[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Κοίτα αν σκεφτείς ότι εγώ τουλάχιστον το χειμώνα έτσι θα γράφω (κάθε Κυριακή σχεδόν) είναι οκ. Συν το ότι τώρα είμαστε πιο ξεκούραστοι και δεν έχουμε το σχολείο να μας τρώει χρόνο. Το προτιμώ από το δικό μου πρόγραμμα καθώς αυτές οι 10 μέρες θα είναι σαν κανονικές εξετάσεις αν είμαι εδ'ω και μπορώ να πάω στα διαγωνίσματα... Μονόωρα τεστάκια εγώ δεν νομίζω να γράψω... Ίσως κανένα στη βιολογία που θέλει πιο πολύ μπλα μπλα αλλά δεν ξέρω σίγουρα καθώς έχω μάθημα την Παρασκευή.
Ασχετο: Μόλις παρατήρησα ότι η Βδομάδα μου αρχίζει και τελειώνει με 4ωρο... :confused:

όλοι έτσι γράφουν το χειμώνα συνήθως απλά τότε έχει βγει η ύλη, τώρα δεύτερη βδομάδα τι διαγώνισμα να γράψουν :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Να ρωτήσω κατι ρε παιδιά????? τώρα όσοι έχετε αρχίσει τα μαθήματα για τις πανελλήνιες...και αναφέρομαι κυρίως στους θετικο-τεχνολογικούς...θα κάνετε όλο το καλοκαίρι μαθήματα ή θα τα σταματήσετε για λίγο, συνήθως στα μέσα του Ιούλη μέχρι 15 Αυγούστου, και μετά ξανά??:hmm:
Το λέω αυτό διότι είμαι κατα και των δύο παραπάνω επιλογών και αυτό γιατί άμα κάνεις όλο το καλοκαίρι μαθήματα θα έχετε κουραστει τον Σεπτέμβρη όπου θα ξεκινήσουν τα σχολεία και θα έχετε ελάχιστο ελεύθερο χρόνο:/: και από την άλλη όσοι φίλοι μου έκαναν μαθήματα, τα σταμάτησαν και τα ξαναξεκίνησαν είχαν ήδη ξεχάσει αυτά που είχαν κάνει...οπότε άντε πάλι από την αρχή!!
Θεωρώ πως το καλύτερο είναι να ξεκινάς τα μαθήματα την 1η Αυγούστου με την 1η,2η άντε και 3η ημέρα να προσαρμοστείς αλλά μετά δυνατά και χωρίς γκρίνιες:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
όλοι έτσι γράφουν το χειμώνα συνήθως απλά τότε έχει βγει η ύλη, τώρα δεύτερη βδομάδα τι διαγώνισμα να γράψουν :hmm:
Μπορεί να είχαν ξεκινήσει μέσα στη σχολική χρονιά και να έχουν βγάλει αρκετή ύλη σε 2-3 μαθήματα. Μέχρι να γράψουν σε αυτά θα έχουν κάνει αρκετά πράγματα και στα υπόλοιπα. ;) Αλλιώς δεν γίνεται! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
εμεις αρχισαμε τελη ιουνιου και τελειωνουμε τελη ιουλιου. 5 βδομαδες.θετικη κατ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Να ρωτήσω κατι ρε παιδιά????? τώρα όσοι έχετε αρχίσει τα μαθήματα για τις πανελλήνιες...και αναφέρομαι κυρίως στους θετικο-τεχνολογικούς...θα κάνετε όλο το καλοκαίρι μαθήματα ή θα τα σταματήσετε για λίγο, συνήθως στα μέσα του Ιούλη μέχρι 15 Αυγούστου, και μετά ξανά??:hmm:
Το λέω αυτό διότι είμαι κατα και των δύο παραπάνω επιλογών και αυτό γιατί άμα κάνεις όλο το καλοκαίρι μαθήματα θα έχετε κουραστει τον Σεπτέμβρη όπου θα ξεκινήσουν τα σχολεία και θα έχετε ελάχιστο ελεύθερο χρόνο:/: και από την άλλη όσοι φίλοι μου έκαναν μαθήματα, τα σταμάτησαν και τα ξαναξεκίνησαν είχαν ήδη ξεχάσει αυτά που είχαν κάνει...οπότε άντε πάλι από την αρχή!!
