[Πανελλήνιες 2013] Θερινή προετοιμασία

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Σκάρλετ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σκάρλετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Έχω μια ερώτηση: Μήπως ξέρει κανείς ποια θα είναι η ύλη για τα μαθήματα της θεωρητικής κατεύθυνσης την επικείμενη χρονιά; Ή τουλάχιστον πότε ανακοινώνεται;( Με ενδιαφέρει κυρίως για Ιστορία κατ., Βιολογία, Κείμενα για να αρχίσω να διαβάσω )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
Θα δώσω, αν και δεν καίγομαι να περάσω σε σχολή που χρειάζονται τα αγγλικά ως ειδικό μάθημα. Μόνος μου θα ασχοληθώ μάλλον από τη μέση της χρονιάς του χρόνου και θα διαλέξω δυο τρία βιβλία από όσα είχα στη proficiency για να τα ξαναβγάλω. Δε θα δώσω και πολύ βάση πάντως. Άντε θα γράφω και καμιά έκθεση που και που, εξάλλου με τα αγγλικά έχω πάρα πολύ καλή σχέση.

Κανείς που να επιδιώκει στοχευμένα την κατάκτηση θέσης σε σχολή που απαιτεί εξέταση στα Αγγλικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^natasa666^

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατάσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλίας (Βόλος). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Έχω μια ερώτηση: Μήπως ξέρει κανείς ποια θα είναι η ύλη για τα μαθήματα της θεωρητικής κατεύθυνσης την επικείμενη χρονιά; Ή τουλάχιστον πότε ανακοινώνεται;( Με ενδιαφέρει κυρίως για Ιστορία κατ., Βιολογία, Κείμενα για να αρχίσω να διαβάσω )
εγω περσι την ειχα βρει στο ιντερνετ στις αρχες αυγουστου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
λοιπόν μόνο στο δικό μου φροντιστήριο προχωρανε ολιγον τι γρηγορα στην ύλη και σήμερα 2ο μάθημα μπήκαμε στο 23 κείμενο στα λατινικά και στα αρχαια στο γνωστό είχαμε απο τρίτη για τετάρτη 6 σελίδες εισαγωγής ή απλα μου φαινεται εμένα ότι προχωράμε γρήγορα?
επίσης στα δικά σας φροντιστήρια θεωρείται καποια πράγματα δεδομένα? γιατι μερικα τα κάνουν πολύ περιληπτικά πχ πλάγιος λόγος στα αρχαία που κάναμε και εγώ δεν τον είχα ξανά κάνει :s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
εγω περσι την ειχα βρει στο ιντερνετ στις αρχες αυγουστου:)

Είχες βρει του προηγούμενου έτους. Η ύλη που θα εξεταζόσουν δεν είχε ανακοινωθεί ακόμα. Το αυτό θα συμβεί και με 'μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
λοιπόν μόνο στο δικό μου φροντιστήριο προχωρανε ολιγον τι γρηγορα στην ύλη και σήμερα 2ο μάθημα μπήκαμε στο 23 κείμενο στα λατινικά και στα αρχαια στο γνωστό είχαμε απο τρίτη για τετάρτη 6 σελίδες εισαγωγής ή απλα μου φαινεται εμένα ότι προχωράμε γρήγορα?
επίσης στα δικά σας φροντιστήρια θεωρείται καποια πράγματα δεδομένα? γιατι μερικα τα κάνουν πολύ περιληπτικά πχ πλάγιος λόγος στα αρχαία που κάναμε και εγώ δεν τον είχα ξανά κάνει :s

μη σου φαινεται γρηγορα, κανονικα ειναι...περιττο να σου πω οτι εγω αρχαια τελειωσα την υλη με το που μπηκε το 2012! εκει να δεις ποσο γρηγορα βγαζαμε την υλη...τις ενοτητες αριστοτελη 2-2 τις καναμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
μη σου φαινεται γρηγορα, κανονικα ειναι...περιττο να σου πω οτι εγω αρχαια τελειωσα την υλη με το που μπηκε το 2012! εκει να δεις ποσο γρηγορα βγαζαμε την υλη...τις ενοτητες αριστοτελη 2-2 τις καναμε!!!

