[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Nikos_T

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nikos_T αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Ξεκινάω από σήμερα 2 ώρες κάθε μέρα όλα τα μαθήματα της θεωρητικής και 3 ώρες τη βδομάδα έκθεση.
Δεν είναι συγκεκριμένος ο χρόνος που θα κάνουμε, απλά θα συνεχίσουμε την ύλη από εκεί που την αφήσαμε και θέλουμε να φτάσουμε σε ένα συγκεκριμένο σημείο της ύλης σε κάθε μάθημα.

Άντε καλή μας αρχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
χαχα ηρθε η σειρα σας ??? θα ναι η χειροτερη χρονια της ζωης σας :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Omg, αισθάνομαι γριά.
Θα είστε η 2η χρονιά παιδιών που δίνουν Πανελλήνιες και θα παρακολουθώ την προσπάθειά σας ήδη από τα θερινά :'(


Βαθιά ανάσα, και εκμεταλλευτείτε στο έπακρο όσο ελεύθερο χρόνο θα σας δοθεί.
Αν σας φανεί λίγος, να σκεφτείτε ότι σε ένα χρόνο θα έρθει το καλύτερο καλοκαίρι της ζωής σας, ανεξάρτητα με το τι καταφέρατε.

Καλό κουράγιο με τα θερινά και ψυχραιμία. :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
χαχα ηρθε η σειρα σας ??? θα ναι η χειροτερη χρονια της ζωης σας
αχαχαχαχ :D ευχαριστουμε για τα ενθαρρυντικα σου λογια!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
χαχα ηρθε η σειρα σας ??? θα ναι η χειροτερη χρονια της ζωης σας :D
Μην αγχώνεις τα παιδιά χωρίς λόγο τώρα!


Μην ακούτε τους φετινούς απόφοιτους, τρολάρουν ασύστολα για να λύσουν τα κόμπλεξ που τους δημιούργησαν οι περσινοί απόφοιτοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Καλό ξεκίνημα παιδιά!!
Ριρίκα και dhmh ζαλίστηκα μόνο από τις ώρες που είπατε:worry:
χαχαχα:)

Καλή μας αρχή και πρωτίστως καλό μας κουράγιο.

Όσοι πάρετε βιολογία γενικής ως μάθημα επιλογής, πότε θα την ξεκινήσετε;
εγω δεν ειμαι σιγουρη για βιολογια. αν παρω, απο καλοκαιρι...

Καλα μόλις ειδα τον τιτλο του θεματος με επιασε ενας κομπος στο στομαχι.:) Σιγα- σιγα πάντως συνειδητοποιω οτι φτανει η δικη μας σειρα πως περασαν τοσα χρονια! Καλη δυναμη σε όλους!
Και εγω οπως και οι πιο πολλοι ξεκιναω την Δευτερα 25/6. Εχω κανονισει τα περισσοτερα μαθηματα. Ειμαι θεωρητικη κατευθυνση και μαθηματα επιλογης Μαθηματικα Γ.Π. και Α.Ο.Θ.
κι εγω ενιωσα περιεργα οταν ειδα τον τιτλο:redface::whistle:

Περαστικα σας :P

Καλη αρχη παιδακια, καλη δυναμη, καλο κουραγιο και χαλαρα καλοκαιρι ειναι ακομη, οκ; :D:D:D

Καλη προετοιμασια παιδια!
Αυτο το καλοκαιρι ειναι καπως περιεργο! Ο καιρος ειναι εχθρος σας! Εσεις ομως θα πρεπει να ειστε επικεντρωμενοι στο στοχο σας!
Οχι αγχος, συστηματικο διαβασμα, καλο φαγητο, υπνο και ψυχραιμια!
Ολα θα πανε καλα!
Αρκει να το πιστεψετε...
ευχαριστουμε!!:D

Εγώ θα κάνω 15, είναι λιγότερες.:P


Καλή μας αρχή Χάρη, καλό κουράγιο.:D

Εγώ θα την ξεκινήσω από Σεπτέμβρη.
τι κατευθυνση εισαι?

Αντε καλη μας αρχη λοιπον!:)
εγω ξεκιναω μαθηματικα και σχεδιο!
σχεδιο? οπα! δικια μου εισαι εσυ?!:clapup:

Οπως βλεπετε αριστερα(<==) εβαλε επισημα οτι φοιτω πλεον στην Γ Λυκειου.
Γλουκ.:cold::stunned:Ποτε φτασαμε Τριτη Λυκειου βρε παιδια?
Εγω μοναχα αυτο δεν καταλαβα...Ποτε περασε το γυμνασιο και οι 2 ταξεις του Λυκειου αληθεια?:worry:

