[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Isabella S.

Νεοφερμένος

Η Isabella S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλησπέρα katerina16 :)
Ευχαριστώ για τη συμβουλή..! Νομίζω κι εσύ μου έδωσες μια καλή απάντηση!!!!
Τι βοήθημα χρησιμοποιείς..? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Γεια σας.. :)
Εγώ είμαι καινούργια εδώ!
Μου φάνηκε ενδιαφέρον το site..!
Είμαι Θεωρητική και κάνω 12 ώρες τη βδομάδα..2ώρες το κάθε μάθημα [Λατινικά..Γνωστό..Άγνωστο..Ιστορία..Κείμενα & έκθεση]
Ξεκινήσαμε 2 Ιουλίου και η πρώτη βδομάδα μου φάνηκε πολύ ενδιαφέρουσα! :spasiklas: Θα δείξει πως θα συνεχίσει..! Στα μαθήματα τις κατευθ. τα πήγα πολύ καλά! Έχω άγχος για τις πανελλήνιες..και το τι θα συναντήσω μπροστά μου! Δουλειά χρειάζεται.. :)
Θα πάρω Βιολογία γιατί θέλω να δηλώσω και κάποιες παραϊατρικές σχολές..Βέβαια δεν κάνω βιολογία..λέω να διαβάζω μόνη μου και σε ότι χρειαστώ να ζητήσω βοήθεια από την ξαδέρφη μου που έχει τελειώσει Βιολογίας!
Εσείς τι λέτε παιδιάααα?! :hmm:
καλημέρα Isabella S. ....κοίτα να δεις αν και δεν είμαι ο καταλυλότερος εδώ μέσα για να σου πω τι να κάνεις αφού ήμουν τεχνολογική 1 με μαθηματικά γενικής..θεωρώ πως πρέπει να κάνεις φροντηστήριο στην βιολογία διότι άμα έχεις κάποια απορία δεν νομίζω οτι θα καθήσει ο καθηγητής του σχολείου σου να σε βοηθήσει, να σου δώσει πληροφορίες και "καλές ασκήσεις". Αυτό δεν θα το κάνει ουτέ ενα καλό βοήθημα...όσο καλό και να είναι θεωρώ πως σε κάτι τέτοια μαθήματα ένας καθηγητής είναι απαραίτητος. Ακόμα, χωρίς παρεξήγηση, δεν ξέρω αν η ξαδέρφη σου έχει την κατάληλη εμπειρία που να μπορεί να σε βοηθήσει με τα sos θέματα....όπως και να το κάνουμε δεν μπορείς να συγκρίνεις έναν καθηγητή φροντ που δουλεύει +10 χρόνια 3η λυκείου με κάποιον άλλο που τελείωσε το βιολογικό αλλά δεν έχει ασχοληθεί με την ύλη της γ΄λυκείου:)....άλλωστε αφου είσαι θεωρητική και θέλεις να δηλώσεις παραϊατρικά(άρα 3ο πεδίο) θα υποστείς απώλεια μορίων, άρα αν θέλεις κάποια καλή-σχετικά υψηλόβαθμη σχολή θα πρέπει να γράψεις πολύ καλά στα μαθήματα της κατ και 20 στην βιολογία....και θεωρώ πως τα τελευταία 2 χρόνια απ' ότι ακούω από συμμαθητές μου...αρχίζουν και ξεφεύγουν τα πράγματα...δηλαδή βάζουν ασκήσεις που δεν έχει το βιβλίο που απαιτούν αρκετή κριτική σκεψη από τον μαθητή για το ποια κομμάτια θα αξιοποιήσεις...πράγμα που σημαίνει ότι απλά ένα καλό βοήθημα και η παπαγαλία του σχολικού δεν βοηθούν......έτσι μου έχουν πει....εγώ σου προτείνω ανεπειφύλατα να πας φροντ
φιλικά,dimitris001:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nick18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Άγναντα (Άρτα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
