[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Oχι καλε, θα το μετανιωσεις!
Θα το ξεπερασεις, δεν ειναι τιποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Nαι αυτο εννοουσα Βασιλη αν και με την Βιολογια δεν εχω καποιο προβλημα μεχρι στιγμης...
Ενταξει παιδια δεν θα την αφησω αλλα απογοητευτηκα ρε σεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ολοι απογοητευτηκαμε τις πρωτες μερες αλλα μετα το ξεπερασαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Καταρχας να σας ευχαριστησω για τις απαντησεις σας.Τωρα επειδη δεν ξερω πως γινεται η πολλαπλη παραθεση των απαντησεων θα σας απαντησω σε ολες μαζι...
Λοιπον
Evangelie=>Σαν εναλλακτικες εχω το Μαθηματικο,το γεωπονικο και μετα τους Μηχανολογους..
Η σχολη βεβαια που μου αρεσει παρα πολυ ειναι η Κτηνιατρικη μετα το Μαθηματικο και παει λεγοντας.

Rea_94 και Χαρουλιτα οντως ετσι ειναι ?
Γιατι αν και καθομαι και διαβαζω θεωρια ΣΟΒΑΡΑ υπαρχουν καποια πραγματα τα οποια δεν τα παλευω...Και επειδη ειναι και η αρχη...

Dhmh με εχει απο κατω ρε συ ....:/:

Και το σχολειο μου σχηματιζει αυτο τον κυκλο της τεχνολογκης
αμα θελεις στειλε μου σε προσωπικο!:):huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilakos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Linköping University και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 999 μηνύματα.
Ολοι απογοητευτηκαμε τις πρωτες μερες αλλα μετα το ξεπερασαμε!
ΟΟΟΟ ναι....Και εγω στην αρχη:redface::redface:....δεν ειναι τιποτα!!!! Κατσε να μπεις ιοντικη ισορροπια και στην Οργανικη(τη λατρεια μου!!!) και θα καταλαβεις τι παει να πει Χημεια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Βασικα του χρονου θα καταλαβεις τι παει να πει Χημεια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Βρε παιδιά πείτε μου αν είναι φυσιολογικό αυτό που περνάω ή αν είμαι περίεργη! :redface:

Έχω αρχίσει εδώ και μία εβδομάδα τα φροντιστήρια...πολλές ώρες φροντιστήρια...πολλές ώρες διάβασμα...αλλά δεν με ενοχλεί καθόλου...ίσα ίσα προσαρμόστηκα αμέσως...θα μου πείτε αρχή είναι ακόμα και θα συμφωνήσω...αλλά η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται!:PΌμως η ψυχολογία μου είναι λίγο σκατά θα έλεγα!:(Και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί!Πείτε μου ότι φταίνε οι πανελλήνιες!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Βρε παιδιά πείτε μου αν είναι φυσιολογικό αυτό που περνάω ή αν είμαι περίεργη! :redface:

Έχω αρχίσει εδώ και μία εβδομάδα τα φροντιστήρια...πολλές ώρες φροντιστήρια...πολλές ώρες διάβασμα...αλλά δεν με ενοχλεί καθόλου...ίσα ίσα προσαρμόστηκα αμέσως...θα μου πείτε αρχή είναι ακόμα και θα συμφωνήσω...αλλά η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται!:PΌμως η ψυχολογία μου είναι λίγο σκατά θα έλεγα!:(Και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί!Πείτε μου ότι φταίνε οι πανελλήνιες!:P:P:P
δεν ειναι λογος οι πανελληνιες? βασικα δεν θα επρεπε να ειναι, αλλα λογικα αυτο θα σου συμβαινει;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azsxd

Νεοφερμένος

Ο azsxd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
οργανικη χημεια 5 κεφ δε παλευεταιιιι τη φοβαμαι πολυυυυυ :( :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Βρε παιδιά πείτε μου αν είναι φυσιολογικό αυτό που περνάω ή αν είμαι περίεργη! :redface:

Έχω αρχίσει εδώ και μία εβδομάδα τα φροντιστήρια...πολλές ώρες φροντιστήρια...πολλές ώρες διάβασμα...αλλά δεν με ενοχλεί καθόλου...ίσα ίσα προσαρμόστηκα αμέσως...θα μου πείτε αρχή είναι ακόμα και θα συμφωνήσω...αλλά η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται!:PΌμως η ψυχολογία μου είναι λίγο σκατά θα έλεγα!:(Και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί!Πείτε μου ότι φταίνε οι πανελλήνιες!:P:P:P
Προφανώς και δεν είναι το πιο ευχάριστο να έχεις το καλοκαίρι διάβασμα, αλλά σκέψου ότι είναι για καλό σκοπό:) Ναι είναι δύσκολο να το δεις έτσι, αλλά προσπάθησε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Ακυρώθηκε το μάθημα των Αγγλικών για αύριο :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
χαχαχα καμεενε:P:)


Eίναι και που έχω να δω την καθηγήτρια μου χρόνια και μου 'χει λείψει το μάθημα της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Eίναι και που έχω να δω την καθηγήτρια μου χρόνια και μου 'χει λείψει το μάθημα της!
χαχαχα σε καταλαβαινω....υπομονη θα αρχισεις κι εσυ καποια στιγμη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Θα περάσω αύριο να πάρω υλικό, να τη δω και αρχίζουμε Τρίτη. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
χαχα,δεν ήσουν η μόνη!μια βδομάδα ξενύχτια,όλη μέρα έξω,αραλίκι κι εγώ..από αύριο πρέπει να κοιμάμαι φυσιολογικά :(
-μ'αρέσει που λυπάμαι κιόλας xD :P -
ααχά,ξέρω ότι έχει μικρή ύλη το αοθ,όντως..εγώ δε θα το επιλέξω καν,αλλά θα το πάρει η κολλητή μου και θα δω τι παίζει και με αυτό!χαχαχ..
κι εγώ έχω το επίσημο πρόγραμμα σε χαρτακιιιιι :D
Χαχα όχι ντάξει εγώ έχω σχετικά αργά μάθημα, συνήθως 10:30 οπότε δεν είναι ανάγκη να κοιμάμαι και πολύ νωρίς! :P
Η κολλητή σου θα κάνει μάθημα από το καλοκαίρι στο Αοθ?

Eίναι και που έχω να δω την καθηγήτρια μου χρόνια και μου 'χει λείψει το μάθημα της!
Και εμένα μου λείπει τόοοσο πολύ η αγγλικού μου! :redface: 2 χρόνια μαζί γίναμε φίλες! Επειδή τα έπιανα εύκολα τη μισή ώρα συζητούσαμε για τα πάντα στα αγγλικά βεβαίως βεβαιως! :P Μιλάμε όμως στο τηλέφωνο που και που αλλά και πάλι μου λείπει!
Αν γινόταν να μου κάνει αυτή όλα τα μαθήματα θα δεχόμουν ευχαρίστως!
Αφού σκέφτομαι να δώσω αγγλικά για να ξανακάνω μάθημα μαζί της! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
ηρθα μετα απο ενα 2ωρακι που εντρυφησαμε στο γνωστο και στα κειμενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
οι της τεχνολογικης πως πανε με το αεππ;πως σας φαινεται;;;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
ηρθα μετα απο ενα 2ωρακι που εντρυφησαμε στο γνωστο και στα κειμενα

Kυριακάτικα μάθημα;:blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top