Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Μην μας παθεις τιποτα απο το πολυ διαβασμα εσυ :look::look:
Θα το προσέξω. Αρκετά εγκεφαλικά κύτταρα έκαψα για την Ιστορία. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Αρκετά εγκεφαλικά κύτταρα έκαψα για την Ιστορία. :(
Σε νιώθω :(
Απαίσιο βιβλίο, οι μέρες που είχα ιστορία ήταν οι χειρότερες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,260 μηνύματα.
Η εισαγωγή των αρχαίων είναι μακράν χειρότερη απ' την ιστορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Σε νιώθω :(
Απαίσιο βιβλίο, οι μέρες που είχα ιστορία ήταν οι χειρότερες.
Μόνο ένα καλό έχει αυτό το μάθημα: τα πάντα είναι standard. Ενώ η Λογοτεχνία, μολονότι είναι πολύ πιο ευχάριστη, με φοβίζει πολύ περισσότερο.

Η εισαγωγή των αρχαίων είναι μακράν χειρότερη.
Τουλάχιστον είναι μικρότερη και πιο ενδιαφέρουσα.

(πόσταρες! :eek:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.
Η εισαγωγή των αρχαίων είναι μακράν χειρότερη απ' την ιστορία.
Α, άλλο από 'κει. Και το είχα αποβάλλει από τη μνήμη μου.
Μόνο ένα καλό έχει αυτό το μάθημα: τα πάντα είναι standard. Ενώ η Λογοτεχνία, μολονότι είναι πολύ πιο ευχάριστη, με φοβίζει πολύ περισσότερο.
Ισχύει. Ενώ λογοτεχνία έγραφα πάντα πολύ καλύτερα απ' την ιστορία, στο τέλος έγινε το αντίστροφο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Ισχύει. Ενώ λογοτεχνία έγραφα πάντα πολύ καλύτερα απ' την ιστορία, στο τέλος έγινε το αντίστροφο :P
Τουλάχιστον δεν είναι βαρύτητας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss Brightside

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ahri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,696 μηνύματα.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,260 μηνύματα.
Τουλάχιστον είναι μικρότερη και πιο ενδιαφέρουσα.
Δεν θα το έλεγα. :P
Η ιστορία, για μένα, είναι πιο ωραία και αποστηθίζεται και ευκολότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Δεν θα το έλεγα. :P
Η ιστορία, για μένα, είναι πιο ωραία και αποστηθίζεται και ευκολότερα.
Υποκειμενικότητα. Damn it. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Σπαρκάκο, εσύ δεν έλεγες ότι σου αρέσει η Ιστορία, όταν άρχισες να τη διαβάζεις;

(Η μνήμη μου δε με απατά ποτέ:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Σπαρκάκο, εσύ δεν έλεγες ότι σου αρέσει η Ιστορία, όταν άρχισες να τη διαβάζεις;

(Η μνήμη μου δε με απατά ποτέ:P)
Πάνε δύο μήνες από τότε! Στην αρχή μου άρεσε, ως νέο μάθημα, νέα νοοτροπία εκμάθησης. Πολύ γρήγορα το βαρέθηκα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τιποτα ανομβρια εχει πεσει. ξερεις :P δε σας πιανει μια μικρη μελαγχολια που φετος τελειωνουμε; δηλ. εγω χαιρομαι απιστευτα αλλα σκεφτομαι οτι κλεινει ενΑ μεγαλο κομματι της ζωης μ ας.Πο ποσο γαματο ηταν τ σχολειο κ φυσικα φετος με την 5ημερη θα ειναι παραδεισος! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΩΣΤΑΣ-gerom-95

Νεοφερμένος

Ο NICE GUY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Αν θέλετε να γράψετε καλά φέτος, χρειάζεται ένας καλός προγραμματισμός, δηλαδή οργανωτικό και πολύ διάβασμα, αλλά ταυτόχρονα και να σας περισσευει λίγος χρόνος για ξεκούραση. Έτσι, όταν θα έρθει η ώρα να γράψετε, θα είστε ξεκούραστοι και θα μπορείτε να λύσετε τα θέματα.

Αμα ανοιξει κι αλλο θεμα Πανελληνιων θα πεθανω απο αγχος.
Ωραίο avatar!

Η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται... Γύρισε ο μπαμπάς μου και μου έφερε δωράκι από τον φυσικό μου τα θέματα των ομογενών από το 2002 μέχρι το 2011! Δεν μου 'φταναν τα θέματα των κανονικών εξετάσεων... :-\
Ωραίο avatar!

Αν κουραζοσαστε με τις πανελληνιες,τι θα κανετε οταν θα φτασετε στα 35 που οι περισσοτεροι θα εχετε πενταπλασιες υποχρεωσεις;
Ωραίο avatar!

Παιδιά διαβάζω ότι οι περισσότεροι έχετε ήδη ξεκινησει φροντηστηρια... Εγω ξεκιναω Δευτέρα 3 Σεπτεμβρίου και έχω αγχωθει κάπως :( μήπως είναι αργά?:hmm:
Αν θες τη γνώμη μου, είναι αργά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Τιποτα ανομβρια εχει πεσει. ξερεις :P δε σας πιανει μια μικρη μελαγχολια που φετος τελειωνουμε; δηλ. εγω χαιρομαι απιστευτα αλλα σκεφτομαι οτι κλεινει ενΑ μεγαλο κομματι της ζωης μ ας.Πο ποσο γαματο ηταν τ σχολειο κ φυσικα φετος με την 5ημερη θα ειναι παραδεισος! :D
Θα παθεις σοκ, πιστεψε με. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 565231

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα παθεις σοκ, πιστεψε με. ;)

Οχ καταλαβα..εχει να πεσει κλαμα στη γιορτη αποφοιτησης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Τιποτα ανομβρια εχει πεσει. ξερεις :P δε σας πιανει μια μικρη μελαγχολια που φετος τελειωνουμε; δηλ. εγω χαιρομαι απιστευτα αλλα σκεφτομαι οτι κλεινει ενΑ μεγαλο κομματι της ζωης μ ας.Πο ποσο γαματο ηταν τ σχολειο κ φυσικα φετος με την 5ημερη θα ειναι παραδεισος! :D
Μπα ποτε θα τελειωνουμε λεω χανεις 6 ωρες απο την ζωη σου καθε πρωι δεν σου προσφερει τιποτα(3η λυκειου)και ξυπνας 7 κ 30 το πρωι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Μπα ποτε θα τελειωνουμε λεω χανεις 6 ωρες απο την ζωη σου καθε πρωι δεν σου προσφερει τιποτα(3η λυκειου)και ξυπνας 7 κ 30 το πρωι
Τουλάχιστον συναναστρέφεσαι με ανθρώπους. :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Τουλάχιστον συναναστρέφεσαι με ανθρώπους. :look:
και μια βόλτα έξω να κάνεις συναναστρέφεσαι. Το σχολείο θα περιμένεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Τουλάχιστον συναναστρέφεσαι με ανθρώπους. :look:
προτιμω να κοιμηθω και να βγω για εναν καφε σαν ανθρωπος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top