καλημέρα Isabella S. ....κοίτα να δεις αν και δεν είμαι ο καταλυλότερος εδώ μέσα για να σου πω τι να κάνεις αφού ήμουν τεχνολογική 1 με μαθηματικά γενικής..θεωρώ πως πρέπει να κάνεις φροντηστήριο στην βιολογία διότι άμα έχεις κάποια απορία δεν νομίζω οτι θα καθήσει ο καθηγητής του σχολείου σου να σε βοηθήσει, να σου δώσει πληροφορίες και "καλές ασκήσεις". Αυτό δεν θα το κάνει ουτέ ενα καλό βοήθημα...όσο καλό και να είναι θεωρώ πως σε κάτι τέτοια μαθήματα ένας καθηγητής είναι απαραίτητος. Ακόμα, χωρίς παρεξήγηση, δεν ξέρω αν η ξαδέρφη σου έχει την κατάληλη εμπειρία που να μπορεί να σε βοηθήσει με τα sos θέματα....όπως και να το κάνουμε δεν μπορείς να συγκρίνεις έναν καθηγητή φροντ που δουλεύει +10 χρόνια 3η λυκείου με κάποιον άλλο που τελείωσε το βιολογικό αλλά δεν έχει ασχοληθεί με την ύλη της γ΄λυκείου:)....άλλωστε αφου είσαι θεωρητική και θέλεις να δηλώσεις παραϊατρικά(άρα 3ο πεδίο) θα υποστείς απώλεια μορίων, άρα αν θέλεις κάποια καλή-σχετικά υψηλόβαθμη σχολή θα πρέπει να γράψεις πολύ καλά στα μαθήματα της κατ και 20 στην βιολογία....και θεωρώ πως τα τελευταία 2 χρόνια απ' ότι ακούω από συμμαθητές μου...αρχίζουν και ξεφεύγουν τα πράγματα...δηλαδή βάζουν ασκήσεις που δεν έχει το βιβλίο που απαιτούν αρκετή κριτική σκεψη από τον μαθητή για το ποια κομμάτια θα αξιοποιήσεις...πράγμα που σημαίνει ότι απλά ένα καλό βοήθημα και η παπαγαλία του σχολικού δεν βοηθούν......έτσι μου έχουν πει....εγώ σου προτείνω ανεπειφύλατα να πας φροντ
φιλικά,dimitris001:)
πραγματικα τα τελευται 2-3 χρονια εχει ξεφυγει η βιολογια ιδιαιτερα φετος.σε ερωτηση παλπλης επιλογης που πιανει η μορια η 1 στα εικοσι υπηρχε ζητουμενο που δεν προεκυπτε απο το βιβλιο.στο τριτο θεμα ακομη και τωρα δεν καταλαβα τι επρεπε να βαλλουμε στο α και τι στο β.και θεωρω οτι εδω ηταν το μεγαλυτερο προβλημα.στο τεταρτο θεματα εγινε επισηςμπερδεμα με τον ευτροφισμο αλλα δεχτηκαν καθε απαντηση εφοσον εγραψες το κομματι οτυ σχολικου.σχετικα με το δ2 και τα 2 διαγραμματα δεν ειναι δυσκολα στηιζοταν στη θεωρια του βιβλιου ομως δυστυχως εγω δεν ημουν ψυχραιμος και δεν εγραψα τιποτα σε αυτο το ερωτημα χανοντας κατευθειαν 2 μοναδεςπραγματικα μπορουσα να απαντησω αλλα λογω αγχους τα διαγραμματα μου φαινονταν ιδια.τελικα εγραψα 16.5 το χαμηλοτερο μου στις πανελληνιες ενω μετριοτατοι συμμαθητεςμου κινηθηκαν στο 18-18.5.ευτυχως βαθμολογικα δεν μου κοστιζει κατα πασα πιθανοτητα τη σχολη(νομικη)αλλα μαλλον την πολη.
πιστευω οτι και φροντιστηριο να παει καποιος αν δεν ειναι ψυχραιμος η αν μπουν θεματα ασαφη η για τα οποια απαιτουνται κριτικη ικανοτητα τζαμπα θα παει φροντιστηριο.....βεβαια αμα στοχευει καποιος σε υψηλοβαθμη σχολη δεν μπορει να το ρισκαρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isabella S.

