[Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;

[Πανελλήνιες 2013] Ποια σχολή στοχεύετε;
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 222)
  • Κοινωνικές επιστήμες/Ψυχολογία

    Ψήφοι: 11 5.0%
  • Ιατρική/Φαρμακευτική/Οδοντιατρική

    Ψήφοι: 23 10.4%
  • Φυσική/Χημεία/Βιολογία/Μαθηματικά

    Ψήφοι: 21 9.5%
  • Προσχολική/Δημοτική εκπαίδευση

    Ψήφοι: 6 2.7%
  • Φιλολογία/Φιλοσοφία/Ιστορία

    Ψήφοι: 26 11.7%
  • Αστυνομία/Στρατιωτικές

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Νομική/Πολιτικές Επιστήμες

    Ψήφοι: 20 9.0%
  • Οικονομικά

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Πολυτεχνείο

    Ψήφοι: 28 12.6%
  • Πληροφορική

    Ψήφοι: 15 6.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 16 7.2%
  • Δεν είναι υποψήφιος

    Ψήφοι: 26 11.7%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ειναι πλ ωραια η ροδος!!! εχεις παει?? εγω περσυ αν και ειμαι απο λιβαδεια εμενα κω γιατι δουλευα εκει και πολλες φορες πηγαινοερχομουν με καραβι..αλλα δεν την παλευα 11 ωρες!!!!!!!! η ροδος ειναι 14 ωρες!!!!:hypno::hypno::hypno::eek:
δεν έχω πάει ποτέ,ο μπαμπάς μου ήταν εκεί παλιά και μου'χει πει ότι είναι τέλεια...
αλλά πέφτει ΠΑΡΑ πολύ μακριά από'μένα και φυσικά,δε θα τη βάλω απ'τις πρώτες επιλογές :P
αν και,ντάξει,υπάρχει και το αεροπλάνο..
(καλό,εε; :hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairhpapa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mairhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 121 μηνύματα.
δεν έχω πάει ποτέ,ο μπαμπάς μου ήταν εκεί παλιά και μου'χει πει ότι είναι τέλεια...
αλλά πέφτει ΠΑΡΑ πολύ μακριά από'μένα και φυσικά,δε θα τη βάλω απ'τις πρώτες επιλογές :P
αν και,ντάξει,υπάρχει και το αεροπλάνο..
(καλό,εε; :hehe: )

σωστα..ευτυχως που υπαρχει και αυτο..αλλα για να βρεις φτηνο εισιτηριο πρεπει να χεις κλεισει καιρο πριν!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
σωστα..ευτυχως που υπαρχει και αυτο..αλλα για να βρεις φτηνο εισιτηριο πρεπει να χεις κλεισει καιρο πριν!!!!

ή να πας με c130 :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mairhpapa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mairhpapa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 121 μηνύματα.

katerinoooz

Νεοφερμένος

Η katerinoooz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Μαθηματικό, μάλλον Σάμο. Είναι καλά εκεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

katerinoooz

Νεοφερμένος

Η katerinoooz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

Μαθητης 1995

Νεοφερμένος

Ο Μαθητης 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Μαθηματικό, μάλλον Σάμο. Είναι καλά εκεί;

Και εγω για εκει σκεφτομαι αλλα στις προτιμησεις μου αρχικα ειναι η επιστημη υπολογιστων στην κρητη
Φαν της πληροφορικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerinoooz

Νεοφερμένος

Η katerinoooz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Μαθηματικών Αιγαίου (Σάμος). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Και εγω για εκει σκεφτομαι αλλα στις προτιμησεις μου αρχικα ειναι η επιστημη υπολογιστων στην κρητη
Φαν της πληροφορικης

Κι εμένα μου αρέσει η Πληροφορική!
Κρήτη είναι η πρώτη μου επιλογή αλλά σιγά μην το πιάσω.
Το ΑΟΔΕ με έφαγε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Έτσι πως έγραψα τώρα ιατρικά εργαστήρια λάρισας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαθητης 1995

Νεοφερμένος

Ο Μαθητης 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Κι εμένα μου αρέσει η Πληροφορική!
Κρήτη είναι η πρώτη μου επιλογή αλλά σιγά μην το πιάσω.
Το ΑΟΔΕ με έφαγε!

Μην το λες μπορει να πεσουν οι βασεις(αυτο ευχονται οι πιο πολλοι...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Κι εμένα μου αρέσει η Πληροφορική!
Κρήτη είναι η πρώτη μου επιλογή αλλά σιγά μην το πιάσω.
Το ΑΟΔΕ με έφαγε!