Οκ ρε! Είπαμε γρήγορα, αλλά είναι δυνατόν 6 σελίδες εισαγωγής; Αν δεν ξεπατωθούν από τα καλοκαίρινα, θα τους μείνουν κενά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Έχω ψιλοαγχωθεί. Σήμερα βγήκα από το νοσοκομείο, όπου και εγχειρίστηκα. Λόγω πόνου νομίζω πως δεν θα είμαι σε θέση να διαβάσω, όπως θα ήθελα. :(

αχχ τι μου θυμισες...εγώ την 1η σεπτεμβρίου έπαθα το 6ο διαστρεμμα στον αριστερο μου αστραγαλο, σχεδον καταγμα...αποτελεσμα: πλαστικος ναρθηκας και πατεριτσες εναν μηνα...κλαμα και κακο...μια βδομαδα δεν μπορουσα να κανω τιποτα, ουτε να κουνηθω, ουτε να διαβασω, ουτε να παω φροντιστηριο...μετα με μετεφεραν παντου αγκαλια...και μαζι με ολα αυτα, αναγκαστηκα να σταματησω και τον χορο...:cry_x: ομως τελικα γρηγορα αναπληρωσα τα οποια κενα και να 'μαι τωρα με 19402 να σας κουναω το μαντηλι μεσα απο την Ιατρικη ΑΠΘ!!!!:D:D:D:D Οποτε μην μασας...ευτυχως η αναποδια σου ετυχε πολυ νωρις..μην αγχωνεσαι, δωσ'τα ολα με ψυχραιμια και θα τα καταφερεις!!! καλο κουραγιο!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Αύριο τελικά θα πάρω το κανονικό πρόγραμμα!Έχω μια μικρή αγωνία για τη δευτέρα..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ

Νεοφερμένος

Η ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Αύριο τελικά θα πάρω το κανονικό πρόγραμμα!Έχω μια μικρή αγωνία για τη δευτέρα..:redface:

και εγω ετσι ελεγα μεχρι που το πηρα και τωρα δεν θελω να το βλεπω !!!!!!!!!:D:D:D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georginaaa!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georginaaa!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Αύριο τελικά θα πάρω το κανονικό πρόγραμμα!Έχω μια μικρή αγωνία για τη δευτέρα..:redface:

σε ενα χρονο απο σημερα θα τα θυμασαι αυτα και θα γελας!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aeneas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Aeneas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.
αχχ τι μου θυμισες...εγώ την 1η σεπτεμβρίου έπαθα το 6ο διαστρεμμα στον αριστερο μου αστραγαλο, σχεδον καταγμα...αποτελεσμα: πλαστικος ναρθηκας και πατεριτσες εναν μηνα...κλαμα και κακο...μια βδομαδα δεν μπορουσα να κανω τιποτα, ουτε να κουνηθω, ουτε να διαβασω, ουτε να παω φροντιστηριο...μετα με μετεφεραν παντου αγκαλια...και μαζι με ολα αυτα, αναγκαστηκα να σταματησω και τον χορο...:cry_x: ομως τελικα γρηγορα αναπληρωσα τα οποια κενα και να 'μαι τωρα με 19402 να σας κουναω το μαντηλι μεσα απο την Ιατρικη ΑΠΘ!!!!:D:D:D:D Οποτε μην μασας...ευτυχως η αναποδια σου ετυχε πολυ νωρις..μην αγχωνεσαι, δωσ'τα ολα με ψυχραιμια και θα τα καταφερεις!!! καλο κουραγιο!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Έχει υποχωρήσει κατά πολύ ο πόνος και βλέπω πλέον αισιόδοξα τα πράγματα. Να 'σαι καλά για το θάρρος και καλή σταδιοδρομία! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Έχω μια ερώτηση: Μήπως ξέρει κανείς ποια θα είναι η ύλη για τα μαθήματα της θεωρητικής κατεύθυνσης την επικείμενη χρονιά; Ή τουλάχιστον πότε ανακοινώνεται;( Με ενδιαφέρει κυρίως για Ιστορία κατ., Βιολογία, Κείμενα για να αρχίσω να διαβάσω )
δες απο οτι ξερω ανακοινωνεται κατα τον αυγουστο αλλα θα μπορουσες ιστορια να αρχισεις πχ με αγροτικο εργατιο ζητημα που ειναι παντα μεσα επισης στα κειμενα για σιγουρα πραγματα κανε το αμαρτημα ή κρητικο για βιολογια δν ξερω κατι και δν μπορω να σ βοηθησω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
σε ενα χρονο απο σημερα θα τα θυμασαι αυτα και θα γελας!!:)
λες,ε;άντε να περάσει αυτός ο χρόνος!:D
να σας έρθω στο απθ! (οχι στην ιατρικη):P:P
και καλη σταδιοδρομιαα ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vicky13