Νεοφερμένος

Η Isabella S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Mm..το ίδιο μου είπε και ο μαθηματικός μου! Αλλά δεν ξέρω ειλικρινά..!
Νομίζω πως η ξαδέρφη μου θα με βοηθήσει σε ικανοποιητικό βαθμό! Αλλά θα δείξει..! :)
Ευχαριστώωω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Καλησπέρα katerina16 :)
Ευχαριστώ για τη συμβουλή..! Νομίζω κι εσύ μου έδωσες μια καλή απάντηση!!!!
Τι βοήθημα χρησιμοποιείς..? :confused:

Τίποτα κι ότι άλλο χρειαστείς ρώτα ..:)
Για την ακρίβεια έχω δύο βοηθήματα αλλά πιο πολύ χρησιμοποιώ "Βιολογία Γ Λυκείου Γενικής Παιδείας,Λάζαρος Γ. Μαλής,Εκδόσεις Ζητη"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Hello, παιδάκια τι γίνετε?
Ας μπώ κατευθείαν στο θέμα. Αύριο θα πάμε να δούμε τι θα γίνει με τα χειμερινά και έχει προκύψει το εξής ζήτημα. Να κάνω:
1. Ολα τις κατεύθυνσης + Μαθηματικά Γεν.
2. Όλα τις κατεύθυνσης + Έκθεση
3. Όλα
Το ζήτημα είναι ότι στο σχολείο μου φέτος προσέφεραι ο εξοραϊστικός σύλλογος στην γειτονιά μας να φέρει καθηγητές οι οποιοι να μας κάνουν μαθήματα δωρεάν. Το θεμά είναι ότι θα γίνονται 2 ώρες Έκθεση και 2 ώρες Μαθ/κα Γεν. και δεν ξέρω αν η δουλειά που θα γίνεται θα είναι αρκετή. Επίσης να προσθέσω ότι είμαι Θετική και ότι αν οι τιμές είναι σχετικά καλές στο φροντιστήριο σίγουρα θα τα πάρω όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Hello, παιδάκια τι γίνετε?
Ας μπώ κατευθείαν στο θέμα. Αύριο θα πάμε να δούμε τι θα γίνει με τα χειμερινά και έχει προκύψει το εξής ζήτημα. Να κάνω:
1. Ολα τις κατεύθυνσης + Μαθηματικά Γεν.
2. Όλα τις κατεύθυνσης + Έκθεση
3. Όλα
Το ζήτημα είναι ότι στο σχολείο μου φέτος προσέφεραι ο εξοραϊστικός σύλλογος στην γειτονιά μας να φέρει καθηγητές οι οποιοι να μας κάνουν μαθήματα δωρεάν. Το θεμά είναι ότι θα γίνονται 2 ώρες Έκθεση και 2 ώρες Μαθ/κα Γεν. και δεν ξέρω αν η δουλειά που θα γίνεται θα είναι αρκετή. Επίσης να προσθέσω ότι είμαι Θετική και ότι αν οι τιμές είναι σχετικά καλές στο φροντιστήριο σίγουρα θα τα πάρω όλα.
Μπορείς να μάθεις από τώρα ποιοι καθηγητές θα κάνουν δωρεάν μαθήματα, πόσα άτομα θα είναι σε κάθε τμήμα κτλ?
Εγώ θα γραφόμουν στο φροντιστήριο σε όλα αν βεβαίως ήταν καλή η τιμή -που λογικά θα είναι ως πακέτο- και μετά αν δεις ότι προτιμάς τα μαθήματα στο σχολείο σου σταματάς κάποια μαθήματα από το φροντιστήριο.
Δεν νομίζω να έχει μεγάλη διαφορά η τιμή, στην ουσία για ένα μάθημα μιλάμε.
Btw πολύ καλή πρωτοβουλία! Εύγε από εμένα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salalala

