[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Lefteris1995

Νεοφερμένος

Ο Lefteris1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Παιδιά εσείς που έχετε αρχίσει και προετοιμασία, ποια βοηθήματα να πάρω για φυσική , μαθηματικά και βιολογία κατεύθυνσης και γενικής;
Κάτι άκουσα για Μπάρλα Μαθηματικά
Μαθιουδάκη Φυσική
Σαλτερή στη Χημεία
Πειστικός Λόγος για Έκθεση
...για βιολογίες δεν έχω μάθει τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Παιδιά εσείς που έχετε αρχίσει και προετοιμασία, ποια βοηθήματα να πάρω για φυσική , μαθηματικά και βιολογία κατεύθυνσης και γενικής;
Κάτι άκουσα για Μπάρλα Μαθηματικά
Μαθιουδάκη Φυσική
Σαλτερή στη Χημεία
Πειστικός Λόγος για Έκθεση
...για βιολογίες δεν έχω μάθει τίποτα!

μαθηματικα φυσικη χημεια ειχα αυτα που λες ,πολυ καλα ολοκληρωμενα εθεση δεν ειχα και βιολογια κατ ειχα εκδοσεις σαβαλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris1995

Νεοφερμένος

Ο Lefteris1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToN

Νεοφερμένος

Ο ToN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Παιδια δωστε βαρυτητα στα Μαθηματικα και την Φυσικη!!Τουλαχιστον φετος οσοι εγραφαν Μαθηματικα και ΦΥΣΙΚΗ πανω απο 16 ηταν σιγουρα μεσα στην πρωτη επιλογη τους(βεβαια αρκετος χρονος χρειαζετε και για τα υπολοιπα μαθηματα μην τα υποτιμησετε σε καμια περιπτωση).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Παιδιά εσείς που έχετε αρχίσει και προετοιμασία, ποια βοηθήματα να πάρω για φυσική , μαθηματικά και βιολογία κατεύθυνσης και γενικής;
Κάτι άκουσα για Μπάρλα Μαθηματικά
Μαθιουδάκη Φυσική
Σαλτερή στη Χημεία
Πειστικός Λόγος για Έκθεση
...για βιολογίες δεν έχω μάθει τίποτα!
βιολογια γενικης δε χρειαζεσαι βοηθημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Τι υλη βγαινει στα θερινα; Κυριως Μαθηματικα, Φυσικη με ενδιαφερει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris1995

Νεοφερμένος

Ο Lefteris1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
βασικά βιολογία γενικής ζητάνε τα φροντιστήρια βοηθήματα με τα οποία δουλεύουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lefteris1995

Νεοφερμένος

Ο Lefteris1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Τι υλη βγαινει στα θερινα; Κυριως Μαθηματικα, Φυσικη με ενδιαφερει.

Νομίζω πως κάτι τέτοιο είναι πολύ σχετικό...
Αναλόγως το επίπεδό σου , το αν έχεις κενά και βεβαίως τη... θέληση!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Παιδιά βιολογία γενικής έχω αρχίζει ήδη μόνη μου και έχω φτάσει στα μισά του 1ου κεφαλαίου! Είναι πανεύκολη..!
Μην αγχώνεστε ...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τι υλη βγαινει στα θερινα; Κυριως Μαθηματικα, Φυσικη με ενδιαφερει.

