[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
χαχαχαχαχα ετσι σας ειπε? το τρομερο μας συστημα παιδειας απο παλια ετσι ηταν!
ναι, βεβαια δεν το ειπε με τροπο ειρωνικο ή κατι τετοιο. απλα οτι δεν ισχυει κατι τετοιο...και ειμαι σχεδον σιγουρη πως θα υπαρχουν και αλλα τετοια ''λαθακια'' στο υπολοιπο βιβλιο;) :D

Αααα πανέμορφα :P Βέβαια! Το Σύστημα μας, είναι από τα καλύτερα στην Ευρώπη :P Ουδεμία αντίρρηση σε αυτό :P Θέλουν πολλές σφαλιάρες όλοι τους μέσα στο υπουργείο..:mad:

Δεν είναι δύσκολη στο να την μάθεις, μην ανησυχείς καθόλου ;) Ιδίως τα πρώτα είναι αρκετά εύκολα..Μέχρι που φτάσατε στο πρώτο μάθημα;
χαχαχα ζητω το συστημα!:clapup:
μου φανηκε ενδιαφερουσα παντως:) καναμε σελ.13-17
εσυ εχεις καποιο βοηθημα, μιας που διαβαζεις μονη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινα_95

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Αχ τι ωραία! :D Και νόμιζα πως ήμουν μόνη μου.. Ναι την ξεκίνησα την βιολογία.. Κοντεύω να τελειώσω το 1ο κεφάλαιο..(δεν κάνω φροντιστήριο, διαβάζω μόνη μου).. Εσύ την ξεκίνησες; Σχετικά είναι εύκολη, προσοχή θέλει..


να σε ρωτησω κατι; την καταλαβαινεις καλα μονη σου; γιατι σκεφτομουν κ εγω να μην κανω φροντιστηριο στη βιολογια.αλλα δεν ξερω....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XristinoOz^_^

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
να σε ρωτησω κατι; την καταλαβαινεις καλα μονη σου; γιατι σκεφτομουν κ εγω να μην κανω φροντιστηριο στη βιολογια.αλλα δεν ξερω....:/:

Κοίτα δεν είναι δυσνόητη που λένε κάποιοι..Ακριβώς το αντίθετο.. Απλά θέλει τεράστια προσοχή..Να μην χάσεις λέξη..Βγαίνει και χωρίς φροντιστήριο, αλλά αν θέλεις την γνώμη μου να την κάνεις..Είναι μάθημα κατευθυνσης και εκτός αυτού είναι ένας σίγουρος βαθμός στις πανελλήνιες! Και επιπροσθέτως, έχει και ασκήσεις! όχι ότι είναι δύσκολες, αλλά πιθανών να χρειαστείς την βοήθεια κάποιου καθηγητή!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Νιώθω χαζή. Άπειρα χαζή και απογοητευμένη.
Χθες έκανα το πρώτο μάθημα φυσικής. Μου ήταν όλα σχετικά γνωστά αφού τα είχα ξανακάνει και στο φροντιστήριο και στο σχολείο. Τα κατανόησα πλήρως και τώρα με τον καθηγητή μου. Θεωρία διάβασα, μπορώ να πω ότι την ξέρω. Πάω μετά να λύσω τις ασκήσεις που μου έβαλε από το βοήθημα. Απλές, εισαγωγικές ασκήσεις πάνω σε απομάκρυνση, επιτάχυνση, ταχύτητα.
Ε ΤΙΠΟΤΑ! Δεν μπόρεσα να λύσω μια άσκηση χωρίς να κοιτάξω πίσω στις λύσεις. Έβλεπα τι μπούρδα έπρεπε να κάνω για να βγεί, με μούτζωνα και την έλυνα όλη σε 5 λεπτά μετά. Να πεις ότι ήταν δύσκολες να πω ντάξει. Να πεις ότι δεν ξέρω θεωρία, χθες όλο το βράδυ τη διάβαζα και την έχω ξαναακούσει δύο φορές. Τι σκατά έπαθα? Αμα παθαίνω black out στις πανεύκολες αυτές ασκήσεις τι θα κάνω όταν αρχίσει να μου τις βάζει 20-20 και είναι παλούκια? Δεν αρχίσαμε καλά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

