε βαριέμαι. Τέλος. :knife:
(Φαντάσου κιόλας να μη μου άρεσε το γνωστό.:P)
Οσο γρηγοροτερα τον τελειωσεις τοσο καλυτερα..Γιατι τον παιδευεις ακομη?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Οσο γρηγοροτερα τον τελειωσεις τοσο καλυτερα..Γιατι τον παιδευεις ακομη?:P

Το βασανίζω με τη σωκρατική έννοια του όρου. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Το βασανίζω με τη σωκρατική έννοια του όρου. :D

Εγώ που τον τελείωσα και τώρα γράφω σε όλη την εισαγωγή(κοντεύω να τα ψιλοπαίξω απο την βαρεμάρα)άκουσα οτι αυτή η εισαγωγή είναι η μεγαλύτερη απο όλες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Εγώ που τον τελείωσα και τώρα γράφω σε όλη την εισαγωγή(κοντεύω να τα ψιλοπαίξω απο την βαρεμάρα)άκουσα οτι αυτή η εισαγωγή είναι η μεγαλύτερη απο όλες...

Η εισαγωγή είναι όντως πολύ κουραστική. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Η εισαγωγή είναι όντως πολύ κουραστική. :/:
Νομιζω η λεξη κουραστικη ειναι ανεπαρκης για να περιγραψει αυτο τον εντυπο σαδισμο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Καλό γα@#$ι...είναι και κουραστική η επανάληψη....ολο αυτό το μπλα μπλα μπλα.....10φεύγα σελίδες.....ο "παπαγάλος" πάει σύννεφο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εξυπνα παιδια ειστε για τη συγκεκριμενη εισαγωγη επιστρετευσετε λιγο την αφαιρετικη σας ικανοτητα μπας και γλιτωσετε κανα μισοσελιδο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Εξυπνα παιδια ειστε για τη συγκεκριμενη εισαγωγη επιστρετευσετε λιγο την αφαιρετικη σας ικανοτητα μπας και γλιτωσετε κανα μισοσελιδο. :P

Δυστυχώς αυτό δεν συμβαδίζει με την παπαγαλία πάντα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηρηίς

Διάσημο μέλος

Η Νηρηίς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,645 μηνύματα.

Αγνωστο

Δραστήριο μέλος

Η Αγνωστο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 461 μηνύματα.
Εξυπνα παιδια ειστε για τη συγκεκριμενη εισαγωγη επιστρετευσετε λιγο την αφαιρετικη σας ικανοτητα μπας και γλιτωσετε κανα μισοσελιδο. :P

Τώρα σοβαρολογείς; Καλούμαστε να παπαγαλίσουμε ορισμένο αριθμό σελίδων. Η βέλτιστη συμβουλή είναι να σταματήσουμε τα παράπονα και να στρωθούμε στη μελέτη. Δυστυχώς, εν προκειμένω η επιστράτευση της αφαιρετικής ικανότητας όχι μόνο δε βοηθά, αλλά μπορεί και να στοιχίσει.


Μια χρονιά είναι, θα περάσει.
^Αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Η εισαγωγή είναι όντως πολύ κουραστική. :/:

Δεν ξέρω αν ακούγεται κάπως παρηγορητικό, πάντως, πολλοί από μας έχουμε υποβληθεί στη διαδικασία της ίδιας κοπιαστικής προετοιμασίας και όποιος έχει την ικανότητα να ελέγχει τα συναισθήματά του και τις ψυχικές του διακυμάνσεις, συνάμα διαβάζοντας, έχει την τύχη με το μέρος του, η οποία ευνοεί τα δοκιμασμένα (διαβασμένος και συγκεντρωμένος μαθητής) και κρίνει τα αδοκίμαστα (ό,τι δεν ανήκει στην 1η κατηγορία). :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Εγω μέχρι στιγμής τα πάω πολύ καλά και απο άποψη αφομοίωσης και απο άποψη βαθμών....απλά φοβάμαι οτι με το σχολείο μες το πρόγραμμα θα χαλάσω και το πρόγραμμα λόγο έξτρα κούρασης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top