Τελος παντων,το θεμα ειναι πως περασες και τωρα καλουμαστε να προσωρησουμε σε μια νεα ταξη..
Οπου δινουμε και τις Πανελληνιες.
Ενταξει,θα τα καταφερουμε.Θα κλαψουμε,θα χαρουμε,θα σπασουμε κανα ποτηρι,θα πνιξουμε κανα μαξιλαρι,θα χασουμε τις βολτες μας αλλα σκεφτειτε....Για σκεφτειτε...Τη στιγμη που θα περναμε το κατωφλι της σχολης που θελουμε...
Αχχχ:redface: Για εκεινη την στιγμη ζουμε ....:)

Οσον αφορα τα καλοκαιρινα.
Γκουχ-γκουχ:/:,ξεκινω απο Δευτερα..:)Ναι ναι ,και τα εξι...
Δεν βαριεσαι:whistle::whistle:

Λοιπον απο εμενα μια μεγαλη αγκαλια και ...............
τι ωραια που τα λες.....για αυτην την στιγμη ζουμε!:clapup:
Υ.Γ. το τραγουδι γιατι δεν εμφανιζεται?:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μην αγχώνεις τα παιδιά χωρίς λόγο τώρα!


Μην ακούτε τους φετινούς απόφοιτους, τρολάρουν ασύστολα για να λύσουν τα κόμπλεξ που τους δημιούργησαν οι περσινοί απόφοιτοι.

Δε χαμπαριάζουμε εμείς.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Καλό κουράγιο παιδιά!:D
Μην κάνετε υπερβολές και μην ξεθεωθείτε από το καλοκαίρι!Απολαύστε το όσο μπορείτε γιατί μετά ο χειμώνας είναι μακρύς,δύσκολος και ζόρικος!
Άντε,σύστημα να έχετε και να οργανώσετε το διάβασμά σας!
Και σκεφτείτε οτι σε κάτι μήνες θα είστε ελεύθεροι και ωραίοι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Εγώ ξεκινάω αύριο με τετράωρο και θα πάρω και το πρόγραμμα.Θα είναι τουλάχιστον 19 ώρες μπορεί και παραπάνω δεν έκατσα να τις μετρήσω ακόμα καλή αρχή σε όλους και ΚΟΥΡΑΓΙΟ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
θα ακουστει περιεργο, αλλα εγω επειδη γενικα μου αρεσει να ειμαι πολυ οργανωτικο και οργανωμενο ατομο και μονο στην ιδεα της τοσης οργανωσης φετος, ''πορωνομαι''!!!! :$ χαχα

Θεωρητική.
ααα...λιγο πολλες ωρες δεν ειναι για θεωρητικη?:hmm:

Εγώ ξεκινάω αύριο με τετράωρο και θα πάρω και το πρόγραμμα.Θα είναι τουλάχιστον 19 ώρες μπορεί και παραπάνω δεν έκατσα να τις μετρήσω ακόμα καλή αρχή σε όλους και ΚΟΥΡΑΓΙΟ
εσυ τι κατευθυνση εισαι??:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
θα ακουστει περιεργο, αλλα εγω επειδη γενικα μου αρεσει να ειμαι πολυ οργανωτικο και οργανωμενο ατομο και μονο στην ιδεα της τοσης οργανωσης φετος, ''πορωνομαι''!!!! :$ χαχα


ααα...λιγο πολλες ωρες δεν ειναι για θεωρητικη?:hmm:


εσυ τι κατευθυνση εισαι??:)

Επειδή είναι θερινά, στα χειμερινά θα είναι λιγότερες.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
χαχα ηρθε η σειρα σας ??? θα ναι η χειροτερη χρονια της ζωης σας :D

Τι καλός που είσαι ευχαριστούμε για την εμψύχωση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Τεχνολογική
πολλες ωρες...:/:

Επειδή είναι θερινά, στα χειμερινά θα είναι λιγότερες.;)
αα λεω κι εγω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BILL KEXA

Νεοφερμένος

Ο BILL KEXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Ας μην το παίρνουμε αρνητικά το ζήτημα παιδιά..........Αργά η γρήγορα θα έφτανε αυτή η στιγμή !!!!!! Πάμε για την νίκη λοιπόν !!! ;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hakuna matata23

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η hakuna matata23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
σχεδιο? οπα! δικια μου εισαι εσυ?! :clapup:

αααχ κ συ?:Dθα κανεις θερινα σχεδιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
πολυ πεισμα βλεπω παιδια! μπρααβο!!:clapup:
αααχ κ συ?:Dθα κανεις θερινα σχεδιο?
εκανα περσυ θερινα σχεδιο και εκανα και ολο τον χειμωνα. απο σεπτεμβρη παλι! σου στελνω λιγο π.μ.!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής σε Information security. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Εγώ θα ξεκινήσω την επόμενη εβδομάδα και θα κάνω όλα τα μαθήματα της τεχνολογικής κατεύθυνσης και έκθεση.

Άντε καλή μας αρχή !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
πολλες ωρες...:/:

Δεν το νομίζω αφού θέλω οικονομικές σχολές οπότε για αυτό έχω + 2 ώρες ΑΟΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top