el_vi_ra

Νεοφερμένος

Η el_vi_ra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Νιώθω χαζή. Άπειρα χαζή και απογοητευμένη.
Χθες έκανα το πρώτο μάθημα φυσικής. Μου ήταν όλα σχετικά γνωστά αφού τα είχα ξανακάνει και στο φροντιστήριο και στο σχολείο. Τα κατανόησα πλήρως και τώρα με τον καθηγητή μου. Θεωρία διάβασα, μπορώ να πω ότι την ξέρω. Πάω μετά να λύσω τις ασκήσεις που μου έβαλε από το βοήθημα. Απλές, εισαγωγικές ασκήσεις πάνω σε απομάκρυνση, επιτάχυνση, ταχύτητα.
Ε ΤΙΠΟΤΑ! Δεν μπόρεσα να λύσω μια άσκηση χωρίς να κοιτάξω πίσω στις λύσεις. Έβλεπα τι μπούρδα έπρεπε να κάνω για να βγεί, με μούτζωνα και την έλυνα όλη σε 5 λεπτά μετά. Να πεις ότι ήταν δύσκολες να πω ντάξει. Να πεις ότι δεν ξέρω θεωρία, χθες όλο το βράδυ τη διάβαζα και την έχω ξαναακούσει δύο φορές. Τι σκατά έπαθα? Αμα παθαίνω black out στις πανεύκολες αυτές ασκήσεις τι θα κάνω όταν αρχίσει να μου τις βάζει 20-20 και είναι παλούκια? Δεν αρχίσαμε καλά...


χαλαρωσε!!!δεν εισαι ουτε χαζη ουτε τιποτα αλλο!!! αγχος ειναι οταν θα ηρεμισεις δεν θα το παθαινεις στα ευκολα παθαινουμε μπλακ αουτ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινα_95

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Κοίτα δεν είναι δυσνόητη που λένε κάποιοι..Ακριβώς το αντίθετο.. Απλά θέλει τεράστια προσοχή..Να μην χάσεις λέξη..Βγαίνει και χωρίς φροντιστήριο, αλλά αν θέλεις την γνώμη μου να την κάνεις..Είναι μάθημα κατευθυνσης και εκτός αυτού είναι ένας σίγουρος βαθμός στις πανελλήνιες! Και επιπροσθέτως, έχει και ασκήσεις! όχι ότι είναι δύσκολες, αλλά πιθανών να χρειαστείς την βοήθεια κάποιου καθηγητή!:)

:hmm:οκ σε ευχαριστω:)

Νιώθω χαζή. Άπειρα χαζή και απογοητευμένη.
Χθες έκανα το πρώτο μάθημα φυσικής. Μου ήταν όλα σχετικά γνωστά αφού τα είχα ξανακάνει και στο φροντιστήριο και στο σχολείο. Τα κατανόησα πλήρως και τώρα με τον καθηγητή μου. Θεωρία διάβασα, μπορώ να πω ότι την ξέρω. Πάω μετά να λύσω τις ασκήσεις που μου έβαλε από το βοήθημα. Απλές, εισαγωγικές ασκήσεις πάνω σε απομάκρυνση, επιτάχυνση, ταχύτητα.
Ε ΤΙΠΟΤΑ! Δεν μπόρεσα να λύσω μια άσκηση χωρίς να κοιτάξω πίσω στις λύσεις. Έβλεπα τι μπούρδα έπρεπε να κάνω για να βγεί, με μούτζωνα και την έλυνα όλη σε 5 λεπτά μετά. Να πεις ότι ήταν δύσκολες να πω ντάξει. Να πεις ότι δεν ξέρω θεωρία, χθες όλο το βράδυ τη διάβαζα και την έχω ξαναακούσει δύο φορές. Τι σκατά έπαθα? Αμα παθαίνω black out στις πανεύκολες αυτές ασκήσεις τι θα κάνω όταν αρχίσει να μου τις βάζει 20-20 και είναι παλούκια? Δεν αρχίσαμε καλά...