Θεωρώ πως το καλύτερο είναι να ξεκινάς τα μαθήματα την 1η Αυγούστου με την 1η,2η άντε και 3η ημέρα να προσαρμοστείς αλλά μετά δυνατά και χωρίς γκρίνιες:P...
Εχεις δίκιο αλλά έλα πες το αυτό σε ΟΛΑ τα φροντιστήρια της πόλης μου που με κοινή απόφαση ξεκινάνε ΟΛΑ μαθήματα 2 Ιουλίου και τελειώνουν 10 Αυγούστου... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Xμμμ πιο ομαλό μου φαίνεται... Τρίτη Τετάρτη έχω από 3 ώρες και Πέμπτη 1 με 1,5. Το ξεκίνημα είναι ξεπάτωμα. 4 ώρες μαθηματικά έχω. Την τελευταία ώρα προχθές το χέρι μου δεν συνεργαζόταν με τον εγκέφαλο μου. Αλλο ήθελα να γράψω και άλλο έγραφα! :P
Ελπίζω την Παρασκευή που έχω διαφορετικά μαθήματα(χημεία-βιολογία) να την παλέψω πιο εύκολα... ;)
εγω τρι τε πε εχω 4ωρο. αλλα εχω διαφορετικα μαθηματα. ποτε μονο 1! περναει γρηγορα η ωρα. ουτε που το καταλαβαινω;)

Να ρωτήσω κατι ρε παιδιά????? τώρα όσοι έχετε αρχίσει τα μαθήματα για τις πανελλήνιες...και αναφέρομαι κυρίως στους θετικο-τεχνολογικούς...θα κάνετε όλο το καλοκαίρι μαθήματα ή θα τα σταματήσετε για λίγο, συνήθως στα μέσα του Ιούλη μέχρι 15 Αυγούστου, και μετά ξανά??:hmm:
Το λέω αυτό διότι είμαι κατα και των δύο παραπάνω επιλογών και αυτό γιατί άμα κάνεις όλο το καλοκαίρι μαθήματα θα έχετε κουραστει τον Σεπτέμβρη όπου θα ξεκινήσουν τα σχολεία και θα έχετε ελάχιστο ελεύθερο χρόνο:/: και από την άλλη όσοι φίλοι μου έκαναν μαθήματα, τα σταμάτησαν και τα ξαναξεκίνησαν είχαν ήδη ξεχάσει αυτά που είχαν κάνει...οπότε άντε πάλι από την αρχή!!
Θεωρώ πως το καλύτερο είναι να ξεκινάς τα μαθήματα την 1η Αυγούστου με την 1η,2η άντε και 3η ημέρα να προσαρμοστείς αλλά μετά δυνατά και χωρίς γκρίνιες:P...
εγω μονο τον ιουλιο θα κανω.