Για Μαθηματικά δεν μπορώ να σε πω ακριβώς αλλά Φυσική αν είσε σε καλό τμήμα μπορεί να προλάβεται το κεφάλαιο των Ταλαντώσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Για Μαθηματικά δεν μπορώ να σε πω ακριβώς αλλά Φυσική αν είσε σε καλό τμήμα μπορεί να προλάβεται το κεφάλαιο των Ταλαντώσεων.
Mονο την απλη αρμονικη ταλαντωση θα προλαβουν,αντε και λιγο ηλεκτρικες.Αποκλειεται να βγει ολο το κεφαλαιο των ταλαντωσεων.Στα μαθηματικα θα βγαλετε σχεδον ολους τους μιγαδες,και μπορει να φτασετε αν κανετε ταυτοχρονα και συναρτησεις μεχρι την 1-1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Παιδιά βιολογία γενικής έχω αρχίζει ήδη μόνη μου και έχω φτάσει στα μισά του 1ου κεφαλαίου! Είναι πανεύκολη..!
Μην αγχώνεστε ...:D
και το και φαντασου οτι το πρωτο συγκριτικα με τα αλλα θεωρειται λιγο πιο δυσκολο! προσεξε βασικα απο το 2ο κεφαλαιο τους βιογεωχημικους κυκλους και τη ρυπανση, ειναι τα μονα δυσκολα σε ολη την υλη! αντε και την ποικιλοτητα, αλλα επεσε σ εμας δε νομιζω να σας τη βαλουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Παιδιά βιολογία γενικής έχω αρχίζει ήδη μόνη μου και έχω φτάσει στα μισά του 1ου κεφαλαίου! Είναι πανεύκολη..!
Μην αγχώνεστε ...:D

το 1 κεφαλαιο ειναι καπως φυσιολογικο!!! το 2 απο τους βιογεωχημικους κυκλους και μετα ειναι αστα να πανε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
το 1 κεφαλαιο ειναι καπως φυσιολογικο!!! το 2 απο τους βιογεωχημικους κυκλους και μετα ειναι αστα να πανε :P
χαχαχαχα χαιρομαι που εχουμε ιδιες εκτιμησεις! πραγματικα ενιωθα πολυ ηλιθιος οταν διαβαζα τους κυκλους :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Εγώ να δείτε. Μου χε βγει η πίστη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σκάρλετ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σκάρλετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Κι εγώ μάλλον βιολογία θα επιλέξω. Ιστορία κατεύθυνσης θα αρχίσει κανείς να διαβάζει μόνος του από το καλοκαίρι? :worry::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
και το και φαντασου οτι το πρωτο συγκριτικα με τα αλλα θεωρειται λιγο πιο δυσκολο! προσεξε βασικα απο το 2ο κεφαλαιο τους βιογεωχημικους κυκλους και τη ρυπανση, ειναι τα μονα δυσκολα σε ολη την υλη! αντε και την ποικιλοτητα, αλλα επεσε σ εμας δε νομιζω να σας τη βαλουν

το 1 κεφαλαιο ειναι καπως φυσιολογικο!!! το 2 απο τους βιογεωχημικους κυκλους και μετα ειναι αστα να πανε :P
Εντάξει παιδιά ...:D ..ευχαριστώ για τις διευκρινήσεις ...
Κι εγώ μάλλον βιολογία θα επιλέξω. Ιστορία κατεύθυνσης θα αρχίσει κανείς να διαβάζει μόνος του από το καλοκαίρι? :worry::hmm:
Εγώ ..θα διαβάσω μόνη και ότι προλάβω ..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,251 μηνύματα.
Κι εγώ μάλλον βιολογία θα επιλέξω. Ιστορία κατεύθυνσης θα αρχίσει κανείς να διαβάζει μόνος του από το καλοκαίρι? :worry::hmm:
Καλό είναι να βγει αρκετή ύλη στην ιστορία τώρα το καλοκαίρι, επειδή θέλει διάβασμα και από Σεπτέμβρη θα είσαι πιο πιεσμένη.Πιστεύω ότι είναι και μάθημα που πρέπει να επαναλάβεις την ύλη πολλές φορές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Σήμερα κανονίσαμε οριστικά τις εξής ώρες:
Μαθ Κατ:4 ώρες +2,5 ώρες ιδιαίτερο(Περιστασιακά)
Φυσ Κατ:5 ώρες
ΑΕΣΠΠ:2 ώρες +1,5 ώρα ιδιαίτερο(Περιστασιακά)
Φυσ Γεν:Σεπτέμβρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top