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Να ρωτήσω εσάς τους θετικοτεχνολόγους.Στα μαθηματικά ξεκινήσατε από μιγαδικούς ή από συναρτήσεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Να ρωτήσω εσάς τους θετικοτεχνολόγους.Στα μαθηματικά ξεκινήσατε από μιγαδικούς ή από συναρτήσεις ;
μιγαδικους. αλλα θα κανουμε 4 ωρες μιγαδικους και 2 ωρες συναρτησεις τωρα το καλοκαιρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χελ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 141 μηνύματα.
μη σου φαινεται γρηγορα, κανονικα ειναι...περιττο να σου πω οτι εγω αρχαια τελειωσα την υλη με το που μπηκε το 2012! εκει να δεις ποσο γρηγορα βγαζαμε την υλη...τις ενοτητες αριστοτελη 2-2 τις καναμε!!!

εννοείς το γνωστό? εμάς μας είπαν ότι πολιτεία(μεχρι εκει που εχω βγαλει εγω στο προηγουμενο φροντιστηριο δηλαδη) θα φτασουμε νοεμβρη. αλλά γενικά μου φαίνεται ότι αρκετα πραγματα τα θεωρούν δεδομένα και προχωρανε γρηγορα χωρις να δινουν σημασια σε λεπτομεριες και πραγματικα χρειαζονται πάνω απο 4-5 ώρες διάβασμα καθε μερα :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
εννοείς το γνωστό? εμάς μας είπαν ότι πολιτεία(μεχρι εκει που εχω βγαλει εγω στο προηγουμενο φροντιστηριο δηλαδη) θα φτασουμε νοεμβρη. αλλά γενικά μου φαίνεται ότι αρκετα πραγματα τα θεωρούν δεδομένα και προχωρανε γρηγορα χωρις να δινουν σημασια σε λεπτομεριες και πραγματικα χρειαζονται πάνω απο 4-5 ώρες διάβασμα καθε μερα :/
τις λεπτομερειες θα τις κανεις μονη σου! αλιμονο αν στεκονταν σε αυτες..παιδια ειστε υποψηφιοι, δε νοειται να εχετε κενα, εκτος αν δε σας ενδιαφερει. γι αυτο αλλωστε υπαρχει και το καλοκαιρι, για να καλυψετε τυχον ελλειψεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maniavas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μάνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Να ρωτήσω εσάς τους θετικοτεχνολόγους.Στα μαθηματικά ξεκινήσατε από μιγαδικούς ή από συναρτήσεις ;

και τα δυο εναλλάξ για να προλαβαίνουμε να κάνουμε ασκήσεις και να διαβάζουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
παιδια βοηθεια !!!!! δεν μπορω αλλο .... θα ακουστει παραξενο αλλα θελω να αρχισουμε τα μαθηματα...!!!! αρχιζω την δευτερα τα παντα και αυτες τις μερες δεν εχω τιποτα να κανω και βαριεμαι !!!!!!!! (νιωθω και λιγο ασχημα που εσεις εχετε αρχισει ηδη !!!).....ελεος....το μονο που κανω ειναι να κοιμαμε να βγαινω εξω να καιγομαι στον υπολογιστη και να πηγαινω για μπανιο...δεν μπορω αλλο !!! μετα το ρυθμο των εξετασεων εχω παθει στερυση !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top