Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Φυσική θα δώσω αλλά μου τα μασάει φοβάμαι μήπως δεν είναι έτοιμος γιατί έχει να διδάξει 2 χρόνια την γενικής..
Εσύ πληρώνεις εσύ κάνεις ότι θες. So simple ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ

Νεοφερμένος

Η ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Σαββατο ειναι καλυτερα πολλες ωρες μαθημα παρα καθημερινη εε??? πχ το 5αωρο μου το εβαλαν σαββατο 8-1.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Σαββατο ειναι καλυτερα πολλες ωρες μαθημα παρα καθημερινη εε??? πχ το 5αωρο μου το εβαλαν σαββατο 8-1.........
5ωρο γτφ ποσες ωρες κανεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Σαββατο ειναι καλυτερα πολλες ωρες μαθημα παρα καθημερινη εε??? πχ το 5αωρο μου το εβαλαν σαββατο 8-1.........

Καλύτερα είναι απο την μία για να μην έχεις το 5ωρο τις καθημερινές, αλλά όταν θα έχεις 8-1 θα πρέπει μετά να κοιμάσαι το μεσημέρι 3-4 ώρες για να συνέλθεις. Μετά που θα ξυπνήσεις θα μπορείς να διαβάσεις ή θα έχεις βαρύ κεφάλι; Τις περισσότερες φορές αυτό πάθαινα φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
Σαββατο ειναι καλυτερα πολλες ωρες μαθημα παρα καθημερινη εε??? πχ το 5αωρο μου το εβαλαν σαββατο 8-1.........

εγω το 5ωρο το προτιμω παρασκευη γιατι δεν θα με επηρεασει ουτε σε κουραση ουτε σε χρονο;)... σαββατο εμεις ζητησαμε να μην κανουμε μαθημα γιατι τις περισσοτερες κυριακες γραφουμε διαγωνισματα οποτε το σαββστο αφιερωνεται σε αυτες:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
ρε παιδια γιατι κανετε 5ωρο ποσες ωρες εχετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Εγω απορώ γιατί έχουμε βιολογία γενικής 1 ώρα την βδομάδα....το παρατήρησα και σε άλλα φροντιστήρια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινα_95

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Τι εννοεις; οτι ειναι λιγο; μια χαρα ειναι δε χρειαζεται παραπανω πιστευω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εγω απορώ γιατί έχουμε βιολογία γενικής 1 ώρα την βδομάδα....το παρατήρησα και σε άλλα φροντιστήρια....

δεν χρειάζεται παραπάνω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Τι εννοεις; οτι ειναι λιγο; μια χαρα ειναι δε χρειαζεται παραπανω πιστευω...

Βασικά μέχρι στιγμής το θεωρώ εύκολο μάθημα....απλά με μια ώρα παραπάνω την βδομάδα θα είχε τελειώσει λογικά η ύλη πολύ πιο γρήγορα...(αν συνεχίζει η γλώσσα και το επίπεδο δυσκολίας του βιβλίου στο ίδιο μοτίβο...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Βασικά μέχρι στιγμής το θεωρώ εύκολο μάθημα....απλά με μια ώρα παραπάνω την βδομάδα θα είχε τελειώσει λογικά η ύλη πολύ πιο γρήγορα...(αν συνεχίζει η γλώσσα και το επίπεδο δυσκολίας του βιβλίου στο ίδιο μοτίβο...)

ε το ίδιο πράγμα είναι...έχεις μια ώρα λιγότερη για να διαβάσεις για άλλα μαθήματα! ε δεν είναι και καλύτερο να τελειώσει η ύλη από Δεκέμβρη π.χ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Και εγώ μάλλον θα εχω μάθημά το Σάββατο 2 ώρες χημεία και 2 βιολογία. Αλλιώς το 4ωρο αυτό πάει την παρασκευή. Συνολικά θα εχω 3 4ώρα, μια μέρα 2,5 ώρες, μια μέρα 1,5 ώρα και μια κενή. Δεν μου αρέσει και πολύ αλλά τι να κάνουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Εγω απορώ γιατί έχουμε βιολογία γενικής 1 ώρα την βδομάδα....το παρατήρησα και σε άλλα φροντιστήρια....

Είναι μια χαρά η μια ώρα. Βγαίνει χαλαρά το μάθημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εγω απορώ γιατί έχουμε βιολογία γενικής 1 ώρα την βδομάδα....το παρατήρησα και σε άλλα φροντιστήρια....
Και πολλη ειναι μια ωρα.Αλλα οπως ξερεις η πλειονοτητα των φροντηστηριων κανει υπερβολες στις ωρες.Δεν εχεις να ανησυχεις για κατι, αλλωστε το πιθανοτερο ειναι, οπως συνεβη και σ εμενα, απ το Φλεβαρη κ μετα να στις κανουν 2 τις ωρες για να βγουν επαναληψεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,405 μηνύματα.
Και πολλη ειναι μια ωρα.Αλλα οπως ξερεις η πλειονοτητα των φροντηστηριων κανει υπερβολες στις ωρες.Δεν εχεις να ανησυχεις για κατι, αλλωστε το πιθανοτερο ειναι, οπως συνεβη και σ εμενα, απ το Φλεβαρη κ μετα να στις κανουν 2 τις ωρες για να βγουν επαναληψεις.

Εμείς κάναμε και κάποιες επιπλέον ώρες αλλά δεν είχαμε γενικά μεγάλο πρόβλημα. Νομίζω η ύλη βγαίνει άνετα και με μια ώρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Εμείς κάναμε και κάποιες επιπλέον ώρες αλλά δεν είχαμε γενικά μεγάλο πρόβλημα. Νομίζω η ύλη βγαίνει άνετα και με μια ώρα :)
Έτσι είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mard

Νεοφερμένος

Η mard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μπορεί κάποιος να μου δώσει μια συμβουλή σχετικά με το τι είναι πιο αποτελεσματικό όσον αφορά τα φροντιστήρια ή τα ιδιαίτερα για προετοιμασία? Φέτος θα δωσω και κάνω φροντιστήριο απο Β λυκείου, ειμαι τεχνολογική κατεύθυνση, διαβάζω αλλά δε νιώθω ιδιαίτερη ασφάλεια με τα φροντιστήρια και σκέφτομαι να αρχίσω ιδιαίτερα. Εσας ποια είναι η γνώμη σας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Μπορεί κάποιος να μου δώσει μια συμβουλή σχετικά με το τι είναι πιο αποτελεσματικό όσον αφορά τα φροντιστήρια ή τα ιδιαίτερα για προετοιμασία? Φέτος θα δωσω και κάνω φροντιστήριο απο Β λυκείου, ειμαι τεχνολογική κατεύθυνση, διαβάζω αλλά δε νιώθω ιδιαίτερη ασφάλεια με τα φροντιστήρια και σκέφτομαι να αρχίσω ιδιαίτερα. Εσας ποια είναι η γνώμη σας?
Tα ιδιαιτερα ειναι πιο αποτελεσματικα, και μπορουν να εκτοξευσουν βαθμολογικα εναν καλο μαθητη. Βεβαια, αν πας σε καλο φροντηστηριο, ισχυει το αναλογο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<3mpo0mpaki<3

Νεοφερμένος

Η Πέγκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
3 μέρες ακόμα για το σχολείο... Μόνο εγώ δεν θέλω να ξεκινήσει η φετινή χρονιά..;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Εγω απορώ γιατί έχουμε βιολογία γενικής 1 ώρα την βδομάδα....το παρατήρησα και σε άλλα φροντιστήρια....

εμεις 2 ωρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top