Με όλο το συμπάθειο....από το φετινό έκτρωμα των πανελληνίων το αοδέ ξηγήθηκε πιο καλά απ όλα τα μαθήματα....(και η βιολογία για όσους την επέλεξαν)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Έτσι πως έγραψα τώρα ιατρικά εργαστήρια λάρισας:P

πιστευεις οτι εχει επαγγελματικη αποκαταστασγ?αληθεια μην πας ! ξερω ηδη ανεργους απο την σχολη αυτη δεν εχει πολυ δουλεια :) αν σαρεσει πολυ βεβαια επιλογη σου ειναι :)

εργοθεραπεια η φυσικοθεραπεια η νοσηλευτικη ολες θα τις πιασω νομιζω αλλα δεν ξερω ποια να διαλεξω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
πιστευεις οτι εχει επαγγελματικη αποκαταστασγ?αληθεια μην πας ! ξερω ηδη ανεργους απο την σχολη αυτη δεν εχει πολυ δουλεια :) αν σαρεσει πολυ βεβαια επιλογη σου ειναι :)

εργοθεραπεια η φυσικοθεραπεια η νοσηλευτικη ολες θα τις πιασω νομιζω αλλα δεν ξερω ποια να διαλεξω!

Αν είχα το τρίλημμα σου θα έβαζα:
  1. Φυσικοθεραπεία
  2. Εργοθεραπεία
  3. Νοσηλευτική
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Αν είχα το τρίλημμα σου θα έβαζα:
  1. Φυσικοθεραπεία
  2. Εργοθεραπεία
  3. Νοσηλευτική

ολες εχουν ωραια μαθηματα αλλα σαν δουλεια μονο σε νοσοκομειο θα ηθελα να δουλεψω!η φυσικοθεραπεια δεν μαρεσει σαν δουλεια την βρισκω βαρετη :ς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
ολες εχουν ωραια μαθηματα αλλα σαν δουλεια μονο σε νοσοκομειο θα ηθελα να δουλεψω!η φυσικοθεραπεια δεν μαρεσει σαν δουλεια την βρισκω βαρετη :ς

Ποιος μίλησε για δουλειά;;;:whistle::P
Πλάκα κάνω αλλά στην φυσικοθεραπεία αν δεν κάνω λάθος και σε νοσοκομείο/κλινική μπορείς να δουλέψεις και αργότερα με το γκομενάκι που θα γνωρίσεις απ'την σχολή φτιάχνεις δικό σου χώρο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alexbz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο alexbz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Ποιος μίλησε για δουλειά;;;:whistle::P
Πλάκα κάνω αλλά στην φυσικοθεραπεία αν δεν κάνω λάθος και σε νοσοκομείο/κλινική μπορείς να δουλέψεις και αργότερα με το γκομενάκι που θα γνωρίσεις απ'την σχολή φτιάχνεις δικό σου χώρο.;)

νοσοκομεια κλινικες δεν περνουν πολλα ατομα 1-2 αντε σε κανενα κατ περισσοτερους!αν ειναι να παω εκει που μαρεσουν τα μαθηματα ποιο πολυ ειναι η νοσηλευτικη!πραγματικα δεν ξερω τι να διαλεξω! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
πιστευεις οτι εχει επαγγελματικη αποκαταστασγ?αληθεια μην πας ! ξερω ηδη ανεργους απο την σχολη αυτη δεν εχει πολυ δουλεια :) αν σαρεσει πολυ βεβαια επιλογη σου ειναι :)

εργοθεραπεια η φυσικοθεραπεια η νοσηλευτικη ολες θα τις πιασω νομιζω αλλα δεν ξερω ποια να διαλεξω!
Με αυτή τη λογική σε όλους του κλάδους ανεργία υπάρχει. Με αυτή τη λογική θα έπρεπε όλοι να θέλουμε να μπούμε στρατό:P

Εγώ δεν σκέφτομαι έτσι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,800 μηνύματα.
Παίδες μη σκέφτεστε προς το παρόν με τα υπάρχοντα δεδομένα της αγοράς, διότι η χώρα μας βρίσκεται σε διεφθαρμένη ύφεση (ανέκαθεν ήταν απλά τώρα πάγωσαν και οι διορισμοί). :P Οπότε καλή καρδιά, κανένα παγωμένο μπυρόνι παρηγοριάς και γνωριμίας ..και επιλέγετε αυτό που εσείς θέλετε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top