το εχω σκεφτει κι εγω αυτο που λες (για να τα ξεχασουμε) αλλα δεν νομιζω πως υπαρχει καποια τετοια περιπτωση, εφοσον διαβαζεις ολο τον ιουλιο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
Μπορεί να είχαν ξεκινήσει μέσα στη σχολική χρονιά και να έχουν βγάλει αρκετή ύλη σε 2-3 μαθήματα. Μέχρι να γράψουν σε αυτά θα έχουν κάνει αρκετά πράγματα και στα υπόλοιπα. ;) Αλλιώς δεν γίνεται! :P

ίσως μα και πάλι μου φαίνεται τελειώς κουραστικό να γράφουν 3ωρα διαγωνίσματα μέσα στα καλοκαιρινά :P
αν είναι να αρχίσουμε να κουραζομαστε απο τωρα καήκαμε ασε που δεν εχει και ιδιαίτερο νόημα το να γράψεις αρχες ιουλίου :Ρ

εγώ έχω δευτέρα και παρασκευη 4ωρο και τρίτη-πέμπτη 3ωρο, τετάρτη δεν εχω :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ίσως μα και πάλι μου φαίνεται τελειώς κουραστικό να γράφουν 3ωρα διαγωνίσματα μέσα στα καλοκαιρινά :P
αν είναι να αρχίσουμε να κουραζομαστε απο τωρα καήκαμε ασε που δεν εχει και ιδιαίτερο νόημα το να γράψεις αρχες ιουλίου :Ρ

εγώ έχω δευτέρα και παρασκευη 4ωρο και τρίτη-πέμπτη 3ωρο, τετάρτη δεν εχω :clapup:
Οοοπ ταιριάζουμε στα 4ωρα! :P
Κατευθυνση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
σημερα εμαθα και τα διδακτρα........450 θετικη κατ. πως σας φαινονται? τα εχουν μειωσει λεει κατα πολυ λογω κρισης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
σημερα εμαθα και τα διδακτρα........450 θετικη κατ. πως σας φαινονται? τα εχουν μειωσει λεει κατα πολυ λογω κρισης...
Για μένα μια χαρά είναι. Εγώ θα δώσω 480 χώρια τα 15αρια ανά ώρα στον φυσικό. Σε όλα τα φροντιστήρια που πήγα και ρώτησα τόσο μου είπαν πάνω κάτω. Συνεννοημένοι είναι οι άτιμοι... :PΒέβαια εδώ που ρώτησα άκουσα κάτι τιμές πολύ πιο φτηνές αλλά ντάξει... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
αχου λεφτααα
θεωριτική είμαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Για μένα μια χαρά είναι. Εγώ θα δώσω 480 χώρια τα 15αρια ανά ώρα στον φυσικό. Σε όλα τα φροντιστήρια που πήγα και ρώτησα τόσο μου είπαν πάνω κάτω. Συνεννοημένοι είναι οι άτιμοι... :PΒέβαια εδώ που ρώτησα άκουσα κάτι τιμές πολύ πιο φτηνές αλλά ντάξει... :hmm:
τον χειμωνα δεν ξερω αν θα ειναι τα ιδια.λογικα λιγο λιγοτερα, γιατι νομιζω θα εχω λιγο λιγοτερες ωρες. αλλα θα εχω +200 για σχεδιο...παμε γερα οικογενεια!:D:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
τον χειμωνα δεν ξερω αν θα ειναι τα ιδια.λογικα λιγο λιγοτερα, γιατι νομιζω θα εχω λιγο λιγοτερες ωρες. αλλα θα εχω +200 για σχεδιο...παμε γερα οικογενεια!:D:/:
Το χειμώνα μου είπαν 300-320 8α πάει. Σχεδιο δεν κάνεις το καλοκαίρι? Μια φίλη μου κάνει γιατί θέλει να βελτιώσει το χρόνο της καθώς της παίρνει διπλάσιο χρόνο από την ώρα εξέτασης να ολοκληρώσει ένα σχέδιο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Το χειμώνα μου είπαν 300-320 8α πάει. Σχεδιο δεν κάνεις το καλοκαίρι? Μια φίλη μου κάνει γιατί θέλει να βελτιώσει το χρόνο της καθώς της παίρνει διπλάσιο χρόνο από την ώρα εξέτασης να ολοκληρώσει ένα σχέδιο. :P
στην Β' εδινα 320:redface: αλλα ειμασταν λιγοτερα ατομα.