Νεοφερμένος

Η παναγιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

Καλώς όρισες στην παρέα μας και καλή δύναμη ...έρχεται δύσκολη χρονιά! :D
Εγώ προσωπικά δεν κάνω φροντιστήριο στη βιολογία γενικής(γενικά δεν κάνω φροντιστήριο αλλά ας εστιάσουμε επί του θέματος) ..είναι ένα πάρα πολύ εύκολο και ενδιαφέρον μάθημα κατ'εμέ ...εγώ που το διαβάζω μόνη μου τόσο καιρό δεν έχω κανένα πρόβλημα ...πάρε ένα καλό βοήθημα για ασκήσεις και πιστεύω ότι θα είσαι μια χαρά ..επίσης κάπου είδα ότι ανέφερες το study4exams..και γω το χρησιμοποιώ ...βοηθάει ...

Καλή συνέχεια! :thumbup:

το study4exams έχει κάποια λάθη στα λατινικα πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μπορείς να μάθεις από τώρα ποιοι καθηγητές θα κάνουν δωρεάν μαθήματα, πόσα άτομα θα είναι σε κάθε τμήμα κτλ?
Εγώ θα γραφόμουν στο φροντιστήριο σε όλα αν βεβαίως ήταν καλή η τιμή -που λογικά θα είναι ως πακέτο- και μετά αν δεις ότι προτιμάς τα μαθήματα στο σχολείο σου σταματάς κάποια μαθήματα από το φροντιστήριο.
Δεν νομίζω να έχει μεγάλη διαφορά η τιμή, στην ουσία για ένα μάθημα μιλάμε.
Btw πολύ καλή πρωτοβουλία! Εύγε από εμένα! :)

Μας τους είπαν τους καθηγητές και απότι άκουσα είναι καθηγητές που είτε έχουν βγεί σε σύνταξη εδώ κα 1-2 χρόνια είτε καθηγητές που δεν είναι μόνιμοι αλλά ζουν στην περιοχή. Επίσης απ'ότι ξέρω είναι 2 μαθηματικοί οι οποίοι ο ένας θα κάνει Μαθ/κα Κατ. και ο άλλος Μαθ/κα Γεν. οπότε όσα πάιδιά μαζευτούν θα γίνει ένα τμήμα εκτός και αν ξεπερνάει τα 15-20 οπότε και θα χωριστεί, στην Έκθεση νμζ είναι μία καθηγήτρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

salalala

Νεοφερμένος

Η παναγιώτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γαλάτσι (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.

Isabella S.

Νεοφερμένος

Η Isabella S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Μμ..λάθη εε? Λεπτομέρειες :P
JKaradakov..θα σου πρότεινα να τα ξεκινήσεις όλα στο φροντ. αφού είσαι και Θετική..κάηκες :P Δες πως θα πάει και αν κάτι το θεωρήσεις περιττό σταμάτα! :)
Έκανες έκθεση πέρσι? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
JKaradakov..θα σου πρότεινα να τα ξεκινήσεις όλα στο φροντ. αφού είσαι και Θετική..κάηκες :P Δες πως θα πάει και αν κάτι το θεωρήσεις περιττό σταμάτα! :)
Έκανες έκθεση πέρσι? :worry:

Ναι έκανα και είδα μια αισθητή βελτίωση απο 14-15 που έπερνα ανέβηκα στο 17.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
Αλλες 3 εβδομαδες εμειναν αντε καλη υπομνη γιατι με τετοια ζεστη δεν αντεχεται να διαβαζεις και να πηγαινεις φροντ ειναι ανυποφορω και ειδικα οταν βλεπεις τους αλλους να καθονται η να πηγαινουν παραλια :mad::D;):)Παντως θυμαμαι πριν αρχισουμε τα θερινα λεγαμε θα πηγαινουμε καθε μερα παραλια ουτε καν ποιος εχει χρονο και τον ελευθερο χρονο που εχουμε θελουμε να ξεκουραζομαστε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Αλλες 3 εβδομαδες εμειναν αντε καλη υπομνη γιατι με τετοια ζεστη δεν αντεχεται να διαβαζεις και να πηγαινεις φροντ ειναι ανυποφορω και ειδικα οταν βλεπεις τους αλλους να καθονται η να πηγαινουν παραλια :mad::D;):)Παντως θυμαμαι πριν αρχισουμε τα θερινα λεγαμε θα πηγαινουμε καθε μερα παραλια ουτε καν ποιος εχει χρονο και τον ελευθερο χρονο που εχουμε θελουμε να ξεκουραζομαστε:)
Νταξ, εγώ δεν πολυβιάζομαι. Άλλωστε, με το σχολείο να σου τρώει όλο το πρωί, θα είναι ΠΟΛΥ χειρότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MagicForLife

Νεοφερμένος

Ο MagicForLife αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Παιδια εχετε να προτεινετε κανα καλο βοηθημα για τα μαθηματικα γενικης και την φυσικη κατευθυνσης?:hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Αλλες 3 εβδομαδες εμειναν αντε καλη υπομνη γιατι με τετοια ζεστη δεν αντεχεται να διαβαζεις και να πηγαινεις φροντ ειναι ανυποφορω και ειδικα οταν βλεπεις τους αλλους να καθονται η να πηγαινουν παραλια :mad::D;):)Παντως θυμαμαι πριν αρχισουμε τα θερινα λεγαμε θα πηγαινουμε καθε μερα παραλια ουτε καν ποιος εχει χρονο και τον ελευθερο χρονο που εχουμε θελουμε να ξεκουραζομαστε:)

ξερω παιδια που λενε διαβάζουν 20 λεπτά και προτιμούν να πάνε παραλία(μακρια) παρά για ένα καφέ στο κέντρο :hmm:
έχω αρχίσει να νιώθω χαζή που διαβάζω 4+ ώρες/μερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isabella S.

Νεοφερμένος

Η Isabella S. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
JKaradakov κι εγώ έκανα και είχα μεγάλη βελτίωση..! Κοίτα..η έκθεση είναι ένα μάθημα που είναι καθαρά στην κρίση του βαθμολογητή! Αν ξέρεις να δουλεύεις περίληψη..έκθεση και ανάπτυξη παραγράφου είσαι κομπλέ ;) Απλά έχω να σου πω ότι φέτος θα θέματα είναι πάρα πολλά σε σχέση με πέρσι..και έχει και κάτι άκυρα θέματα! :/: Εγώ κάνω..και ελπίζω να έχω ακόμα μεγαλύτερη βελτίωση φέτος! Απλά αν το σκέφτεσαι για το οικονομικό..όπως είπαν και άλλα άτομα ^ η τιμή δεν θα έχει μεγάλη διαφορά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XristinoOz^_^

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ξερω παιδια που λενε διαβάζουν 20 λεπτά και προτιμούν να πάνε παραλία(μακρια) παρά για ένα καφέσ το κέντρο :hmm:
έχω αρχίσει να νιώθω χαζή που διαβάζω 4+ ώρες/μερα.

Να μην νιώθεις χαζή..Εκείνοι που διαβάζουν 20 λεπτά, και προτιμούν να πάνε παραλία, μπορεί να μην έχουν τους στόχους τους δικούς σου ;) Άρα καλά κάνεις και διαβάζεις 4+ ώρες την μέρα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
ξερω παιδια που λενε διαβάζουν 20 λεπτά και προτιμούν να πάνε παραλία(μακρια) παρά για ένα καφέ στο κέντρο :hmm:
έχω αρχίσει να νιώθω χαζή που διαβάζω 4+ ώρες/μερα.

Απο τωρα 4 ωρες την μερααααααααααα?
Τι σας εχουν κανει? :/: :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top