αρχη ειναι ακομα.μην απελπιζεσαι...σιγουρα σε λιγο καιρο θα τις λυνεις για πλακα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

XristinoOz^_^

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Νιώθω χαζή. Άπειρα χαζή και απογοητευμένη.
Χθες έκανα το πρώτο μάθημα φυσικής. Μου ήταν όλα σχετικά γνωστά αφού τα είχα ξανακάνει και στο φροντιστήριο και στο σχολείο. Τα κατανόησα πλήρως και τώρα με τον καθηγητή μου. Θεωρία διάβασα, μπορώ να πω ότι την ξέρω. Πάω μετά να λύσω τις ασκήσεις που μου έβαλε από το βοήθημα. Απλές, εισαγωγικές ασκήσεις πάνω σε απομάκρυνση, επιτάχυνση, ταχύτητα.
Ε ΤΙΠΟΤΑ! Δεν μπόρεσα να λύσω μια άσκηση χωρίς να κοιτάξω πίσω στις λύσεις. Έβλεπα τι μπούρδα έπρεπε να κάνω για να βγεί, με μούτζωνα και την έλυνα όλη σε 5 λεπτά μετά. Να πεις ότι ήταν δύσκολες να πω ντάξει. Να πεις ότι δεν ξέρω θεωρία, χθες όλο το βράδυ τη διάβαζα και την έχω ξαναακούσει δύο φορές. Τι σκατά έπαθα? Αμα παθαίνω black out στις πανεύκολες αυτές ασκήσεις τι θα κάνω όταν αρχίσει να μου τις βάζει 20-20 και είναι παλούκια? Δεν αρχίσαμε καλά...

Καταρχήν, μην αγχώνεσαι! Το άγχος δεν είναι καθόλου καλός σύντροφος στην προετοιμασία των πανελληνίων..Και εγώ τα παθαίνω συχνά αυτά τα black out..Μπλοκάρει ο εγκέφαλος μου εντελώς...Εκείνη την ώρα, και την πιο απλή ερώτηση να μου κάνεις ( πόσο κάνει 2+2 π.χ) μπορεί να μην σου απαντήσω.. εκεί που θέλω να καταλήξω.. όλο αυτό είναι από το άγχος σου..μην αγχώνεσαι, να πιστεύεις στον εαυτό σου, και θα τα καταφέρεις παντού σε όλα..αρκεί να το θέλεις..Για κάθε όνειρο και στόχο σύμμαχος είναι μόνο η θέληση και η σκληρή δουλειά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
χαλαρωσε!!!δεν εισαι ουτε χαζη ουτε τιποτα αλλο!!! αγχος ειναι οταν θα ηρεμισεις δεν θα το παθαινεις στα ευκολα παθαινουμε μπλακ αουτ!!!
Δεν είχα άγχος όταν τα έκανα... Στους μιγαδικούς που δεν τους χωνεύω γιατί δεν κόλλησα? Πφφ Τέσπα μακάρι να μου περάσει αλλιώς θα φάω ξύλο αύριο...:redface:

αρχη ειναι ακομα.μην απελπιζεσαι...σιγουρα σε λιγο καιρο θα τις λυνεις για πλακα;)
Μακάρι να έχεις δίκιο κοπέλα μου!