οχι το καλοκαιρι λογω οικονομικων δεν θα κανω. (αλλα δεν νομιζω πως χρειαζεται και τοσο πολυ. εχω κανει ηδη ενα καλοκαιρι και ενα χειμωνα). αα εγω δεν εχω μετρησει χρονο:redface::whistle: δεν νομιζω πως θελω ακομα:P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Παιδια ποσα λεφτα εχουν δωσει και θα δωσουν οικογενειες για τις πανελλαδικες????Κανουν οι γονεις μας το σκα@το τους παξιμαδι(sorry) για να μπουμε σε σχολες κ με το πτυχιο να τυλιγουμε σουβλακια...Μηδενιστικο κ σιγουρα πεσιμιστικο για ολους εσας που ξεκινατε αυτον τον αγωνα αλλα ποση παρανοια μπορει να χωρεσει στο νου ενος λαου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Παιδια ποσα λεφτα εχουν δωσει και θα δωσουν οικογενειες για τις πανελλαδικες????Κανουν οι γονεις μας το σκα@το τους παξιμαδι(sorry) για να μπουμε σε σχολες κ με το πτυχιο να τυλιγουμε σουβλακια...Μηδενιστικο κ σιγουρα πεσιμιστικο για ολους εσας που ξεκινατε αυτον τον αγωνα αλλα ποση παρανοια μπορει να χωρεσει στο νου ενος λαου?
ειναι πραγματικα θλιβερο:/: και αυτο ειναι νομιζω (προσωπικα ειναι) και ο βασικοτερος λογος που θα επρεπε αν ειναι να αγχωνομαστε στις πανελλαδικες... για την τυχον αποτυχια...τσαμπα λεφτα ας πουμε....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Φυσικα κ δεν πρεπει να το σκεφτεσαι ετσι...Εμενα αυτο που μου εδινε κουραγιο ηταν η σκεψη να μπω στη σχολη που θελω για να σπουδασω την επιστημη που μου αρεσει.Κι ας ξερω οτι θα παω 30 για να βαλω λεφτα στην τσεπη μου!Αυτος πρεπει να ειναι ο σκοπος μας,να σπουδαζουμε οσο καλυτερα γινεται απεχοντας απο κομματικες νεολαιες κτλ που λυμαινονται τα ελληνικα πανεπιστημια απο την μεταπολιτευση..Αν αυτο γινει συλλογικη συνειδηση ισως καποια στιγμη παμε μπροστα ως λαος..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
εγώ πέρσι έδινα 380 για 12 ώρες, φέτος σε τμήματα των πόσων ατόμων είστε και πληρώνεται τόσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
εγώ πέρσι έδινα 380 για 12 ώρες, φέτος σε τμήματα των πόσων ατόμων είστε και πληρώνεται τόσα?
Σε εμάς δεν έχει σχέση ο αριθμός. Τις ώρες κοιτάνε μόνο, ,εχω δει το σχετικό χαρτί.
Είμαστε 3 κοπέλες σε μαθηματικά κατευθυνσης και εκθεση, 4 άτομα σε μαθηματικά γενικής και λογικά 4-5 σε χημεία και βιολογία. Όσο πληρώνω εγώ πληρώνουν και το τμήμα των αγοριών που είναι 6 άτομα. :)
Π'ερυσι έδινα 310 για 11 ώρες και είμασταν : 4 σε μαθηματικά κατ. , 5 σε άλγεβρα, 7 σε έκθεση, 3 σε χημεία και φυσική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3v@Ki

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η V for Vlammenh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 302 μηνύματα.
ρε παιδια οι τιμες που λετε ειναι ανα μηνα ετσι? μονο στη θεσσαλονικη τα φροντιστηρια δινουν τιμες για ολο το χρονο...με μπερδευουν ανα μηνα γιατι δνε ειναι ουτε 9 μηνες ουτε 10 ακριβως...εμας παντω για ολη τη χρονια ειναι 3.600
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top