Πανελλήνιες 2013

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Gareth

Δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 509 μηνύματα.
Τι λέτε θα πέσει η βαση στην αρχιτεκτονική Ε.Μ.Π.;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔημήτρηςΠ95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔημήτρηςΠ95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Εχω γραψει περιπου

•18.5 Έκθεση
•19 Μαθηματικά ΓΠ
•16.6 Φυσική Κατ
•20 Αοδε
•17 Μαθηματικά Κατ

Εχω πιθανότητες να περάσω αρχιτεκτονική;
Ειμαι επίσης ειδικη κατ. Πολυτέκνων.

:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Εχω γραψει περιπου

•18.5 Έκθεση
•19 Μαθηματικά ΓΠ
•16.6 Φυσική Κατ
•20 Αοδε
•17 Μαθηματικά Κατ

Εχω πιθανότητες να περάσω αρχιτεκτονική;
Ειμαι επίσης ειδικη κατ. Πολυτέκνων.

Φιλε Gareth καλυτερα να επικεντρωθεις στο επομενο μαθημα παρα να κανεις απο τωρα υπολογισμους.Συνηθως οι υπολογισμοι πεφτουν εξω.Εξαλλου δεν εχουμε μαθει ακομα τον αριθμο των εισακτεων για να μπορουμε να μιλαμε και για βασεις !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Εχω γραψει περιπου

•18.5 Έκθεση

Μου αρέσει που υπολόγισες ακριβώς την έκθεση..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι -ναι μπορεί να είναι βλακεία αλλά το έχω απορία- σε όλα τα φιλολογικά είναι η ίδια επιτροπή ή σε κάθε μάθημα αλλάζει? Δηλαδή άλλη επιτροπή στη λογοτεχνία, άλλη στην έκθεση κλπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Εχω γραψει περιπου

•18.5 Έκθεση
•19 Μαθηματικά ΓΠ
•16.6 Φυσική Κατ
•20 Αοδε
•17 Μαθηματικά Κατ

Εχω πιθανότητες να περάσω αρχιτεκτονική;
Ειμαι επίσης ειδικη κατ. Πολυτέκνων.

Σου προτείνω να ξαναδώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Παιδιά να ρωτήσω κάτι -ναι μπορεί να είναι βλακεία αλλά το έχω απορία- σε όλα τα φιλολογικά είναι η ίδια επιτροπή ή σε κάθε μάθημα αλλάζει? Δηλαδή άλλη επιτροπή στη λογοτεχνία, άλλη στην έκθεση κλπ?
αα νομίζω η σύσταση αλλάζει. Μπορεί να είναι 1,2 κοινοί σε λογοτεχνία κι έκθεση πχ,αλλά γενικώς αλλάζουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 125423

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αα νομίζω η σύσταση αλλάζει. Μπορεί να είναι 1,2 κοινοί σε λογοτεχνία κι έκθεση πχ,αλλά γενικώς αλλάζουν :)

Ευχαριστώ πολύ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Εχω γραψει περιπου

•18.5 Έκθεση
•19 Μαθηματικά ΓΠ
•16.6 Φυσική Κατ
•20 Αοδε
•17 Μαθηματικά Κατ

Εχω πιθανότητες να περάσω αρχιτεκτονική;
Ειμαι επίσης ειδικη κατ. Πολυτέκνων.

:whatever:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgosmon1994

Νεοφερμένος

Ο giorgosmon1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει στο ischool κάποιο topic που να λέει για ασκήσεις για προγραμματισμό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Παιδιά υπάρχει στο ischool κάποιο topic που να λέει για ασκήσεις για προγραμματισμό?

https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=52861 ότι θες εδώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Εχω γραψει περιπου

•18.5 Έκθεση
•19 Μαθηματικά ΓΠ
•16.6 Φυσική Κατ
•20 Αοδε
•17 Μαθηματικά Κατ

Εχω πιθανότητες να περάσω αρχιτεκτονική;
Ειμαι επίσης ειδικη κατ. Πολυτέκνων.
Αρχιτεκτονικη??που σε εκρυβαν??:P
αν θες ΕΜΠ και οχι ΜΙΤ,τοτε καλα εισαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JustLikeMaria

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η JustLikeMaria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Εχω την εντυπωση οτι ειχαν ως στοχο να μας καταστρεψουν φετος.....ελεος.....:'(:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
Αρχιτεκτονικη??που σε εκρυβαν??:P
αν θες ΕΜΠ και οχι ΜΙΤ,τοτε καλα εισαι...

Χαλαρώστε δεν έχει βγάλει και 20.000 γύρω στο 18.000- 18.200 .. (Προς Θεου ειναι βαθμαρα δεν το λέω υποτιμητικά ) , αλλά σίγουρα υπάρχουν πιο καλοί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Χαλαρώστε δεν έχει βγάλει και 20.000 γύρω στο 18.000- 18.200 .. (Προς Θεου ειναι βαθμαρα δεν το λέω υποτιμητικά ) , αλλά σίγουρα υπάρχουν πιο καλοί :P
εχει και το σχεδιο;) και επισης λιγοι πρεπει να ειναι με τετοιους βαθμους...
οπως και αν εχει,μπραβο στο παιδι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Πως είναι δυνατόν κάποιος να υπολογίζει το βαθμό του στην Έκθεση?? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Πως είναι δυνατόν κάποιος να υπολογίζει το βαθμό του στην Έκθεση?? :hmm:
μονο τις ασκησεις και ααν θυμασαι τι εχεις γραψει ακριβως:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Εκθεση ολοι φρονουν οτι εχουν παει αριστα,αλλα οταν θα δουν βαθμολογιες,δυστυχως δεν θα το περιμενουν και θα κλαψουν μανουλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ο καθενας στην εκθεση λεει οτι εγραψε αυτο που τον βολευει.ελαχιστοι ειναι αντικειμενικοι πληρως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
ουτε καν οι καθηγητες...εχουν να πεσουν αποκλεισεις...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top