Καταρχήν, μην αγχώνεσαι! Το άγχος δεν είναι καθόλου καλός σύντροφος στην προετοιμασία των πανελληνίων..Και εγώ τα παθαίνω συχνά αυτά τα black out..Μπλοκάρει ο εγκέφαλος μου εντελώς...Εκείνη την ώρα, και την πιο απλή ερώτηση να μου κάνεις ( πόσο κάνει 2+2 π.χ) μπορεί να μην σου απαντήσω.. εκεί που θέλω να καταλήξω.. όλο αυτό είναι από το άγχος σου..μην αγχώνεσαι, να πιστεύεις στον εαυτό σου, και θα τα καταφέρεις παντού σε όλα..αρκεί να το θέλεις..Για κάθε όνειρο και στόχο σύμμαχος είναι μόνο η θέληση και η σκληρή δουλειά ;)
Μα δεν αγχονόμουν οταν τα έλυνα... Καθόμουν χαλαρά στο μπαλκόνι μου. Ξεκίνησα με μεγάλη διάθεση και μετά.....
Anyway έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό το τελευταίο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Αν διαβασεις παλιοτερα θεματα, θα διαπιστωσεις πως οι περισσοτεροι (αν οχι ολοι) στα πρωτα μαθηματα ειχαν προβλημα στην επιλυση των ασκησεων της φυσικης!
Μην σε αγχωνει αυτο! Ειναι μεχρι να μπεις στο οοολο κλιμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Νιώθω χαζή. Άπειρα χαζή και απογοητευμένη.
Χθες έκανα το πρώτο μάθημα φυσικής. Μου ήταν όλα σχετικά γνωστά αφού τα είχα ξανακάνει και στο φροντιστήριο και στο σχολείο. Τα κατανόησα πλήρως και τώρα με τον καθηγητή μου. Θεωρία διάβασα, μπορώ να πω ότι την ξέρω. Πάω μετά να λύσω τις ασκήσεις που μου έβαλε από το βοήθημα. Απλές, εισαγωγικές ασκήσεις πάνω σε απομάκρυνση, επιτάχυνση, ταχύτητα.
Ε ΤΙΠΟΤΑ! Δεν μπόρεσα να λύσω μια άσκηση χωρίς να κοιτάξω πίσω στις λύσεις. Έβλεπα τι μπούρδα έπρεπε να κάνω για να βγεί, με μούτζωνα και την έλυνα όλη σε 5 λεπτά μετά. Να πεις ότι ήταν δύσκολες να πω ντάξει. Να πεις ότι δεν ξέρω θεωρία, χθες όλο το βράδυ τη διάβαζα και την έχω ξαναακούσει δύο φορές. Τι σκατά έπαθα? Αμα παθαίνω black out στις πανεύκολες αυτές ασκήσεις τι θα κάνω όταν αρχίσει να μου τις βάζει 20-20 και είναι παλούκια? Δεν αρχίσαμε καλά...
ευα, δεν ειναι μονο το αγχος που λενε τα παιδια. και εγω ακριβως το ιδιο ''εχω παθει''. δεν νομιζω πως ειναι ομως λογος να ανησυχουμε! σε αυτα τα μαθηματα πρεπει να λυσεις καποιες ασκησεις στην αρχη για να εξοικιωθεις και να τις λυνεις πολυ πιο ευκολα! αλλα μην απογοητευεσαι, γιατι δεν θα σε βγαλει πουθενα αυτο!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αν διαβασεις παλιοτερα θεματα, θα διαπιστωσεις πως οι περισσοτεροι (αν οχι ολοι) στα πρωτα μαθηματα ειχαν προβλημα στην επιλυση των ασκησεων της φυσικης!
Μην σε αγχωνει αυτο! Ειναι μεχρι να μπεις στο οοολο κλιμα...
Αλήθεια? Χαίρομαι που μαθαίνω ότι είναι γενικό και παροδικό φαινόμενο αυτό. Έτσι και του πω αύριο ότι με δυσκόλεψαν οι ασκήσεις αυτές θα με βρίσει και θα μου βάλει τις διπλάσιες! :P Ελπίζω να μπω στο κλίμα σύντομα! :D
Να 'σαι καλά Χαρουλίτα! :clapup:
dhmh δίκιο έχεις! Εσύ σε ποιο μάθημα έχεις θέμα? Απλά δεν μου έχει ξανατύχει κάτι τέτοιο και με πιάνει ένας μίνι πανικός όταν σκέφτομαι ότι σύντομα θα πολλαπλασιαστεί και το homework και η δυσκολία του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δεν θα σε βρισει...
Θα σε ρωτησει που δυσκολευτηκες, δεν θα ξερεις τι να του πεις οποτε θα σου εξηγησει λεπτομερως μερικες και θα σου βαλει παρομοιες για το σπιτι (υποθετω)


Υ.Γ. Σε μενα τουλαχιστον ετσι εκανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Δεν θα σε βρισει...
Θα σε ρωτησει που δυσκολευτηκες, δεν θα ξερεις τι να του πεις οποτε θα σου εξηγησει λεπτομερως μερικες και θα σου βαλει παρομοιες για το σπιτι (υποθετω)


Υ.Γ. Σε μενα τουλαχιστον ετσι εκανε...
Χαχα οκ δεν θα με βρίσει... Θα με περάσει από ιερά εξέταση, θα μου πει ότι δεν διαβάζω τα δεδομένα και τα ζητούμενα και μετά θα κάνει αυτά που είπες... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινα_95

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
εγω αντιθετως εχω αρχισει να απελπιζομαι στα μαθηματικα...μονο σε μενα φαινονται δυσκολα;:worry: απο τις 20 ασκησεις που μας βαζει τις μισες δεν μπορω να τις λυσω.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Aν λυνεις τις αλλες μισες, εισαι σε καλο δρομο...
Σοβαρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
εγω αντιθετως εχω αρχισει να απελπιζομαι στα μαθηματικα...μονο σε μενα φαινονται δυσκολα;:worry: απο τις 20 ασκησεις που μας βαζει τις μισες δεν μπορω να τις λυσω.:(
20 ασκήσεις? μόνο οι δικοί μας βάζουν από 5 ο καθένας σύνολο 10 το πολύ? Tι κάνεις? Μιγαδικούς ή συναρτησεις? Η και τα δυο? Οι μιγαδικοι και εμενα με δυσκολευουν... Στα προηγούμενα μαθήματα στις πιο πολλές ασκήσεις έβγαζα λάθος αποτέλεσμα. Τώρα αρχίζω να τους πιάνω πιο πολύ. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινα_95

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Aν λυνεις τις αλλες μισες, εισαι σε καλο δρομο...
Σοβαρα...

μακαρι να εχεις δικιο τι να πω...οι μιγαδικοι μ φαινονται κινεζικα:P

20 ασκήσεις? μόνο οι δικοί μας βάζουν από 5 ο καθένας σύνολο 10 το πολύ? Tι κάνεις? Μιγαδικούς ή συναρτησεις? Η και τα δυο? Οι μιγαδικοι και εμενα με δυσκολευουν... Στα προηγούμενα μαθήματα στις πιο πολλές ασκήσεις έβγαζα λάθος αποτέλεσμα. Τώρα αρχίζω να τους πιάνω πιο πολύ. ;)

20 ασκησεις ειναι λιγες βρε γι'αυτον:P...την προηγουμενη βδομαδα ειχαμε περιπου 40!μιγαδικους κανουμε τωρα.εσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
20 ασκησεις ειναι λιγες βρε γι'αυτον:P...την προηγουμενη βδομαδα ειχαμε περιπου 40!μιγαδικους κανουμε τωρα.εσεις;
Ρε μηπως να κανω παράπονα ή θα αρχίσουν σιγα σιγά να τις αυξάνουν? Μου φαίνεται κάπως να έχω 5 ασκήσεις μόνο και να ακούω άλλους να λένε διψήφιους αριθμούς.... Κάνω συνολικά 5 ώρες. 3 μιγαδικούς με έναν καθηγητή και 2 συναρτήσεις με έναν άλλο καθηγητή.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
γενικά πόσες ώρες διαβάζετε την μέρα τώρα με τα καλοκαιρινά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστινα_95

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ρε μηπως να κανω παράπονα ή θα αρχίσουν σιγα σιγά να τις αυξάνουν? Μου φαίνεται κάπως να έχω 5 ασκήσεις μόνο και να ακούω άλλους να λένε διψήφιους αριθμούς.... Κάνω συνολικά 5 ώρες. 3 μιγαδικούς με έναν καθηγητή και 2 συναρτήσεις με έναν άλλο καθηγητή.:)

αα τα κανετε ταυτοχρονα εσεις..πιστεψε με δε θα θελεις να εχεις τοοοσες ασκησεις.Και εγω στην αρχη ελεγα αντε να μας βαλουν πολλες ασκησεις να κανουμε αλλα τωρα συνειδητοποιω ποσο πολλα και δυσκολα ειναι.Οταν ξεκινησαμε μιγαδικους κ μας ειχε βαλει καπου στις 10 ασκησεις μ βγηκαν σχετικα ευκολα κ χαρηκα.Τωρα....:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top